Článek

Kauza Janoušek: Paroubek chce vysvětlení, Gandalovič se brání

 
Předseda ČSSD Jiří Paroubek chce od představitelů ODS a hlavně od exministra zemědělství Petra Gandaloviče vysvětlit podezření z údajné defraudace státních prostředků.
24.07.2009 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3758 článků) , Petr Gandalovič (85 článků)
Podobné články

Gandalovič: Jsme rádi, že je kauza Topolánek za námi

 
Místopředseda ODS Petr Gandalovič soudí, že aféra Mirka Topolánka zbrzdila předvolební akce celé strany. Teprve odstoupením Topolánka z funkce došlo k uvolnění. Gandalovič to uvedl v rozhovoru pro Studio Česko.
06.04.2010 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2273 článků) , Petr Gandalovič (85 článků)

Gandalovič ke kandidatuře na šéfa ODS: Chci být považován za alternativu

 
Místopředseda ODS Petr Gandalovič usiluje o to, aby nadcházející kongres strany byl volební a aby na něm Topolánek požádal o důvěru. Pokud by delegáti nepotvrdili mandát současného šéfa občanských demokratů, chce Gandalovič kandidovat na předsedu ODS.
24.10.2009 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gandalovič (85 článků)

Gandalovič se hodlá ucházet o post šéfa ODS, Topolánka zatím nekonfrontuje

 
Lídr ústecké kandidátky a místopředseda občanských demokratů Petr Gandalovič se hodlá ucházet o místo předsedy strany. Členská základna zatím nerozhodla, jestli bude listopadový kongres volební, a současné vedení v čele s Mirkem Topolánkem si to nepřeje. V některých regionech však sílí hlasy požadující, aby se na kongresu předseda volil. Gandalovič si zatím kritiku vůči současnému šéfovi šetří a čeká, jak rozhodnou členové.
23.10.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2273 článků) , Petr Gandalovič (85 článků)

Gandalovič: Američanům na Temelínu záleží. A tak se snaží

 
Tendr na dostavbu Temelína je pro Američany velmi důležitý, míní český velvyslanec v USA Petr Gandalovič. Motivace na výhru zakázky podle něj spočívá především v nezaměstnanosti, se kterou se velmoc potýká. „Politická reprezentace tudíž musí dělat všechno pro to, aby zajistila pracovní místa,“ míní Gandalovič. Dodává, v důsledku toho se americký zájem o Českou republiku v posledních měsících zvýšil.
08.10.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gandalovič (85 článků)

Lobbista Roman Janoušek byl dnes podat vysvětlení na policii

 
Lobbista Roman Janoušek byl dnes na policii podat vysvětlení v souvislosti s nedávnými domovními prohlídkami, které u něho Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) provedl, řekl jeho advokát Vít Široký. Sám Janoušek výslech odmítl komentovat. 
11.07.2013 17:15 |

podobné články

Lobbista Roman Janoušek byl dnes podat vysvětlení na policii

 
Lobbista Roman Janoušek byl dnes na policii podat vysvětlení v souvislosti s nedávnými domovními prohlídkami, které u něho Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) provedl. Novinářům to řekl jeho advokát Vít Široký. Sám Janoušek výslech odmítl komentovat.
11.07.2013 19:25 |

podobné články

Advokát Široký: Janoušek zažívá neblahé období

 
Právní zástupce Romana Janouška Vít Široký kontaktoval zástupce ženy, již Janoušek autem srazil, Josefa Lžičaře, omluvil se jí a nabídl odškodnění. Široký Právu řekl, že Janoušek teď zažívá těžké období a i přes víkendové spekulace si nemyslí, že by se Janoušek chtěl skrývat či se vzdálit z ČR.
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Noviny: Janoušek chystá nové kšefty. I ve firmě, která má blízko ke Klausovi

 
Podnikatel Roman Janoušek se podle informací Lidových novin spojil s Tomášem Pitrem. Jejich spolupráce je z pohledu některých logická. Janoušek disponuje penězi, Pitr zase podnikatelským know-how a letitými zkušenostmi z byznysu. Janoušek podle zdrojů LN zamýšlí udělat z karlštejnského golfového klubu další „Žluté lázně“.
12.05.2014 08:35 |

podobné články

Janoušek se do vězení nikdy nevrátí? Může požádat o upuštění trestu

 
Lobbista Roman Janoušek by měl teoreticky nastoupit do vězení 26. listopadu, může ale požádat o upuštění od zbytku trestu. O tom by rozhodoval Městský soud v Praze. Novinářům to v pondělí řekla mluvčí Krajského soudu v Brně Eva Sigmundová. Janoušek má kvůli zdravotním problémům přerušený trest do 25. listopadu a žádal o jeho delší prodloužení. Krajský soud v Brně jeho žádost zamítl, ještě dnes proti tomu může Janoušek podat stížnost. Lobbista byl odsouzen na 4,5 roku vězení za ublížení na zdraví a řízení pod vlivem návykové látky, autem srazil ženu.
20.11.2017 12:05 |

podobné články

V autě, kterým Janoušek ujel policii, jezdil kdysi Paroubek

 
Vůz, kterým minulý týden v pátek odjel po výslechu na policii lobbista Roman Janoušek, používala dříve sociální demokracie. Uvedl to někdejší předseda ČSSD Jiří Paroubek (LEV 21). Kontroverzního podnikatele Janouška policie vyšetřuje kvůli nehodě, při které byla vážně zraněna žena. Když opouštěl minulý týden po podání vysvětlení policejní služebnu, nastoupil do černého audi, které ho odvezlo. Podle dostupných záběrů řidič audi zřejmě porušil při odjezdu od policie předpisy. Server Novinky.cz dnes upozornil na to, že stejný vůz v minulosti vozil Paroubka.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3758 článků)

Revolta v ODS pokračuje. Gandalovič chce být předsedou

 
Místopředseda ODS Petr Gandalovič se chce na listopadovém kongresu strany ucházet o post předsedy.
23.10.2009 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gandalovič (85 článků)

Gandalovič chce Topolánkovo křeslo v ODS

 
Místopředseda ODS Petr Gandalovič se chce na listopadovém kongresu strany ucházet o post předsedy občanských demokratů a nahradit tak bývalého premiéra Mirka Topolánka.
23.10.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2273 článků) , Petr Gandalovič (85 článků)

Neznám, nechápu. Janoušek vypovídal na policii o razii v kauze Nagyová

 
Lobbista Roman Janoušek byl ve čtvrtek na policii podat vysvětlení v souvislosti s nedávnými domovními prohlídkami, které u něho Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) provedl. Řekl to jeho advokát Vít Široký. Sám Janoušek výslech odmítl komentovat.
11.07.2013 16:55 |

podobné články

Kauza Janoušek vázne. Nejsou posudky

 
Kauza lobbisty Romana Janouška stále čeká na své definitivní rozuzlení. Janoušek, který po požití alkoholických nápojů usedl za volant, srazil ženu a pokoušel se ujet od nehody. Policisté ho však dostihli a případ řeší. Háček je v tom, že se incident stal na konci března a půl roku poté se zdá, že kauza stojí. Podle informací serveru Týden.cz se čeká na znalecké posudky.
02.10.2012 08:20 |

podobné články

Janoušek má chřipku. Nemohou ho obžalovat

 
Vyšetřování loňské divoké jízdy mocného podnikatele Romana Janouška se chýlí k závěru. Podání obžaloby však brání fakt, že si sám Janoušek ještě neprostudoval spis. Důvodem je prý jeho zdravotní indispozice - podle svého právníka má Janoušek chřipku.
05.02.2013 14:45 |

podobné články

KAUZA JANOUŠEK: Po 2 letech od nehody je stále bez trestu! Obyčejný člověk by dávno seděl

 
Lobbista Roman Janoušek přesně před 2 roky v opilosti srazil na silnici ženu a způsobil jí vážná zranění. "Obyčejný" člověk by za to už dávno pykal, ale Janoušek si klidně dál chodí po světě!
24.03.2014 18:25 |

podobné články

Ústeckou kandidátku ODS vede Gandalovič s Řápkovou

 
Exministr zemědělství Petr Gandalovič povede ODS v Ústeckém kraji do říjnových předčasných sněmovních voleb. Rozhodli o tom delegáti pondělního regionálního sněmu v Litoměřicích, kteří na druhé místo kandidátky zařadili primátorku Chomutova Ivanu Řápkovou.
29.06.2009 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gandalovič (85 článků) , Ivana Řápková (153 článků)

Místopředseda ODS Gandalovič se tajně oženil

 
Místopředseda ODS Petr Gandalovič si po pětileté známosti vzal ve středu odpoledne svoji partnerku Pavlínu Kučerovou. Utajený obřad se konal na zámku ve Velkém Březně. Za svědka mu byl ředitel Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Jiří Madar.
27.08.2009 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gandalovič (85 článků)

Exministr Petr Gandalovič se tajně oženil

 
Utajeně si ve středu vzal místopředseda ODS Petr Gandalovič (45) ředitelku domova pro seniory Pavlínu Kučerovou (40). Obřad na zámku ve Velkém Březně, u něhož bylo jen 6 lidí, chtěl exministr za každou cenu udržet jako soukromou věc.
27.08.2009 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gandalovič (85 článků)