Článek

Klaus přijal policejního prezidenta Martinů, pod kterým se kýve křeslo

 
Prezident Václav Klaus ve středu dopoledne přijal policejního prezidenta Oldřicha Martinů, kterého v pondělí vyzval ministr vnitra Radek John (VV) k rezignaci. Klaus chce s Martinů hovořit o současné situaci, která se kolem něj vytvořila.
01.12.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Radek John (2465 článků)
Podobné články

Martinů se nejdřív sejde s Nečasem. Pak řekne, jestli odejde

 
Prezident Václav Klaus ve středu dopoledne přijal policejního prezidenta Oldřicha Martinů, kterého v pondělí vyzval ministr vnitra Radek John (VV) k rezignaci. Klaus chtěl s Martinů hovořit o současné situaci, která se kolem něj vytvořila. Martinů po schůzce řekl, že o svém setrvání ve funkci rozhodne až po schůzce s premiérem Petrem Nečasem (ODS).
01.12.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9276 článků)

S Válkovou se kýve křeslo, prý ji navštívil Faltýnek

 
Pod ministryní spravedlnosti Helenou Válkovou se mohutně kýve křeslo v čele jejího resortu. Informace o jejím konci potvrdily ČTK zdroje z hnutí ANO i z ministerstva. Navíc něco naznačuje, že šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek v úterý nečekaně Válkovou navštívil na ministerstvu. Píše o tom server aktuálně.cz.
04.02.2015 11:01 |

podobné články

Klaus si na Hrad pozval policejního prezidenta Martinů

 
Prezident Václav Klaus si na středeční ráno pozval na Pražský hrad policejního prezidenta Oldřicha Martinů. Schůzku, kterou prezident avizuje na svých internetových stránkách, Právu v úterý potvrdila mluvčí policejního prezidia Dagmar Bednarčíková.
30.11.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků)

John vyjmenoval Klausovi 19 důvodů pro odvolání Martinů

 
Ministr vnitra Radek John (VV) dorazil v pátek dopoledne na Pražský hrad, aby s prezidentem Václavem Klausem projednal budoucnost policejního prezidenta Oldřicha Martinů. Prezidenta seznámil s 19 důvody, kvůli kterým vyzval Martinů k rezignaci. Klaus se šéfem policie hovořil ve středu.
03.12.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Radek John (2465 článků)

John odstřelil policejního prezidenta: Martinů končí!

 
Policejní prezident Oldřich Martinů rezignoval. John si mne ruce, jak "úspěšný" je v boji proti korupci. Martinů své rozhodnutí oznámil po návštěvě u hlavy státu. Včera (úterý) se na Hradě sešli představitelé koaličních stran, aby zažehnali vládní krizi. Součástí tajné dohody byl údajně právě i odchod Martinů.
22.12.2010 12:35 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Za Klausem dorazil po šéfovi policie Martinů i jeho kritik, ministr vnitra John

 
Ministr vnitra Radek John (VV) dorazil v pátek dopoledne na Pražský hrad, aby s prezidentem Václavem Klausem projednal budoucnost policejního prezidenta Oldřicha Martinů a další záležitosti týkající se resortu vnitra. John vyzval Martinů k rezignaci, Klaus se šéfem policie hovořil ve středu.
03.12.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Radek John (2465 článků)

Blíží se konec policejního prezidenta, John ho vyzval k rezignaci

 
Ministr vnitra Radek John (VV) v pondělí vyzval policejního prezidenta Oldřicha Martinů k rezignaci. Ministr také oznámil, že nástupce bude hledat tým expertů. Policejního prezidenta jmenuje a odvolává ministr vnitra, na základě koaliční smlouvy k tomu však aktuálně potřebuje souhlas premiéra Petra Nečase, který si kontrasignaci vymínil.
29.11.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9276 článků)

Ministr John odvolá policejního prezidenta Martinů

 
Předseda Věcí veřejných Radek John v neděli v ČT připustil, že současného policejního prezidenta Oldřicha Martinů vymění s tím, že je to s ohledem na předpokládané škrty logické. V hledáčku už má i konkrétní osobu, která by v čele policie mohla stanout. Podle něj by jím mohl být nekomunistický odborník. John počítá též s odchodem prvního náměstka ministra vnitra Jiřího Komorouse.
11.07.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Jiří Komorous (38 článků)

John možná odvolá policejního prezidenta Martinů a náměstka Komorouse

 
Předseda Věcí veřejných (VV) a budoucí ministr vnitra Radek John připustil možnost, že po jmenování koaliční vlády odvolá z funkce policejního prezidenta Oldřicha Martinů a náměstka Jiřího Komorouse.
11.07.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Jiří Komorous (38 článků)

Ministr vnitra John vyzval policejního prezidenta Martinů k rezignaci

 
Ministr vnitra Radek John (VV) vyzval policejního prezidenta Oldřicha Martinů k rezignaci.
29.11.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

ODS rozdělilo obětování Martinů

 
Rezignace policejního prezidenta Oldřicha Martinů rozdělila ODS. Část jejich poslanců je přesvědčena, že šlo o nutnou oběť kvůli zachování vlády. Jiní se domnívají, že nebylo nutné se zbavovat kvalitního policejního prezidenta.
23.12.2010 05:05 |

podobné články

Langer k Johnovu oblíbenci: Vylezl Martinů po zádech a zvrací mu na hlavu

 
Pondělní schůzka policejního prezidenta Oldřicha Martinů a premiéra Petra Nečase nepřinesla kýžené rozlousknutí oříšku. Pouze se potvrdil předpoklad, že po Václavu Klausovi podpoří Martinů i Nečas.
06.12.2010 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Petr Nečas (9276 článků)

Policejní prezident Martinů má po jednání s premiérem dobrý pocit

 
Policejní prezident Oldřich Martinů se v pondělí setkal s premiérem Petrem Nečasem (ODS). Martinů, kterého minulý týden vyzval ministr vnitra Radek John (VV) k rezignaci, seznámil premiéra s fungováním policie. Po jednání Martinů uvedl, že z jednání má dobrý pocit.
06.12.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9276 článků)

Lukáš Vasilek: S Martinů Voices mě láká komorní tvorba

 
Komorní sbor Martinů Voices vedený Lukášem Vasilkem na svém prvním albu Testamentum nahrál skladby Jana Nováka. Vasilka známe hlavně jako sbormistra Pražského filharmonického sboru (PFS), ale již pět let vede i druhý soubor. Martinů Voices se letos skvěle uvedli i na festivalu Pražské jaro právě s Novákovými skladbami a s několika díly Bohuslava Martinů.
18.07.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novák (136 článků) , Jan Novák (133 článků) , Bohuslav Martinů (39 článků) , Jan Novák (136 článků) , Lukáš Pražský (20 článků)

John připustil, že odvolá policejního šéfa Martinů

 
Budoucí ministr vnitra a vicepremiér Radek John (VV) připustil, že by mohl odvolat policejního prezidenta Oldřicha Martinů. Johnovi mimo jiné vadí, že policie prý nešetří, jak má.
11.07.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

John jde šéfovi policie PO KRKU! Klaus ho přijal na HRADĚ

 
Prezident Václav Klaus na Pražském hradě přijal policejního prezidenta, který čelí výzvě k rezignaci.
01.12.2010 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků)

Tajná dohoda: VV nominují policejního prezidenta, ODS superinspektora

 
Tajnou ústní dohodu, kterou tři koaliční strany uzavřely pod patronací prezidenta Václava Klause, aby odvrátily pád vlády, provázejí spekulace o obsahu. Podle jedné z nich ODS přestala blokovat výměnu policejního prezidenta Oldřicha Martinů a nechala výběr jeho nástupce na ministru vnitra Radku Johnovi (VV). Za to bude moci obsadit funkci tzv. superinspektora – šéfa Generální inspekce bezpečnostních složek. Tak podle informací Práva zní jeden z bodů tajné dohody ODS, TOP 09 a VV u Klause.
23.12.2010 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Radek John (2465 článků)

Martinů míří na Hrad. John jde šéfovi policie po krku!

 
Prezident Václav Klaus přijme ve středu policejního prezidenta Oldřicha Martinů, kterého v pondělí vyzval ministr vnitra Radek John (VV) k rezignaci. Informoval o tom prezidentův mluvčí Radim Ochvat.
30.11.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9178 článků) , Radek John (2465 článků)