Článek

Klienti H-Systému: Díky Čunkovi, že říká pravdu

 
Klienti H-Systému vděčí senátoru Jiřímu Čunkovi, že odkrývá pravdu o H-Systému, která je nepohodlná nejen pro konkurzního správce, ale bohužel i pro několik klientů, kteří vsadili na pomoc advokátky Marvanové.
11.10.2018 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)
Podobné články

Klienti H-Systému: Otevřený dopis panu Jiřímu Čunkovi

 
Sdružení Klinetů H-Systému reaguje na lživá tvrzení senátora Jiřího Čunka, který se spolčil se zločincem Petrem Smetkou, který ukradl daňovým poplatníkům, klientům H-Systému a věřitelům přes dvě miliardy korun.
04.10.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Jiří Čunek má v den voleb velký problém. Podvedení klienti H-Systemu hovoří

 
Server ParlamentníListy.cz přinesl otevřený dopis senátoru Jiřímu Čunkovi (KDU-ČSL). Napsalo jej sdružení klientů H-Systemu, jež reaguje podle svých slov na lživá tvrzení senátora. „Ten se spolčil se zločincem Smetkou, který ukradl daňovým poplatníkům, klientům H-Systemu a věřitelům přes dvě miliardy korun.“
05.10.2018 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Klienti H-Systemu získali první peníze z majetku Smetky

 
Klienti vytunelovaného Smetkova H-Systemu se dočkali další satisfakce. Insolvenční správce mezi ně před třemi týdny rozdělil přes tři milióny korun. Peníze ale nepocházejí z majetku H-Systemu. Jde o jmění, které policie zabavila přímo zakladateli společnosti Petru Smetkovi. Ten už je dva roky na svobodě poté, co si odpykal dvanáct let za vytunelování H-Systemu.
06.10.2018 10:15 |

podobné články

Je to můj domov, nenechám se vyvlastnit! V Horoměřicích to vře. Klienti H-Systemu se po 20 letech mají vystěhovat z domů

 
Nejvyšší soud rozhodl, že klienti zkrachovalého H-Systemu, kteří si dostavěli své bydlení svépomocí poté, co přišli skoro o všechno, musí do jednoho měsíce opustit své domovy. Stalo se tak na žádost konkurzního správce Josefa Monsporta. Zdrcení klienti se k rozhodnutí soudu vyjadřují takto...
24.07.2018 16:25 |

podobné články

Odvolání Jaromíra Kudlíka: Měl lhát kvůli Čunkovi, soud ho osvobodil

 
Krajský soud v Olomouci osvobodil Jaromíra Kudlíka, který měl poskytnout alibi Jiřímu Čunkovi v jeho korupční kauze.
16.06.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Ať trpí. Ať ho Bůh potrestá! Rozčilení Romové vynadali Čunkovi

 
REPORTÁŽ „Je tu plíseň, děti jsou nemocné, málem tu uhořel člověk,“ bědují obyvatelé lokality Poschlá na Vsetínsku. Z místních Romů čiší zloba a nenávist k současnému lidoveckému senátorovi Jiřímu Čunkovi, kterému nemohou zapomenout to, že nechal postavit domky, ve kterých prý musí žít.
19.03.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Klienti REMA Systému loni třídili hlavně IT vybavení

 
Klienti kolektivního systému REMA loni třídili především informační a telekomunikační přístroje. Tato zařízení představovala 59,6 % odebraného elektroodpadu.
01.02.2013 09:45 |

podobné články

Čunek tvrdí, klienti H-Systemu jsou okrádáni,proto podal oznámení

 
Senátor Jiří Čunek (KDU-ČSL) je přesvědčen, že správci konkurzní podstaty v kauze H-System minimálně postupovali nesprávně a že poškození klienti této společnosti jsou okrádáni. Čunek to uvedl na tiskové konferenci k trestnímu oznámení, které podal na advokáty Iva Mráze, Josefa Monsporta, Hanu Marvanovou a Evu Hodačovou pro podezření z možného podvodného vedení konkurzu H-Systemu.
19.03.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Čunek tvrdí, že klienti H-Systemu jsou okrádáni. Proto podal oznámení

 
Senátor Jiří Čunek (KDU-ČSL) je přesvědčen, že správci konkurzní podstaty v kauze H-System minimálně postupovali nesprávně a že poškození klienti této společnosti jsou okrádáni. Čunek to uvedl na tiskové konferenci k trestnímu oznámení, které podal na advokáty Ivo Mráze, Josefa Monsporta, Hanu Marvanovou a Evu Hodačovou pro podezření z možného podvodného vedení konkurzu H-Systemu.
19.03.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Čunek: Klienti H-Systému jsou okrádáni, proto jsem podal trestní oznámení

 
Senátor Jiří Čunek (KDU-ČSL) je přesvědčen, že správci konkurzní podstaty v kauze H-System minimálně postupovali nesprávně. Poškození klienti této společnosti jsou podle něj okrádáni. Čunek to uvedl na tiskové konferenci k trestnímu oznámení, které podal na advokáty Iva Mráze, Josefa Monsporta, Hanu Marvanovou a Evu Hodačovou pro podezření z možného podvodného vedení konkurzu H-Systemu.
19.03.2014 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Klienti H-systému se nemusejí vystěhovat z Horoměřic

 
Klienti společnosti H-System nemusejí vyklidit byty v Horoměřicích u Prahy, které si po krachu firmy dostavěli z vlastních prostředků. Ve čtvrtek o tom rozhodl pražský městský soud, který tak zamítl žalobu správce konkurzní podstaty H-Systemu Josefa Monsporta. Ten chtěl nemovitosti zpeněžit a částku rozdělit mezi všechny podvedené klienty firmy - tedy i ty, kteří si nemovitosti nedostavěli. Verdikt zatím není pravomocný.
08.01.2015 18:23 |

podobné články

Propusťte exšéfa H-Systemu, žádají podvedení klienti a Čunek. Je prý užitečnější na svobodě

 
Vidina levných domků a bytů je nahnala do náruče společnosti H-System, která však později zkrachovala, spadla do konkurzu a byla údajně vytunelována. Klienti přišli o své úspory, přesto nyní část z nich společně se senátorem Jiřím Čunkem žádá, aby byl z vězení propuštěn někdejší šéf H-Systemu Petr Smetka. Ten si již odseděl 10 let a 10 měsíců z celkového trestu 12 roků natvrdo.
19.08.2015 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

„A co ti na Klinice, ti tam smí zůstat?“ Klienti H-Systemu musí do měsíce vypadnout. Padají slova zloby a zoufalství

 
Klienti H-Systemu definitivně prohráli spor s insolvenčním správcem. Podle Nejvyššího soudu by měli vyklidit domy, ve kterých žijí. Píše o tom server Aktuálně.cz.
24.07.2018 11:55 |

podobné články

Kdo zařídil, že klienti H-Systemu půjdou pod most? Svědectví Zemanova přítele a kolegyně mrtvého novináře

 
Konkurzní správce majetku společnosti H-System Josef Monsport se obrátil na Nejvyšší soud a žádal, aby klienti zkrachovalého H-Systému přišli o střechu nad hlavou. Soud vyhověl. Novinářka Pavlína Holcová, která spolupracovala se zavražděným slovenským novinářem Jánem Kuciakem, se na serveru Investigace.cz podívala na to, co všechno má Monsport za sebou. Raději se podívejte sami, co zjistila.
24.07.2018 17:35 |

podobné články

Levné garsonky a 51 tisíc od státu: Klienti H-Systemu dostali první nabídky pomoci

 
První nabídku na náhradní bydlení pro klienty zkrachovalé firmy H-System dostal starosta Horoměřic u Prahy Zdeněk Babka (ODS). Soukromník dává k dispozici osm garsonek na Kokořínsku za minimální nájem. Nové bydlení lidem nabídl i vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), úřad práce jim chce navíc vyplatit krizový příspěvek 51 tisíc korun. Možnosti pomoci hledá také středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Soud v úterý rozhodl, že družstvo Svatopluk, které tvoří někteří bývalí klienti H-Systemu, musí v Horoměřicích do měsíce vyklidit byty v osmi domech.
25.07.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1255 článků)

Klienti H-Systemu neskládají zbraně. Obrátí se na Ústavní soud ČR

 
Bytové družstvo Svatopluk, jehož členové, bývalí klienti H-Systemu, mají být vystěhováni z osmi domů v Horoměřicích u Prahy, podá příští týden stížnost k Ústavnímu soudu. Chystá se i na pondělní jednání s konkurzním správcem firmy, jehož zprostředkovatelem bude premiér Andrej Babiš (ANO). Zprávu přinesla ČTK.
26.07.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

H-System míří k Ústavnímu soudu. Bývalí klienti podají příští týden stížnost

 
Ústavní stížnost proti rozsudku o vystěhování z bytů v Horoměřicích u Prahy podá advokát Lubomír Kincl za družstvo Svatopluk i další bývalé klienty H-Systemu 13. srpna ve 13 hodin. Uvedla to ve středu Česká televize s odvoláním na Kincla. Členové stavebního bytového družstva Svatopluk, kteří jsou bývalými klienti H-Systemu, mají vyklidit domy podle nedávného rozhodnutí Nejvyššího soudu.
09.08.2018 07:05 |

podobné články

Česká spořitelna nabízí klientům bonus 3 000 Kč ke každé nové půjčce

 
Klienti České spořitelny, kteří si pořídí hotovostní úvěr Půjčku, získají bonus 3 000 korun na účet vedený u České spořitelny. Akce probíhá od 1. listopadu do 24. prosince 2012 a platí pro všechny nově sjednané Půjčky. Klienti, kteří si v daném období sjednají více úvěrů, získají bonus pouze jednou. Navíc si mohou klienti u své Půjčky zdarma změnit výši splátky, a to i opakovaně.
02.11.2012 11:10 |

podobné články

Zájem o online informace z portálu Moje VZP mají i 90letí klienti

 
Bezmála jedenáct tisíc uživatelů se jen za prvních sedm dní zaregistrovalo na nový portál Moje VZP, kde mohou klienti největší pojišťovny získat online podrobné informace související s jejich zdravotním pojištěním a péčí, kterou za ně VZP lékařům uhradila. Portál je v ostrém provozu od září a registrovat se mohou všichni klienti starší 15 let. Přihlásit se je mimořádně snadné a bez problémů to zvládají i ti, pro které práce s počítačem nebyla většinu života samozřejmostí – nejstarším registrovaným klientem je momentálně 91letý muž z Mladé Boleslavi a za ním následuje 90letá žena z Prahy.
08.09.2016 14:55 |

podobné články