Článek

Kdyby Babiš řídil stát jako firmu, byla by výrazně pod nulou. Bývalý babišovec nastoupil na současnou kandidátku, Xaver to krotil

 
Lídr Aliance pro budoucnost v Plzeňském kraji Pavel Šrámek tvrdí, že se musí radikálně snížit počet státních úředníků. „Podnikatelé a lidé, kteří platí daně, tak už vlastně přestávají být schopní ty státní úředníky všechny zaplatit a roste státní zadlužení,“ má jasno Šrámek. Podle lídryně hnutí ANO Ivany Mádlové je ale dobře, že roste počet státních zaměstnanců, jako jsou učitelé nebo policisté.
08.10.2021 14:40 |

podobné články

Podobné články

Válka o ČT: Že jsem vyžranej! Xaver vytáhl VIDEO... A to budete koukat s kým!

 
Co si o sobě myslí člen Rady ČT Zdeněk Šarapatka a moderátor XTV Luboš Xaver Veselý není žádným tajemstvím. Šarapatka nazývá Veselého „Kojzarem“ a Xaver má pro změnu na svědomí video nazvané „Špína jménem Šarapatka“. Že Xaver Veselý může být jedním z těch, kdo Šarapatku v Radě ČT nahradí, zřejmě taky vzájemných vztazích nepřidalo. Ale Xaver Veselý nyní zveřejnil video z dob, kdy proti sobě dotyční ještě nic neměli.
26.02.2020 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (606 článků)

Připravte si kapesníky. Xaver s připnutým odznakem chvilkařů „plakal“ do kamery u rozhovoru s šéfkou TOP 09

 
Nový radní České televize Luboš Xaver Veselý v pořadu Xaver Live si – s připnutou plackou spolku Milion chvilek na hrudi – utahuje z předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, jež byla hostem v diskusním pořadu youtubera Ondřeje Tesárka alias Bratříčka. „Její láskyplné okamžiky mě dostaly. Připravte si kapesníky, bylo to dojemné,“ upozorňuje Xaver ty, kteří se na zhlédnutí zmíněné debaty s Pekarovou Adamovou teprve chystají.
05.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (606 článků) , Ondřej Veselý (147 článků) , Ondřej Veselý (147 článků)

Xaver jede! Vyrazí s vámi debatovat po Česku, zahájil přípravy

 
Člen rady České televize a moderátor Luboš Xaver Veselý chystá zcela nový projekt XAVER JEDE. Chce rozšířit vysílání svého youtubového kanálu Xaver Live o pojízdné studio. Jeho cílem je s ním pravidelně vrážet za spoluobčany do regionů a dát jim možnost, aby byl slyšet i jejich názor. Lidé jeho myšlenku finančně podporují prostřednictvím Startovače.
17.10.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (606 článků)

Čunek povede kandidátku lidovců ve Zlínském kraji v krajských volbách

 
Kandidátku lidovců pro krajské volby v příštím roce povede senátor a bývalý předseda KDU-ČSL Jiří Čunek. Dnes o tom rozhodli účastníci krajské nominační konference strany ve Zlíně. Kromě kandidatury na hejtmana bude Čunek na Vsetínsku obhajovat i post senátora. V sobotu schválili kandidátku do krajských voleb jako první sociální demokraté. Povede je hejtman Stanislav Mišák. Ostatní politické strany kandidátku teprve chystají.
21.11.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (850 článků)

Xaver k umělcům na Staromáku: Dotace? To chtějí všichni. A „chlapec, který se vyblinkal“

 
Luboš Xaver Veselý se opět ozval ze svého provizorního studia v autě. Tentokrát s historkou, jak si ho "bere do huby" někdo, kdo píše pro Aktuálně.cz. A označuje ho za kolaboranta a ničitele svobodných médií. "Nevím, kdo z nás je větší kolaborant," odtušil Xaver a pak následovaly narážky na miliardáře Zdeňka Bakalu. A doplnil, že kdyby někdo chtěl z Rady ČT televizi zničit, tak by se to vědělo hned.
28.07.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (606 článků)

Smoljaku, Hilšere, Drahoší, jste profesionální lháři. Co si o sobě, chlapče, myslíš? Xaver zapnul kameru a rozebral všechny jejich nesmysly

 
Člen Rady ČT Lubomír Xaver Veselý se v mimořádném streamu na svém youtubovém kanále Xaver Live vyjádřil k demonstraci na obranu České televize, která proběhla na Kavčích horách v den výročí 17. listopadu, a objasnil, co je pravda a co je lež. Pustil se do řečníků na dnešním protestu, kterými byli senátoři David Smoljak a Marek Hilšer nebo zástupce iniciativy Vraťte nám stát! Václav Němec. A opět připomněl, z jakého důvodu byla odvolána dozorčí komise Rady ČT. „Nevěřte lidem, kteří lžou a manipulují, nezávislost ČT není ohrožena ani o milimetr,“ zdůrazňoval radní, který plánuje s dotyčnými uspořádat diskusi.
17.11.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (194 článků) , Marek Němec (63 článků) , David David (1029 článků) , David David (775 článků)

Marvanová na roztrhání: Jako senátní kandidátku ji zvažují Zelení, Lidovci i hnutí ANO

 
Advokátka a bývalá náměstkyně ministryně spravedlnosti Hana Marvanová je pro Zelené a KDU-ČSL horkou favoritkou na pražskou kandidátku do senátních voleb. Andrej Babiš přitom v minulém týdnu tvrdil, že Marvanovou zvažuje jako kandidátku do Senátu za hnutí ANO. Marvanová potvrdila, že nějaké nabídky na kandidaturu už dostala, ale její současnou prioritou je obnovení své advokátní praxe.
11.06.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)

Po krutých mrazech přichází oteplení, bude i nad nulou

 
Do Česka se v nejbližších dnech výrazně oteplí. Zatímco o víkendu byly teploty hluboko pod nulou a na některých místech bylo až kolem -30 °C, na začátku nového týdne bude na řadě míst nad nulou.
28.01.2013 06:50 |

podobné články

Co zažil Xaver na Radě ČT: Ulička hanby před budovou. Zdenda Šarapatka se zapříčil. Ale to nejlepší přišlo o přestávce na cigáru

 
Na včerejší Radě ČT to prý byla šichta jako v uranovém dole, prohlásil po zasedání radní Luboš Xaver Veselý. Trvalo dlouho. Xaver nejdřív se zájmem sledoval zápas Matochy a Šarapatky, ale samotná volba členů nové dozorčí komise byla prý nudná. Ale měl rozptýlení. Na cigaretové pauze se začal bavit s demonstranty. „Nevypadalo to, že mi chtěj dát do držky nebo něco. Úplně v klidu,“ popsal debatu se zastánci ČT.
26.11.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (606 článků)

Přizdis*áči, rozvinul Šarpatka slovník po jednání Rady ČT. Ale i Xaver svědčil

 
Jak jsme již psali, na včerejším zasedání Rady ČT bylo živo a velice dlouho se řešila koupě pozemků pod studiem ČT v Ostravě. Zasedání popsali dva radní: Xaver Veselý a Zdeněk Šarapatka. Xaver si postěžoval, že když Lipovská navrhla odvolat dozorčí komisi, dopadl jako sedláci u Chlumce s usnesením, že chce od komise výčet dodavatelských firem ČT. A Miroslav Karas prý v zoufalství předvedl výkon hodný Petra Haničince. Ale podle Šarapatky se jedná rovnou o čistku v ČT a začal kopat do většiny svých kolegů. Našel zastání.
12.11.2020 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (171 článků) , Petr Rada (280 článků)

Přizdis*áči, rozvinul Šarapatka slovník po jednání Rady ČT. Ale i Xaver svědčil

 
Jak jsme již psali, na včerejším zasedání Rady ČT bylo živo a velice dlouho se řešila koupě pozemků pod studiem ČT v Ostravě. Zasedání popsali dva radní: Xaver Veselý a Zdeněk Šarapatka. Xaver si postěžoval, že když Lipovská navrhla odvolat dozorčí komisi, dopadl jako sedláci u Chlumce s usnesením, že chce od komise výčet dodavatelských firem ČT. A Miroslav Karas prý v zoufalství předvedl výkon hodný Petra Haničince. Ale podle Šarapatky jde rovnou o čistku v ČT a začal kopat do většiny svých kolegů. Našel zastání.
12.11.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (171 článků) , Petr Rada (280 článků)

Tak aby bylo jasno! Xaver se ostře ohradil. Proti křiku za foto

 
Na Vlasteneckém setkání v Příčovech se byl podívat i radní ČT a moderátor, Luboš Xaver Veselý. Diskuze prý byla slušná, akorát očekávané spiklenectví nebylo k nalezení. Dost lidí se s ním také chtělo vyfotit. „Přišla tam taková mladá dáma a říkala, vy jste blázen, vy se tady s každým vyfotíte, kdo chce,“ uvedl Xaver, jaký měl přístup k fotkám. A otevřenost se mu nevyplatila. Za fotku s Tomášem Vandasem se do něj pustili hned z několika stran. Takže přišel čas na prohlášení...
17.08.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (606 článků)

Rosický po Islandu krotil euforii: Postup je pořád jen teorie

 
Čeští fotbalisté mají v kvalifikaci mistrovství Evropy po čtyřech zápasech plný počet bodů, kapitán Tomáš Rosický ale po výhře 2:1 nad Islandem krotil postupovou euforii. Výkon v nedělním utkání však označil za nejlepší vystoupení pod trenérem Pavlem Vrbou.
17.11.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (584 článků) , Pavel Vrba (398 článků) , Pavel Vrba (392 článků)

„Je to sviňárna!“ Chce Xaver válku s ČT? Vydal VIDEO, ve kterém notně přitvrdil. Jde přímo o Dvořáka

 
Luboš Xaver Veselý, kandidát do Rady ČT, kritizuje údajný střet zájmů generálního ředitele ČT Petra Dvořáka. „Já si totiž myslím, že je to střet zájmů jako bejk, já si myslím, že je to svi*árna,“ prohlásil Veselý v pořadu Xaver Live. Jde prý o tak velký střet zájmů, že by se nevešel ani do prostoru od Aše až po Vladivostok.
04.03.2020 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (791 článků) , Petr Dvořák (786 článků) , Luboš Veselý (606 článků)

„Je to sviňárna!“ Chce Xaver válku s ČT? Vydal VIDEO, ve kterém notně přitvrdil

 
Luboš Xaver Veselý, kandidát do Rady ČT, kritizuje údajný střet zájmů generálního ředitele ČT Petra Dvořáka. „Já si totiž myslím, že je to střet zájmů jako bejk, já si myslím, že je to svi*árna,“ prohlásil Veselý v pořadu Xaver Live. Jde prý o tak velký střet zájmů, že by se nevešel ani do prostoru od Aše až po Vladivostok.
04.03.2020 20:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (791 článků) , Petr Dvořák (786 článků) , Luboš Veselý (606 článků)

Soud! Xaver jde do války s Drahošem. Jde o ČT a vážný výrok

 
Rada České televize na svém středečním zasedání odvolala pětičlennou dozorčí komisi. O tom, zda se formuje opozice proti generálnímu řediteli České televize, ve svém youtubovém pořadu Xaver Live promluvil radní ČT Luboš Xaver Veselý. „Veškerá hysterie, která se spustila, je falešná,“ upozornil radní. Dozorčí komise jako poradní orgán podle něj selhala a neslouží zájmu koncesionářů. Uvedl i konkrétní důvody. Označil senátora Jiřího Drahoše za křivého lháře a manipulátora, který na sociálních sítích upozorňuje na údajný útok na veřejnoprávní televizi. Chystá se na něj za to podat trestní oznámení.
14.11.2020 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1194 článků) , Luboš Veselý (606 článků) , Jiří Veselý (216 článků) , Jiří Veselý (216 článků) , Jiří Veselý (216 článků)

Trefená do hlavy, spustil Xaver. Dostal naloženo. Právem? Posuďte

 
Ještě ani týden v novém roce 2021 neuběhl a Xaver už ve svém prvním pořadu stihl popudit novináře z Hlídacího psa a Fora24. Trefoval se do moderátorky ČRo Plus, která v rozhovoru pečlivě zmiňovala obě pohlaví, tj. "obyvatelé a obyvatelky, daňový poplatníci a poplatnice". A Xaverovi tento, dle jeho slov, "genderový, politický, korektní, debilní" styl nebyl po chuti, považuje ho za ničení češtiny a moderátorka se tak prý chce zalíbit pokrokovým šéfům. Ovšem z HlídacíhoPsa už zaznělo, že tím Sedláčkovou urazil. A Johana Hovorková z Fora24 už volá po tom, aby Xaver jako moderátor skončil. A to hned.
05.01.2021 09:41 |

podobné články

„Tohle by měli voliči vědět!“ Xaver na stejné stopě jako PL. Neziskovka Petra Fialy, desítky milionů, Barma. A zaměstnaný synek?

 
Člen Rady České televize Luboš Xaver Veselý se v pátek večer na svém youtubovém kanále Xaver Live věnoval dotační kauze šéfa ODS Petra Fialy, na kterou dnes upozornily ParlamentníListy.cz. Podrobně prošel projekty, na něž neziskovka lídra koalice SPOLU čerpala peníze, a neskrýval údiv.
11.09.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2187 článků) , Luboš Veselý (606 článků)

Matějka (Svobodní): Rozpočtem 2016 splnil Andrej Babiš slib. Vede stát jako firmu. Svoji firmu za cizí peníze

 
Ministr financí Andrej Babiš chtěl řídit stát jako firmu. Výsledkem jeho práce je hospodaření na dluh za cizí peníze. Část z nich končila a bude nadále končit i v roce 2016 v jeho společnostech. Fakt jste to tak chtěli?
19.12.2015 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)