Článek

Kauza „řvoucí Schmarcz“ se z Primy stočila novým směrem

 
Martin Schmarcz se v minulém týdnu proslavil řevem na Roberta Šlachtu kvůli kritice vlády a policie v souvislosti se zásahem na Filozofické fakultě. Nyní se síti svěřil, že je mu zle nejen psychicky, ale i fyzicky. Důvodem je chování opozice, která prý začala zneužívat pozůstalé. Do akce proti kritikům vyrazila dokonce i vládní zmocněnkyně pro lidská práva Šimáčková Laurenčíková. Ze Schmarcze pak jeho amok udělal hvězdu internetu, která dostala vlastní videorubriku.
26.06.2024 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Martin (27 článků)
Podobné články

Řvoucí Schmarcz se odmlčel. Ale dějí se kolem něj věci

 
Je ve veřejném zájmu vidět v televizi psychické problémy komentátora? Tak se táže člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Vadim Petrov v souvislosti s úterním výbuchem analytika CNN Prima NEWS Martina Schmarcze v jeho mateřské televizi. Sám Schmarcz se na svém běžně aktivním profilu na sociální síti odmlčel. Jeho řev na lídra Přísahy Roberta Šlachtu však může mít následky nejen pro Primu, ale i jiné soukromé televize.
20.06.2024 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (191 článků) , Al Martino (163 článků) , Robert Martin (27 článků)

Hejtujete Pavla Novotného? A jste na to dost chytří? Víte, jaké má IQ? Schmarcz se rozparádil

 
Politický komentátor Martin Schmarcz reagoval na svém facebooku na nedávné drsné prohlášení starosty Řeporyj Pavla Novotného (ODS), podle kterého by smrt prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše Česku prospěla. Schmarcz tvrdí, že jde o jednoznačnou politickou satiru, kterou hloupí nedovedou ocenit. Samotný Novotný má podle něj IQ vyšší než 150.
10.09.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Pavel Novotný (1359 článků) , Miloš Zeman (28099 článků)

Jaroslav Kopista: Koronavir bere iluze o rozumné společnosti

 
Musel jsem se v právě uplynulém nedělním odpoledni podívat na přímý přenos toho blbnutí v Praze. Měl jsem pochybnosti o tom, jestli vnímám zákony biologie. To, co jsem viděl mě ubezpečilo, že se nemýlím. Hloupý, zfanatizovaný dav řvoucí cosi o svobodě, pochopitelně bez roušek, brázdil Prahou. Vzýval svobodu, tedy zjevně si chtěl svobodně vybrat mezi britskou nebo jihoafritskou variantou ko-ronaviru. Přímo heroicky působila obtloustlá dáma řvoucí do megafonu „SUNDEJ ROUŠKU!!!“. Některá gesta a projevy vyzněly a působily jako předvolební kampaň. Tu poctivou práci zúčastněných individuí a jejich osvícených vůdců jistě ocení všichni doktoři a další zdravotní personál během cca čtrnáctí dnů na všech pražských případně dalších JIP. Pracovníci ARO budou též celí šťastní, že bude zase co dělat.
09.03.2021 07:25 |

podobné články

Jste řvoucí stádo! Miloš Zeman nakonec promluvil k 21. srpnu. Jen u nás

 
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Pietní vzpomínku na oběti sovětské okupace před budovou Českého rozhlasu narušovalo „řvoucí stádo“. ParlamentnímListům.cz to exkluzivně řekl prezident republiky Miloš Zeman. A vůbec poprvé sdělil důvody, proč k výročí srpna 1968 veřejně nevystoupil.
24.08.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Topolánkův exspolupracovník Schmarcz o silném Putinovi, chybách Západu a o tom, o čem jsme mlčeli

 
ROZHOVOR Bývalý spolupracovník Mirka Topolánka, někdejší novinář a komentátor Martin Schmarcz, který byl expremiérovi nablízku mimo jiné i během tzv. ukrajinské plynové krize, pro ParlamentníListy.cz analyzuje její jednotlivé aspekty. Zmiňuje důvody, proč nemůže Západ uznat legitimitu krymského referenda a mluví o západní nebezpečné kombinaci slabosti a siláctví.
19.03.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků)

Topolánkův exspolupracovník Schmarcz o silném Putinovi, chybách Západu a o tom, k čemu jsme mlčeli

 
ROZHOVOR Bývalý spolupracovník Mirka Topolánka, někdejší novinář a komentátor Martin Schmarcz, který byl expremiérovi nablízku mimo jiné i během tzv. ukrajinské plynové krize, pro ParlamentníListy.cz analyzuje jednotlivé aspekty současného dění kolem Ukrajiny, Ruska a Krymu. Zmiňuje důvody, proč nemůže Západ uznat legitimitu krymského referenda a mluví o západní nebezpečné kombinaci slabosti a siláctví.
19.03.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků)

Pospíšil, katastrofa ODS a ,,panáček" Babiš. Hovoří zkušený znalec českého politického zákulisí

 
ROZHOVOR Někdejší blízký spolupracovník Mirka Topolánka, který je dnes ve službách vicepremiéra Pavla Bělobrádka, Martin Schmarcz, vysvětluje, proč lidé ignorovali volby do europarlamentu a proč poslední šanci na odvrácení katastrofy měla ODS před dvěma lety. Schmarcz také komentuje úspěch Jiřího Pospíšila v dresu TOP 09 a analyzuje výrazné výsledky euroskeptických hnutí v Evropě.
28.05.2014 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků) , Jiří Pospíšil (2235 článků) , Jiří Pospíšil (2235 článků) , Pavel Bělobrádek (1642 článků)

Běženci k nám podnikají invazi. Je to válka, která nás může rozvrátit, říká zkušený pozorovatel a poradce z Úřadu vlády

 
CIVILIZACE A MY Pokud by mělo dojít k nasazení armády, bude to na našich hranicích kvůli „invazi muslimských imigrantů“. Je to forma hybridní války, říká pro ParlamentníListy.cz Martin Schmarcz, někdejší blízký spolupracovník a speechwriter expremiéra Mirka Topolánka, který nyní pracuje pro vicepremiéra Pavla Bělobrádka na Úřadu vlády a v Poslanecké sněmovně. Schmarcz byl svému exšéfovi Topolánkovi nablízku třeba i v době tzv. ukrajinské plynové krize v době českého předsednictví EU.
10.08.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků) , Pavel Bělobrádek (1642 článků)

Forejt se rozhodl zničit prezidenta Zemana, zní z okolí vlády

 
Spolupracovník lidoveckého místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka a někdejší spolupracovník premiéra Mirka Topolánka Martin Schmarcz se včera vyjádřil k rozhovoru šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta na serveru DVTV.cz. Mimo jiné uvedl, že se nehodlá nechat vtáhnout do politických her. Dnes pak Schmarcz své vyjádření ještě doplnil, a to poté, co viděl tiskovou konferenci.
25.10.2016 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků) , Pavel Bělobrádek (1642 článků) , Martin Zeman (385 článků)

Autor projevů Mirka Topolánka vyděsí voliče Babiše i Pirátů. Jsou si prý podobní více, než si kdokoliv myslí

 
Politický komentátor a mediální poradce, někdejší autor projevů premiéra Mirka Topolánka, Martin Schmarcz se rozepsal o tom, že končí podivný politický rok. „Žádné změny nepřinesl, ale možná na ně zadělal,“ poznamenal Schmarcz pro Info.cz.
29.12.2019 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků)

Black Lives Metter? Snad skončí jako Hitler, doufá publicista Schmarcz

 
Konzervativní publicista Martin Schmarcz vidí jistou paralelu mezi hnutím Black Lives Metter nebo Rebelií proti vyhynutí – Extinction Rebellion – a Adolfem Hitlerem.
21.06.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (831 článků)

Black Lives Matter? Snad skončí jako Hitler, doufá publicista Schmarcz

 
Konzervativní publicista Martin Schmarcz vidí jistou paralelu mezi hnutím Black Lives Matter nebo Rebelií proti vyhynutí – Extinction Rebellion – a Adolfem Hitlerem.
21.06.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (831 článků) , Matter Matter (146 článků)

Topolánkův sepisovatel Schmarcz: Ištvánova akce byl puč, nazývejme to pravým jménem. A konečně vyvoďme důsledky

 
Info zveřejnilo komentář Martina Schmarcze, bývalého autora projevů premiéra Topolánka. Nečas byl nedávno soudem zbaven obvinění, a proto komentátor připomenul dobu policejního puče. „Pro mě za mě mohl Nečas klidně padnout a já bych za něj neuronil slzu. Ale zde na půl roku padla demokracie a ta si zaslouží, aby se pro ni truchlilo. Nebo ještě lépe – aby byla bráněna, aby byl puč nazván pučem a aby konečně z této okolnosti byly vyvozeny důsledky,“ myslí si Schmarcz. Neobstojí prý žádný argument fanoušků Ištvana a Šlachty.
25.08.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (163 článků)

Schmarcz ohromil srovnáním: Marian Kočner a Jana Nagyová

 
Politický komentátor Martin Schmarcz  se v komentáři na serveru Info.ca rozepsal o dopadech kriminilizace politiky v Česku a na Slovensku, kde padly vlády právě v důsledku kriminálních kauz. Nabízí srovnání případů podnikatele Mariána Kočnera a Jany Nagyové.
04.09.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1743 článků) , Jana Nagyová (1736 článků)

Hloupí babišovci, nenávidí Němce. Za to může komunismus. Kolem Blatného v Chebu je rušno

 
Komentátor Martin Schmarcz se podivuje nad jednáním ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), který opakovaně zamítá možnost přetížené nemocnice v Chebu posílat pacienty přes blízké hranice do Německa. „Prý proto, aby lidé viděli, že se o ně postará český stát… Takže covidový nacionalismus?“ ptá se Schmarcz. Blatný místo toho nemocnici přislíbil tři lékaře na interní oddělení a posílení převozů pacientů do jiných nemocnic.
04.02.2021 14:50 |

podobné články

A to ty lidi necháte raději zemřít? Komentátor Schmarcz je zděšen Blatného odmítnutím pomoci z Německa

 
Ministr zdravotnictví za hnutí ANO Jan Blatný oznámil, že čeští covidoví pacienti do Německa rozhodně nezamíří. Konzervativní komentátor Martin Schmarcz si v této souvislosti položil zásadní otázku – co by bylo lepší? Odvézt české pacienty do Německa, nebo je nechat zemřít?
07.02.2021 14:45 |

podobné články

Žlutou hvězdu? Ne, odznaky pro očkované, aby se vědělo. Už padl návrh

 
Silnou kritiku sklízí politický komentátor a někdejší mediální poradce premiéra Mirka Topolánka Martin Schmarcz za velmi kontroverzní plán pro boj s epidemií. Navrhuje totiž zavést povinné značení na oděvech očkovaných, aby se tak zabránilo neočkovaným vstupovat na vybraná místa. „Bude nutná segregace,“ předjímá Schmarcz opatření, které je prý nutné v případě dalšího zhoršování epidemie. V rámci diskuse padlo přirovnání k označení Židů během nacismu.
19.11.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků)

Hokej bez Rusů: Stejně by o žádné medaile nehráli, smál se komentátor Schmarcz

 
Rusové na hokejovém mistrovství v Praze nechyběli, beztak by o medaile nehráli – tak komentoval pro CNN Prima News absenci ruských hokejistů na šampionátu komentátor Martin Schmarcz. Thomas Kulidakis si naopak povzdechl nad tím, jak do sportu včetně hokeje vstupuje politika. Zlatá medaile pro hokejisty Česka bez účasti hokejistů Ruska nemůže být považována za plnohodnotnou, informovala ruská média.
27.05.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Martin (5 článků) , Thomas Martin (5 článků) , Thomas Martin (5 článků) , Martin Thomas (1 článek) , Thomas Martin (1 článek)

Řev na Primě. Schmarczovi, blízkému ODS, vypnuli mikrofon a nakonec zmizel

 
Vy říkáte mladým klukům, policistům, že to na Filozofické fakultě pos*ali? Taháte do toho politiku! Takto komentátor Martin Schmarcz řádil ve studiu CNN Prima NEWS, když zásah na FF UK odsoudil předseda hnutí Přísaha a někdejší elitní policista Robert Šlachta. Schmarcz, historicky spřízněný s ODS, mu vyčetl i zásah v „kauze Nagyová“. Komentátor řval na Šlachtu tak, že mu moderátorka Pavlína Wolfová vypnula mikrofon a po reportáži, která jeho řvaní přerušila, už ve studiu nebyl.
19.06.2024 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (87 článků) , Robert Martin (20 článků) , Robert Martin (9 článků) , Robert Martin (27 článků)