Článek

Kavij (KSČM): Proukrajinská vládo, přestaň konečně lhát vlastním občanům a svým voličům

 
Vyslání vojáků některých zemí NATO na Ukrajinu je opět o něco blíže a bohužel realističtější, viz oznámení francouzského prezidenta Macrona, že pošle vojáky do Oděsy.
21.03.2024 09:05 |

podobné články

Podobné články

Tajné služby Ruska. „Bankéř“ Petra Fialy promluvil

 
V poslední době se velice skloňuje jméno podnikatele Kamila Bahbouha, který je spjat s Podnikatelskou družstevní záložnou, ve které měl svého času peníze premiér Petr Fiala. Podnikatel své vazby i důvody, proč se o něm píše, vysvětloval v podcastu Datarun Michala Půra a Vladimíra Piskáčka. A má dosti šokující teorii, proč se o Fialovi a záložně tolik píše. „Komu to prospěje? Tam je nasnadě, že to může nejvíc prospět Rusku. Destabilizovat stávající vládu, která je proukrajinská, nejen proukrajinská, ale výrazně proukrajinská,“ řekl s tím, že tato úvaha není jen jeho.
12.02.2024 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6327 článků)

Frackovo okénko: Písařík? Ubožák, co by se měl od rovného Vojtka učit aneb jak udělat z matky svého dítěte totální krávu!

 
V bulváru platí zlaté pravidlo - když máš máslo na hlavě, nesmíš lhát. Zapírat se, sypat si popel na kštici, spáchat sebevraždu, cokoli je lepší než lhát. Zejména v případech typu Kolář, kdy se navíc lhát snaží ten, kdo nemá intelektuálně ani na to, pochopit, proč lhát nemá! Je to bohužel případ i Martina Písaříka, nad jehož výroky v dnešním textu na blesk.cz nevím, zda si zapálit jointa, nebo se rozbrečet.
09.03.2015 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (192 článků)

Z Čechů dojná kráva. Benzín už zdražil. Teď se vrátí Julínkovné? A co Pekarová? Komunista Kavij tuší

 
Zapomněli jsme kvůli přeplněným nákupním centrům a „shopování“ na sociální jistoty a zázemí? Pravděpodobně ano, a tak nastane pro mnohé lidi drsné probuzení. Komunisté a z části i sociální demokraté se lekli možného humbuku médií, a tak se neprezentovali nebo jen mlčky přitakávali vládě Andreje Babiše. Straničtí bossové a lobbisté si zas udělají z republiky dojnou krávu, předpovídá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz šéf krajské organizace KSČM a člen ústředního výboru Miroslav Kavij. Tíživá situace, vzniklá i díky raketovému růstu cen, možná právě nahraje KSČM, která podle Kavije zdaleka neřekla poslední slovo, byť si to pravice doslova vymodlila.
14.10.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Překvápko se nekoná: Vlado Dobrovodský se stal podruhé vítězem VyVolených a sbalil pět melounů

 
Finále čtvrté série VyVolených je zdárně za námi. O pět melounů se utkal favorit soutěže a vítěz první řady Vlado se svou největší kámoškou Pavlínou. A překvápko se nekoná. Diváci poslali celkem 416 tisíc hlasů. S třiasedmdesáti procenty hlasů zcela nepřekvapivě triumfoval Vlado Dobrovodský.
29.11.2013 22:05 |

podobné články

Zemřel architekt Tančícího domu. Vlado Milunić prohrál boj s nemocí

 
Český architekt chorvatského původu Vlado Milunić dnes vydechl naposledy. Vlado podlehl nemoci se kterou bojoval už douhodobě. Proslavil se hlavně díky spoluautorstvím na stavbě Tančícího domu, který navrhl s kanadsko-americkým architektem Frankem Gehrym. Podle Českého rozhlasu Radiožurnál zemřel ve věku 81 let.
17.09.2022 20:45 |

podobné články

Amy Winehouse: Přestaň nebo umřeš

 
Amy Winehouse dostává více lékařských varování než kdokoliv jiný. Zpěvačka asi bude muset poslechnout své poslední ultimátum od doktorů: „Přestaň pít nebo umřeš.“
01.06.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (418 článků)

Při pohledu na řádění Sámera se chce říct: Přestaň hulit, chlape.

 
Podivné silikonové ženy (naštěstí měly přes obličej škrabošky), vykroucený zpěvák s permanentně rozšířenými zornicemi, samoúčelná lesbická show a jediná "celebrita" - Monika Štiková. Zhruba tak vypadala oslava 28. narozenin Sámera Issy. Chtělo by se říct slovy Marka Walhberga na adresu Justina Biebra: Přestaň hulit, chlapče.
08.08.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (692 článků)

Felix Slováček přes eXtra.cz posílá poslední vzkaz Gelemové: Přestaň urážet Dádu, nemáš na to právo

 
Osobní dopis Felixe Slováčka Lucii GelemovéJak musel milovat i jiné než jiJak mu pomohla a jak on pomohl jíReakce na výhrůžky„Přestaň urážet Dádu. Nemáš na to právo“
20.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1602 článků)

Protivník Vémoly vytáhl na bijce erotické video i drogy: Přestaň brečet jako d*vka, vzkázal Joker

 
Karlos Vémola (37) se bude ženit pod jednou podmínkou: když bude mít titulový pás. Ten může získat při zápasu na Štvanici pod organizací Oktagon MMA, který je nazýván tím nejkrásnějším. Za krásou bojových sportů se ale nacházejí i pořádně vyhrocené situace. Terminátorův soupeř Aleksandar Joker Ilič (33) se trashtalku nebojí, na Karlose vytáhl i skandální video, na kterém se český bijec uspokojuje. Vémola na slovní hrátky Iliče dlouho nereagoval, to se ale pak změnilo a během živého vysílání na Instagramu mu s pár vulgarismy vzkázal, že ho za všechny pomluvy čeká pořádné peklo. Co na to Joker? "Přestaň brečet jako děvka," zní ta slušnější část jeho reakce.
20.07.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

JZD rozbita, výsledek? Mléko pryč, maso pryč, nemáme. Teď v EU Češi otevírají oči, věří Kavij

 
Piráti jako Sorosova dítka. Studená válka neskončila, trvá a prohlubuje se. Zlatá období jednotných zemědělských družstev… Pro ParlamentníListy.cz hovoří šéf krajské komunistické organizace v Plzni a člen ÚV KSČ Miloslav Kavij. Mimo jiné také uvádí, proč vlastně nemůžeme kladně hodnotit vojenskou přehlídku v Moskvě a proč se vakcíny Sputnik u nás na rozdíl třeba od Německa pravděpodobně nedočkáme…
12.05.2021 21:05 |

podobné články

Bývalé milenky zuří: Sámere, přestaň lhát!

 
Zpěvák Sámer Issa (24) by si měl konečně najít nějakou ženskou. V poslední době totiž čím dál častěji mluví o svých bývalých milenkách.
09.02.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (692 článků)

Vdova po zabitém motocyklistovi útočí na Daru Rolins: Přestaň lhát a už se přiznej!

 
Olga Rotreklová  (61) , vdova po motocyklistovi Jindřichu Rotreklovi (†63), jehož před dvěma lety svým autem zabila Dara Rolins  (39) , je čím dál tím víc rozzlobenější na chování samotné zpěvačky i jejího advokáta. Zatímco pěnice vyjádřila obavu, že jako známá osoba dostane exemplární trest, Rotreklová se bojí opaku. Že se potrestání vyhne. „Když myslela, že ji na základě nekvalitního posudku osvobodí, napsala dopis, že se nebude vyhýbat zodpovědnosti. Nyní jsou posudky správné a naše hvězda chce být přesto nevinná a snad navíc i litovaná?“ zlobí se Rotreklová.
26.07.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2897 článků)

Kavij (KSČM): Teplárna patří městu a zisky z ní jeho občanům

 
Další podpisová místa referendum a petice teplárna Plzeň KSČM.
30.11.2017 04:35 |

podobné články

Marek Benda žádá usnesení: Vládo, přestaň se klanět Číně

 
Když vláda Tchaj-wanu bezplatně pomohla českým zdravotníkům v boji s koronavirem, když do ČR zapůjčila plicní ventilátory, čínští komunisté dávali najevo nelibost. Možná i proto zahraniční výbor Poslanecké sněmovny ústy Marka Bendy (ODS) vyzval vládu Andreje Babiše (ANO), aby se přestala klanět Číně.
14.05.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků) , Marek Benda (677 článků)

Oberfalzer (ODS): Vládo, přestaň pohrdat právem!

 
Nejvyšší správní soud opakovaně rozhodl, že plošné zavírání obchodů, restaurací a služeb tzv. pandemický zákon neumožňuje a na jeho základě vydávaná mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví toto činící jako nezákonná zrušil.
24.05.2021 18:55 |

podobné články

Po vojenské přehlídce poděkoval Zeman voličům

 
Fanfáry a hymna zahájily v pátek po 11. hodině vojenskou přehlídku na třetím nádvoří Pražského hradu. Prezidenta Miloše Zemana na ni doprovodil premiér Petr Nečas (ODS) a náčelník generálního štábu Petr Pavel. Hlava státu poděkovala svým voličům i voličům svého protivníka a přihlásila se k odkazu T. G. Masaryka.
08.03.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9422 článků) , Miloš Zeman (28062 článků) , Pavel Nečas (469 článků)

Kdo odpálil Nord Stream? Slavné americké noviny ukazují na „proukrajinské síly“

 
Za loňským výbuchem plynovodu Nord Stream 2 by mohla stát proukrajinská skupina napojená na kyjevskou vládu nebo ukrajinské bezpečnostní složky, vyplývá to z nových zpravodajských informací, které mají k dispozici američtí představitelé. S informacemi přišly americké New York Times.
07.03.2023 21:55 |

podobné články

Ukrajinci vyhodili do vzduchu Nord Stream? „Nejblbější teorie.“ Ale přišlo varování. Jaderné

 
Nové informace z USA, jež naznačují, že za sabotáží plynovodu Nord Stream 2 může stát „proukrajinská skupina“, vyvolávají obavy. Objevují se varování, že podobný útok, který by zamezil například dodávkám ruského jaderného paliva, by se mohl odehrát i na českém území. Zaznívají názory, že za poškozením plynovodu stojí USA, které se novou informací snaží odvést pozornost.
08.03.2023 21:10 |

podobné články

Ivan David: Kdo tomu věří, ať tam běží!

 
Jistě jste zaznamenali, že v případě teroristického útoku na plynovod Nord Stream se prolomily ledy – po návštěvě Olafa Scholze ve Washingtonu je jasno: Byla to „proukrajinská skupina“. Nejen New York Times, ale i němečtí vyšetřovatelé jsou prý toho názoru.
10.03.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2930 článků) , David New (13 článků) , David David (1860 článků) , David David (1394 článků) , David New (8 článků) , Ivan Ivan (508 článků)