Článek

Kellan Lutz nemá co ukazovat, proto se před kamerou zásadně nesvléká

 
Kellan Lutz nepatří mezi herce, kteří se ochotně svléknou před kamerou zcela do naha a divákům spadne čelist. Rozhodně nesdílí nadšení kolegů Michaela Fassbendera nebo Alexandera Skarsgårda, kteří se ukázali před kamerami tak, jak byli stvořeni, k potěše svých fanoušků. Dvaatřicetiletý svalovec tak v každé smlouvě na roli vždy uvádí, že se rozhodně nebude ukazovat nahý.
02.11.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Fassbender (52 článků) , Kellan Lutz (34 článků) , Alexander Skarsgård (26 článků)
Podobné články

Kellan Lutz: Robert Pattinson chce mít prsa jako já!

 
Herec Kellan Lutz závidí svému kolegovi Robertu Pattinsonovi slávu. Jako hlavní hrdina hororu Stmívání je totiž oblíbenější a opěvovanější než právě Kellan . Ale ten teď prozradil, že má něco, co mu zase na oplátku závidí Robert – prsní svaly. Vypracovaný hrudník přitom Lutz využil i pro reklamní kampaň společnosti Calvin Klein, pro niž nafotil reklamu na spodní prádlo.
07.03.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Robert Pattinson (385 článků) , Calvin Klein (78 článků)

Hvězda Stmívání Kellan Lutz: Za moje svaly může nuda ve filmu!

 
Majitelem jedné z nejobjemnějších muskulatur v Hollywoodu je osmadvacetiletý Kellan Lutz. Ale ještě před natáčením Twilight ságy prý tak nabušený nebyl. Až role upíra Emmetta Cullena ho přivedla do posilovny. Ne, že by mu svaly předepisoval scénář, ale Kellan a jeho kolegové museli bydlet v uzavřeném komplexu a mezi natáčením se tak často nudil. Proto si krátil čas v posilovně.
08.02.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Kellan Lutz šokuje: Miluju své homosexuální fanoušky

 
Herec Kellan Lutz (26) prý nemusí o přízeň opačného pohlaví nijak bojovat. Je zvyklý, že po něm totiž dívky i ženy letí, takže nikdy žádnou nemusel balit. Vždy byl totiž sváděn a balen on. A to navíc i mnoha muži. Přízeň gayů mu přitom není nijak nepříjemná. Lichotí mu. Ovšem pánové se prý musejí smířit jen s tím, protože Kellan je prý zcela heterosexuální.
20.10.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Kellan Lutz ze Stmívání nafotil obří kampaň pro spodní prádlo Calvina Kleina

 
O herce a herečky z hororů Stmívání je rvačka. Především emzi módními návrháři, kteří mají zájem zvláště o mužná těla hlavních hrdinů. Potom, co angažmá Taylora Lautnera oznámil Giorgio Armani, je modelem další herec – Kellan Lutz . S úsměvem bude ukazovat své vypracované prsní svaly i dokonalý pekáč buchet na břiše pro Calvina Kleina.
17.12.2009 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Lautner (44 článků) , Kellan Lutz (34 článků) , Giorgio Armani (45 článků) , Calvin Klein (78 článků)

Nejkrásnější letní tělo má herecký nováček Kellan Lutz

 
Nejkrásnější letní tělo nemá ani Matthew McConaughey, ani Taylor Lautner. Prvenství jim těsně vyfoukl jiný nováček stříbrného plátna, herec Kellan Lutz.
22.07.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Lautner (44 článků) , Kellan Lutz (34 článků)

Hezoun Kellan Lutz se na pláži pochlubil svou vyhublou přítelkyní Sharni Vinson

 
Hvězda série Twilight Kellan Lutz (27) strávil odpočinkový den na Miami Beach se svou přítelkyní Sharni Vinson (28). Zamilovaná dvojice se nejdříve snažila skrýt před fotografy za několika k sobě poskládanými slunečníky, ale před paparazzi neměli šanci. Když viděli, že jsou stejně přistiženi i několika fanoušky, kteří se s hercem chtěli vyfotit, věděli, že svůj pokus o hraní si s fotografy na schovávanou prohráli.
11.07.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Mrkněte, jak se svalovec Kellan Lutz obnažoval na festivalu v Kalifornii

 
Věhlasný festival pod otevřeným nebem Coachella v kalifornském městě Indio přilákal o víkendu hudební fanoušky z širokého okolí. Ujít si jej nenechaly ani některé celebrity. Představitel Emmetta Cullena ze ságy Twilight Kellan Lutz (28) se rozparádil natolik, až si musel vyměňovat tričko. Udělal tak přitom přímo před zraky ostatních návštěvníků festivalu i před fotografy.
23.04.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Kellan Lutz ukázal tělo v reklamě na boxerky značky Calvin Klein

 
Do řady svalovců z reklamy na spodní prádlo Calvin Klein se zapojil další hollywoodský herec, tentokráte je jím Kellan Lutz známý rolí v hororu Stmívání. Blonďatý představitel Emmetta Cullena nafotil černobílou reklamu pro kolekci jaro/léto 2010.
05.02.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Calvin Klein (78 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Kellan Lutz: Jsem novodobý Mark Wahlberg!

 
Herec Kellan Lutz věří, že se mu daří opakovat úspěch kolegy Marka Wahlberga . Hvězda hororu Stmívání totiž ukázala světu dokonale vypracované svaly v reklamě na spodní prádlo Calvin Klein a už se jí hrnou nabídky na filmovou spolupráci. Podobně přitom prorazil v devadesátých letech Wahlberg, jenž sám začínal jako svalnatý model.
15.05.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Wahlberg (71 článků) , Kellan Lutz (34 článků) , Calvin Klein (78 článků) , Mark Lutz (3 články)

Krasavec z Twilight ságy Kellan Lutz nafotil snímky, které vás zaručeně nažhaví

 
Kellan Lutz (26), známý svou postavou Emmetta Cullena z upírské Twilight ságy, není jen hercem, ale díky svému dokonalému zevnějšku také modelem. Pracuje na vlastní kolekci pánských džín pro značku Dylan George, pro kterou také nafotil sexy snímky s herečkou a modelkou Anne V.
01.08.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Svalnatý krasavec Kellan Lutz šokuje: Ve škole mě šikanovali

 
Svalovec Kellan Lutz (26) svou vypracovanou postavu ukazuje nejen ve filmové sáze Twilight, ale chlubí se s ní kudy chodí. Hollywoodský sexsymbol teď prozradil, proč s intenzivním posilováním začal. Jako chlapec byl totiž hubený a neduživý a stal se terčem šikany ve škole.
15.08.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Krasavec z Twilight ságy Kellan Lutz se dal na navrhování oblečení

 
Americký herec Kellan Lutz (26), který ztvárnil v oblíbené Twillight sáze upíra Emmetta, byl vždy známý svou vášní pro módu. Svou kariéru začínal jako model, několikrát se objevil v různých kampaních věhlasných módních značek a stále je o něj jako módní tvář velký zájem. V současné době se rozhodl předvést světu své tvůrčí umění a navrhuje svou první kolekci.
06.03.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Upír z Twilight ságy Kellan Lutz Kellan Lutz předvedl své tělo v nové kampani!

 
Hvězda ságy Twilight se objevila v nové reklamní kampani pro módní značku OP. Společnost mu dělá překrásná Katrina Bowden.
11.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Katrina Bowden (1 článek)

Upír z Twilight ságy Kellan Lutz a Sharni Vinson se rozešli

 
Kellan Lutz a Sharni Vinson se rozhodli ukončit společný vztah a jít každý svou vlastní cestou.
11.05.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Kellan Lutz, hvězda ságy Twilight, je volný! Hezoun se rozešel s přítelkyní

 
Dámy, zbystřete! Americký herec Kellan Lutz se začátkem května rozešel se svou přítelkyní, australskou herečkou Sharni Vinson.
28.05.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Kellan Lutz se oženil

 
Herec Kellan Lutz se oženil se snoubenkou Brittany Gonzales. A kdyby se to nerozhodli sami oznámit, zřejmě by to média dlouho vůbec netušila. Hvězda Twilight ságy zveřejnila na Instagramu fotku, na níž drží průkazy s nápisy Pan a Paní.
27.11.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Herce z filmu Stmívání sledoval živý banán

 
Zvláštní nadpis, co říkáte? Ale pravdivý. Herec Kellan Lutz, se asi nestačil divit, když ho před jedním v klubem v Santa Monice začal z ničeho sledovat a fotit člověk převlečený za banán. Z tohoto na první pohled originálního chlapíka, se však během chvilky vyklubal profesionální paparazzi, který si jen pravděpodobně chtěl zpříjemnit svoji pracovní dobu. Kellan to vše vzal samozřejmě s humorem.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

To je samec: Sexy herec Kellan Lutz sprintoval nahý do půl těla

 
O sexy fotografie spoře oděných krásek není nouze. S vypracovanými mužskými těly je to o poznání horší. Tentokrát si na své přijdou i dámy. Tohle je herec s nejlepší postavou. Při pohledu na svalnaté a potem orosené tělo mladého herce Kellana Lutze (26) se nejedné z vás jistě zatají dech. Takhle Kellan vypadal v neděli, kdy se vydal zaběhat si po kalifornských plážích v Santa Monice.
09.06.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Tohle svalnaté tělo si vydřel upír z filmu Twilight

 
Americký herec Kellan Lutz (26) známý z filmu Twilight prozradil, jak získat tělo antického boha. Kellan své dokonale svalnaté tělo, které si tvrdě vydřel cvičením, nechal zvěčnit na titulu magazínu Men´s Fitness. "Je to o disciplíně, musíte pravidelně cvičit a jíst šestnáct vajec denně," prohlásil krásný svalnatec.
14.10.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)