Článek

Klavírista Jan Vesely podpořil vydání debutového alba Mood klipem s raperkou SharkaSs

 
Klavírista Jan Vesely dnes vydává debutové album Mood. Úspěch zaznamenal v minulosti se singlem s Celeste Buckingham k filmu Láska na vlásku. Nyní uvádí videoklip k písni Prolog, v němž ho rapem doprovází SharkaSs. Klip má na Novinkách.cz premiéru.
16.05.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Celeste Buckingham (167 článků) , Jan Vesely (1 článek)
Podobné články

RECENZE: Robin Mood má talent, který je dobré prohlubovat

 
Liberecký zpěvák, hudebník a skladatel Robin Mood začal v roce 2018 vysílat do světa singly s videoklipy. Skladba Na Měsíc má na YouTubu více než milion zhlédnutí a je z vydaných a opatřených krátkým filmem nejúspěšnější. Není tedy překvapením, že dala název debutovému albu, pro něž Robin Mood, vlastním jménem Jakub Lenz, sesbíral singly a přidal další písně.
14.01.2020 10:00 |

podobné články

Nová alba: Prago Union, Michael Kiwanuka, Robin Mood či Stereophonics

 
Prago Union na svém novém albu pokračují v palbě smysluplných a nápaditých slovních obratů, Robin Mood dokazuje, že napsat solidní písničku stále lze, Voxel se k té schopnosti hlásí rovněž, Michael Kiwanuka se inspiroval v šedesátých letech, Stereophonics zůstali věrní melodickému rocku a Hootie & The Blowfish oslavili loňský návrat další deskou.
06.11.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1484 článků)

Smršť předvánočních nákupů se blíží, co je prožít v klidu? Nebraňte se tomu, dejte šanci drinku Mood Up

 
Východní pobřeží USA se začíná vzpamatovávat z nebývale silného hurikánu Sandy, ale jsou lidé u nás připraveni na Mood Up záplavu?
07.11.2012 20:35 |

podobné články

Zpěvák a skladatel Robin Mood: K popu jsem se dostal oklikou

 
Robin Mood, vlastním jménem Jakub Lenz, začal vydáváním singlů. První z roku 2017 se jmenuje Generace, o rok později následovaly Gravitace a Na Měsíc. Jeho první album vyšlo loni na podzim pod názvem Na Měsíc. Potvrdil na něm svůj svěží a výrazně melodický popový charakter.
24.04.2020 11:55 |

podobné články

Jessica Alba: Byla jsem zlobivé dítě, proto jsem teď despotická matka

 
Herečka Jessica Alba má se svým manželem Cashem Warrenem dvě dcery. Jejich názory na výchovu se ale různí. Jak herečka přiznala, ona je na děti daleko přísnější. Další články k tématu: Herečka Jessica Alba má měsíc po porodu opět štíhlou postavu Herečka Jessica Alba porodila druhé dítě. Holčička se jmenuje Haven Jessica Alba bude v nových Spy Kids vonět, Rodriguez je natočil ve 4D Auto, v němž jela herečka Jessica Alba, přejelo nohu kameramanovi Jessica Alba se proti svým zásadám svlékla před kamerou
18.03.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (151 článků) , Cash Warren (27 článků)

Vzpomínáte si na semifinalistku soutěže Česko Slovensko má talent, rapperku Sharkass? Natočila fakt odvážný videoklip!

 
Byla jednou z výrazných osob talentové soutěže, ale přesto se nakonec nedostala do samotného finále. Ale to Šárku Geroldovou neodradilo a ve své vysněné kariéře pokračovala dál. Miláček poroty rapperka Sharkass teď natočila videoklip, kterému fandí i Lucie Bílá.
02.04.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2469 článků) , Šárka Geroldová (2 články)

SharkaSs vydala minialbum a představila klip

 
SharkaSs je známá ze soutěže Česko Slovensko má talent. V roce 2012 to v ní dotáhla do semifinále a svým freestylem zaujala porotu. Na rozdíl od jiných ale následně nezapadla. Celou dobu tvrdě pracovala, natočila několik klipů a teď přichází s první oficiální nahrávkou čítající čtyři skladby.
25.04.2016 12:45 |

podobné články

Velký rozhovor s rapperkou SharkaSs! Jak využívá svoji sexualitu? A jaké jsou její plány?

 
Jak to má mladá rapperka se vztahy? Čerpá i ze svojí sexuality? A co chystá letos v létě? Tak nejen na to nám odpověděla svérázná SharkaSs.
07.05.2017 07:30 |

podobné články

Radek Banga musel změnit plán. Sólovou tvorbu uvádí klipem z půdy

 
Radek Banga přichází s prvním singlem z připravovaného debutového alba, které by mělo vyjít na podzim letošního roku. V písni Plán není namístě očekávat mix romské a moderní hudby s rapem. Vydal se totiž jiným směrem.
04.05.2020 10:30 |

podobné články

Album Susan Boylové ponese 11 songů, z toho jednu původní skladbu

 
LONDÝN (Famous) – Vydání očekávaného alba Susan Boylové se blíží. Objev britské soutěže talentů Britain´s Got Talent už dnes zveřejnil seznam songů, jež kolekci debutového alba budou tvořit. Z valné většiny se jedná o covery ke známým písním, přesto bude na desce také jedna originalita s názvem Who I Was Born To Be.
14.10.2009 15:20 |

podobné články

Proximity představují klip o lidech, kteří si hrají na bohy

 
Rok a půl po vydání debutového alba Zero Point (2012) je tu kapela Proximity s další porcí melodického metalu. Singl Playing God z na léto chystaného alba této pražské formace poukazuje na zasahování do svobody myšlení a rozhodování každého z nás.
13.04.2014 12:35 |

podobné články

Ivana Korolová oznamuje vydání debutové desky klipem k písni Paleo

 
Herečka a zpěvačka Ivana Korolová uvádí novým klipem k písničce Paleo svou debutovou desku Kruhy. Pokřtí ji v neděli 15. prosince v pražském Paláci Akropolis a jejím kmotrem bude hudebník a textař Ondřej Ládek aka Xindl X.
13.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (77 článků) , Ivana Korolová (72 článků)

Zemřel klavírista, dramaturg, redaktor a publicista Milan Jíra. Bylo mu 81 let

 
Ve věku 81 let zemřel v pondělí ráno v Praze po těžké nemoci klavírista, dramaturg, hudební redaktor a publicista Milan Jíra. ČTK o tom informoval novinář Jan Petránek, autor textů k některým Jírovým skladbám. "Byl to virtuózní skladatel a klavírní šéf spolku Šanson - věc veřejná, který byl založen měsíc po smrti Jana Palacha s tím, že by se Československo mělo bránit proti sovětské okupaci alespoň na kulturní frontě," uvedl Petránek. Jíra složil desítky opusů z oblasti vážné hudby, asi stovku šansonů v interpretaci zejména Aleny Havlíčkové a Ljuby Hermanové či Rudolfa Pellara, Jana Faltýnka a dalších. K hlavním textařům Jírových písní patřili Ivo Štuka, Jan Petránek a Jaroslav Jakoubek.
11.07.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Hermanová (10 článků) , Jan Faltýnek (36 článků) , Jaroslav Faltýnek (267 článků)

Susan Boyleová za 14 dní prodeje svého alba vydělala 142 miliónů

 
Před rokem byla chudou kostelnicí ze Skotska, která zpívala maximálně tak o vánočních mších nebo doma své kočce. Dnes je Susan Boyleová světově proslulou zpěvačkou. A o tom, že je skutečně oblíbená, svědčí i prodejnost jejího debutového alba. V USA a Británii je dokonce jedničkou v žebříčcích, což jí v přepočtu na koruny vydělalo už více než 142 miliónů.
10.12.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (303 článků)

Susan Boyle za 14 dní prodeje svého alba vydělala 142 milionů

 
Před rokem byla chudou kostelnicí ze Skotska, která zpívala akorát tak o vánočních mších nebo doma své kočce. Dnes je Susan Boyle světově proslulou zpěvačkou. A o tom, že je skutečně oblíbená, svědčí i prodejnost jejího debutového alba. V USA a Británii je dokonce jedničkou v žebříčcích, což jí v přepočtu na koruny vydělalo už více než 142 milionů korun.
11.12.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (303 článků)

Concertino Praga zná své finalisty

 
Poslední dubnový týden rozhodla sedmičlenná mezinárodní porota o finalistech letošního ročníku soutěže Concertino Praga. O vítězství ve Dvořákově rozhlasové soutěži pro mladé hudebníky budou usilovat dva čeští a dva ruští hudebníci. Za Česko se o titul uchází patnáctiletý houslista Daniel Matejča a třináctiletý klavírista Jan Schulmeister, za ruskou interpretační školu čtrnáctiletý trumpetista Aleksandr Rublev a stejně starý klavírista Vsevolod Zavidov.
07.05.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (242 článků) , Daniel Daniel (242 článků) , Daniel Daniel (242 článků) , Daniel Daniel (162 článků) , Daniel Daniel (242 článků) , Daniel Daniel (242 článků) , Daniel Daniel (242 článků) , Daniel Daniel (242 článků)

Album Susan Boyl je vánoční jedničkou v USA, porazila i Aliciu Keys

 
Triumf Susan Boyl pokračuje. Po měsíci od vydání debutového alba musí ostrouhat i tak silná konkurence, jakou je Alicia Keys . Skotská slavice totiž v souboji o největší hit vánočního žebříčku v USA vyhrála. Její album I Dreamed A Dream je stále nejprodávanějším na americkém trhu.
24.12.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Keys (112 článků)

Susan Boylová má tři zápisy v Guinnessově knize rekordů 2011

 
Susan Boylové se prý splnil sen, když minulý týden zazpívala na mši pod otevřeným nebem několik písní samotnému papeži. Objev soutěže Britain´s Got Talent se však zapíše do historie také třemi novými rekordy. Prodala v prvním týdnu po vydání svého debutového alba nejvíce kopií.
20.09.2010 15:55 |

podobné články

Portico Quartet opět míří do Prahy

 
Londýnské postjazzové seskupení Portico Quartet se 25. března, necelý rok po předchozí úspěšné návštěvě, vrátí do pražského Paláce Akropolis. Zároveň se dočkáme opožděného českého vydání debutového alba.
17.03.2011 09:40 |

podobné články