Článek

Kim vyrazil do mauzolea. Oslavu výročí narozenin svého děda zmeškal, památku úmrtí už ne

 
Severokorejský diktátor Kim Čong-un udělal tečku za zprávami o své smrti, které se šířily v dubnu. Podporoval je hlavně fakt, že se Kim neúčastnil ani oslav výročí narození svého dědečka a zakladatele KLDR Kim Ir-sena. Tento týden se ale ukázal na pietě u příležitosti 26. výročí smrti svého dědečka. Diktátor se svými nejbližšími spolupracovníky včetně mladší sestry Kim Jo-čong vyrazil do hrobky, kde je uloženo tělo jeho předka, informoval list The Sun.
08.07.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)
Podobné články

Kim Čong-un měl první veřejný projev. Velebil v něm své předchůdce

 
Nový severokorejský vůdce Kim Čong-un v neděli u příležitosti 100. výročí narození jeho děda Kim Ir-sena poprvé promluvil v televizním projevu. Kim Čong-un před jásajícími davy ocenil skutky Kim Ir-sena a také svého otce Kim Čong-ila.
15.04.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

Další tajná oslava 78. narozenin Karla Gotta: S přáteli vyrazil do luxusní restaurace!

 
I když Karel Gott (78) žádnou oficiální oslavu narozenin neměl, tak slavil na každém kroku. V den jeho 78. narozenin byl hostem rádia Impuls, kde mu jeho zaměstnanci hromadně popřáli. Večer měl oslavu doma s rodinou a ještě předtím ale vyrazil na oběd do luxusní asijské restaurace.
17.07.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6287 článků)

Kim Kardashian je závislá na selfíčkách. Tipněte si, kolik jich denně udělá

 
Hvězdička "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33) má fakt spoustu práce. Nakupování, setkávání s kamarádkami na kávě, pak samozřejmě starost o dceru, která má "jméno po ručičce z kompasu":http://www.extra.cz/kim-kardashian-potrebuje-dvojnici-pro-svou-dceru-neuverite-kolik-za-to-zaplatila, a při tom všem má Kim za svou "obří zadnicí":http://www.extra.cz/kim-kardashian-se-rozvaluje-po-plazi-a-opet-vsechny-udivuje-svym-obrim-zadkem-tak-co-je-pravy ještě tým, který to všechno natáčí. Pak to vysílají a Kim a její familie z toho má strašně moc peněz.
31.07.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1358 článků)

FOTO Tady bude ležet Havel. Odborníci chválí Dagmar Havlovou

 
Zakládat tradici mauzolea, určeného výhradně pro bývalé prezidenty by byl nesmysl, který by česká společnost nikdy nepřijala. Shodli se na tom politolog Josef Mlejnek a historik Oldřich Tůma. Velmi negativně prý byla v minulosti vnímána i snaha komunistů vytvořit takové místo z původně legionářského mauzolea na Vítkově. Václav Havel tak naváže na tradici demokratických prezidentů a skromných míst jejich posledního odpočinku.
22.12.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5997 článků) , Dagmar Havlová (1357 článků)

Snoubenka zmizelého Brita: Mám o něj strach, zmeškal synovy narozeniny!

 
Jsou spolu dlouhých osm let, požádal ji o ruku a ona ho miluje z celého srdce. Teď však Britka Amanda Collins (30) trne strachy. Její snoubenec Karl Law (34) se 15. listopadu ztratil v Praze při divoké rozlučce se svobodou a stále se ho nepodařilo najít. Karl dokonce zmeškal narozeniny svého syna Lennyho.
03.12.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karl Collins (1 článek)

Záškolák zmeškal 721 vyučovacích hodin, trest hrozí i rodičům!

 
V diagnostickém ústavu skončil chlapec, kterého rodiče neposílali do školy. Záškolák jen od dubna do června loňského roku zmeškal 177 vyučovacích hodin. Z toho bylo 77 neomluvených. Propadl zpět do 8. třídy a jeho rodiče se z toho nepoučili.
29.05.2009 16:05 |

podobné články

Komplikace: Van Damme byl účastníkem nehody. Zmeškal letadlo na Miss!

 
Akční hrdina Jean-Claude van Damme se cestou na velké finále České Miss do Prahy dostal do hromadné dopravní nehody a zmeškal letadlo! Porotce prestižní soutěže krásy je naštěstí v pořádku a do Prahy přiletí ještě dnes!
19.03.2010 11:15 |

podobné články

Nahá Kim Kardashian

 
Podobně jako Jessica Simpson se nechala také Kim Kardashian nafotit  bez make-upu a  bez retuší. Kim se však navíc také  odhalila… Herečka Kim Kardashian (29) se nechala vyfotit nahá pro Harper’s Bazaar. Na fotografiích je Kim zcela bez make-upu a bez retuší. Tímto gestem chtěla pomoci ženám, aby se cítili dobře „ve své kůži“. Kim, jež se [...]
17.04.2010 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (159 článků) , Kim Kardashian (1358 článků)

Kim Kardashian hubne jako divá, vůbec nejí a všude ukazuje svůj obří zadek! Její kámoška má ale mnohem větší podstavec!

 
Hvězdička "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian (33) během těhotenství hodně nabrala a její váha skončila někde na "devadesáti kilech":http://www.extra.cz/kim-kardashian-ma-svoje-sexy-telo-zpet-monstrozni-velrybu-se-slonima-nohama-uz-asi-nikdy-neuvidime. Po porodu dcery North West, která se narodila loni v červnu, se Kim vrhla na "hubnutí":http://www.extra.cz/dalsi-fotografie-kim-kardashian-v-pidi-bikinach-titerna-latka-sotva-staci-aby-ji-zakryla-ohanbi-a-dmouci-nadra a daří se jí.
06.01.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1358 článků)

Festival tance v diktatuře: Kim Čong-un s úsměvem oslavoval babiččino výročí

 
Na Štědrý den v Pchjongjangu proběhl Festival tance u příležitosti stého výročí narození Kim Čong-suk, babičky současného vůdce Kim Čong-una. Severokorejci vyšli do zasněženého města a před památníkem zakladatele KLDR Kim Ir-sena a jeho syna Kim Čong-ila proběhl taneční festival a následně kladení věnců.
26.12.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

„Polobůh“ a „génius“ Kim. Nemilosrdný diktátor vyrůstal v luxusu, na zahradě měl opice

 
Světový tisk si láme hlavu nad tím, kam zmizel severokorejský diktátor Kim Čong-un (36), který měl prodělat operaci srdce. Spekulace o tom, že je v rekonvalescenci ve svém letovisku, se mísí se zprávami o jeho smrti či o tom, že je ve vegetativním stavu. Domněnky o tom, že je to s ním zlé, podpořil i fakt, že Kim chyběl na oslavách narozenin svého dědečka a zakladatele Severní Koreji Kim Ir-sena. Kimové svůj vzestup k moci hájí tím, že mají božský původ, a současný vládce KLDR byl skutečně vychováván jako polobůh. Jeho matka ho měla za „vojenského génia“, který se odmalička promenádoval v uniformě, o jeho pohodlí se staraly zástupy sluhů a v pokojíčku měl „víc hraček, než je v evropských obchodech“, uvedl list The Mirror.
26.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

Kim Kardashian si vytrhala obočí a je to odporné. Zvlášť když se fotí vedle anglického "Brežněva"

 
"Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (34) nemá ani vážnou nemoc, ani nespadla ksichtem do lavoru s peroxidem. Na oslavu devatenáctých narozenin svojí sestry "Kendall Jenner":http://www.extra.cz/tema/kendall-jenner přišla hvězdička reality show Keeping Up With Kardashians bez obočí.
06.11.2014 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1358 článků)

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-sena. Jeho vnuk se chlubí novými raketami

 
V Severní Koreji začaly oslavy 105. výročí narození zakladatele komunistického režimu Kim Ir-sena. Na vojenskou přehlídku na centrálním Kim Ir-senově náměstí v Pchjongjangu dorazil nynější severokorejský vůdce Kim Čong-un, Kim Ir-senův vnuk. KLDR při této příležitosti poprvé ukázala své balistické střely odpalované z ponorky, napsala agentura Reuters.
15.04.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

V Praze ani jedno selfie, ale z Mexika sází Kim na Instagram fotky svého polonahého těla

 
Když "byla před nedávnem":http://www.extra.cz/prdelata-panicka-kim-kardashian-zamiri-se-svym-manzelem-kanyem-o-vikendu-do-prahy-co-je-k-nam-tahne "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33) v Praze, tvářila se celou dobu, jako by se každou chvíli před ní měla otevřít zem a Kim i se svou zadnicí spadnout do hlubin k zemskému jádru. Hvězdička, která pravidelně své fanoušky zásobuje fotkami ze soukromí na sociálních sítích, tentokrát překvapivě ze své pražské návštěvy neudělala jedinou fotku, o kterou by se takhle veřejně podělila.
13.06.2014 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

Kimův starší bratr „má srdce holky“: Záhadný třetí sourozenec diktátora je kytarista

 
Pokud se mluví o nástupnické linii v Severní Koreji, většina politologů se domnívá, že současného vůdce Kim Čong-una by nejspíše nahradila jeho mladší sestra Kim Jo-čong. Zatím nikdo nepočítá s tím, že by se vlády případně mohl chopit diktátorův starší bratr Kim Čong-čchol. Podle bývalého kuchaře někdejšího vládce KLDR Kim Čong-il svého syna považoval za chlapce „s vřelým srdcem dívky“. Severokorejský zběh a exdiplomat vypověděl, že Kim Čong-čchol žije „klidný a tichý“ život v Pchjongjangu, kde se živí jako kytarista, uvedl list The Daily Mirror.
05.09.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

Z diktátora Kim Čong-ila se stává zombie

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-il se ztrácí před očima. Přesto uctil památku 15. výročí úmrtí otce Kim Ir-sena.
08.07.2009 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1708 článků)

Nejkrásnější dárek! Dusilová slavila 39. narozeniny se synem na hrudi

 
Má za sebou oslavu Vánoc, před sebou oslavu konce roku, ale ještě mezitím stihla oslavu svých narozenin. Zpěvačka Lenka Dusilová sfoukla na narozeninovém dortu 39 svíček. Svůj nejdražší dárek si ten den hřála na hrudi. Svého syna Edwarda.
30.12.2014 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (143 článků)

Oslava 5. narozenin dcery Kim Kardashian: Jednorožci, luxus a slavní hosté

 
North West své páté narozeniny oslavila už letos v červnu, ale teprve teď se její slavná matka Kim Kardashian (37) pochlubila roztomilými momentkami z velkolepé show plné jednorožců a poníků. O Kim je všeobecně známo, že svou dcerunku rozmazluje, jak to jen jde, a že jí splní každé přání, které jí na očích vidí. Na narozeninové oslavě své holčičky si dala pěkně záležet a rozhodně nešlo o lacinou záležitost. Kim na svých nejmilejších zkrátka nešetří.
03.10.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1358 článků) , North West (23 článků)

Autistický chlapeček měl oslavu narozenin, na kterou nikdo nepřišel. Co následovalo, vás chytne za srdce!

 
Matka z Floridy uspořádala pro svého autistického syna oslavu narozenin. Žádné z pozvaných dětí na ni bohužel nepřišlo. Poté, co se s celou situací svěřila na Facebooku, ji ovšem čekalo velké překvapení.
25.02.2015 15:16 |

podobné články