Článek

Kauza Babákových vyražených zubů nekončí. Byl srovnáván s hokejistou

 
Bývalý poslanec Věcí veřejných Michal Babák je stále nucen zaobírat se kauzou svých vyražených zubů v roce 2011. Případ šarvátky v pražském baru totiž Nejvyšší soud vrátil soudu první instance k novému projednání. Pozdvihl přitom obočí nad názory podřízených soudů, že se v případě dvou vyražených zubů jedná pouze o přestupek.
26.11.2013 16:02 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků)
Podobné články

Kauza vyražených zubů: Nový svědek účelově lže

 
Praha, 30. 1. 2014 – Dnes proběhlo u Obvodního soudu pro Prahu 1 další stání ke kauze vyražených zubů. Objevil se nový svědek, který vystoupil se lživým svědectvím, proti kterému poškozený Michal Babák připravuje žalobu pro křivé svědectví.
30.01.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků) , Jára Nový (117 článků)

Aukro zatrhlo dražbu vyraženého zubu poslance Babáka

 
Toužili jste vlastnit jeden z vyražených zubů poslance „dobroděje“ Michala Babáka? Tak to vás možná bude zajímat informace o dražbě na serveru Aukru, kde jste od pátku mohli za tento netradiční suvenýr přihazovat. Cena zubu kontroverzního zákonodárce se za tři dny vyšplhala až na 4100 korun. Prodávající však nakonec své peníze neuvidí, neboť mu aukční server netradiční dražbu zatrhl.
05.09.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků)

Jak pečovat o chrup – zásady správné ústní hygieny

 
Jak pečovat o chrup, aby byl náš úsměv dokonalý a zoubky nám tak zářily na dálku? Co zabrání nevábně vonícímu dechu a čím předejdeme zubním kazům? Jak se vyhnout zubnímu kameni a co nám pomůže proti bolesti dásní? Na to se dnes společně podíváme, tak si následující řádky nenechte ujít! Jak pečovat o chrup se děti učí již ve školce, bohužel ale mnoho dospělých neví, jak správně na to. Často tak starost o ústní dutinu podceňují a následně se diví, že jejich dech dvakrát nevoní, na zubech se jim tvoří povlak, mají zubní kazy a k tomu všemu už jim možná nějaký ten zoubek dokonce i chybí! Jak pečovat o chrup Každý z nás touží po úsměvu, který dokáže upoutat na dálku. Zářivé bílé zuby a vonící dech – to je ta pravá kombinace, která nás na člověku dokáže upoutat. Jak tohoto stavu docílit? Jak čistit? Možná vám jako malým dětem maminka vtloukala do hlavy, že je nutné čistit si zuby 2x denně a to ráno a večer. Ačkoli odborníci a reklamy na zubní pasty nabádají k čištění zubů po každém jídle, ne každý na to má čas a je pravda, že ne každému by se chtělo po každém dlabanci hned letět do koupelny a drhnout si ústa mentolem. Čištění zubů před spaním ale nepodceňujte, protože v noci zbytky potravin zůstávají přes noc na zubech, což se vám ráno odvděčí nevábným dechem. Jak dlouho čistit? Možná si i vy vybavíte onu povinnost čistit si zuby minimálně 3 minuty, kdy to u řady lidí dosáhlo takového extrému, že si k čištění zubů nastavovali i minutku. Věřte nebo ne, ale povídačky o třech minutách důsledného drhnutí zubů kartáčkem jsou jen fámy, protože vůbec nezáleží na tom, jak dlouho si zuby čistíte, ale především jak si je čistíte! Jaký používat kartáček? Bez zubního... Čtěte více Příspěvek Jak pečovat o chrup – zásady správné ústní hygieny pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

DPP v loňském roce prodal 54 vyřazených tramvají za osm milionů korun

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) prostřednictvím aukcí prodal v loňském roce celkem 54 vyřazených tramvají T3 převážně do Ukrajiny a Ruska za více než 8 milionů korun.
15.02.2013 17:50 |

podobné články

Francie zakázala na školách »sání vzduchu ze zubů«

 
Normy a pravidla evropské etikety jsou ty tam. S globalizací a vysokou imigrací různých kultur se s dříve nepřijatelným chováním na veřejnosti Evropané potýkají stále častěji. Francouzi se ale rozhodli udělat přítrž vysávání vzduchu ze zubů. Zvuk vydávaný při snaze někoho urazit, nebo také zbavit se nečistot ze zubů, je zakázán ve školách.
08.06.2015 19:05 |

podobné články

3 tipy na rychlé bělení zubů: Stojí za vyzkoušení! Budete mít úsměv jako z Hollywoodu

 
Pokud chcete jít s dobou a módními trendy, pak je jasné, že váš úsměv musí zářit. Jenže takové vybělení zubů není zrovna levnou záležitostí a zubní pasty, které se tváří jako bělicí, prostě nefungují. My pro vás máme 3 tipy na domácí bělení zubů, které ovšem funguje!
24.06.2016 09:20 |

podobné články

Čáry máry čaroděje Babáka. Možná vydělal neviditelné miliony

 
Server ČeskáPozice.cz se snaží objasnit kauzu „Babákových peněz“. Přesto že se poslanec Věcí veřejných nedávno pokusil osvětlit, jak přišel k několika milionům, jež daroval své partaji, server pomocí právníků odhaluje, že nic není jisté.
10.02.2012 14:10 |

podobné články

Čáry máry čaroděje Babáka. Možná vydělal neviditené miliony

 
Server ČeskáPozice.cz se snaží objasnit kauzu „Babákových peněz“. Presto že se poslanec Věcí veřejných nedávno pokusil osvětlit, jak přišel k několika milionům, jež daroval své partaji, server pomocí právníků odhaluje, že nic není jisté.
10.02.2012 15:00 |

podobné články

Babák vrací úder: Požaduje test svědka na drogy

 
V dalším dějství kauzy vyražených zubů exposlance Michala Babáka upozornil advokát poškozeného na nedůvěryhodnost svědka, kterého přivedl obžalovaný Jaroslav Háša. Michal Babák požaduje, aby byl svědek otestován na drogy.
06.03.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků)

VIDEO: Plekancův spoluhráč skončil po děsivém střetu v kaluži krve

 
Otřes mozku, několik vyražených zubů a zlomeniny v obličeji utrpěl útočník Montrealu Lars Eller, který se stal obětí zákroku Erika Gryby z Ottawy. Eller zůstal přes noc v nemocnici. Jak vážná jsou jeho zranění, ještě není jasné.
03.05.2013 12:50 |

podobné články

DRSNÁ EXTRALIGA! Frajer Tomáš Pitule má 78 stehů v obličeji!

 
Tříštivá zlomenina spodní čelisti, více než 70 stehů a pár vyražených zubů. Tomu se říká obětavost. Ale plzeňský útočník Tomáš Pitule zůstává nad věcí. Svou tvář hokejovým ukázal fanouškům.
03.12.2013 10:20 |

podobné články

Za konflikt mohl Babák, uvedl svědek v kauze vyražených zubů

 
Konflikt v pražském baru, při němž tehdejší poslanec Věcí veřejných Michal Babák přišel o přední zuby, prý vyprovokoval sám Babák svou arogancí a vulgaritami. Jaroslava Hášu, který kvůli pranici čelí obvinění z ublížení na zdraví, údajně politik napadl jako první, a to zezadu do hlavy. U Obvodního soudu pro Prahu 1 to dnes uvedl očitý svědek. Babák zpochybnil jeho věrohodnost a trvá na tom, že za útokem stál Háša.
30.01.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků)

Za konflikt mohl Babák, uvedl svědek v kauze vyražených zubů

 
Konflikt v pražském baru, při němž tehdejší poslanec Věcí veřejných Michal Babák přišel o přední zuby, prý vyprovokoval sám Babák svou arogancí a vulgaritami. Jaroslava Hášu, který kvůli pranici čelí obvinění z ublížení na zdraví, údajně politik napadl jako první, a to zezadu do hlavy. U Obvodního soudu pro Prahu 1 to dnes uvedl očitý svědek. Babák zpochybnil jeho věrohodnost a trvá na tom, že za útokem stál Háša.
30.01.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků)

Svoboda zastavil vydání dědictví, kauza nekončí

 
Spor lidoveckého expředsedy Cyrila Svobody s církevní charitou o dům v pražských Dejvicích sice loni v listopadu definitivně ukončil Ústavní soud, který odmítl Svobodovu stížnost pro porušení práva na spravedlivý proces, kauza dědictví však nekončí.
25.01.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (366 článků)

Nedvěd byl vyhlášen Hokejistou sezony v extralize

 
Liberecký útočník Petr Nedvěd byl vyhlášen Hokejistou sezony v extralize. Čtyřicetiletý centr se stal největší hvězdou slavnostního večera v pražském klubu SaSaZu a vedle hlavní ceny převzal i trofej pro nejproduktivnějšího hráče základní části. Nejlepším hráčem play off byl zvolen kapitán mistrovských Pardubic Petr Koukal.
30.04.2012 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (124 článků) , Petr Nedvěd (143 článků) , Petr Koukal (124 článků)

Monstrum od AMG na trati

 
Vzpomenete si ještě na den, kdy bylo tohle auto představeno světu? A vzpomenete si co to s námi všemi udělalo? SL65 AMG Black je opravdový německý hotrod a byl dokonce srovnáván s Jaguarem XJ220. Podívejte se na nové okruhové video.
09.07.2012 11:10 |

podobné články

Podobu nezapřou: Tohle má být utajený syn Michaela Jacksona. Jejich DNA se shoduje v 99,9 procentech!

 
Král popu Michael Jackson  (✝50) se snad ani v hrobě nedočká klidu. Aktuálně světová bulvární média žijí tvrzením jednatřicetiletého Brandona Howarda, který říká, že je zpěvákovým synem. Sám se přitom živí zpíváním a odjakživa byl s Jacksonem srovnáván, a to nejen díky jejich vizuální podobě, ale i obdobnému pohybovému a hudebnímu nadání. Lidé z Jacksonova okolí však říkají, že o Brandonovi nikdy neslyšeli a že se snaží na Michaelově jméně pouze zviditelnit. On však v rukou drží důkaz, který svědčí v jeho prospěch.
08.03.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1660 článků) , Michael Jackson (615 článků) , Michael Jackson (615 článků)

Lidi si pletou, co je eutanazie, odmítl srovnání s Hitlerem profesor Pafko

 
Eutanazie patří mezi nejvíce kontroverzní témata současnosti, ve vyhraněném projevu byl však tento krok srovnáván s počínáním Adolfa Hitlera. To chirurg Pavel Pafko rezolutně odmítá, lidé by podle něj měli o eutanazii komplexně přemýšlet.
27.08.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (692 článků)

Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Náš pan president a jeho „kunda“

 
Slovo „kunda“ pochází původně z latiny (v originále „cunnus“) a znamenalo ve skutečnosti „pochvu“, tedy předmět, kam bylo možno zasunout meč nebo dýku. Teprve později (především v lékařské latině) byl výraz srovnáván s vulvou.
20.02.2015 10:21 |

podobné články