Článek

Kemrův syn je nezvěstný! Příbuzní po něm pátrají prostřednictvím deníku Aha!

 
Národem milovaný herec Josef Kemr by se dnes dožil devadesáti let. Zemřel v 72 letech v roce 1995. Jak se deníku Aha! u příležitosti výročí podařilo zjistit, Kemr měl nevlastního syna Jiřího (60). A tady přichází záhada! Syn Jiří se vypařil, údajně žije kdesi v Americe a příbuzní po něm už delší dobu zoufale pátrají. Jde snad o nevyřešené dědictví?
20.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (67 článků)
Podobné články

Pražská policie pátrá po šestadvacetiletém mladíkovi. Již týden je nezvěstný a rodina se bojí o jeho život!

 
Ondřejovi Uherovi bylo právě včera 26 let, ale narozeniny ve společnosti svých blízkých neoslavil. Už od 16. února je totiž "nezvěstný":http://www.extra.cz/tema/nezvestny-mladik a policejní pátrání zatím stále nikam nevede. Policisté i rodina proto žádají o pomoc každého, kdo by o Ondřejovi něco věděl.
24.02.2014 10:30 |

podobné články

Syn Žilkové je 3 týdny nezvěstný, dluží peníze a hrozí mu kriminál

 
Dluží statisíce v práci, dluží lichvářům, dluží i rodině! A slehla se po něm zem… Osvojený syn Veroniky Žilkové (50) je už tři týdny nezvěstný. Devatenáctiletý Honza má pádný důvod k útěku, hrozí mu totiž kriminál! Bývalý zaměstnavatel na něj podává trestní oznámení, nemůže z Honzy dostat zhruba 200 tisíc korun! „Honzovi prostě není pomoci a já se bojím, že skončí ve vězení. Bohužel vím, že dostane tvrdou lekci od života,“ trápí se Žilková.
13.02.2012 11:45 |

podobné články

Nový seriál deníku Aha!, Nedělního Aha! a Aha! Pro ženy na rok 2018: 100 příběhů republiky

 
28. října 1918. Právě letos uplyne 100 let od tohoto významného dne v historii naší republiky. Jakých vlastně bylo těch sto let samostatné republiky? Jak se měnila ve víru doby a jak se v ní žilo. O tom všem bude nový seriál, se kterým se budete potkávat na stránkách Aha!, Nedělního Aha! a Aha! Pro ženy.
02.01.2018 05:05 |

podobné články

Rodina a přátelé se bojí o Ondru (26): Nezvěstný je už týden! Neviděli jste ho?

 
Pražští policisté pátrají po šestadvacetiletém Ondřeji, který je nezvěstný od 16. února. Noc předtím mladík strávil v klubu v centru Prahy. Poté nasedl na tramvaj a od té doby o něm nikdo nemá žádné zprávy.
22.02.2014 16:25 |

podobné články

Čemu věřit? Pověry o houbách! A jak houbaří Kemrův syn?

 
Počasí houbové sklizni přeje, kdekdo se chlubí úlovky z lesa a v mnoha domácnostech voní smaženice. Příležitostně houbaří až 6 milionů Čechů, ale mýty o houbách vesele žijí dál. Aha! prozradíí, kde je pravda.
05.09.2014 05:05 |

podobné články

Syn Toma Hankse je už měsíc nezvěstný: Má problémy s drogami

 
Tom Hanks (59) má starosti. Nejenže jeho žena Rita (58) bojovala s rakovinou, teď je už od července nezvěstný syn Chester (25)! Už skoro deset let bojuje se závislostí na drogách a alkoholu!
01.09.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (267 článků)

Po Františkovi (48) z Prahy 9 se slehla zem! Má finanční problémy, rodina se bojí o jeho život

 
František Jirák (48) z Prahy je nezvěstný. Jeho známá ho naposledy viděla 20. ledna, policisté po něm pátrají od 12. února. Muž se neozval rodině a mobil má vypnutý. Jeho příbuzní mají strach o jeho život - František má totiž finanční potíže. Viděli jste ho?
12.02.2020 15:20 |

podobné články

Marika Skopalová – poslední životní partnerka Josefa Kemra o jeho údajném synovi: Dívá se na něj skrz prsty!

 
Události minulých dní kolem pátrání údajného syna Josefa Kemra (†72) nás zavedly na terasu domu poslední životní partnerky slavného herce Mariky Skopalové (67) v klidném zátiší Plané nad Lužnicí. A i když nás neočekávala, krásně jsme si popovídali o současné době, úctě k lidem a Josefu Kemrovi… Co si myslí o panu Vladimírovi (58), který prohlašuje, že je Kemrův vlastní syn?
14.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (67 článků)

Kemrův utajený syn: Vladimír: Po tátovi mám jen podobu a nemoci!

 
Dnes je to 19 let, co zemřel národem milovaný herec Josef Kemr (†72). Přitom teprve před dvěma lety vyšlo najevo, že měl utajovaného syna Vladimíra (59). Ten se chystal hrob svého otce navštívit. Kvůli zdraví ale návštěvu Prahy odložil. Právě choroby jsou jediné, co po tátovi zdědil.
15.01.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (67 článků)

Utajovaný Kemrův syn na houbách: Chči*e a chči*e, ale rostou a rostou!

 
Jsou to teprve dva roky, co na legendárního herce Josefa Kemra (†72) prasklo, že má nemanželského syna Vladimíra. Ten žije v jižních Čechách, jak sám s oblibou říká, na samotě u lesa, a do lesa také často chodí! A nosí plné koše hub. Se svými úlovky se nám dokonce pochlubil.
04.09.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (67 článků)

Utajený Kemrův syn: 21 let po smrti táty mu přišel balíček s dárkem od něj!

 
O takovém dárku k Vánocům si Vladimír Poláček (62) mohl jen nechat zdát. Přišel mu anonymní balíček, ve kterém byl hotový poklad po jeho slavném otci Josefu Kemrovi (†72). Uvnitř byly hercovy brýle.
29.12.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (67 článků)

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (106 článků)

Drama na Chrudimce: Záchranáři pátrají po vodákovi

 
AKTUALIZOVÁNO: Dva vodáci sjížděli jez na řece Chrudimce v obci Tuněchody na Chrudimsku. Jejich nafukovací kánoe se převrátila a jeden z vodáků (40) je nezvěstný. Pátrají po něm záchranáři, kteří prohledávají řeku i její břehy, na místě jsou i potápěči.
11.08.2010 13:45 |

podobné články

Šéf Interpolu je nezvěstný. Odjel do Číny, rodina o něm už neslyšela

 
Šéf Interpolu Meng Chung-wej (64) je podle francouzské policie už skoro týden nezvěstný. V neděli 29. září odjel navštívit příbuzné do rodné Číny a od té doby se neozval. Rodina se s ním nemůže spojit a policie zahájila oficiální vyšetřování jeho zmizení, informovala agentura Reuters.
05.10.2018 13:30 |

podobné články

Syn Jitky Obzinové František (22): Kvůli pornu končím s mámou!

 
PRAHA – František Obzina (22), syn nové šéfky primáckého zpravodajství Jitky Obzinové (45), promluvil! Deníku Aha! se exkluzivně svěřil se svými pocity poté, co jsme zveřejnili pravdu o jeho gay porno kariéře. O své známé matce hovořil s respektem, ale kvůli provalení aféry se jí stydí přijít na oči. Navždy! „Stěhuju se do Ruska!“ řekl deníku Aha! Obzina.
18.07.2009 02:35 |

podobné články

20 let od smrti herecké legendy: Zničili Kemrův (†72) odkaz!

 
Socialistický závazek Josefa Kemra (†72) je známou historkou nejen mezi jeho bývalými spolupracovníky. Každoročně během léta totiž vyjížděl do jihočeské Plané nad Lužnicí, kde měl chalupu, a tehdy tam také opravoval tamní kapličky u silnice. Jak vypadají dnes, po dvaceti letech od jeho smrti, jejíž výročí bylo 15. ledna?
18.01.2015 05:01 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (67 článků)

Uprchlý podnikatel Krejčíř má být v JAR nezvěstný. V telefonu to popřel

 
Radovan Krejčíř, který v roce 2007 před českou justicí uprchl do Jihoafrické republiky, je v Johannesburgu údajně několik dní zcela nezvěstný. Agenturu Mediafax o tom ve středu informoval vysoce důvěryhodný zdroj.
25.08.2010 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (735 článků)

Výbuch v Explosii: Juraj Štofko je stále nezvěstný

 
Smutno je v rodině Juraje Štofka (51). Před měsícem nepřišel domů ze směny v Explosii. Stále je veden jako nezvěstný. Je přitom jasné, že zemřel při výbuchu výrobny perunitu. Rodina se s ním však nemůže rozloučit, neboť policie nemá ještě rozbory DNA. Manželka Jana doufá, že další testy už ukončí její zoufalé čekání.
22.05.2011 06:35 |

podobné články

Nezvěstný truhlář: Zmizel a s ním stovky miliónů!

 
Podvod je v pozadí pohřešování truhláře Petra Falty (39) z Náchodska, který je již přes měsíc nezvěstný. Zmizel z Česka a nechal tu stomiliónové dluhy. A zatímco se podnikatel skrývá někde ve světě, na policii se na něj kupí trestní oznámení lidí, kterým nevrátil vypůjčené peníze a u něj doma žije v bezradnosti v obavách o střechu nad hlavou žena se synem.
07.08.2012 16:25 |

podobné články