Článek

Kočka pašovala drogy do vězení, sama skončila za mřížemi útulku

 
Dozorci v panamské věznici přistihli dost netradiční pašeračku drog. Kočka, která měla na těle připevněny balíčky s tvrdými drogami, fungovala jako spojka mezi celami a okolním světem. Zvíře nakonec skončilo v útulku.
25.04.2021 16:50 |

podobné články

Podobné články

Odhalení celníků: Místo divadla pašovala drogy!

 
Divadelnice pašovala drogy! Londýnská policie zadržela vedoucí obchodního oddělení olomouckého divadla Jitku J. (52). V zavazadlech údajně pašovala tvrdé drogy.
17.09.2017 09:30 |

podobné články

Kočka pašovala tvrdé drogy do vězení, teď je sama za mřížemi

 
Odsouzení ve věznici v Panamě vymysleli další způsob, jak propašovat za mříže drogy. Tentokrát jim ale pokus nevyšel - kočka, která se s balíčkem pod krkem plížila do káznice, neunikla vězeňské ostraze. Informovala o tom agentura AFP.
23.04.2021 07:50 |

podobné články

Žena pašovala v prsních implantátech kokain, museli ji rozřezat!

 
Zkusila to zřejmě za příslibu lákavé finanční odměny. Neznámá žena původem z Venezuely pašovala v prsních implantátech "velké množství drog":http://www.extra.cz/to-je-ulet-socialni-pracovnice-pasovala-v-umelem-tehotenskem-brise-2-kilogramy-kokainu, policie ji ale dopadla.
16.08.2014 20:31 |

podobné články

Pašovala drogy, z přísně střeženého vězení ale kočka uprchla

 
Z vězení Welikada Prison ve městě Kolombo na Srí Lance uprchla kočka. Jednalo se přitom o trénovanou „vězenkyni”, která byla na cele kvůli pašování drog, které měla zprostředkovávat vězňům. Nepozornému dozorci ale pláchla při krmení, informoval New Indian Express.
05.08.2020 10:20 |

podobné články

Půl kila kokainu ve vagíně! Brazilka na pražském letišti pašovala drogy, „našel“ je gynekolog

 
Kuriózní „úlovek“ mají na svědomí pražští celníci - na Letišti Václava Havla totiž „vyhmátli“ Brazilku, která pašovala 409 gramů kokainu. Cizinku prozradily kontrolní stěry rukou, drogy se ale po osobní prohlídce nenašly, a tak žena musela na CT vyšetření. Kontejner s kokainem nakonec musel z ženy vytáhnout gynekolog - nasoukala si ho totiž přímo do vagíny.
24.10.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6070 článků)

Kočka pašovala do vězení drogy

 
Stráže v moldavské věznici u obce Pruncul zadrželi nečekaného vetřelce. Byla jím kočka, která měla na svém obojku připevněny sáčky s marihuanou, uvedl server BBC.
21.10.2013 20:20 |

podobné články

'Mafián' Jan Kočka: Víte, kdo vydíral mne? Taky Kočka!

 
Jan Kočka, "hrdý světský" a bratr zavražděného Václava Kočky, nechal Blesk.cz nahlédnout do svého soukromí. Řeč se stočila i k vydírání a výpalnému, tzv. "mafiánským" praktikám, s nimiž je jméno Kočka také spojováno. Víte třeba, že Honzu Kočku vydíral Honza Kočka? Jen se podívejte na video!
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Katka si šla do útulku pro kotě, vyběhli s ní. Jak musíte o zvíře požádat?

 
Kateřina Chlebečková chtěla kotě pro svoji maminku. Rozhodla se tedy napsat do útulku, aby nějakému opuštěnému kotěti dala nový domov. Zaměstnankyně „Mosteckých koček“ ji ale odbyla. Diskusí, ve které si mnohokrát protiřečí, se teď baví internet. Podle útulků, které Blesk Zprávy oslovily, je vždycky lepší jednat se zájemci o zvířata napřímo. Adepti mají do útulku zavolat a pak se tam i zajet podívat. Tvrdá pravidla pro výběr nových majitelů totiž mají svůj smysl.
19.02.2018 06:35 |

podobné články

Soud poslal do vězení část gangu, který pašoval drogy do vězení

 
Na dva roky až pět let poslal v pondělí lounský okresní soud do vězení sedm z devíti obžalovaných v případu organizované skupiny, která pašovala drogy do věznice Nové Sedlo na Lounsku.
10.02.2020 14:55 |

podobné články

Venezuelka pašovala dvě kila kokainu v prsních implantátech

 
Španělská policie zadržela na letišti v Madridu ženu, která do Evropy z Kolumbie provezla téměř dva kilogramy kokainu ukryté ve vlastním těle. Třiačtyřicetiletá Venezuelka pašovala drogy v prsních implantátech.
15.08.2014 19:01 |

podobné články

Žena pašovala kokain na pražském letišti: V pochvě měla půlkilovou šišku!

 
Celníci měli o zábavu postaráno, když na pražském letišti odchytli Brazilku, která pašovala skoro půl kila kokainu ve vagině. Při osobní prohlídce se drogy nenašly, ale Brazilku prozradily kontrolní stěry na rukou. Musela tedy na CT vyšetření. Obří šišku kokainu musel vytahovat gynekolog.
24.10.2018 12:06 |

podobné články

Influencerka pašovala kokain za 45 milionů korun: Dostala jen tisícovku pokutu!

 
Na instagramu se britská šéfka salonu krásy chlubila životním stylem plným luxusu, v zákulisí přitom ve velkém pašovala drogy. Chytli ji v autě, v němž převážela 15 kg vysoce čistého kokainu. Původně jí její „výdělek“ spočítali na 21 milionů, pak ho ale drasticky snížili. Nedokázali jí totiž nijak, že za svoji „práci“ dostávala zaplaceno.
24.10.2020 16:35 |

podobné články

Není kočka jako kočka: S tolika kočičkami se hvězda Vyprávěj nefotila nikdy předtím!

 
Herečka Andrea Kerestešová  (30) si užívala Vánoce s rodinou, ale hned po svátcích vyrazila do kočičího útulku na Praze 4 nadělit i němým tvářím. A protože je vášnivou fotografkou, udělala i sérii zajímavých fotek. Ty pak věnovala útulku, aby si je mohl dát na své stránky a zvýšil tak šanci na adopci svých malých svěřenců.
02.01.2015 05:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (385 článků)

Kreslíř Neprakta (†85)! Rodina a ostrá soudní bitva: V útulku zabili jeho milovanou kočku!

 
Kočka zesnulého výtvarníka Jiřího Wintera Neprakty (†87) putuje k soudu! Ten bude řešit její dva roky staré zabití ze strany útulku v pražských Dolních Měcholupech, kde ji nechali utratit. Rodině přitom zaměstnanci tvrdili, že u nich jejich kočka není. Co se stalo?
27.05.2016 05:05 |

podobné články

Kočka Edita je kojná: Zachránila pět cizích koťat!

 
Překočkováno mají v útulku pro zvířata v nouzi ve Zlíně. Starají se o 70 koček, kapacita je přitom 40 zvířat. Nejde jen o nalezence. Bezohlední lidé přes plot útulku přehazují i slepá koťátka. Pět jich již zachránila »kojná«, kočka Edita (1,5).
06.09.2016 12:05 |

podobné články

Odložená Nelinka porodila v útulku. Osm roztomilých kříženců vyhlíží domovy

 
Fence Nelince zemřel majitel. Nikdo ji nechtěl, a tak skončila v tachovském Útulku U Šmudliny, kam přišla už březí. Dnes už má nový domov. Ten svůj teď vyhlíží i banda jejích štěňat, která v útulku odchovali.
24.01.2020 06:25 |

podobné články

Trojice psů trčí už rok v útulku. Úřady neví co s nimi, bez lejstra je nelze dát k adopci

 
Už téměř rok žije trojice kříženců bull plemene Richi, Gina a Blondýna v útulku v Borovně. Skončila tam poté, co utekla majiteli a na Plzeňsku roztrhala dvě stáda ovcí. Psi ale nebyli úředně odebráni a majitel si je v útulku nevyzvedl. Co s nimi bude dál, nikdo neví, případ se zdá být po právní stránce neřešitelný.
01.02.2021 06:00 |

podobné články

Parta dealerů pašovala drogy do věznic pomocí dronů. Teď dostanou šanci poznat své klienty zblízka

 
Britský soud poslal do vězení členy organizované skupiny, která pomocí miniaturních bezpilotních letounů dostávala do věznic mobilní telefony i drogy. Sedmi členům gangu se podařilo do trestnic vpašovat narkotika v hodnotě půl milionu liber (přes 14 milionů Kč). A nebylo to vůbec obtížné!
26.10.2018 18:05 |

podobné články

Pravda o pašeračce Tereze: Za vším stojí Simona, ta drogy převezla, říká kamarádka

 
Tereza H. (25) je nejznámější Češka, která si momentálně odpykává v pákistánském vězení téměř devítiletý trest za pašování heroinu. Po dlouhých třech letech teď na sociálních sítích promluvila další Tereza, která byla léta v úzkém kontaktu s jistou Simonou H. (24). Podle jejích slov za zatčením Terezy H. stojí hlavně Simona, která drogy pašovala také. Tu ale nechytili. 
10.06.2021 09:50 |

podobné články