Článek

Koaliční pětka jásá: Velký úspěch Fialy

 
Předsedové stran pětikoalice na Twitteru oceňují dnešní výsledek vyjednávání Petra Fialy (ODS) o nové vládě a rozhodnutí Miloše Zemana jmenovat Jana Lipavského (Piráti), k němuž chová velké výhrady, ministrem zahraničí. Konečně se prý zachoval s respektem k ústavě.
13.12.2021 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3698 článků) , Miloš Zeman (27344 článků) , Jan Fiala (314 článků) , Jan Fiala (314 článků)
Podobné články

VIDEO: Ivetin pláč, málo sexu s Vondráčkem. TV Pětka zahájila vysílání

 
Tváří nové celoplošné televize Pětka je i Petr Vondráček. Známý muzikant zde bude moderovat pořad Nic není nemožné. Oželet sice musí vlastní hudební vystoupení, zbytečného sexu se ovšem vzdal dobrovolně. Slavnostní start nové stanice zachytila kamera iDNES.cz. Další články k tématu: Buřtcajk, Koule a reality show o Bartošové, to bude nová televize Pětka V polovině října začne vysílat další televize, Pětka uhlobarona Měkoty Za zpackané volby přišel trest, vysílá televize Pětka
16.10.2012 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (154 článků)

Televize Pětka ohlásila ukončení vysílání

 
TV Pětka, která vstoupila na tuzemský trh loni v říjnu, dnes odpoledne ukončila vysílání. Na svých internetových stránkách o tom informovala společnost Telefónica, jejíž 02 TV nabízela televizní kanál Pětka na pozici 19. TV Pětka se potýkala s problémy od konce roku 2012, kdy ji přestal financovat podnikatel Luboš Měkota. Zájem o koupi TV Pětka a její sesterské televize Metropol TV poté projevila společnost Empresa Media, vlastnící na televizním trhu TV Barrandov. 
04.02.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

Televize Pětka v pořadu Vaše oči využije videa z mobilů od diváků, chce je i školit

 
Televize Pětka, která zahájí vysílání v pondělí 15. října, nabídne pořad Vaše oči, na kterém se budou podílet sami diváci. Pořad je založen na vlastní tvorbě lidí, kteří budou do televize zasílat videonahrávky z aktuálního dění. Na dnešní tiskové konferenci to oznámili zástupci TV Pětka.
11.10.2012 13:20 |

podobné články

Bulvární televize Pětka ukončila vysílání

 
Televize Pětka, zaměřená na bulvárně laděné a zábavné pořady, přestala vysílat v pondělí kolem 15:00. V posledních dnech Pětka, která na sebe upozornila především reality show s Ivetou Bartošovou, vysílala pouze reprízy starších pořadů. Výroba nových stála, v televizi panoval chaos a zaměstnanci prý nedostávali mzdu.
04.02.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)

Nad výsledky britských voleb se nejvíce jásá v Bruselu a Berlíně. Renomovaný profesor Tomský pro PL rozebírá, co se teď bude dít

 
ROZHOVOR Čtvrteční volby ve Velké Británii přinesly velké překvapení na úkor vládnoucích konzervativců. Přesto bychom ale neměli nejsilnější stranu britské Dolní sněmovny podceňovat, a už vůbec ne přeceňovat úspěch vůdce opozičních labouristů Jeremyho Corbyna. Podle politologa Alexandra Tomského, který zná britský politický systém jako málokdo jiný, se mu povedla jedna kampaň. Tomský ukazuje i na důvody, proč jsou v evropských médiích volby interpretovány jako drtivá porážka konzervativců. Nejvíce se totiž podle něj nad neúspěchem premiérky Mayové jásá v Bruselu, Berlíně a Paříži.
10.06.2017 14:05 |

podobné články

Adele zveřejnila komickou fotku z dětství, na níž jásá před plakátem Spice Girls

 
Zpěvačka Adele byla v devadesátých letech školačkou, která zbožňovala skupinu Spice Girls. Tehdy si sotva dokázala představit, že jednou budou členky této formace obdivovat ji a závidět jí úspěch s vydáváním alb. Nicméně navzdory tomu je i dnes jejich věrnou fanynkou a dala to patřičně najevo na Instagramu. Zveřejnila tam fotku, když jí bylo osm a ona v pyžamu jásá před plakátem Spice Girls ve svém pokoji.
08.11.2018 13:30 |

podobné články

Manažerka PR Kateřina Kotalová přešla z Barrandova do vznikající televize Pětka

 
Kateřina Kotalová, která v úterý oznámila odchod z pozice PR manažerky TV Barrandov, zastane stejný post v nové televizi Pětka. Kotalová o tom informovala novináře.
26.09.2012 11:35 |

podobné články

Chystaná televize Pětka zveřejnila své logo od studia Oficina, vysílat začne 15. října

 
Vznikající televize Pětka, která má odstartovat 15. října, zveřejnila své logo, jejímž autorem je studio Oficina. „Záměrem bylo vytvořit signifikantní logo, které vzbudí pozornost, navodí emoce a nezapadne. Základ tvoří variabilní vykřičník, využitelný v typografii i ve 3D animacích,“ přiblížil Ludvík Franc, šéf kreativy a self-promotion.
26.09.2012 17:45 |

podobné články

Chystaná televize Pětka odstartuje 15. října ve 20 hodin dvěma show s Ivetou Bartošovou

 
Zpěvačku za zenitem Ivetu Bartošovou si vybrala pro svůj start chystaná celoplošná televize Pětka miliardáře Luboše Měkoty, která hodlá zahájit své vysílání v pondělí 15. října a vysílat hlavně původní českou zábavní tvorbu. Jak ukazuje program prvního týdne, který novinářům poskytla PR manažerka Pětky Kateřina Kotalová, první den má vysílání startovat ve 20.00 půlhodinovým pořadem Iveta.
27.09.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků) , Luboš Měkota (32 článků)

Nová celoplošná televize Pětka nabídne většinou bulvární pořady

 
Nová celoplošná televize Pětka zahájí své vysílání v pondělí 15. října ve 20.00 hodin. Premiéru obstará reality show Iveta o zpěvačce Ivetě Bartošové. Bulvárem televize začíná, bulvárem bude pokračovat i ve své další nabídce.
28.09.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)

Šéf nové televize Pětka Marek Vítek: Investor počítá, že se mu peníze vrátí do roku 2020

 
"Budeme mít dvě televize, ale snížíme – hlavně Metropoli – zásadním způsobem výdaje na provoz," říká Marek Vítek, jenž kromě pražské televize Metropol řídí i projekt vznikající celoplošné stanice Pětka, která odstartuje v pondělí 15. října. V prvních třech letech do ní majitel obou televizí Luboš Měkota hodlá investovat 300 milionů korun, v prvním roce očekává tržby 50 milionů.
04.10.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

Nová televize Pětka se v kampani prezentuje jako „jediná opravdu česká televize“

 
Kampaň pro televizi Pětka, nový sesterský kanál pražské stanice Metropol, vytvořila agentura Ogilvy.
04.10.2012 12:05 |

podobné články

Startovní kampaň televize Pětka cílí na ženy starší 40 let

 
Především starší ženy má oslovit série venkovních plakátů, které se od tohoto týdne objevují na billboardech a autobusech, aby propagovaly novou televizi Pětka. Hlavními tvářemi stanice jsou Iveta Bartošová, Mahulena Bočanová a Zdeněk Izer. „Kampaň, kterou připravují agentury ve skupině Ogilvy, cílí zejména na ženy 40+,“ uvedla Natálie Sedláčková z Ogilvy. Agentura připravila strategii i vizuální styl.
05.10.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (870 článků) , Zdeněk Izer (27 článků) , Iveta Bartošová (6953 článků)

Programovou nabídku O2 TV rozšíří nová TV Pětka a slovenská TV8

 
Zákazníci digitální televize O2 TV mohou od 1. října 2012 nově naladit celoplošnou televizi Pětka se zaměřením na českou zábavu a vlastní tvorbu.
05.10.2012 13:35 |

podobné články

Nová televize Pětka se představila na přeplněné tiskovce

 
Generální ředitel stanic Pětka a Metropol Marek Vítek a generální ředitel Českých Radiokomunikací Kamil Levinský
11.10.2012 13:20 |

podobné články

Hlavní hvězda rodinné sešlosti vyhasínajících hvězd: Vystresovaná Bartošová

 
Start nové celoplošné televizní stanice TV Pětka doprovodil rozpustilý večírek, kterému celebrity první kategorie chyběly. K oslnivosti měla daleko i většina outfitů populárních osobností, na nichž se Pětka rozhodla svůj věhlas postavit. V čele s Ivetou Bartošovou s mohutnými skvrnami potu v podpaží.
17.10.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)

Pětka omezuje vysílání: Televize dluží zaměstnancům

 
 Ani pompézní reklamní kampaň a známé tváře zřejmě nezachrání televizi Pětka. Ta totiž dluží svým zaměstnancům výplaty a proto musí rušit výrobu některých pořadů. Bez práce tak bude třeba Kateřina Kristelová (33) nebo Jan Antonín Duchoslav (47).
28.01.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (858 článků) , Jan Antonín Duchoslav (21 článků)

Televize Pětka a Metropol zastavily výrobu. Běží pouze reprízy

 
Sesterské televize Pětka a Metropol dnes zastavily výrobu vlastních pořadů. Uvedl to server  Mediář.cz , podle kterého stanice údajně nemají už dva měsíce peníze na provoz. Již dříve média informovala, že vysílání obou televizí patřících pod Metropol Production přestal loni na podzim financovat podnikatel Luboš Měkota. Policie mu totiž obstavila majetek. O stanice se zajímá Vydavatelství Empresa Media. 
01.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

Adiós, Pětko! Televize: Peníze už neuvidíte!

 
Televize Pětka odstartovala ve velkém stylu s Ivetou Bartošovou (46) v čele. Jenže vydrželo jí to jen chvíli. Po tříměsíční zkušební době došly peníze a známé tváře dostaly výpověď. Nejenže to bylo narychlo, ale Pětka jim dluží i za honoráře! Částky se šplhají až ke statisícům.
06.02.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)