Článek

Kdy začít s antikoncepcí?

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
09.02.2021 05:15 |

podobné články

Podobné články

5 skutečných důvodů, proč by ženy neměly brát hormonální antikoncepci!

 
"O hormonální antikoncepci se toho napsaly už stohy":http://www.extra.cz/11-veci-ktere-se-holkam-zmeni-v-momente-kdy-vysadi-antikoncepci. Jedni ji vyzdvihují do nebe, hájí její klady a přednosti, druzí na ni svalují téměř všechny hříchy moderního světa. Důvodů, proč antikoncepci brát nebo nebrat, je samozřejmě celá řada a "každá žena by se měla rozhodnout na základě vlastního uvážení":http://www.extra.cz/damy-uzivate-antikoncepcni-pilulky-dele-nez-tri-roky-hrozi-vam-oslepnuti a pečlivém zohlednění všech možných rizik.
13.09.2014 10:41 |

podobné články

Jak začít šetřit? S těmito tipy to zvládnete!

 
Chcete začít šetřit, ale nevíte, jak na to. Možná jen čekáte na správnou dobu, možná jen hledáte výmluvy. Ať už je to tak či onak, právě teď před sebou máte článek, který ukrývá hned několik tipů, jak konečně začít šetřit. Protože mít v dnešní době finanční rezervu rozhodně není k zahození! Poradíme vám jednoduché a poměrně nenásilné způsoby,jak začít šetřit. Neslibujeme, že se vám podaří našetřit na měsíční dovolenou v Dubaji, ale nějaké korunky přeci jen naspořit dokážete. Už se ale nezdržujme a pojďme si říci, jak začít šetřit, vytvořit finanční rezervu a mít lepší pocit sám ze sebe! Pár tipů, jak začít šetřit Pokud pro vás bylo slovíčko šetření až do dnešního dne jednou velkou neznámou, je logické, že se do toho nemůžete vrhnout po hlavě. Za prvé by vás to vůbec nebavilo a za druhé byste skončili ještě dříve, než byste vůbec stihli začít. A to by byla škoda, nemyslíte? Proto jsme pro vás našli tipy, s jejichž pomocí budete šetřit pozvolně, v klidném tempu a tak, abyste z toho neměli nepříjemný šok. Pokladnička na drobné Dávno neplatí, že by si do pokladničky ukládaly peníze pouze děti. Možná si teď říkáte, že odkládání drobných nepředstavuje kdovíjak efektivní, můžete to schválně vyzkoušet. Přesvědčíte se, že to není až tak špatná nápad. Odkládejte si především mince vyšší hodnoty, od desetikoruny výše. Domácí strava Další z možností, jak ušetřit nějaké peníze, je domácí stravování. Pro někoho je to možná samozřejmost, ale pro jiného něco nepředstavitelného. Patříte-li k lidem, kteří se stravují v restauracích, rychlých občerstveních nebo bufetech, k večeři si objednáváte pizzu nebo čínu, pak se nedivte, že vám peníze mizí pod rukama. Když si začnete vařit doma, ušetříte až 60% výdajů. Méně vody, méně elektriky Do třetice všeho dobrého se zmíníme o úsporách v domácnosti, do kterých můžete zapojit celou... Čtěte více Příspěvek Jak začít šetřit? S těmito tipy to zvládnete! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2017 20:30 |

podobné články

Berete antikoncepci? Čtěte! Nutí vás žít s nepravými muži!

 
Hormonální antikoncepce nepatří k ideální metodě prevence nechtěného početí. A to z mnoha důvodů. Jedním z nich je ten, že mění chování žen a především jejich vnímání klíčových vlastností u partnera. Další výzkum, tentokrát z Floridy, dokládá, že ženy užívající hormonální antikoncepci si jako partnera častěji zvolí muže, který jí začne být odporný ve chvíli, kdy tuto antikoncepci vysadí.
21.11.2014 21:00 |

podobné články

Češky přestávají brát antikoncepci: Tabletky v lékárnách nejdou na odbyt

 
V posledním desetiletí mírně ubývá žen, které užívají hormonální antikoncepci. S tím klesá i počet balení antikoncepce, která jsou každoročně dodána na tuzemský trh. Antikoncepci v Česku užívá zhruba polovina žen v plodném věku. Vyplývá to z údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) a informací, které ČTK poskytl Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL).
22.01.2017 09:20 |

podobné články

Proč Češky ztrácí zájem o antikoncepci? Lidé méně souloží, myslí si lékař

 
V Česku klesá počet žen, které užívají hormonální antikoncepci. S tím klesá i počet balení, která jsou dodávána na náš trh. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky a Státního ústavu pro kontrolu léčiv klesl počet žen užívajících tabletky proti otěhotnění za rok 2015 asi o 24 procent. Lékaři ovšem úbytek zájemkyň o antikoncepci příliš nepociťují. Podle nich za pokles mohou jiné druhy ochrany, mýty kolem antikoncepce a také to,  že lidé stále častěji upřednostňují život bez sexu.
26.01.2017 05:30 |

podobné články

Antikoncepce má muže zneplodnit na dva roky. Český lékař varuje před bolestí

 
Novou mužskou antikoncepci na nehormonální bázi testují američtí vědci. S informací přišel web deníku Daily Mail, který uvedl, že speciální gel zabrání mužům početí potomka až na dva roky. Čtenáři Blesk.cz v anketě sice vyjádřili neochotu mužskou antikoncepci vyzkoušet, výsledek to byl ale velmi těsný. Český lékař Štěpán Budka pohlíží na novou metodu s nedůvěrou. Podle něj si na mužskou antikoncepci ještě počkáme. Navíc gel by podle něj mohl způsobit mužům velké komplikace.
10.02.2017 19:50 |

podobné články

5 nejbizarnějších antikoncepčních metod, které byste snad raději neměli zkoušet!

 
Žijeme sice v době, kdy kondomy seženete na každém rohu a "antikoncepční pilulky jsou stejně běžné jako lentilky":http://www.extra.cz/5-skutecnych-duvodu-proc-by-zeny-nemely-brat-hormonalni-antikoncepci, přesto se stále najdou tací, kteří "dávají přednost poněkud alternativnějším metodám":http://www.extra.cz/11-veci-ktere-se-holkam-zmeni-v-momente-kdy-vysadi-antikoncepci, které mají pomoci k zabránění nechtěného těhotenství.
08.10.2014 12:35 |

podobné články

Rakousko bojuje proti přemnožení holubů. Zavádí holubí antikoncepci

 
Speciální program proti přemnoženým holubům nese plody v rakouském Linci. Úřady tu ve snaze snížit početní stavy míchají deset let ptákům do potravy antikoncepci. Od roku 2001, kdy program začal, se počet opeřenců poletujících městem snížil z 20.000 na 9000. Podle agentury AFP to oznámili představitelé města.
01.06.2012 08:10 |

podobné články

11 věcí, které se holkám změní v momentě, kdy vysadí antikoncepci!

 
"Antikoncepce je posledních několik let donekonečna omílaným tématem":http://www.extra.cz/damy-uzivate-antikoncepcni-pilulky-dele-nez-tri-roky-hrozi-vam-oslepnuti. Řeší se, jestli nám škodí, neškodí, "zda dělá z ryb hermafrodity":http://www.extra.cz/krasnou-roztleskavacku-v-britanii-zrejme-zabila-antikoncepce-nebezpecny-lek-se-predepisuje-i-v-cesku, snižuje mužům plodnost, jestli může za rapidní nárůst rozvodovosti, promiskuity a násilí... Někdo ji vyloženě zatracuje, jiní si bez ní neumějí představit svůj život. Tohle je každopádně 11 věcí, které se stanou dívkám, "které po několika letech vysadí antikoncepci":http://www.extra.cz/hormonalni-antikoncepce-ano-nebo-ne-5-pravdivych-informaci-o-vasich-pilulkach. Pupínky v dekoltu a zadržování vody necháváme stranou.
19.06.2014 21:50 |

podobné články

TROJITÝ ŠOK: Mladá žena (26) brala antikoncepci, přesto otěhotněla! A porodila trojčata

 
Pro Beth Morton (26) bylo naprosto šokující, když zjistila, že čeká trojčata v době, kdy brala antikoncepci. Žila celkem poklidně v Essexu se svým přítelem Dannym (32) a rodinu tedy zrovna dvakrát neplánovali. Beth se ani necítila na to být mámou. Dnes už by ale neměnila a tvrdí, že nikdy nebyla šťastnější.
30.01.2018 16:00 |

podobné články

Vědci slibují antikoncepci pro „zapomnětlivé“. Pilulky testují na prasatech

 
Zapomínáte během každodenní rutiny na pravidelné braní antikoncepce? Vědci už pro vás chystají řešení – vyvíjejí hormonální antikoncepci, kterou bude třeba užívat jen jednou měsíčně. Kde se takovému kroku věnují a kdy se jeho zavedení do praxe dočkáme? Tým výzkumníků z amerického Massachusettského technologického institutu (MIT) tvrdí, že by zázračná pilulka mohla být dostupná do tří až pěti let. Informuje o tom britský deník The Independent.
26.12.2019 21:50 |

podobné články

Andrea Pomeje brojí proti hormonální antikoncepci a přiznala potrat

 
Dýdžejka Andrea Pomeje (32) se na sociálních sítích svěřila, že v minulosti byla na potratu. Bylo to zřejmě v době, kdy žila s Jiřím Pomeje (†54). Zároveň vyjádřila svůj názor na hormonální antikoncepci, která podle ní ženám škodí.
19.05.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1758 článků)

Hanychová nebere antikoncepci: Nasazuje kondom!

 
Modelka Agáta Hanychová (24) nedávno oslavila narozeniny, kde ji ze všech darů nejvíc potěšil ovulační test. Protože kráska nebere antikoncepci, je možné, že ji brzy uvidíme s rostoucím bříškem, které nebude mít původ v nezřízeném přejídání.
13.05.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2866 článků)

Přibíráte? Nevymlouvejte se na antikoncepci

 
Vymlouvat se na antikoncepci, že máme nějaké to kilo navíc, už nemůžeme.
27.04.2010 05:50 |

podobné články

Hormonální antikoncepci užívá přes milion českých žen

 
Přes milion českých žen užívá hormonální antikoncepci, tedy každá druhá Češka v plodném věku. Podle statistiků je to téměř 54 procent žen mezi 15 až 49 lety.
10.05.2010 06:10 |

podobné články

Francouzští holubi budou dostávat antikoncepci

 
Historické francouzské městečko Brignoles v Provence, nedaleko něhož mají jedno ze sídel také Angelina Jolie a Brad Pitt, se rozhodlo bojovat s všudypřítomnými holuby humánním způsobem. Radní tak dělají to, co dosud zakazovali. Holuby krmí. Ovšem speciální potravou obohacenou o holubí antikoncepci.
31.07.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1866 článků) , Angelina Jolie (2215 článků)

Moja bere antikoncepci: Samec Richard se s ní chce pářit

 
VIDEO: Pětiletá gorilka Moja roste jako z vody a už se mění v dospělou samici. Všiml si toho i její tatínek Richard, který se čím dál častěji snaží o milostné hrátky. Aby lidoopí slečna kvůli otcovým choutkám nemusela pražskou zoo opouštět, začali jí chovatelé dávat do pití antikoncepci.
09.08.2010 07:20 |

podobné články

Finalisté Muže roku slavné porotkyně nesváděli, antikoncepcí byly děti

 
Soustředění dvanácti finalistů soutěže Muž roku proběhlo bez jakýchkoliv pokusů o ovlivňování slavných porotkyň před blížícím se finále. Eva Decastelo, Kateřina Kristelová i Vlaďka Erbová byly totiž silnou trojicí matek na plný úvazek. A jejich děti tak byly pro mladé muže toužící po úspěchu doslova antikoncepcí.
15.08.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (854 článků) , Eva Decastelo (914 článků) , Vlaďka Erbová (995 článků)

Sex teenagerů: Vykoupaní, navonění, ale bez ochrany!

 
Dospívající se před sexem osprchují, depilují a navoní, ale na antikoncepci nemyslí. To prokázal celosvětový průzkum mezi mladými lidmi na téma antikoncepce. A proč měli s novým partnerem nechráněný styk? Někteří uvedli, že o antikoncepci ještě neuvažovali a nemají o ní dostatečné informace, jiní podlehli partnerovi, který požadoval sex bez ochrany.
15.11.2011 13:50 |

podobné články

Obama ustoupil. CÍRKEV nemusí platit ANTIKONCEPCI

 
Americký prezident Barack Obama v pátek zveřejnil kompromisní řešení sporu ohledně antikoncepce. Jak píše agentura AFP, zaměstnankyním náboženských organizací budou antikoncepci nabízet pojišťovny.
10.02.2012 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2479 článků)