Článek

Kníže Schwarzenberg čelí ostudě s konkubínou Vopěnkovou mlčením, do společnosti už zase chodí bez ní

 
Ctihodný a oblíbený politik "Karel Schwarzenberg":http://www.extra.cz/tema/karel-schwarzenberg (75) utrpěl nečekaný zásah do své pověsti, když si na České slavíky vyrazil v dobré víře se svou novou kamarádkou, ze které se (možná i celkem podle očekávání, rozdíl padesáti let tomu napovídá) vyklubala zlatokopka s pěkně divokou minulostí.
29.11.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)
Podobné články

Šokující zjištění: Kníže Schwarzenberg měl svou ramlici uklidit do zahraničí, milenci se i po skandálu scházejí v Praze

 
Když si kníže "Karel Schwarzenberg":http://www.extra.cz/tema/karel-schwarzenberg (76) na Slavíky přivedl jako doprovod mladou "Janu Vopěnkovou":http://www.extra.cz/tema/jana-vopenkova (24), asi zdaleka netušil, jaká minulost se na jeho kočičku vyplaví. Potom, co se ho redaktorka pořadu Prásk chtěla na jeho nový objev zeptat, odmítal se kníže jakkoliv vyjádřit. Už to vypadalo, že poslal Vopěnkovou k vodě, jenže pár se schází stále.
11.12.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Knížecí rande s ramlicí v indické restauraci: Co se stalo s usvědčujícími fotografiemi mileneckého páru?

 
Když se před pár dny objevil v jedné pražské indické restauraci kníže "Karel Schwarzenberg":http://www.extra.cz/tema/karel-schwarzenberg (76) se svojí "milenkou":http://www.extra.cz/knizeci-ramlice-se-po-skandalu-s-lesbickymi-fotografiemi-kde-je-videt-vse-opet-objevila-ve-spolecnosti-tady-je-14-fotografii-kdy-ji-extra-cz-bylo-v-patach "Janou Vopěnkovou":http://www.extra.cz/tema/jana-vopenkova (25), objevily se na "oficiální facebookové stránce podniku fotografie":http://www.extra.cz/sokujici-zjisteni-knize-schwarzenberg-mel-svou-ramlici-uklidit-do-zahranici-milenci-se-i-po-skandalu-schazeji-v-praze, kde si pár dopřává tamní jídlo. Zaměstnanci zřejmě vycítili možnost získat zadarmo velikou reklamu a knížete i s jeho doprovodem několikrát zvěčnili. Jenže teď snímky ze stránek stáhli.
13.12.2013 22:00 |

podobné články

Schwarzenberg a jeho Janička Vopěnková: Kolik platí kníže za mladou lásku?

 
Když se Karel Schwarzenberg (75) objevil ve společnosti se záhadnou Janičkou Vopěnkovou (25), každého napadlo, kolik do takové mladé dámy kníže investuje. Odpověď dala sama Janička.
28.11.2013 08:47 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Víme, kolik investuje kníže do mladičké Jany! Jsou to miliony!

 
Před rokem se kníže Karel Schwarzenberg na veřejnosti ukázal s mladičkou přítelkyní Janičkou Vopěnkovou. Poté se ale ukázalo, že jeho známost není žádná světice. Dělala totiž striptýz a nafotila velmi lechtivé fotografie. Víte, kolik zámožný kníže investuje do mladé holky? Suma vám vyrazí dech!
20.03.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Víme, kolik investuje Schwarzenberg do své mladičké přítelkyně Janičky

 
Před rokem se kníže Karel Schwarzenberg na veřejnosti ukázal se svou mladičkou přítelkyní Janičkou Vopěnkovou. Poté se ale ukázalo, že jeho známost není žádná světice. Dělala totiž striptýz a nafotila velmi lechtivé fotografie. Víte, kolik zámožný kníže investuje do mladé holky?
20.03.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Kam si kníže uklidil nestydatou přítelkyni? Prý teď bydlí v přepychu, babičku vyměnila za dědečka...

 
Ostuda na stará kolena, které se dočkal kníže Karel Schwarzenberg (75) kvůli podivnému vztahu s kontroverzní vymetačkou nočních podniků Janou Vopěnkovou (24), nabírá stále dalších rozměrů. Nyní se ukazuje, že místo, aby se jí stařec okamžitě zřekl, tak jí s největší pravděpodobností zařídil ubytování v utajeném hnízdečku lásky, kde jí má k dispozici v kteroukoli denní i noční dobu.
03.12.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

FOTO: Pan kníže se zlatokopkou! Schwarzenberg vzal Janičku Vopěnkovou na luxusní večeři

 
FOTOGALERIE: Vztah předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga a prostopášné vesničanky Janičky Vopěnkové rozhodně neskončil! Naopak! Kníže dívku vzal na luxusní romantickou večeři.
11.12.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Gotta zradilo srdce: Rodina se obrnila mlčením. Co řekla jeho manažerka?

 
Náhlý převoz do nemocnice a operace. Celé Česko se od úterního večera bojí o život Karla Gotta, který prodělal silnou srdeční slabost. Jak na tom po zákroku je, zatím není známo. Rodina a jeho blízcí se obrnili mlčením, jediné oficiální vyjádření zatím podala jeho manažerka.
28.10.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4736 článků)

Z katedrály sv. Víta bude nevěstinec! Schwarzenbergovi kolegové komentují mladou ramlici

 
Karel Schwarzenberg (75) si vzal na České slavíky o jednapadesát let mladší blondýnku Janu Vopěnkovou (24). Nebylo by na tom nic špatného, kdyby si ji ženatý kníže po skončení večera neodvedl do svého sídla. Okamžitě to rozpoutalo bouřlivou debatu o Schwarzenbergově morálce, do které se s chutí zapojují i jeho kolegové.
01.12.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Schwarzenbergova „nahá" Jana je prý milionová investice. Server zjistil podrobnosti

 
Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se v listopadu minulého roku ukázal na veřejnosti s mladou přítelkyní Janou Vopěnkovou. Později se ukázalo, že se dívka nebojí předvádět striptýz v barech a na internetu se objevila řada lechtivých fotografií. Teď server TN.cz uvádí, že kníže do Jany investuje velkou sumu peněz. Prý může jít o miliony.
21.03.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Schwarzenbergovo noční »rande«: Kníže to rád mladé!

 
Proslul svým »románkem« s mladou Janou Vopěnkovou (27). Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (78) tempo neztrácí! Blesk ho zvěčnil při schůzce s mladou atraktivní dámou, z níž dle vlastních slov odcházel velmi, velmi unaven…
16.06.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků) , Karel Schwarzenberg (531 článků)

Evropská unie jako Hitlerova třetí říše. Politici mluví o Ovčáčkovu výroku jako o ostudě či úletu

 
O ostudě, nepřijatelném úletu a o poškozování Česka mluví někteří politici v souvislosti s výrokem prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, kterým přirovnal Evropskou unii k Hitlerově třetí říši. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) na twitteru napsal, že hradní mluvčí je jen „šikovný nástroj“ prezidenta Miloše Zemana pro „zviditelňování, urážení oponentů a rozdělování společnosti“. V dnešní anketě ČTK se Ovčáčka nepřímo zastal jen předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura, který Evropskou unii označil za čtvrtou říši.
29.09.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Tomio Okamura (2098 článků) , Miloš Zeman (21260 článků) , Jiří Svoboda (318 článků) , Jiří Svoboda (318 článků)

Ostuda: Opilá exmilenka Karla Schwarzenberga, která nemá řidičák, ukradla auto a bourala s ním, stojí na titulce Blesku

 
Pamatujete na Janu Vopěnkovou, dívku pestré minulosti, kterou čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg vodil do nejvyšší společnosti? Teď si Vopěnková, která si získala přezdívku „knížecí ramlice“, zahrává se zákonem, když opilá ukradla auto, bez řidičského oprávnění suverénně usedla za volant a nakonec se vybourala.
12.04.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků) , Karel Schwarzenberg (531 článků)

Kněžna Charlene: Nechtěla jsem utéct, u oltáře jsem plakala štěstím

 
Nebyla jsem žádná nevěsta na útěku, ohradila se vůči pomluvám manželka monackého knížete Alberta II. Charlene. Po dvou letech promluvila o spekulacích, že chtěla před svatbou utéct a označila je za kategorické lži. Další články k tématu: Monacký kníže Albert II. chystá žalobu, nevěsta mu prý nechtěla utéct Monacký kníže Albert a jeho žena trávili líbánky odděleně Monacký kníže a kněžna si znovu řekli ano, před oltářem a v bílém Monacký kníže Albert II. se oženil, zatím jen civilně Monacký kníže Albert II. si vezme o dvacet let mladší plavkyni
15.07.2013 14:45 |

podobné články

Pojištění proti ostudě: Když celebritám sexuálně haraší

 
Renomované firmy, které si najímají celebrity jako své reklamní tváře, se čím dál tím častěji dávají pojistit proti ostudě.
20.11.2010 12:40 |

podobné články

Rakušané se vztekají: Schwarzenberg je atomový kníže!

 
Ministr zahraničí a předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg pořádně naštval Rakušany! Na své čtvrteční návštěvě Vídně si totiž dovolil obhajovat českou jadernou elektrárnu Temelín, proti které Rakousko dlouhodobě vystupuje. Od rakouských novin si Schwarzenberg dokonce za svou ‘drzost‘ vysloužil označení "atomový kníže".
23.07.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Schwarzenberg: Během kampaně žiju jako mnich. Sex mi chybí každý den

 
Už jen pár dní zbývá do druhého kola volby prezidenta. Oba kandidáti musí absolvovat spoustu debat či výjezdů a mají plný program. Karel Schwarzenberg si postěžoval, že poslední dobou toho moc nestíhá. Musí si také odepřít tělesné rozkoše. Další články k tématu: Klaus se Zemanem podvádějí české voliče, zlobí se Schwarzenberg Benešovy dekrety jsou právně vyhaslé, ujišťoval Schwarzenberg Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga Schwarzenberg popletl dekrety, Zeman byl na štíru s řeckými důchody Turnovem otřásá petice pro knížete. Na Hrad ho tlačí lékaři i kazatel Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků) , Karel Zeman (291 článků)

VIDEO: Jak Schwarzenberg vysvětloval reportérce Gábině, že na Janičku se ptát nesmí

 
EXKLUZIVNĚ: Reportérka magazínu Prásk! Gábina se nebojí zeptat nikoho. Ani Karla Schwarzenberga. Tomu se vůbec, ale opravdu vůbec nelíbilo, že Gábina na něj vytáhla Janičku Vopěnkovou.
28.11.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Tvrdé a hnusné porno i bordel. Čtěte, co zní Parlamentem o Schwarzenbergovi a jeho „děvčátku“

 
ANKETA Deník Blesk již několik dní upozorňuje na novou známost předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga Janu Vopěnkovou, se kterou se Schwarzenberg ukázal na veřejnosti a s nímž by měla podle spekulací bulváru udržovat milostný poměr. Tato informace ale není potvrzena. Nyní se objevily fotky, na nichž je Vopěnková zachycena nahá při lesbických hrátkách, ženské pohlavní orgány jsou na fotkách cenzurovány.
29.11.2013 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)