Článek

Klaus o „drzém a prolhaném“ Schwarzenbergovi: Má zelenou krev. Zmínil i jeho majetek

 
Václav Klaus byl hostem pořadu Epicentrum TV Blesk. Krátce poté, co usedl do křesla ve studiu, to vzal od podlahy. Zkritizoval vládu Andreje Babiše (ANO), ale nešetřil ani opozici, zavzpomínal na Jaroslava Kuberu, označil se za velkého bojovníka proti Senátu a stranou jeho působnosti nezůstal ani brexit. Tady zmínil novou evropskou říši, u které má pocit, že se nikdo nepoučil. Nakonec si vzal na paškál „vejšplechty“ Karla Schwarzenberga.
13.02.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9747 článků) , Andrej Babiš (17410 článků) , Jaroslav Kubera (989 článků) , Karel Schwarzenberg (3848 článků)
Podobné články

Nečas dal hlas Schwarzenbergovi. Očekává, že vítěz uklidní atmosféru

 
Premiér Petr Nečas (ODS) dal svůj hlas Karlu Schwarzenbergovi, předsedovi koaliční partnerské strany TOP 09. „I když v posledních dvou týdnech dělal vše pro to, aby o můj hlas přišel, nakonec můj hlas patřil Karlu Schwarzenbergovi,“ řekl premiér novinářům krátce po druhé hodině ve volební místnosti ve Sněmovně.
25.01.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9307 článků)

Spisovatel připomněl Schwarzenbergovi soulož na veřejnosti a „hovno Boží“

 
ROZHOVOR Spisovatel a publicista Břetislav Olšer popsal situaci na Ukrajině, ke které má vřelý osobní vztah. Konflikt podle něho vyprovokovali Američané a EU, Krym po právu patří Rusku a spojení s Ruskem mu prospěje a ukrajinská vláda je ovládána neonacisty. Zmínil spoustu zajímavých, jinde neuváděných faktů. Katolíkovi a předsedovi konzervativní TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi připomněl, že jeho oblíbené Pussy Riot zpívaly v kostele „hovno Boží“ a souložily na veřejnosti a nechaly se při tom natáčet a fotit. A Česká televize podle něho je co den, to snůška lží a polopravd.
07.05.2014 13:15 |

podobné články

Klaus závidí Schwarzenbergovi jeho autoritu, rýpnul si Kalousek

 
Místopředseda TOP 09 a ministr financí Miroslav Kalousek si v pátek neodpustil reakci na kritická slova prezidenta Václava Klause adresovaná ministru zahraničí Karlu Schwarzenbergovi. Kalousek ve zjevné narážce na Klause prohlásil, že někteří politici šéfovi české diplomacie závidí jeho autoritu.
02.09.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9747 článků) , Miroslav Kalousek (6836 článků)

Disident Bok už ví, kdo bude prezidentem. "Čuně" Fischer ne

 
ROZHOVOR Disident a šéf spolku Šalamoun John Bok má zvěsti o tom, kdo se stane budoucím českým prezidentem. Či spíše prezidentkou. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se rozhovořil ale také o prolhaném ministru spravedlnosti nebo o revoluci, kterou navrhuje v odvolatelnosti zákonodárců.
16.05.2012 04:45 |

podobné články

Disident Bok už ví, kdo bude prezidentem. "Čuně" Fischer ne

 
ROZHOVOR Disident a šéf spolku Šalamoun John Bok má zvěsti o tom, kdo se stane budoucím českým prezidentem. Či spíše prezidentkou. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se rozhovořil ale také o prolhaném ministru spravedlnosti nebo o revoluci, kterou navrhuje v odvolatelnosti zákonodárců.
16.05.2012 04:55 |

podobné články

Český rozhlas Vltava odvysílá romskou pohádku

 
Kulturní stanice Vltava uvede v sobotu 5. listopadu od 10.00 hodin premiéru pohádky O chytrém, ale prolhaném zloději Bajcúrovi. Rozhlasová pohádka vznikla na základě romských příběhů z knihy Gejzy Demetera „Ráj na zemi“. V hlavní roli Bajcúra se představí redaktor, muzikant a spoluzakladatel kapely Gipsy.cz Patrik Banga. Pohádka zazní v rámci vydání Víkendové přílohy věnované romské kultuře.
27.10.2016 10:15 |

podobné články

Oáza se Číňanům nepovedla, tak poušť aspoň zakryli zelenou sítí

 
Plánovači z čínské provincie Che-nan chtěli na okraji tamního města Čeng-čou vytvořit zelenou oázu. Místo toho ale jejich chybou vznikla poušť s dunami. Problém vyřešili tím, že oblast zakryli zelenou síťovinou, aby připomínala zamýšlenou oázu. Zelená jako zelená.
22.05.2014 10:15 |

podobné články

Číňané místo oázy vytvořili poušť. Tak ji aspoň zakryli zelenou tkaninou

 
Komunisté se praxe Potěmkinových vesnic nevzdali ani v tomto tisíciletí. Důkazem jsou soudruzi z čínské provincie Che-nan a z tamního města Čeng-čou. Tam chtěli na okraji aglomerace vytvořit zelenou oázu. Místo toho vznikla poušť s dunami. A tak soudruzi přispěchali se zelenou síťovinou a celou oblast aspoň zakryli. Zelená jako zelená.
25.05.2014 10:30 |

podobné články

Erik Best napsal o "drzém" Kalouskovi. Je prý akcionářem této firmy, která obchoduje se státem

 
Nad včerejší tiskovou konferencí TOP 09 se na svém webu Fsfinalword.cz zamýšlí americký novinář dlouhodobě žijící v ČR Erik Best. Podle jeho názoru se o Miroslavu Kalouskovi dá říct spousta ošklivých věcí, ale jedno se mu musí nechat. „Je to kus mazaného rošťáka. Kdo jiný by měl tu drzost po deseti letech porcování medvěda a lupu v roli rozpočtového cara označit Sobotkův kabinet za přeborníka v udělování cinknutých zakázek?“ píše Best v úvodu svého zamyšlení.
04.02.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6836 článků)

Václav Klaus opravdu hodně vytočí fanoušky profesora s prázdnými brýlemi

 
Před pěti lety podpořil Václav Klaus s rodinou Miloše Zemana proti Karlu Schwarzenbergovi (TOP 09). Letos dal znovu Václav Klaus najevo, že bude volit Miloše Zemana. Proč se staví tak jasně za muže, jenž býval jeho politickým rivalem? Nejen to vysvětluje v rozhovoru pro páteční MF Dnes.
19.01.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9747 článků) , Miloš Zeman (23454 článků)

VIDEO: Tak se krade šperk přímo před zlatníkem!

 
Po neobyčejně drzém zloději pátrají pražští policisté. Zatím neznámý muž ukradl ve zlatnictví šperk za desítky tisíc korun, a to přímo v přítomnosti majitele. Ten si krádeže všiml až za několik hodin.
03.12.2010 10:25 |

podobné články

Důchodci nemají na chleba, do festivalů ale stát dává miliony. "Šetření" po česku

 
Každý den se česká veřejnost dozvídá, co vše zase bude zdraženo, jak budou snižovány sociální dávky a důchody. Ruku v ruce tím dostává stejnou porci zpráv o drzém tunelování, rozkradených dotacích a marnotratném plýtvání, například na různých filmových festivalech. Podle odhadů se jich u nás ročně koná více než 160, v průměru tedy obden. Stát do nich nalévá miliony.
22.10.2011 14:55 |

podobné články

Do prdele, jo. Pod křídly Klause o drzém Moravcovi, českých novinářích a Babišovi s Bakalou

 
REPORTÁŽ Současný systém je destruovaný, proměna médií a jejich role dramatická. Ukazuje se však, že přízeň médií jakékoli politické straně i osobnosti v současné době je spíše polibkem smrti. I to jsou slova, která zazněla v pondělí večer z úst několika známých řečníků na téma média.
10.12.2013 06:50 |

podobné články

Policie pátrá po drzém zloději z posiloven. Zkulturnění těla zneužívá ke krádežím

 
Pražským policistům už nějaký čas přidělává vrásky jeden a ten samý muž. Pětatřicetiletý zloděj, který už byl v minulosti osmkrát trestán, se ale nedá lapit nijak snadno. Tento muž, který se měl provinit krádežemi, vloupáními, a navíc také paděláním platebních prostředků, se nikdy nezdržuje déle na jednom místě a žije po motelech a kamarádech.
15.10.2015 22:45 |

podobné články

Vykradl byt, když v něm spali studenti: Po drzém zloději pátrá policie, neznáte ho?

 
Po muži, který v září vykradl byt v Praze 8, kde spali čtyři studenti, pátrají kriminalisté. Zloděj ukradl z bytu notebooky a další elektroniku v hodnotě zhruba 40 000 korun. Podle policie se muž dostal dovnitř hlavními dveřmi, které byly pouze zabouchnuté. Podezřelého se zatím nepodařilo vypátrat, pokud muže na fotografiích znáte, ozvěte se na linku 158.
09.10.2016 14:40 |

podobné články

Zloděj z prodejny odnesl telefon za více než 17 tisíc: Krádež natočily kamery

 
Pro drzém zloději od poloviny ledna pátrá pražská policie. Muž se vůbec nebál a z jednoho z obchodů v OC ve Vinohradské ulici si suverénně odnesl vystavený chytrý mobil značky iPhone. Nepoznáváte ho?
25.02.2017 12:50 |

podobné články

Komentář: Kde vlastně vzaly církve majetek?

 
Desítky miliard církvím a k tomu majetek za další desítky miliard. To je téma, které budí v posledních týdnech velké emoce nejen mezi politiky, ale také mezi samotnými občany ČR. Na toto téma bylo napsáno již mnoho článků a příspěvků včetně jak a kdy byl tento majetek zestátněn. Nikde však nezaznělo, kde vlastně církve zmíněný majetek získaly.
16.08.2012 15:55 |

podobné články

Senátor vstal prudce ze židle na obranu Zemana: Schwarzenbergovi tolerovali jeho spavou nemoc a nesrozumitelnou řeč a teď hysterčí. A to primitivní hovado...

 
Veřejnost, která nemá prezidenta Miloše Zemana příliš v lásce, zaujalo to, jak hlava státu hrozivě působila během úterního brífinku, na němž pověřila šéfa hnutí ANO Andreje Babiše sestavením vlády. Poté se na sociálních sítích objevily mnohé příspěvky a dokonce i výsměšná fota se smrtkou s kosou v Zemanových zádech. „Když Schwarzenbergovi superliberálové a ultrapravičáci tolerovali jeho spavou parlamentní nemoc, kterou reálně prezentoval i na mezinárodní úrovni a jeho mnohdy až nesrozumitelnou řeč, tak co teď najednou hysterčí kvůli nějaké menší prezidentské indispozici?“ chladí však hlavy kritiků například senátor z hnutí Severočeši Jaroslav Doubrava.
02.11.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17410 článků) , Jaroslav Doubrava (237 článků) , Miloš Zeman (23454 článků)

Uražený Klaus: Kníže, takhle se politika vést nedá!

 
Prezident Václav Klaus se nerad smiřuje s nátlakem, který na vládu vyvíjí koaliční TOP 09 kvůli evropské úmluvě o rozpočtové unii. Zejména předsedovi strany Karlu Schwarzenbergovi by se mělo říci, že takhle se politika vést nedá, řekl Klaus ve čtvrtek Radiožurnálu.
12.01.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9747 článků)