Článek

„Kde jsou ty zbraně? Co bude s Ukrajinou?“ Darja Stomatová s kameramanem. Lidem řekli vše

 
Ukrajinská válka je zajímavá a trochu i děsivá tím, že už od roku 2014 jde o válku dezinformací. Je to kombinace druhé světové války, tedy scén, které si člověk vybaví z filmů, ale i scén jako z nějakého sci-fi, ať to jsou drony anebo používání mobilních sítí. To řekl kameraman Ján Schürger, jenž s kolegyní Darjou Stomatovou vzpomínal v Městské knihovně v Praze na začátek ruské invaze na Ukrajinu.
23.02.2023 12:00 |

podobné články

Podobné články

Darja Stomatová pro eXtra: Krvavá, špinavá válka! Stříleli na nás, teď mě vyděsí i zvuk výfuku

 
Během ruské invaze na Ukrajinu se stalo město Charkov terčem obléhání i bombardování. Reportérka CNN Prima News Darja Stomatová přesto neunavně přinášela zprávy z místa. V jednu chvíli se spolu se svým kameramanem stala dokonce terčem střelby. "Stále nemohu uvěřit tomu, že se to stalo. Nyní mám větší respekt," popisuje odvážná novinářka v rozhovoru pro eXtra.cz. Do Charkova se plánuje vrátit.
17.03.2022 05:10 |

podobné články

Darja Stomatová pro eXtra.cz: Stříleli po nás, všude byli mrtví. Táta se se mnou loučil, řekla

 
Novinářka Darja Stomatová zažila hrůzy války na Ukrajině přímo v první linii. V okupovaném Charkově zůstala spolu s kameramanem Janem Schürgerem i v době, kdy ostatní štáby odjely. Nyní o svých zážitcích vydala knihu, kterou slavnostně pokřtila. "Můj táta mi pak zpětně říkal, že se se mnou loučil, když jsem tam odjížděla podruhé," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.
26.01.2023 05:10 |

podobné články

Reportérka Stomatová promluvila o návratu z Ukrajiny: Mrzí mě, co jsem rodičům způsobila

 
Reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová a kameraman Ján Schürger se vrátili z Ukrajiny, v níž zuří válka. Tam zásobovali veřejnost hrůznými videi z vybombardovaných měst i rozhovory s místními. Nyní se štáb v rozhovoru rozpovídal o svých zkušenostech z války a Stomatová přiznala, že se cítí otupěle.
11.03.2022 15:20 |

podobné články

Darja Stomatová exkluzivně: Reportérka z Česka ve zpustošeném Charkově

 
Reportérka Darja Stomatová přinesla informace z Charkova, který patří k těm nejvíce postiženým současnou válkou rozpoutanou Putinem na Ukrajině. Vojáci bombardují už i centra měst, jedna vakuová bomba zasáhla náměstí Svobody, na němž se nachází opera a státní instituce. Tato silná bomba, která zapříčinila i masivní tlakovou vlnu, zničila vše, co se v její blízkosti nacházelo.
03.03.2022 10:40 |

podobné články

Darja Stomatová je zpátky v Charkově: Ruská bomba vletěla do paneláku přímo jí před očima

 
Reportérka Darja Stomatová a kameraman Ján Schürger jsou zpátky na Ukrajině. Po dvou a půl týdnech v Česku se válečný štáb CNN Prima News vrátil do Charkova, který byl ještě nedávno pod intenzivním ostřelováním ruské armády. Ve městě je nyní klidněji než v prvních dnech války, ničivé rakety na něj ale dopadají pořád. Štáb to zažil na vlastní kůži, když bomba dopadla poblíž něj, zatímco se autem přepravovali po Charkově.
29.03.2022 16:40 |

podobné články

Darja Stomatová, válečná reportérka CNN Prima NEWS: Zlomem byl pohled na mrtvá těla

 
Je válečnou reportérkou CNN Prima NEWS, narodila se v Kazachstánu a prvních čtrnáct dní invaze přinášela informace o válce na Ukrajině. Darja Stomatová (30) byla svědkem toho, co by nechtěl zažit nikdo v civilizovaném světě. Přesto, nebo právě proto, se po krátké pauze o víkendu na Ukrajinu vrátila, aby dokončila, co začala.
29.03.2022 05:10 |

podobné články

Hrůzné video české reportérky: Zemřela tady žena, nenašli její tělo, pouze ruku

 
Reportérka CNN Prima News Darja Stomatová a kameraman Ján Schürger jsou už několik dní v Charkově, druhém největším městě Ukrajiny, který bombardují ruská vojska, a přinesli další mrazivé svědectví. Stomatová navštívila naprosto zničenou ukrajinskou vesnici, kde hovořila s místními obyvateli. Ti jí s bezmocí v hlase popsali, že v sutinách nenalézají pouze celá těla svých zesnulých sousedů, ale i části utrhaných končetin.
05.03.2022 10:50 |

podobné články

Poslední zahraniční reportérka v Charkově: Někdy ani nevím, co je za den, říká Stomatová ze CNN Prima NEWS

 
Reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová (30) a kameraman Ján Schürger jsou již několik dní na Ukrajině, odkud mohou divákům u televizních obrazovek pravidelně přinášet neuvěřitelné záběry a čerstvé informace přímo z ukrajinského Charkova. Poslední česká reportérka nacházející se v této válečné oblasti v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, kam se bude v rámci Ukrajiny přesouvat i jaké obrazy z války se jí navždy vryly do paměti.
27.02.2022 17:45 |

podobné články

Takhle vypadá zóna nula, místo nejtvrdších bojů: Ukrajinci nocují kousek od mrtvých Rusů

 
Reportérka CNN Prima News Darja Stomatová každý den přináší zpravodajské vstupy z východu Ukrajiny, kde působí jako jedna z mála reportérů, kteří tam zůstali. Ve vstupu pro hlavní zprávy poté přiblížila, jak vypadá takzvaná bojová zóna nula. To je území, ze kterého už odešli všichni civilisté a válka tam probíhá takzvaně na plné obrátky. Vojenské checkpointy jsou na každém rohu a bez doprovodu armády do zóny nikdo nesmí. Riskoval by totiž život.
31.03.2022 16:50 |

podobné články

Senátor Fischer burcoval z ČT: Zbraně, zbraně, zbraně na Ukrajinu! Ještě máme něco ve skladech

 
Ruská armáda pokračuje v ofenzivě na východě Ukrajiny. Jak dlouho mohou Ukrajinci ještě Rusům vzdorovat? Co pro ně může ještě Západ udělat? „Zbraně, zbraně, zbraně, Česko musí přesvědčit i váhající státy,“ uvedl senátor Pavel Fischer v pořadu Interview ČT24 s tím, že jsme Ukrajině rozhodně ještě nedali vše, co můžeme. Připomněl, že právě tam se dnes rozhoduje o naší bezpečnosti. „Je skandál, že Rusku suneme peníze za ropu a plyn,“ rozčiloval se.
19.04.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (319 článků)

5 tipů jak zvýraznit a podpořit ženské zbraně

 
Každá z nás by měla umět správně používat své ženské zbraně, které z nás dělají mocnější stvoření, nežli jsou muži. Příroda to moc chytře vymyslela a obdařila nás těmito zbraněmi schválně. Moc dobře totiž věděla, co s mužem udělá přitažlivý ženský dekolt, svůdný pohled nebo dlouhé nohy na vysokých podpatcích… Možná i vás při pohledu na ženu obklopenou mnoha muži napadla otázka, jak to sakra dělá?! Není totiž povinností, aby si pánskou pozornost dokázala získat jen krásná žena. Možná jen umí využívat své ženské zbraně a to z ní dělá pro muže nedosažitelný, a proto tolik žádaný cíl. Zvýrazněte své ženské zbraně Že si nejste jistá v kramflecích? Chyba! Pojďme si v dnešním článku prozradit, jak podpořit vaše ženské zbraně a dáte je tak na obdiv okolí! Tip první: Smyslný pohled Není nad oční kontakt. Právě ten dokáže upoutat pozornost a vzbudit v muži zájem. Pro jeho navázání potřebujete nejen odvahu, ale i správné líčení. V tomto případě doporučujeme vsadit na klasiku a tou je kouřové líčení, které dodá svůdný pohled každé ženě. Chybným krokem nebude ani volba kočičího líčení, které očím dodá hloubku. Tip druhý: Kousek odhalené kůže Vybavíte si seriál Super drbna? Jedna z hlavních postav Chuck Bass šel do kolem pokaždé, kdy mu jeho osudová láska Blair Waldorfová ukázala odhalený krk. A právě tento kousek těla dokáže v mužích vyvolat touhu. Tip třetí: Vysoké podpatky Nošením vysokých podpatků si přidáte nejen pár centimetrů k dobru, což ocení především ženy menšího vzrůstu, ale zároveň si opticky prodloužíte nohy a vašemu kroku dodáte onu pověstnou houpavost. A to by bylo, aby se za vaším pohupujícím se pozadím neotočily minimálně jedny zvídavé mužské oči! Tip čtvrtý: Dech beroucí výstřih Konečně se dostáváme k největší ženské zbrani a to jsou bezesporu ňadra. Ty zaujmout každého muže, zvláště jsou-li vystavena v pěkném... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak zvýraznit a podpořit ženské zbraně pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.04.2017 17:05 |

podobné články

Ukrajina očima novinářky: Všude je voda, sutiny, vypadá to tady jako po tornádu

 
Hrůzostrašné svědectví přímo z válečné zóny přinesla reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová, která se právě nachází v blízkosti ukrajinského města Charkov. Útok Ruska, které v dnešních ranních hodinách vtrhlo na Ukrajinu, má na svědomí již několik set mrtvých a jím způsobené škody jsou strašlivé. V rozhovoru novinářka nastínila, jak to nyní vypadá v pohraničí, a jen s těžkostí hledala pro tragédii vhodná slova. 
24.02.2022 20:20 |

podobné články

Reportérka Primy pod přímou palbou! Stříleli na nás z kalašnikovů, popisuje horor

 
Do život ohrožující situace se dostali na Ukrajině reportéři CNN Prima News Darja Stomatová a Ján Schürger. Při cestě automobilem na ně začali střílet z kalašnikovů. Nejspíš to byli Rusové. Oběma reportérům se naštěstí nic nestalo a jsou v bezpečí.
04.03.2022 18:30 |

podobné články

Pak se něco změnilo a byla válka, vzpomíná reportérka po návratu z Ukrajiny

 
Reportérka CNN Prima News Darja Stomatová byla na Ukrajině tři týdny, během nichž informovala o dění z válkou zasažené země. Její reportáže přebírala i americká televize. V primácké Show Jana Krause promluvila nejen o válce.
03.07.2015 11:31 |

podobné články

Osobnosti: David Huf (16 článků)

Nejšílenější soutěžící v Prostřeno: Darja se zadusila vlastním smíchem

 
Populární pořad amatérských kuchařů Prostřeno zažije v pátek něco nevídaného. Bude totiž vařit ruská krasobruslařka Darja, v níž obyčejná slova jako cukr nebo alobal vyvolávají neskutečné salvy smíchu.
06.11.2014 17:45 |

podobné články

VIDEO Majitel dvou čistokrevných fenek ohaře vážně onemocněl: Dafne a Darja zůstaly »na ocet«!

 
Ohařky Dafne a Darja měly být chloubou chovu. Holky se povedly a páníček pečlivě vybíral, komu je svěří. Zájemce tak dlouho odmítal, až mu obě zůstaly »na ocet«. Teď je jim osm let a jsou bez domova.
03.04.2013 11:20 |

podobné články

VIDEO Majitel dvou čistokrevných fenek ohaře vážně onemocněl: Dafne a Darja zůstaly »na ocet«!

 
Ohařky Dafne a Darja měly být chloubou chovu. Holky se povedly a páníček pečlivě vybíral, komu je svěří. Zájemce tak dlouho odmítal, až mu obě zůstaly »na ocet«. Teď je jim osm let a jsou bez domova.
05.04.2013 08:03 |

podobné články

Rusky žijící v Česku pomáhají Ukrajině: Darja se obává obvinění z vlastizrady

 
Před více než týdnem zahájilo Rusko plnohodnotnou invazi na Ukrajinu a v zemi od té doby zuří válka. Proti ní demonstrují lidé po celém světě, a dokonce i v samotném Rusku, přestože tam je to extrémně nebezpečné. Darja a Světlana jsou Rusky žijící v České republice, s válkou nesouhlasí a organizují pomoc pro Ukrajinu.
07.03.2022 19:05 |

podobné články

Darja Jacukevičová na Miss International v Číně

 
Loňská finalistka Miss ČR Darja Jacukevičová (22) už týden bojuje v Pekingu o mezinárodní titul Miss International. Ze své konkurence v podobě 70 nejkrásnějších dívek z celého světa není zaskočená tak, jako z kruté zimy.
20.11.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Darja Jacukevičová (12 článků)