Článek

Kobra 11 končí! Po 25 letech se Semirem v base

 
Celé čtvrtstoletí sledovali diváci ve 120 zemích světa (včetně Česka) strhující příběhy příslušníků německé dálniční policie, které znali pod názvem Kobra 11. Německá televize odvysílala ve čtvrtek poslední, 378. díl, nové již nevzniknou...
16.08.2021 09:25 |

podobné články

Podobné články

Postižený Slávko prožil den s hvězdou seriálu Kobra 11

 
Díky slovenskému televiznímu pořadu Modré z nebe se postižený Slávko setkal s policistou Semirem ze seriálu Kobra 11.
20.05.2009 14:45 |

podobné články

Kobra proti daňovým únikům pracuje už na pěti kauzách

 
Speciální skupina pro boj proti velkým daňovým únikům a daňové kriminalitě, takzvaná Kobra, pracuje na prvních pěti kauzách. První výsledky by mohly být prezentovány na konci léta, řekl novinářům v Pozlovicích na Zlínsku zástupce generálního ředitele finanční správy Jiří Žežulka. Kobra začala v Česku oficiálně fungovat v polovině června.
24.06.2014 15:05 |

podobné články

Slávkův (8) splněný sen: Natáčel se Semirem z Kobry 11

 
Slovenskému chlapečkovi Slávkovi je osm, na svět přišel předčasně, je postižený dětskou mozkovou obrnou a epilepsií. Jeho největší vášní je německý seriál Kobra 11 a úplně zbožňuje jeho hrdinu Semira.
22.05.2009 05:20 |

podobné články

Daňová Kobra v akci: Zajistila majetek za 170 milionů!

 
V kauze údajných daňových úniků na Kladensku se škodou 300 milionů korun zajistil speciální tým policie a finanční správy Kobra majetek v hodnotě 170 milionů korun. Hlavní část zajištěného majetku ale tvoří pohledávka za 115 milionů korun. Novinářům to ve Dvoře Králové nad Labem řekli představitelé týmu Kobra.
04.04.2015 11:20 |

podobné články

Karlovarská Kobra odhalila daňový únik za 64 milionů

 
Daňový únik za více než 64 milionů odhalil v pondělí speciální tým Kobra v Karlovarském kraji. Kriminalisté zatím zatkli dva muže, kteří sedm let načerno distribuovali cigarety, uvedla dnes v tiskové zprávě policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Kobra v regionu nadále zasahuje a je možné, že výše daňového úniku ještě poroste. Zda budou cizinci obviněni, zatím není jasné.
07.04.2015 11:56 |

podobné články

Ministerstvo financí: Daňová Kobra zachránila státu už 13 miliard

 
Daňová Kobra navzdory komplikacím způsobeným pandemií v loňském roce pokračovala v úspěšném potírání daňových úniků a daňové kriminality. Operativní spolupráce při výměně informací mezi policisty, celníky a specialisty Finanční správy zapojenými v Daňové Kobře umožňuje lépe analyzovat a odhalovat daňové úniky a zároveň rychle a účinně zasahovat proti jejich pachatelům. Daňová kobra za 7 let své existence zachránila státu 12,94 mld. Kč.
22.04.2021 23:00 |

podobné články

Přijde amnestie a práce je v žumpě. S nakradenou miliardou se to v base dá vydržet. Exvyšetřovatel korupce hovoří k Babišovi

 
ROZHOVOR Daňové úniky prověřuje od poloviny června skupina zvaná Kobra. Má odhalit úmyslné obírání státu o daně různými triky. K jejímu vzniku se na ParlamentníchListech.cz vyjádřil poslanec za KSČM Zdeněk Ondráček. Považuje to za nejrychlejší první krok, protože Kobra je pracovní skupina odborníků, která bude s kriminalisty spolupracovat, není proto třeba tvořit nový útvar.
19.06.2014 08:10 |

podobné články

Kobra 11 končí: Jejich revírem už není dálnice, Semir Gerkhan dořádil

 
Kobra 11 řekla své poslední slovo. Legendární německý seriál skončil po dlouhých 25 letech, když stanice RTL minulý čtvrtek odvysílala závěrečnou 378. epizodu. Ačkoli se řada fanoušků dožadovala pokračování, budou se muset smířit jen s reprízami. 
21.08.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Semir Gerkhan (18 článků)

Kobra útočí: Zatočí s velkými daňovými podvody?

 
V Česku začíná fungovat tzv. Kobra, jejímž cílem je účinnější boj proti velkým daňovým únikům a daňové kriminalitě. Ve speciální skupině bude pracovat až 100 lidí. Ambicí je, aby se tým později rozšířil i do krajů. Uvedl to dnes ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) při podpisu prováděcího protokolu, který umožní oficiální spuštění Kobry od 15. června. První výsledky práce chce ministr znát na konci letošního roku.
13.06.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1426 článků)

Kobra už se plazí, ohlásili Tuhý a Chovanec. Míří na daňové podvdníky

 
V Česku začíná fungovat tzv. Kobra, jejímž cílem je účinnější boj proti velkým daňovým únikům a daňové kriminalitě. Ve speciální skupině bude pracovat až 100 lidí. Ambicí je, aby se tým později rozšířil i do krajů. Uvedl to dnes ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) při podpisu prováděcího protokolu, který umožní oficiální spuštění Kobry od 15. června. První výsledky práce chce ministr znát na konci letošního roku.
13.06.2014 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1426 článků)

Kobra, česká skupina pro boj proti daňové kriminalitě, vyšetřuje už 5 případů

 
Speciální útvar české protikorupčí policie pro boj proti daňové kriminalitě a velkým daňovým únikům Kobra pracuje už na prvních pěti kauzách. Výše škody u těchto případů by mohla dosáhnout až jedné miliardy korun. První výsledky budou zveřejněny na konci léta. V týmu Kobry jsou odborníci z finanční správy, policie a celní správy.
24.06.2014 15:20 |

podobné články

Erdogan Atalay z Kobry 11 slaví 54. narozeniny: Soukromí má podobně akční jako honičky na dálnici

 
Revírem Erdoğana Atalaye jsou dálnice. Jeho tempo je vražedné. Před legendárním Semirem Gerkhanem z Kobry 11 zkrátka nikdo neuteče. Neméně dramatický jako filmové honičky je i jeho osobní život: oženil se až napodruhé a příchod jeho druhé dcery na svět málem skončil tragédií. Teď populární německý herec, který má po svém otci turecké kořeny, slaví své 54. narozeniny.
22.09.2020 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Erdogan Atalay (8 článků) , Semir Gerkhan (18 článků)

Děsivé video: Muži skáčou jen tak z newyorského mrakodrapu!

 
Na "YouTube":http://www.extra.cz/tema/youtube se množí videa zachycující tzv. "base jumping":http://www.extra.cz/tema/base-jumping, což je adrenalinový sport, při kterém se skáče z neobvyklých míst, kde to na první pohled vypadá, že se stoprocentně musíte zabít. Base jumpeři se ale nebojí zkoušet skákat z výškových budov, z mostů nebo ze skal a doufat, že padák se jim o nic nezachytí a oni to přežijí.
28.03.2014 07:55 |

podobné články

Base jumper skočil střemhlav z nejvyšší hory Anglie a předvedl impozantní trik

 
Base jumper z britského týmu Mountain Man Base seskočil z hory Scafell Pike, která je s výškou 978 metrů nad mořem nejvyšší horou Anglie. Při seskoku, jehož záběry zveřejnila agentura Reuters, předvedl impozantní akrobatický kousek, tzv. roll-over.
07.09.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Man Man (264 článků)

To je teda nářez: Nové díly Ordinace předvedou akční scény jako ze seriálu Kobra 11

 
Pavel Nečas (45), který se nedávno stal otcem syna Jonáše, byl jedním z těch herců, kteří si v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 střihli opravdu dramatické scény. Nečas se totiž coby hejtman Švarc stane účastníkem vážné dopravní nehody, které předchází taková automobilová honička, která by mohla směle konkurovat scénám ze známého seriálu Kobra 11.
31.01.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (456 článků)

Nepálec ukousal k smrti kobru, která ho uštkla

 
Nepálský zemědělec, kterého v úterý uštkla kobra na rýžovém poli, hada ukousal k smrti. Mohammad Salmodin, který byl už propuštěn z nemocnice, řekl BBC, že mu to poradil zaříkávač hadů. Měl štěstí, že kobra nebyla na seznamu ohrožených druhů.
23.08.2012 15:45 |

podobné články

Muže z Bruntálska uštkla kobra, cestou do nemocnice s ním nabourali

 
Kobra monoklová uštkla muže (45) z Bruntálska. V Česku nebylo potřebné antisérum a sanitní služba pro něj musela až do německého Mnichova. Muž dostal už čtyři dávky ale pořád je v kritickém stavu. Cestou do nemocnice s ním navíc nabourali.
01.09.2012 17:20 |

podobné články

Na pokraji smrti! Českého chovatele (45) uštkla kobra, pro protilátku museli do Německa

 
Chovatele z Bruntálska uštkla v sobotu nebezpečná kobra a do nemocnice ho převezli v kritickém stavu. Začal boj o jeho život, který zahrnoval i rychlou jízdu pro protilátku. Ta však v Česku není k dispozici, a tak pro ní museli doktoři nechat poslat do sousedního Německa.
01.09.2012 21:35 |

podobné články

Na chovatele zaútočila kobra monoklová: V Česku sérum nebylo! Lék přivezla sanitka až z Mnichova!

 
Pravidelné čištění a krmení hadích mazlíčků skončilo v sobotu dopoledne pro chovatele (45) z Dětřichova nad Bystřicí na Bruntálsku obrovskou tragédií. Uštkla ho prudce jedovatá kobra monoklová. Smůla ho provázela i cestou do špitálu, nejprve s ním auto havarovalo a pak se zjistilo, že sérum proti jedu není v Česku k dispozici...
03.09.2012 12:10 |

podobné články