Článek

Kdo je úspěšnější, trpělivý či nedočkavý člověk?

 
Říká se, že trpělivost přináší růže, ale někdy se vyplatí i netrpělivost nebo spíše správný odhad, kdy už další čekání na příslovečné růže nemá cenu. Příkladem může být čekání na tramvaj nebo autobus, který nejede. Po určité době čekání to většina z nás vzdá a cestovní plány pozmění, přejde na vzdálenější zastávku jiného dopravního prostředku nebo si zavolá taxi. Alternativní možnost existuje po celou dobu čekání, ale rozhodneme se pro ni až po určité době.
16.03.2017 22:40 |

podobné články

Podobné články

Dárcovská konference OSN pro Haiti byla úspěšnější, než se čekalo – slíbeno je 5,3 miliardy dolarů

 
Mezinárodní dárcovská konference OSN pro zemětřesením zpustošené Haiti byla úspěšnější, než se čekalo. Více než 100 zemí slíbilo na následující dva roky pomoc 5,3 miliardy dolarů (99,6 miliardy korun).
01.04.2010 03:45 |

podobné články

Ženy s pravidelným vyvrcholením jsou v kariéře úspěšnější

 
Orgasmus může nejen léčit, ale může také prospívat ženské kariéře. Dámy, které si pravidelně užívají sex a dosahují při něm orgasmu, jsou totiž v práci úspěšnější. Studie z Alabamy jen dokazuje, že orgasmus je pro ženskou psychiku a celkovou životní pohodu ženy velmi důležitý.
06.01.2011 08:05 |

podobné články

Orgasmické ženy jsou v kariéře úspěšnější

 
Orgasmus může nejen léčit, ale může také prospívat ženské kariéře. Dámy, které si pravidelně užívají sex a dosahují při něm orgasmu, jsou totiž v práci úspěšnější.
16.01.2011 08:20 |

podobné články

Kalousek: Který ministr je úspěšnější než já? ODS: To jsou ale plky

 
Který ministr se může cítit úspěšnější než já, ptá se v rozhovoru pro časopis Týden Miroslav Kalousek. Za jeho úlety z poslední doby proto nemůže být série neúspěchů ani nervozita. Urážku europoslanců ODS vysvětluje ohromením nad drzostí těch, kteří za velké peníze nedělají nic. S premiérem Petrem Nečasem si už slova o kmotrech vysvětlil a že by urazil místopředsedkyni VV Karolínu Peake, to popírá.
03.10.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9276 článků) , Miroslav Kalousek (6514 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Kalousek: Který ministr je úspěšnější než já?

 
Který ministr se může cítit úspěšnější než já, ptá se v rozhovoru pro časopis Týden Miroslav Kalousek. Za jeho úlety z poslední doby proto nemůže být série neúspěchů ani nervozita.
03.10.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6514 článků)

Chcete jít na rande? Počkejte na slunný den. Budete úspěšnější

 
Flirtování je úspěšnější za slunných dní.
04.02.2013 16:25 |

podobné články

Ranní ptáče dál nedoskáče: Noční ptáci jsou úspěšnější!

 
Už od dětství se snaží mámy dostat své potomky brzy do postele známým pořekadlem »ranní ptáče dál doskáče«. Podle vědců z univerzity v Madridu ale můžete klidně dál ponocovat, budete totiž pravděpodobně úspěšnější.
27.03.2013 14:25 |

podobné články

Ranní ptáče dál nedoskáče: Noční ptáci jsou úspěšnější!

 
Už od dětství se snaží mámy dostat své potomky brzy do postele známým pořekadlem »ranní ptáče dál doskáče«. Podle vědců z univerzity v Madridu ale můžete klidně dál ponocovat, budete totiž pravděpodobně úspěšnější.
30.03.2013 11:09 |

podobné články

Smůla, Sheldone Coopere! Sarkastičtí lidé jsou úspěšnější, přitažlivější a navíc daleko chytřejší!

 
Američtí vědci konečně zjistili něco, co nás zajímá. Podle neurofyzioložky Katherine Rankin z Kalifornské univerzity jsou totiž lidé, kteří rozumí a používají sarkasmus, daleko úspěšnější.
28.04.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Sheldon Cooper (17 článků)

Kočky jsou evolučně úspěšnější než ty psi

 
Kočky zdaleka nedosahují tak vysoké inteligence jako psi. Jenže to nemusí být vždy výhoda a může být varováním pro člověka, který na svou inteligenci spoléhá. Naopak být jednodušší se z evolučního hlediska někdy vyplatí. Důkazem je právě porovnání evoluce kočkovitých a psovitých šelem. Kočkovité šelmy jsou úspěšnější v přežití a dokonce přispěly svými strategiemi k vyhynutí některých psovitých šelem.
17.08.2015 14:00 |

podobné články

Dcera Crawfordové už začíná být v modelingu úspěšnější než máma

 
Kaia Gerberová začíná být v modelingu úspěšnější než její matka Cindy Crawfordová (50). Ve svých čtrnácti letech má za sebou focení na titulní stranu magazínu, zatímco její matka svou první titulku nafotila až v šestnácti. Od mala prý Kaia snila o tom, že se stejně jako matka stane modelkou. Lepší práci si prý nemohla přát.
24.08.2016 09:30 |

podobné články

EU se musí naučit rychleji rozhodovat, být úspěšnější v očích lidí, burcovala Merkelová před spolustraníky

 
Britské rozhodnutí opustit Evropskou unii je varováním pro všech zbývajících 27 členských zemí. V pátek to v Düsseldorfu na jednání své Křesťanskodemokratické unie prohlásila německá kancléřka Angela Merkelová. Podle ní se musí EU naučit rychleji rozhodovat a musí být v očích svých občanů úspěšnější. Merkelová se přitom postavila odmítavě k možnosti upravit základní smlouvy EU. Informovaly o tom České noviny.
01.10.2016 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2257 článků)

Tohle vás dojme: Pyšný táta Robbie Williams se poprvé mazlil se svou překrásnou dvoudenní holčičkou

 
Kdo by to byl řekl, že bývalý proutník a bohém Robbie Williams  (38) bude tak nedočkavý na narození svého děťátka . Ještě před porodem prohlašoval, že se netěší na nic jiného, než až si ho pochová.
21.09.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (511 článků)

Leoši, takhle moderuje tvoje žena: Monika předvedla tělo v průsvitné halence a ukázala i kalhotky

 
Monika Marešová  (37) si odbyla svoji moderátorskou premiéru před publikem. A na otevření nového klubu to zvládla na jedničku. Dokonce i s jistým přesahem, který neplánovala. Zvědavým divákům neušla její průsvitná halenka a kdo byl dost trpělivý, dočkal se i pohledu na její kalhotky.
30.01.2013 20:00 |

podobné články

Paroubek je nedočkavý, jak dopadnou jeho žaloby na VV

 
Trestní oznámení, která v minulých dnech podal na firmu ABL, ale i stranu Věcí veřejných exšéf sociálních demokratů Jiří Paroubek, začala roztáčet kola orgánů, které se jimi zabývají. To, jak vyšetřování nakonec skončí, není možné v tuto chvíli odhadnout, přesto na jejich výsledek určitě nedočkavě čeká nejen Paroubek. Mohly by možná na celou řadu otazníků přinést odpovědi.
14.04.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3477 článků)

Joe Jonas z Jonas Brothers předčasně oslavil své narozeniny v Las Vegas

 
Joe Jonas z populární pop-rockové skupiny Jonas Brothers byl tak nedočkavý, že své 22. narozeniny oslavil dříve. Rozjel to ve velkém.
15.08.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Joe Jonas (15 článků)

Manželé Pohlreichovi párty zkrátili a utíkali do postele

 
VIDEO: Ve svatební den byl drsný kuchař Zdeněk Pohlreich (54) na všechno hrrr. Ještě než řekl své Ano, dopředu zuřivě zulíbal nevěstu. A stejně tak byl nedočkavý, až s milovanou Zdeňkou ulehnou do manželského lože v apartmá Pohlreichova zámku ve švýcarském Romanshornu. A tak velký šéf nechal hosty hosty a ještě před půlnocí odkráčel s manželkou do ložnice. "Chceme si tu noc pořádně užít. Utíkáme do postele. Dobrou noc," loučil se Pohlreich se svatebčany.
16.10.2011 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (469 článků)

Malý Mareš slavil 6. narozeniny, dárky si vydupal předem

 
Nejstarší syn Leoše Mareše (35) v úterý oslavil šesté narozeniny. Nedočkavý oslavenec už ale velkou část dárků k narozeninám dostal předčasně.
02.11.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2986 článků)

Nedočkavý pes troubil z auta na své majitele, jakoby je chtěl popohnat

 
Labradoodle je poměrně nové australské plemeno psa, které vzniklo křížením labradorského retrívra a pudla. Jeho zástupci bývají veselí a inteligentní, což předvedl i domácí mazlíček jedné americké rodiny z Oregonu. Jakoby chtěl své majitele popohnat, troubil na ně klaksonem.
29.11.2011 01:05 |

podobné články