Článek

Kluzká žádost o ruku na břehu jezera: Lásko, vezmeš si... tedy zvedneš mě?

 
Požádat ženu o ruku na romantickém, ale nepraktickém místě nemusí být vždycky dobrý nápad. Své o tom ví jistý Američan Logan, který chtěl svojí vyvolené Marii položit klíčovou otázku na břehu jezera Michigan.
10.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Logan Logan (10 článků)
Podobné články

Americký herec dojal žádostí o ruku miliony lidí na celém světě

 
Úsměv, nadšení a zároveň slzy dojetí dokázal vykouzlit na tváři nejen své přítelkyně Amy, ale i dalších milionů lidí po celém světě, herec z amerického Portlandu Isaac Lamb. Pro svou vyvolenou připravil takovou žádost o ruku, o jaké se žádné ženě ani nesnilo. Zapojil do ní všechny přátele a rodinu. Další články k tématu: Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila Věta Vezmeš si mě? se změnila na Asi se vezmeme. Jak se žádá o ruku? Požádejte svou milou o ruku ve velkém stylu
31.05.2012 17:35 |

podobné články

Moderátorka přečetla zprávu o nabídce k sňatku, která patřila jí

 
Žádost o ruku v přímém přenosu mohli sledovat diváci americké televize Fox54. Její moderátorka, aniž by něco tušila, četla aktuální zprávu ze čtecího zařízení. Až když ji profesionálně odříkala divákům, uvědomila si, že čte žádost o ruku. Další články k tématu: Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Žádost o ruku mi na Nově schvalovali měsíce, říká Míra Hejda Americký herec dojal žádostí o ruku miliony lidí na celém světě Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila
21.03.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (197 článků)

Další dojemná žádost o ruku: Muž poklekl před svou přítelkyní-roztleskávačkou před zápasem

 
Teatrální "žádosti o ruku":http://www.extra.cz/tema/zadost-o-ruku jsou v době YouTube už v podstatě nudnou záležitostí. Spíše se dá říct, že kdo "nepožádá svou přítelkyni o ruku":http://www.extra.cz/video-neskutecne-dojemna-zadost-o-ruku-v-kine-pripravte-si-kapesniky před zraky několika stovek lidí, s hudebním doprovodem a tanečním číslem, je tak trochu loser.
10.12.2013 20:35 |

podobné články

Vezmeš si mě? Když to dívka slyšela, spadla ze skály a zemřela!

 
Přítel chtěl svou dívku romanticky požádat o ruku. Udělal to proto na vrcholu jedné ze skal na Ibize. Jenže. Když vyslovil větu "vezmeš si mě?" Dívka se začala tak radovat, že zavrávorala a zřítila se ze skály. I přes veškerou snahu záchranářů dívka zemřela.
01.02.2015 14:25 |

podobné články

Žádost o ruku v troskách helikoptéry: Když už jsme přežili...Vezmeš si mě?!

 
Na žádost o ruku zasněně vzpomíná asi každý manželský pár. Dvěma Australanům z ní ale bude ještě dlouho naskakovat husí kůže. Stačilo totiž tak málo a jejich nejromantičtější den stal tím posledním...
02.10.2016 05:10 |

podobné články

Šokující objev na dně polského jezera: Lovci pokladů našli zlato fašistů?!

 
Historikové věří, že jezero u polské vesnice Żarska Wieś, ukrývá nacistický poklad! Na dně jezera, které se nachází v palácovém komplexu, má být potopen poklad Třetí říše. Lovci pokladů ve vodách jezera provádí výzkumné práce už od roku 2020 a oznámili, že na dně jezera narazili na ocel.
07.08.2021 17:05 |

podobné články

Záhadná úmrtí u kráterového jezera: Najednou zemřelo 1800 lidí a tisíce zvířat

 
Incident, který se stal před pětatřiceti lety u kamerunského jezera Nyos, je popisován jako nejbizarnější přírodní katastrofa vůbec. Jednu srpnovou noc roku 1986 došlo v okolí jezera k úmrtí 1746 lidí a víc jak 3 500 kusů dobytka! Vědci posléze zjistili, že za ohromnou tragédii může oxid uhličitý, který unikal ze sopečného jezera.
21.08.2021 05:05 |

podobné články

Vezmeš si mě? ANO! Požádal ji o ruku přímo na hřišti

 
Florbalový Czech Open už byl za 22 let své existence svědkem tolika událostí, že by vydaly na stovky dílů čtivého románu. Ale žádost o ruku před plnými tribunami? Ta se tedy ještě nikdy nekonala!
18.08.2014 10:30 |

podobné články

Lesbická dcera miliardáře vzkázala otci: Muže si vezmu, až si ho vezmeš ty

 
Sedmasedmdesátiletý hongkongský miliardář Cecil Čchao se nedokáže smířit s tím, že je jeho dcera Gigi lesbičkou. Čtyřiatřicetiletá dědička obřího majetku žije s partnerkou, za niž se dokonce provdala. Svého času nabídl Čchao miliardu hongkongských dolarů – asi 2,6 miliardy korun – tomu muži, který jeho dceru dostane k oltáři. Nenašel se žádný takový. A Gigi teď nechápavému otci vzkázala: „Provdám se, až ty sám si vezmeš muže.“
31.01.2014 11:45 |

podobné články

Policejní pátrání v helikoptéře odhalilo obří životní otázku: Vezmeš si mě?

 
Ze vzduchu pátrali po ukradeném autě. To, co našel policejní vrtulník, však jeho posádka rozhodně nečekala. V londýnském parku našla na zemi obrovskou otázku vypálenou v trávníku. Zněla: „Vezmeš si mě?“
26.08.2014 21:35 |

podobné články

Viděl tohle Tarantino? Komedie Vezmeš si mě, kámo? předělala jeho slavnou scénu

 
Quentin Tarantino oslavil tento týden 55. narozeniny, nevíme ale, jestli se mu tenhle dárek bude líbit. Nová bláznivá komedie Vezmeš si mě, kámo? si totiž vypůjčila jeho slavnou scénu z legendárního filmu Pulp Fiction a předělala ji po svém.
30.03.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Quentin Tarantino (253 článků)

5 důvodů, proč jít na komedii Vezmeš si mě, kámo?

 
Vezmeš si mě, kámo? je bláznivá komedie o dvou kamarádech, kteří se kvůli papírům naoko vezmou a obrátí naruby život všech okolo. A samozřejmě ten svůj. Jakmile si oba řeknou své ano, následuje jedna šílená situace za druhou. Přijede totiž maminka a snoubence se celá situace taky moc nelíbí. Přinášíme vám 5 důvodů, proč jít na tenhle bezva snímek do kina.
01.04.2018 07:05 |

podobné články

Nová DVD: Vezmeš si mě, kámo? Debbie a její parťačky, Status Update a Dámský klub

 
Komedie Vezmeš si mě, kámo? je nejen o fingované svatbě. V Metropolitním muzeu loupí hrdinky filmu Debbie a její parťačky. O tom, jaká otrava je stěhování, když je člověk na střední škole, je komedie Status Update. A čtyři starší ženy hledají nové impulsy v Dámském klubu.
02.10.2018 07:00 |

podobné články

Hrůzný objev na břehu jezera! U vody leželo pět zastřelených mužů

 
Těla pěti zastřelených mužů na břehu jezera objevili rybáři. Vedle nich ležely i nábojnice.
13.04.2012 17:40 |

podobné články

Michal Kobza: OKD a Bakalova vila na břehu Ženevského jezera

 
Ve vlastním zájmu si pravidelně ve Švýcarsku kupuju ekonomický deník Handelszeitung, který čtenáře informuje o zajímavostech v byznysu a na finančních trzích. Narazil jsem na článek s titulkem: ,,Nejdražší vily ve Švýcarsku stojí na břehu Ženevského jezera‘‘. Věděl jsem, že obecně jsou nemovitosti ve Švýcarsku drahé, ale vykalkulovaná částka mně samotného nemile překvapila.
14.07.2020 13:20 |

podobné články

V tajence křížovky deníku Washington Post ukryl mladík žádost o ruku

 
Pokleknout během romantické večeře v Paříži s výhledem na Eiffelovku a požádat přítelkyni o ruku je jistě sen mnoha dam. Američan Corey Newman ale zvolil méně romantický, byť originální způsob. Svou partnerku Marlowe Epsteinovou překvapil žádostí, kterou si sama vyluštila. „Marlowe Epsteinová, vezmeš si mě?“ zněla tajenka křížovky nedávného vydání deníku Washington Post.
27.04.2011 10:55 |

podobné články

Pohádková žádost o ruku - žena dostala stovky květin od neznámých lidí na ulici

 
Pohádkové překvapení přichystal své přítelkyni Terese Esleyové mladík z Bostonu. Namísto klasické žádosti o ruku zorganizoval hromadnou akci, do níž se zapojily stovky neznámých lidí. Ti přicházeli k překvapené ženě na ulici a předávali jí růžové a bílé květiny. Když jich měla v náruči 300, Američan před ni poklekl a přede všemi přihlížejícími vyslovil magickou větu: "Vezmeš si mě?"
17.08.2012 18:45 |

podobné články

Žádost o ruku na ukrajinské demonstraci: Krásko v kukle, vezmeš si mě?

 
Lásku nezastaví ani nepokoje a protivládní demonstrace! Právě na protestu proti vládě Viktora Janukovyče v ukrajinském Kyjevě požádal Žeňa (23) o ruku svou přítelkyni Nasťu (17). Dojatá demonstrující maskovaná v kukle neváhala ani chvilku a souhlasila.
05.02.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (384 článků)

Exotická Leová se zasnoubila: Žádost o ruku ve svíčkách!

 
Bílý písek, šumění moře, zářivý měsíc a ze svíček vzkaz – Vezmeš si mě? Takovou romantiku zažila Miss Earth 2013 Monika Leová (24), kterou přítel Martin Košín požádal o ruku.
14.01.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Leová (372 článků)