Článek

Klaus k 17. listopadu: Svět je podřízen menšinám. Vládnou vyvolení „herci“

 
Václav Klaus cítí ze současného stavu frustraci srovnatelnou s posledními léty komunismu, sdělil ve čtvrtek dopoledne na Crans Montana Forum ve švýcarské Ženevě. „Klasické politické spory, založené na dobře definovaných politických idejích, v minulosti formulované a autenticky zastupované politickými stranami, byly zdiskreditovány. Byly nahrazeny televizními talk shows a tzv. expertní demokracií. Politici v nich nehrají zásadní roli. Dominují populární ‚herci‘ a vyvolení, nikoli zvolení experti,“ uvedl v projevu, jehož text mají ParlamentníListy.cz k dispozici a v němž obsáhle zmiňoval i dnešní výročí 17. listopadu.
17.11.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10841 článků)
Podobné články

Prima vzkřísí Vyvolené, začíná lákat účastníky show

 
Několik lidí zavřených v jedné vile pod dohledem kamer. Formát, který měl při své premiéře u českých diváků ohromný úspěch, oživuje televize Prima. Začala hledat účastníky. Další články k tématu: Prima dostala pokuty za 3,6 milionu, VyVolení obsahovali skrytou reklamu Šéf Primy: VyVolení neprodělali Vítězem VyVolených 2 se stal Tony! VyVolení si užili první sex pod peřinou VyVolení 2 jsou podstatně silnější káva VyVolení 1? Zapomeňte! To byl jen začátek! Vítězem VyVolených je Vladko
03.07.2013 11:15 |

podobné články

VyVolení vypalcovali Zdeňku: To máš za to, že jsi nechtěla slavit narozeniny

 
VyVolení nemohli rozdýchat, že Zdeňka, která včera slavila narozeniny, s nimi nic slavit nechtěla. A to i přesto, že jí připravili dort. Namísto toho se válela v posteli s Thomasem. A to se jí stalo osudným. VyVolení ji dnes vypalcovali, Zdeňka jde v pátek do duelu!
17.09.2013 21:55 |

podobné články

VyVolení na Slovensku jsou hardcore: Ve Vile se soutěžící nakazil po nechráněném sexu pohlavní chorobou!

 
Připadá vám, že naši účastníci reality show "VyVolení":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni jsou průšviháři? To jste zřejmě ještě neviděli, co se odehrává v této reality show na Slovensku.
26.09.2013 13:30 |

podobné články

Grupáč ve vířivce: Nazí Vyvolení se osahávali a došlo i na sexuální orgie pod vodou!

 
Zatím nás zvrhlí VyVolení krmili jen líbačkami, bradavkami a občasným striptýzem. Ovšem tentokrát to rozjeli ve velkém! Jen co z Vily vypadl nenáviděný Thomas, VyVolení uvolnili svým choutkám uzdy. Všichni do jednoho se svlékli do naha a ve vířivce si užívali společných sexuálních orgií..
14.10.2013 18:10 |

podobné články

VyVolená věštkyně Regina se zhroutila a chtěla odejít ze soutěže už po třech dnech ve Vile. Hádejte proč!

 
Někteří soutěžící, kteří se přihlásili do reality show VyVolení, si zřejmě neuvědomují, že pobyt ve Vile není jen odpočívárna v luxusním hotelu. Štáb může upravovat podmínky pobytu soutěžícím, jak se mu zlíbí. Potom, co VyVolení museli odevzdat veškerý alkohol, nastala další rána. Produkce nařídila soutěžícím veganský týden a VyVolení tak museli odevzdat veškeré živočišné a nezdravé produkty čili všechno maso, limonádové nápoje, sladkosti a samozřejmě i cigarety.
20.10.2013 21:35 |

podobné články

VyVolení vypalcovali Lucii: Je to parazit!

 
Reality show Vyvolení se blíží ke konci. Dnes proběhlo jedno z posledních zúčtování. Vyvolení vypalcovali Lucii, a tak jí poslali do duelu!
19.11.2013 22:06 |

podobné články

Menšinám se tu žádné příkoří neděje. Vymýšlíme blbosti. Na vesnici lidé říkají, co to v té Praze vymýšlejí, vzkazuje advokátka Kovářová

 
Chvála Bohu za Jiřinu Bohdalovou! Vymýšlíme blbosti! „Menšinám se u nás žádné příkoří neděje, to jen v médiích sledujeme halasné a dobře zaplacené reklamní spoty,“ komentuje bývalá ministryně spravedlnosti a prezidentka Unie rodinných advokátů Daniela Kovářová dění kolem festivalu Prague Pride. Podotýká, že mnoho lidí se nechce dívat na okaté předvádění ve spodním prádle ani veřejné prezentace nahoty a obscénností. „Na jednu stranu před takovými obrazy chráníme malé děti, na druhé straně je veřejně předvádíme na ulici a v médiích. Naše společnost je pak pokrytecká,“ konstatuje.
06.08.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1271 článků) , Daniela Kovářová (274 článků)

Drsný nástup nového ministra: Zemanův úřad je podřízený mně

 
Premiér Petr Nečas uvedl do úřadu resortu spravedlnosti Pavla Blažka. Toho dnes jmenoval novým ministrem na Pražském Hradě Václav Klaus. Blažek pak společném brífinku s Nečasem a také se svým předchůdcem Jiřím Pospíšilem zdůraznil, že úřad nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana je podřízen jemu, a tak nebude slyšet na žádné politické tlaky.
03.07.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10841 článků) , Jiří Pospíšil (2191 článků) , Jiří Pospíšil (2191 článků) , Petr Nečas (9391 článků) , Pavel Blažek (702 článků) , Pavel Nečas (467 článků) , Jiří Zeman (1381 článků)

Drsný nástup nového ministra: Zemanův úřad je podřízený mně

 
Premiér Petr Nečas uvedl do úřadu resortu spravedlnosti Pavla Blažka. Toho dnes jmenoval novým ministrem na Pražském Hradě Václav Klaus. Blažek pak společném brífinku s Nečasem a také se svým předchůdcem Jiřím Pospíšilem zdůraznil, že úřad nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana je podřízen jemu, a tak nebude slyšet na žádné politické tlaky.
03.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10841 článků) , Jiří Pospíšil (2191 článků) , Jiří Pospíšil (2191 článků) , Petr Nečas (9391 článků) , Pavel Blažek (702 článků) , Pavel Nečas (467 článků) , Jiří Zeman (1381 článků)

Menšinám stále chybí vládní zmocněnec, Klaus to probere s Nečasem

 
Zatímco agendu menšin a lidských práv v Česku počátkem letošního roku ještě řídil ministr, na konci roku není už čtvrtý měsíc obsazen ani post vládního zmocněnce pro lilidská práva, Klaus, zmocněnecdská práva, tedy nástupce Michaela Kocába - a to přes slib premiéra Petra Nečase, že se tak stane v září.
28.12.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (767 článků) , Petr Nečas (9391 článků)

Kancelář prezidenta republiky: Prezidenti cizích států blahopřáli prezidentu Zemanovi ke státnímu svátku 28. října

 
Ve dnech 26. října až 1. listopadu 2021 se prezident republiky v Ústřední vojenské nemocnici opakovaně setkal se členy své rodiny. Dále přijal vedoucího KPR, ředitele svého sekretariátu, ředitele Odboru Protokolu KPR, ředitele Útvaru pro ochranu prezidenta ČR PČR a svého právního zástupce. Zbylý čas byl podřízen léčbě a odpočinku.
01.11.2021 18:05 |

podobné články

Mladý Klaus? Nic moc. Exprezident Klaus je zklamaný, zaznělo

 
Druhý český prezident Václav Klaus má opravdu velký strach z toho, že by v této zemi mohli za pár měsíců vládnout Piráti. Považuje je za moderní komunisty. Možná se kvůli nim znovu pokusí hlasitě promluvit do české politiky. Ale zřejmě se tak nestane přes Trikolóru, které velí jeho syn Václav Klaus mladší. Exprezident Klaus je totiž z politických výkonů Trikolóry zklamán.
17.03.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10841 článků)

Odmítám laciné rusobijství, ozval se Václav Klaus. Vracet medaile je podle něj dětinské

 
Bývalý prezident Václav Klaus nechce vrátit Puškinovu medaili, kterou mu udělil v roce 2007 ruský prezident Vladimir Putin. Klaus to řekl serveru Lidovky.cz. Někteří držitelé Puškinovy medaile ocenění vrátili kvůli nynějšímu vojenskému útoku Ruska na Ukrajinu. Klaus v souvislosti s tím prohlásil, že odmítá laciné rusobijství. Puškinova medaile je od roku 1999 udělována ruským občanům i cizincům za významný přínos v kultuře, humanitních vědách či jiných oborech a také za sbližování národů a kultur. Klaus ji dostal v době, kdy byl prezidentem.
19.03.2022 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4738 článků) , Václav Klaus (10841 článků)

Fischer: Příkazy politiků na mě neplatí

 
Premiér překlenovací vlády Jan Fischer v rozhovoru pro čtvrteční Právo upozornil, že jeho kabinet nebude podřízen představitelům politických stran "na základě nějakého armádního systému velení". Přestože Fischer uznává a respektuje, že jeho vláda nevzešla z voleb, nýbrž z politické dohody, odmítá, že by jeho ministři automaticky respektovali příkazy politiků.
14.05.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1770 článků)

Ředitel Galerie Rudolfinum zřejmě ve funkci skončí

 
Petr Nedoma, dlouholetý ředitel pražské Galerie Rudolfinum, ve své funkci nejspíš k 1. červenci skončí. Ředitel České filharmonie Vladimír Darjanin, jemuž je šéf galerie podřízen, však tuto informaci nepotvrdil ani nevyvrátil.
18.06.2009 19:40 |

podobné články

Kalousek: Finanční arbitr by měl být podřízen vládě

 
Projev na 16. schůzi PS PČR dne 6. 5. 2011.
06.05.2011 14:15 |

podobné články

Vojenská policie se rozdělí, více se v ní uplatní záložníci

 
V rámci reorganizace armádních složek má být v příštím roce Vojenská policie rozdělena do dvou složek. Nově má vzniknout kriminální část armádní policie, jejíž velitel bude podřízen ministru obrany, a vojsková policie, jejíž velitel bude přímo podléhat náčelníku generálního štábu. Významnější roli by po rozdělení měli hrát příslušníci záloh.
17.08.2012 18:10 |

podobné články

Stropnický vyhlásil boj proti korupci. Pomoci mu má protikorupční tým

 
Na ministerstvu obrany vzniká protikorupční tým, podřízen bude přímo ministrovi. Důvodem jsou nevýhodné nákupy z minulosti, řekl dnes novinářům ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Ministerstvo také podle něj vypíše nové soutěže u některých významných smluv, především těch, které se týkají informačních technologií.
19.06.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1920 článků)

Jak chytrý je váš domov?

 
Váš dům může být sebevětší a sebekrásnější, ale je také dostatečně inteligentní? Ano, i domy či byty dnes mohou mít svůj vlastní rozum, který je ale naštěstí plně podřízen vůli jejich majitelů. Inteligentní dům poskytne pohodlí na přání a příkazy přijímá i přes SMS zprávy. K čemu je to dobré?
11.09.2014 09:20 |

podobné články