Článek

Kauza „Křetínského tašky“: Jde jen o výmysly? Policie důkazy nedostala

 
Zdá se, že v korupční kauze o tajné tašce šéfa Sparty Daniela Křetínského nastala velká změna. Podle deníku Insider má totiž být všechno úplně jinak. Protikorupční policie nedostala žádné důkazy, které již měly být policejním složkám dávno předány.
17.10.2012 18:15 |

podobné články

Podobné články

FAČR prý záměrně mlží a tají důkazy v kauze Křetínského tašky

 
Bývalý předseda disciplinární komise Jiří Golda obvinil vedení Fotbalové asociace ČR, že policii nepředalo všechny důkazy pro vyšetřování případu takzvané Křetínského tašky. Golda to řekl v rozhovoru pro Radiožurnál.
09.10.2013 17:20 |

podobné články

Bývalý šéf disciplinárky: FAČR NEPŘEDALA policii žádné důkazy z Křetínského kabely

 
Vzpomínáte na Křetínského tašku? Měla obsahovat důkazy o korupci v českém fotbale, které měly být předány policii. Podle bývalého šéfa disciplinárky Jiřího Goldy ale žádné takové materiály policie nedostala, protože se týkaly lidí "z nejvyšších pater fotbalu".
09.10.2013 10:30 |

podobné články

ANKETA: Věříte bafuňářům Peltovi a Křetínskému? Šéf Sparty dal policii "prázdnou brašnu"

 
Korupční kauza českého fotbalu mění svůj žánr jako chameleon barvy. Původně to vypadalo na thriller, kde budou padat hlavy. Potom z toho byla kovbojka, kdy každý zúčastněný pálil po každém a nakonec to vše skončí jako komedie. Protikorupční policie zatím nedostala od šéfa Sparty Daniela Křetínského žádné důkazy. Takže tolik omýlaná brašna byla nejspíš úplně prázdná.
07.02.2013 11:40 |

podobné články

Oldřich Fischer: Ostraha aneb Jak to chodí...

 
V běžném, velkém obchodě s potravinami, je za vstupními dveřmi před pokladnami prostor na přendání nákupu z vozíků do tašek a pak se odchází. Na pořádek má dohlížet ostraha. Ta je většinou v prostoru se zbožím a má dohlížet, jestli se nekrade. Často vejdou i dva mohutní (někdy tři) nebílí zákazníci. Jeden má velkou tašku a zůstane v prostoru před pokladnami. Druhý , s menší taškou jde nakupovat. Vozík si nevezme a nákup dává do tašky. U pokladny vyndá z tašky jedno pivo a zaplatí. Taška však má dvě dna. Dojde k druhému zákazníkovi a pivo vypijí. Mezitím nenápadně přemístí nákup ze dvojitého dna do velké tašky. Pak jde jeden z nich nakupovat znovu. Po čtyřech pivech mají hotov velký nákup a odejdou. (Dvě lahve žitné, dvě šišky salámu, konzervy atd. ) Stěží to unesou.
31.12.2016 14:20 |

podobné články

Kauza Křetínského kabely pokračuje! Rozhodčí a "Chřestýš" byli obviněni

 
V korupční kauze v českém fotbale, kterou odstartovala tzv. Křetínského kabela, padla první obvinění. Podle serveru hattrick.cz obvinila protikorupční policie dva rozhodčí a fotbalového funkcionáři Martina Svobodu, kterému se v zákulisí přezdívá Chřestýš.
21.03.2013 20:10 |

podobné články

Vláda: Plastové tašky v obchodech nemají být zdarma

 
V českých obchodech by už neměly být v blízké budoucnosti zdarma ani lehké plastové tašky, návrh novely obalového zákona zahrnující evropský požadavek dnes schválila vláda. Bezplatné budou jen pytlíky například na rohlíky, řekl před jednáním kabinetu ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Obchodníci zřejmě budou mít zakázáno poskytovat lehké plastové tašky od roku 2018, v řadě obchodů přitom již k opatření přistoupili.
22.06.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (369 článků)

Láska tašky přenáší: Dara Rolins dělá z Rytmuse slušňáka!

 
Zpěvačka Dara Rolins (38) zkrotila rappera Rytmuse (34). Známý floutek Rytmus svými skandály a chováním hulváta je pověstný. Nyní se však zdá, že láska hory přenáší, v případě Patrika Vrbovského alias Rytmuse to budou tašky. K Daře se chová hezky a jako pravý džentlman. Nosí jí těžké tašky, něžně objímá a líbá. Takhle Rytmuse nedokázala ukočírovat ani jeho bývalka a manažerka Andrea Práznovská.
17.11.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2387 článků)

Kauza Křetínského tašky. Žhavý tip, zápas Řepky a spol.

 
Deník Insider přišel s první konkrétní stopou v nové aféře tuzemského fotbalu
22.09.2012 10:20 |

podobné články

Šifra mistra Goldy: Co víme o fotbalové detektivce

 
Kauza kolem Křetínského tašky nabrala další obrat. Co přinesla výpověď sudího Adámka?
06.11.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Kauza Křetínského tašky vyplula znovu na povrch. Deník zná pozadí

 
Jak to bylo s utkáním Jablonec – Plzeň (0:2), které se odehrálo před dvěma lety? Byl výsledek ovlivněn korupcí? Na tuto otázku bude hledat odpověď soud. K němu míří jako svědci špičky českého fotbalu. MF Dnes získala text obžaloby, jež odhaluje pozadí zápasu a v níž proti Plzni poprvé ostře vystupuje sparťanský šéf Daniel Křetínský.
01.03.2014 10:00 |

podobné články

Korupční kauza v českém fotbale? Už je tu zase ticho po pěšině

 
Protikorupční policie minulý týden oznámila, že stále nemá od bosse Sparty Daniela Křetínského žádné konkrétní důkazy týkájící se korupce ve fotbale. Šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta ale řekl, že policie nějaké informace k dispozici má.
11.02.2013 14:10 |

podobné články

Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Horoucí výmysly Miloše Zemana

 
Je nutné si položit otázku: Jak dlouho nás ještě bude Zeman vodit za nos? Jistě, vrcholní politici zřídka kdy mluví pravdu, ale mýty a výmysly u nynější prezidenta se zdají být vrozené. Patrně se s tím již narodil.
22.12.2016 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22288 článků)

Erik Best pojmenoval Křetínského, majitele Sparty a vydavatele Blesku, tímto slovem. Raději si to přečtěte sami

 
Pondělní vydání týdeníku Euro přináší na titulní stránce obrázek mladého miliardáře Daniela Křetínského a uvnitř čísla text bilancující jeho poslední úspěchy, nazvaný lakonicky „Sparťan jede“. Komentátor Erik Best se však na jeho kariéru dívá mnohem skeptičtěji.
23.06.2014 16:40 |

podobné články

Stropnický junior napsal na síti o odpadu. Padlo i jméno firmy od Daniela Křetínského

 
Hlavní město Praha bude znovu usilovat o ovládnutí Pražských služeb, v nichž drží většinu. Na facebookovém profilu to po čtvrteční návštěvě firmy napsal náměstek pražské primátorky Matěj Stropnický (SZ/Trojkoalice). Šlo by o obchod v řádu stovek milionů korun. Stropnický o tom bude jednat s menšinovým akcionářem, společností AVE, která patří do skupiny EP Industries Daniela Křetínského. V úvahu přichází i fúze do některé z městských firem, citovaly dnes náměstka deníky Právo a Mladá fronta Dnes.
03.04.2015 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (471 článků)

Křetínského EPH má koupit plzeňskou Škoda Transportation. Cena půjde nad 10 miliard

 
Energetický a průmyslový holding (EPH) Daniela Křetínského podle informací Mladé fronty Dnes (MfD) a týdeníku Euro koupí plzeňskou strojírenskou skupinu Škoda Transportation. Obě média se odvolávají na nejmenované zdroje. Podle odhadů by cena měla přesáhnout deset miliard korun.
03.11.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (29 článků)

VIDEO Jaromír Soukup se tentokrát pustil na hodně tenký led. Tohle by ho mohlo mrzet

 
Ve včerejším díle pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa se majitel TV Barrandov a moderátor v jedné osobě věnoval postavě Daniela Křetínského, jeho podezřelým nákupům zahraničních elektráren a také vazbám Křetínského na Mirka Topolánka a Janu Nagyovou. Řešila se Topolánkova kandidatura na prezidenta nebo kamarádství s bývalým ředitelem ČEZu Martinem Romanem. Došlo i na srovnání se Zdeňkem Bakalou.
26.04.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1551 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků) , Martin Roman (296 článků) , Jana Nagyová (1544 článků) , Daniel Křetínský (29 článků) , Jan Soukup (14 článků)

Podvedli Pelta a Křetínský fotbalový národ? V kufříku nic není, říká policie

 
Kdo tu lže? Buď Pelta s Křetínským? Nebo policie? Hysterie kolem Křetínského "tašky" je přehnaná. V tajemném kufříku nic není! Alespoň to tvrdí kriminalisté.
31.10.2012 11:50 |

podobné články

FOTBALOVÁ KORUPCE: Policie obvinila tři lidi! Co bude dál?

 
Protikorupční policie obvinila tři osoby v souvislosti s ovlivněním jednoho utkání fotbalové ligy v sezoně 2011-2012. Případ se však prý netýká aféry „Tašky Daniela Křetínského“.
27.03.2013 13:25 |

podobné články

Jan Urbach: Francie nemá patent na důkazy

 
Agentura France-Presse přinesla s odkazem na francouzského ministra zahraničí Jean-Marca Ayraulta zprávu, že 4. dubna v provincii Idlib to byla vláda v Damašku, která použila chemické zbraně. „Máme důkazy, které nám umožňují prokázat, že režim úmyslně použil chemické zbraně," oznámil francouzský ministr. „Za několik dní budeme moci poskytnout důkazy toho, že režim stojí za těmito údery," dodal. Jak důvěryhodné takové důkazy budou? Na to je třeba si počkat, ale již nyní je na místě určitý skeptický pohled.
20.04.2017 20:05 |

podobné články