Článek

Khloé Kardashian se prý vrátila k nevěrnému basketbalistovi, s nímž má dceru

 
Khloé Kardashian  (36) údajně obnovila vztah s basketbalistou Tristanem Thompsonem (29). S nevěrným sportovcem, s nímž má dvouletou dceru True, se rozešla loni kvůli jeho věčným záletům. Díky dceři si však zůstali blízcí a celou dobu se šuškalo, že se Tristan snaží získat srdce Khloé zpátky. A to se mu nyní mělo podařit.
02.07.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)
Podobné články

Vztah s nevěrným otcem své dcery slepila: Takhle Kardashianka reagovala na spekulace o dalším těhotenství

 
Khloé Kardashian  (36) se už nijak netají tím, že se opět vrátila k nevěrnému otci své dcery True (2), basketbalistovi Tristanu Thompsonovi. Televizní hvězda se s ním v průběhu pandemie izolovala, údajně kvůli dceři, a nakonec ho vzala na milost.
05.11.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)

Přece se dočkal: Prostřední Kardashianka se už podruhé vrátila k nevěrnému otci své dcery

 
Už dlouhé měsíce se spekuluje o tom, že se Khloé Kardashian  (36) vrátila k expartnerovi Tristanu Thompsonovi . Především proto, že se, údajně kvůli jejich dvouleté dceři True, izolují v průběhu pandemie koronaviru společně. A jak se ukázalo, jejich vztahu to prospělo. Khloé vzala nevěrného basketbalistu opět na milost.
23.10.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)

Co vězí za proměnou jejího obličeje? Khloé Kardashian prý podstoupila pouze drobné zákroky

 
Khloé Kardashian  (36) se v průběhu let proměnila k nepoznání. Doposud žádné zákroky plastického chirurga nepřiznala, a tak pokaždé, když sdílí nové selfie, zahltí její komentáře nespočty hejtů. Sledující jí píšou, že už si ani není podobná a s plastikami to přehání. Podle zdrojů z jejího okolí ale Khloé prý pod kudlu nikdy nešla.
11.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)

Je to vůbec ona? Khloé Kardashian zhubla a ulici brázdila v podvazcích a s pořádným výstřihem

 
V oblasti dekoltu se sice Khloé Kardashian  (28) se svou slavnější sestrou Kim  (32) poměřovat nemůže, na podobně hluboké výstřihy si ale troufá i tak a s ostudou rozhodně neodejde. Slavná hvězda rodinné reality show a moderátorka Khloé v pátek odpoledne překvapila modelem, v němž se objevila před svým hotelem.
14.03.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků) , Kim Kim (1654 článků)

Druhá Marilyn Monroe z ní nebude: Vítr zvedl Khloé Kardashian sukni a odhalil nehezké stahovačky

 
Marilyn Monroe  (✝36) byla jen jedna a slavná scéna se vznášející se sukní nad kanálem z filmu Slaměný vdovec už tuplem. Ačkoli by se určitá podobnost s ‚nehodou‘ Khloé Kardashian  (28) dala najít, výsledek byl spíš opačný. Zatímco Marilyn s bílými šaty vešla do dějin, Khloé bojující v kalifornských ulicích Agoura Hills s kratičkými modrobílými se to jistě v pátek nepodařilo.
30.03.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (431 článků)

Khloé Kardashian promluvila o problémech s kojením: Práskla, která z jejích slavných sester se mu raději vyhnula

 
Khloé Kardashian  (35) si popovídala se starší sestrou Kourtney pro její blog Poosh. Ve video rozhovoru sestry načaly i téma kojení. Khloé přiznala, že s ním měla po narození dcery True (1) velké problémy.
15.03.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)

Kde je Khloé? Kardashian to za novou fotku schytala. Hejty si tentokrát nenechala líbit

 
Zatímco většinou kritiku buď ignoruje, nebo odpovídá jen stručně, tentokrát se Khloé Kardashian  (36) rozepsala. Chladnou ji nenechaly komentáře u jejích nových fotek. Fanoušci jí psali, že vypadá „každý týden jinak“, ptali se „kde je Khloé?“ a doporučovali, aby už s úpravami přestala.
05.10.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)

Vydělává milióny, ale chůvy nepotřebuje: Khloé Kardashian bere dceru i do posilovny

 
Khloé Kardashian  (36) je známá svým fitness režimem. Dříve baculatá sestra ze slavného klanu, na své postavě tvrdě maká, dokonce měla i vlastní pořad o hubnutí. Nyní přiznala, že si právě díky cvičení zachovala během pandemie koronaviru zdravý rozum. Ačkoliv jako maminka dvouleté True musí brát dceru s sebou do tělocvičny. Překvapivě totiž nemá žádné chůvy ani pomocnice.
22.10.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)

Khloé Kardashian se rozešla s manželem. Jede v drogách

 
Známá televizní hvězda, sestra profesionální celebrity Kim Kardashian Khloé Kardashian (29), se rozešla se svým manželem, basketbalistou Lamarem Odomem (33). Důvodem údajně byla sportovcova závislost na cracku.
29.08.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků)

Sestra Kim Kardashian Khloé je těhotná! Pochlubila se bříškem

 
Již nyní početná rodina Kardashianových se těší na přírůstek! Mladší sestra Kim Kardashian (37) je totiž těhotná! Televizní hvězda Khloé Kardashian (33) sice vše tajila, teď ale vyšla s pravdou ven a oznámila šťastnou novinu celému světu!
22.12.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků) , Khloé Kardashian (36 článků)

Nejvyšší slavný pár? Khloé Kardashian měřící 178 centimetrů vypadá vedle svého obřího manžela jako drobeček

 
Z trojice slavných sester Kardashianových je právě Khloé  (27) tou zdaleka nejvyšší. Starší Kim  (31) i Kourtney  (33) neměří ani 160 centimetrů, zato Khloé je přerostla rovnou o dvacet čísel. Jelikož je i majitelkou pořádných ženských křivek, za partnera vedle sebe evidentně nechtěla žádnou ‚muší váhu‘. Za manžela tak nakonec pojala hráče NBA Lamara Odoma (32), vedle kterého i ona vypadá jako éterická bytost.
22.06.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků) , Kim Kim (1654 článků) , Kourtney Kardashian (66 článků)

Khloé Kardashian porodila dceru muži, který ji v těhotenství pětkrát podvedl!

 
Mladší sestra Kim Kardashian (37) Khloé (33) porodila prvního potomka. Štěstí z radostné události ji ale poněkud kazí její partner Tristan Thomspon (27), který jí byl během těhotenství minimálně pětkrát nevěrný!
13.04.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků) , Khloé Kardashian (36 článků)

Matka Kardashian dala na Facebook vyretušovanou fotku s Gordonem Ramseym, ten ukázal na síti originál!

 
"Rodinka Kardashianů a Jennerů":http://www.extra.cz/to-tady-jeste-nebylo-znate-vsechny-z-klanu-kardashian-udelejte-si-test je něco, jako bývali Štikovi, akorát s penězi. Nejproslavenější z tohoto mnohočlenného klanu je asi "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (34). Právě tu už několikrát fanoušci osočili z toho, že fotky, které dává na sociální sítě, "předem retušuje":http://www.extra.cz/kardashian-zase-nastvala-fanousky-totalne-vyretusovanou-fotkou-kde-je-pry-hubena-mame-i-original. A očividně mají tenhle nešvar v rodině, protože to samé teď udělala "matka Kim":http://www.extra.cz/kde-ztratila-skoro-sedesatileta-matka-kim-kardashian-vkus-kdyz-si-oblekla-leginy-ktere-ji-obtahovaly-prirozeni "Kris Jenner":http://www.extra.cz/tema/kris-jenner (59).
23.10.2014 19:40 |

podobné články

Divoká osmdesátá? Lionel Richie prý může být otcem Khloé Kardashian!

 
Tak to je gól... Světem se šíří jako lavina informace o dávném milostném vzplanutí mezi zpěvákem Lionelem Richiem (65) s byznysmenkou Kris Jenner (58). Matka klanu Kardashianových s ním údajně měla mít mechtle v divoké éře 80. let. Lionel by tak podle magazínu In Touch mohl být biologickým otcem třicetileté Khloé Kardashian.
16.10.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Richie (47 článků)

Z hejtů na proměnu obličeje si prý nic nedělá: Khloé Kardashian si myslí, že vypadá skvěle

 
Khloé Kardashian  (35) se sama sobě podobá stále méně. Nedávno šokovala fanoušky změnou barvy vlasů, ale nebyla to její kštice, kterou se sledující rozhodli kritizovat. „Proč na každé fotce vypadáš úplně jinak?“ zeptal se jí jeden z fanoušků v komentářích.
03.06.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (36 článků)

Kim Kardashian je závislá na selfíčkách. Tipněte si, kolik jich denně udělá

 
Hvězdička "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33) má fakt spoustu práce. Nakupování, setkávání s kamarádkami na kávě, pak samozřejmě starost o dceru, která má "jméno po ručičce z kompasu":http://www.extra.cz/kim-kardashian-potrebuje-dvojnici-pro-svou-dceru-neuverite-kolik-za-to-zaplatila, a při tom všem má Kim za svou "obří zadnicí":http://www.extra.cz/kim-kardashian-se-rozvaluje-po-plazi-a-opet-vsechny-udivuje-svym-obrim-zadkem-tak-co-je-pravy ještě tým, který to všechno natáčí. Pak to vysílají a Kim a její familie z toho má strašně moc peněz.
31.07.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků)

Hvězdný basketbalista Lamar Odom a modelka Khloé Kardashian: Řízený sex asistentkou

 
Tak tohle je gól! I když v případě basketbalisty Los Angeles Lakers Lamara Odoma (31) spíš koš. Když si chce užít sexu s vlastní manželkou, modelkou a herečkou Khloé Kardashian (26), musí počkat, co na to řekne její asistentka...
08.04.2011 12:10 |

podobné články

Mladší sestra půvabné Kim Kardashian Khloe měla vážnou autonehodu

 
Sestra krásné Kim Kardashian  (30) Khloe (27) měla s manželem Lamarem Odomem vážnou autonehodu. Při cestě do holičství ve čtvrti Queens srazili patnáctiletého motorkáře.
18.07.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků) , Khloé Kardashian (36 článků)

Sestra Kim Kardashian bez make-upu? Hotová tragédie!

 
Mladší sestra známé Američanky Kim Kardashian  (31) Khloe (27) si vyrazila zasportovat a fotografům poskytla pohled na její nenalíčenou tvář. Je známé, že make-up pomůže ke zvýraznění krásy každé ženě, a Khloe je tím pravým příkladem.
06.12.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1324 článků)