Článek

Kauza šikany u Wollnera a Fridrichové nekončí. Rada ČT se chce ptát Dvořáka

 
Kauza údajného nevhodného chování dnes už bývalého moderátora České televize Marka Wollnera a moderátorky Nory Fridrichové ke svým podřízeným se má podle informací serveru Echo24 znovu otevřít na příštím jednání Rady ČT. Její členové očekávají vysvětlení a odpovědi od generálního ředitele Petra Dvořáka.
20.01.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (823 článků) , Nora Fridrichová (447 článků) , Petr Dvořák (818 článků) , Marek Dvořák (46 článků)
Podobné články

Válka Wollner – Fridrichová: Podal jsem na ni podnět, byla to reakce. Následuje „běh bezhlavých slepic“

 
Ostrý konflikt moderátorů České televize Marka Wollnera a Nory Fridrichové nabírá nevídaných rozměrů. Poté, co Česká televize začala prověřovat podnět na nevhodné chování Wollnera ke svým podřízeným, bude prověřovat i podnět na nevhodné chování k podřízeným ze strany jeho televizní kolegyně Nory Fridrichové. Kuriózní na celé záležitosti je, že ony podněty na sebe podávají moderátoři navzájem na oplátku. Velkou pozornost na sociálních sítích vzbuzuje skutečnost, že jsou tak dobře seznámení s tím, kdo a na koho podává jaké podněty, když jejich podavatel nemá být zveřejňován. „Vtipné. Revoluce požírá vlastní rodiče,“ zní z reakcí.
05.01.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (447 článků) , Marek Ostrý (5 článků)

Wollner nic, rozhodli v ČT. Tak teď Fridrichová...

 
Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner podle Rady ČT nespáchal žádný trestný čin. Wollner byl v lednu nařčen ze sexuálního obtěžování, šikany a bossingu, a to zejména ze strany kolegyně Nory Fridrichové. Rada ČT Wollnera podržela a nyní naopak bude zkoumat nařčení z bossingu u Nory Fridrichové.
11.01.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (447 článků)

„Pane Wollnere, vy nejste celá ČT!“ Na internetu došlo ke rvačce. Známé tváře. „Nezvěte už do ČT lidi z ANO,“ padlo dokonce

 
Je prohlášení, že se nedíváte na Reportéry ČT deklarací příslušnosti k ANO? Pokud k němu dojde na zdi poslance ANO, tak dle Marka Wollnera rozhodně. Právě toho se měl dopustit šéfredaktor Lidových novin István Léko, který tím dle Wollnera přestal předstírat nezávislost. Ale komentátor Kamberský už se obrátil na Wollnera, že vede v ČT svatou válku.
09.04.2020 17:06 |

podobné články

Hledání nejslabšího, prostředí i vzhled. Šikany ve školách přibývá. Je obětí i vaše dítě?

 
Počet případů šikany na českých školách podle České školní inspekce narůstá. Odbornice přičítá vyšší počet případů i tomu, že učitelé a odborníci dokážou šikanu lépe odhalit a pomocí preventivních programů přimět oběti, aby se svěřily. Větší výskyt šikany je na středních školách, nejvíce rizikový je ale 2. stupeň základní školy. Podle Miluše Vondrákové ale nikdy není šikana problém agresora a oběti, ale i nezdravého prostředí ve třídě. Jak přesvědčíte své dítě, aby se svěřilo, že je obětí šikany?
05.09.2018 05:05 |

podobné články

Fridrichové píší velmi naštvaní lidé. Sranda nekončí, Dvořák si zavařil

 
Další extempore epidemiologa Romana Prymuly neušlo kritické reakci moderátorky České Televize Nory Fridrichové. To, že ordinuje zemi tvrdý lockdown, aby se o pár hodin později vydal na fotbalový zápas, označila na sociální síti za papalášství. Zapomněla však zároveň zmínit, že na té samé tribuně, v ten samý čas, se objevil i její šéf – ředitel České televize Petr Dvořák. To jí lidé následně důrazně připomněli, nyní by Dvořáka rádi viděli v pořadu 168 hodin. Prymulovi se vysmála i její kolegyně Barbora Kroužková.
19.02.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Kroužková (31 článků) , Petr Dvořák (823 článků) , Nora Fridrichová (447 článků) , Petr Dvořák (818 článků)

Psát p*čoviny umím, překrucovat fakta se naučím. Známá blogerka si tropí žerty z Wollnera a Fridrichové

 
Blogerka Jordanka Jirásková je připravena zastoupit místo po Marku Wollnerovi či Noře Fridrichové, pokud kvůli novým členům Rady ČT odejdou. „Vařit kafe umím, překrucovat fakta se naučím, stříhat videa tak, abych z kohokoliv udělala úplnýho idiota, umím taky, a psát píčoviny na sociální sítě...? No, dosaďte si sami,“ napsala Jirásková na facebook.
29.05.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (447 článků)

Radní ČT v Rozhlasu: Došlo na kritiku Moravce, Fridrichové, Wollnera a Železného. A také na šíření paniky z obrazovky

 
Hostem pořadu 20 minut Radiožurnálu byl ekonom, místopředseda Rady České televize a bývalý viceguvernér České národní banky Pavel Kysilka. Před Českou televizí stojí hned několik problémů. O výši televizních poplatků by se měla vést celospolečenská debata, ať už dopadne jakkoliv. Promluvil o kritice Moravce a Fridrichové. Covid prý televize zvládla, ale našly by se chybičky.
05.01.2021 18:45 |

podobné články

„Wollnera vyhodit. Okamžitě!“ Karta se obrátila a z Hradu zahřmělo

 
Vedoucí Kanceláře prezidenta Vratislav Mynář v rozhovoru pro XTV okomentoval vývoj kauzy, v níž šéf Reportérů ČT čelil obvinění z bossingu, šikany podřízených, sexuálního obtěžování a nově jej očistila komise České televize, když došla k závěru, že žádný trestný čin nespáchal. Mynář si výsledky vyšetřování komise vysvětluje tím, že se ředitel veřejnoprávní televize Wollnera „bojí“. „Pan Wollner by měl být okamžitě vyhozen, bez ohledu na to, co říká komise,“ míní hradní kancléř.
13.01.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1419 článků)

Useknu Fridrichové hlavu, vyhrožoval moderátorce anonym. Jde po něm policie

 
Smrt Fridrichové by měla blahodárný vliv na společnost! Česká televize by se měla vystřílet jako Charlie Hebdo! Sekání hlav by se mělo zavést i v Česku – začít by se mělo s nacistickou hlavou Fridrichové. Takové příspěvky si o sobě v únoru přečetla Nora Fridrichová a další reportéři z České televize. Teď po autorovi agresivních příspěvků pátrá policie.
26.03.2016 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (447 článků)

Kauza Lidice: Wollner drsně vrátil úder těm, co jdou proti ČT. Přidal se Šarapatka a už to létalo

 
Doplňovací volba členů Rady ČT se kvapem blíží a kolem pořadu Reportéři ČT Marka Wollnera to zase začíná vřít. Končící člen Rady Zdeněk Šarapatka k tomu poznamenal, že „strana udavače“, tady měl na mysli hnutí ANO Andreje Babiše, žádá profesní popravu Marka Wollnera za pořad o Lidicích. Sám Wollner k tomu poznamenal, že poslanci, kteří mnohdy ani nerozeznají solidní zprávu od fake news, se pokoušejí vyložit historii.
10.03.2020 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25706 článků)

Velké vyšetřování v ČT: Po Wollnerovi padlo podezření na Fridrichovou

 
Českou televizí otřásá kauza kolem dramaturga a moderátora Reportérů ČT Marka Wollnera. Ten byl obviněn z obtěžování a bossingu. Televize ho proto ve středu dočasně stáhla z vysílání. O den později pak přišla zpráva, že kvůli bossingu je vyšetřována i novinářova kolegyně Nora Fridrichová. Paradoxní na tom je, že podle informací portálu iDnes.cz to měla být údajně právě ona, kdo Wollnera nahlásil, a moderátor ji následně obvinil z téhož.
05.01.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (447 článků)

Válka reportérů na ČT: Nedopadnu jako on. Unesu celou kauzu, pravda je důležitá, říká Fridrichová na adresu Wollnera

 
Kauza kolem moderátora Reportérů ČT Marka Wollnera (55) nabírá neustále nové obrátky. Podle dostupných informací se měl ve vztahu k podřízeným dopouštět sexuálního obtěžování a bossingu a Česká televize jeho chování prošetřuje. Do celé kauzy byla následně zapojena i moderátorka 168 hodin Nora Fridrichová (45), která se k události vyjádřila pro Blesk.
08.01.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (447 článků)

NDM: Divadlo Antonína Dvořáka slaví 110 let – velkolepě!

 
Městské divadlo Ostrava (dnešní Divadlo Antonína Dvořáka) bylo slavnostně otevřeno před 110 lety dne 28. září. Toto výročí bude připomenuto v rámci jedinečného představení – 28. září v 18.30 hodin na jevišti Divadla Antonína Dvořáka. Komponovaný večer s názvem 110 LET DIVADLA ANTONÍNA DVOŘÁKA VE 110 MINUTÁCH slibuje skutečně mimořádný divadelní zážitek! Historii divadla bude mapovat také výstava v opuštěných výlohách v centru města. A jaké by to byly narozeniny bez dárků?
26.09.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Dvořák (163 článků)

Fuj! Wollnerova slova jsou na žalobu, zní v kauze Lidice. Šarapatka přilévá olej

 
Srpnová Rada ČT, na které se mimo jiné řešila reportáž Reportérů ČT o Lidicích, byla bouřlivá. A své dozvuky má ještě dnes. Archivář Šustek, jenž zpochybnil práci Vojtěcha Kyncla, která tvrdí, že jedna z lidických žen udala židovku, se brání nařčením ze strany Marka Wollnera, která na jednání rady zazněla. „Zvažuje právní kroky,“ informoval lidický spolek, jehož je členem. A co od Wollnera zaznělo?
16.09.2020 16:05 |

podobné články

Justin Bieber obětí šikany

 
Mladý zpěvák Justin Bieber se prý stal obětí šikany ze strany 12-ti letého chlapce. Zajímavé, když měl za zády bodyguardy… Šestnáctiletý zpěvák Justin Bieber se prý, v rodné Kanadě, stal obětí šikany. 12-ti letý chlapec ho  pronásledoval a poté, co ho Justin požádal aby přestal, nešetřil hanlivými slovy. Ovšem naštvaný chlapec nenechal celý incident jen [...]
19.10.2010 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1591 článků)

MŠMT rozšířilo opatření k řešení šikany a kyberšikany

 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy rozšířilo a zpřesnilo opatření k řešení šikany a kyberšikany ve školách. Kromě dotačního programu pro rok 2017 ve výši dvaceti milionů korun proto MŠMT aktualizovalo Metodický pokyn k prevenci a řešení šikany ve školách a školských zařízeních.
04.09.2016 17:15 |

podobné články

Mediální analytik se chtěl bránit dezinformaci Marka Wollnera. Prostor k odpovědi nedostal

 
Server Svobodné fórum zveřejnil text šéfredaktora reportážní publicistiky České televize Marka Wollnera, nazvaný „V čem neříkají Parlamentní listy pravdu o ‚Wollnerově partě‘ a Reportérech ČT“. Mediální analytik a bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha zaslal vydavateli Svobodného fóra žádost o zveřejnění odpovědi podle tiskového zákona. Odpovědi se mu však nedostalo.
29.05.2016 19:20 |

podobné články

Byla tam? Ano. Vlastně neví. Pořad Marka Wollnera rýpal v nepříjemném místě Andreje Babiše

 
Pořad Reportéři ČT týmu Marka Wollnera zapátral po tom, jak se současný ministr financí Andrej Babiš dostal k firmě Agrofert. On sám k tomu říká, že koupil akcie firmy za cenu, za kterou je byli ochotní prodat jejich předchozí vlastníci. Ale co tomuto nákupu akcií předcházelo?
16.05.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25706 článků)

Režisérka Le Fay, spolupracovnice Marka Wollnera: Tak Česko prý už nevezme žádného uprchlíka. Stydím se za naši vládu, vždyť žijeme v totálním blahobytu!

 
Česká spisovatelka, režisérka a spolupracovnice pořadu Marka Wollnera Reportéři ČT Monika Le Fay se na svém facebookovém profilu vyjádřila ke dnešnímu rozhodnutí vlády, že Česko nepřijme již žádného uprchlíka na základě unijních kvót. „Protože jich přijalo už 12,“ rýpla si do vlády. Za ni se podle svých slov stydí.
06.06.2017 06:25 |

podobné články