Článek

Kaufland dnes spustil cenovou smršť, akce vám vyprázdní peněženku méně, než čekáte

 
Od 25.2. do 3.3. 2026 platí v Kauflandu leták, který míří přímo na rodinné rozpočty. Máslo, maso, sladkosti i drogerie padají o desítky procent a některé ceny se dostaly na hranici, která tu dlouho nebyla. Tohle jsou největší taháky týdne.
25.02.2026 08:00 |

podobné články

Podobné články

Snídaně, které zbytečně nezatíží váš žaludek ani peněženku

 
Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, které bychom rozhodně neměli podceňovat nebo jej úmyslně šidit. Jen díky vydatné snídani se vaše tělo dokáže nastartovat a především bude mít z čeho čerpat až do oběda. Kvůli snídani nemusíte ráno z vyhřátého pelíšku vstávat o hodinu dříve, bohatě postačí i čtvrthodinka, během které zvládnete připravit takové jídlo, které nezatíží váš žaludek ani peněženku. Přesně tak. Možná už jste odhalili podstatu našeho dnešního článku, kterou jsou snídaně, jež nebudou zatěžkávací zkouškou ani pro váš žaludek, ani pro peněženku. Zkrátka chutné, rychlé, lehké a levné dobroty, které vám dodají potřebnou energii. Jdeme na to? Tipy na levné a lehké snídaně – pochutnáte si! Pod pojmem „levná snídaně“ si rozhodně nemusíte představovat půl krajíce chleba lehce natřený máslem a špetkou soli. Našli jsme pro vás daleko zajímavější recepty! Medová ovesná kaše Ovesné vločky pár minut povařte ve vodě (můžete i v mléce), poté je sceďte a smíchejte s polévkovou lžící medu. Kdo bude mít po ruce oříšky nebo rozinky, může je do kaše přidat. Míchané tofu Máte rádi tofu? Pak si jej připravte ke snídani a to společně s malou cibulkou, trochou sojové omáčky, kapičkou olivového oleje a stroužkem česneku na ovonění. Toust se sýrem a bazalkou Mezi levné a lehké snídaně patří i tousty na mnoho způsobů. Zkuste si toustový chleba potřít kapičkou olivového oleje, posypte jej sýrem a trochou bazalky a dejte zapéct- Je to mňamka! Klasická vajíčka Opomenout určitě nesmíme ani klasiku v podobě míchaných vajíček, které připravíte za pár minut a finančně vůbec nevyjdou draho. Přidat si do nich na oživení můžete cokoli dle vlastní chuti. Tousty na sladko Další recept s toustovým chlebem v hlavní roli, tentokrát ve sladkém podání. Tousty si můžete zapéct s kouskem čokolády, džemem nebo kouskem nějakého ovoce – skvělé jsou s banánem! Příspěvek Snídaně, které zbytečně nezatíží váš žaludek ani peněženku pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

podobné články

Kaufland: Vozíčkáři z Centra Paraple se učili nakupovat zdravé potraviny

 
Zákazníci prodejny Kaufland v Praze na Jarově, kteří si pro své dopolední nákupy vybrali středu 2. října, byli možná překvapeni. Nestává se často, aby najednou v prodejně nakupovalo patnáct vozíčkářů. Nebyla to samozřejmě náhoda, ale předem domluvená a připravená akce Centra Paraple a společnosti Kaufland.
15.10.2013 14:30 |

podobné články

Jakou peněženku vybrat jako dárek? Přehled populárních modelů. Na co si dát pozor?

 
Sám o sobě je vždy výběr dárku velmi složitý, protože chcete vidět upřímnou radost v očích obdarovaného a když se mu netrefíte do vkusu, mrzí to následně nejen jej, ale zejména vás. V případě, že se rozhodnete darovat peněženku byste se měli zaměřit nejen na současné módní trendy, ale zejména na zvyky budoucího majitele peněženky. V případě, že chcete peněženkou obdarovat muže je výběr ještě náročnější, než když kupujete peněženku jako dárek pro ženu. Jakou peněženku tedy vybrat jako dárek?
07.05.2021 08:55 |

podobné články

Na pultech hypermarketu Kaufland se objevilo falšované kakao z Polska

 
Hypermarkety Kaufland stáhly z prodeje kakaový prášek značky Grande z Polska, který podle zjištění Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) obsahoval pouze 80 procent kakaa a zbývající část tvořila dřevitá hmota z drcených kakaových slupek. Dnes to dnes sdělil mluvčí společnosti Kaufland Michael Šperl. SZPI již v dubnu Kauflandu zakázala kvůli podobným problémům prodávat instantní kakaových nápoj Grande.
30.05.2012 12:40 |

podobné články

Kaufland rozjel předvánoční šílenství

 
Vánoce začínají dřív, než by kdo čekal – Kaufland spustil slevovou lavinu, která rozhýbala celé Česko. Od 12. do 18. listopadu 2025 láká zákazníky na neuvěřitelné akce a ceny, jaké jsme dlouho neviděli. Máslo, cukroví i alkohol – všechno srazili až o polovinu. Kdo chce ušetřit, ten si musí pospíšit.
12.11.2025 06:10 |

podobné články

Kaufland pomáhá umísťovat kontejnery na tříděný odpad

 
Řetězec Kaufland přispívá k ochraně životního prostředí. Vyplývá to z Osvědčení o úspoře emisí, které Kauflandu i letos udělila společnost EKO-KOM, a.s., do jejíhož systému se Kaufland zapojil již v roce 2001.
21.08.2012 10:55 |

podobné články

Kaufland před Vánocemi prodlužuje otevírací dobu

 
Od pondělí 16. prosince 2013 až do 23. prosince 2013 prodlužují prodejny Kaufland svou otevírací dobu (viz níže). Prodlouženou otevírací dobou chce společnost Kaufland přispět k ještě většímu komfortu svých zákazníků při vánočních nákupech v síti jejích prodejen.
17.12.2013 14:51 |

podobné články

Český červený kříž, Procter & Gamble a Kaufland spouští iniciativu na pomoc potřebným dětem

 
Praha, 26. srpna 2015 – Český červený kříž, P&G a Kaufland zahajují celonárodní charitativní akci „Z lásky k dětem“, aby pomohli dětem, které to potřebují. Jedno procento z ceny každého prodaného výrobku vybraných značek P&G, např. Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette, v prodejnách Kaufland zamíří prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem v tísni. Tato iniciativa trvá až do 7. října 2015.
03.09.2015 13:40 |

podobné články

Zbláznili se? Kaufland lidem zakázal v práci PÍT a JÍST! Strhla se bouře

 
Šílené nařízení pro zaměstnance přišlo tento týden od německého řetězce Kaufland. Plošný zákaz pití a jídla na pracovišti, a to včetně léta, vyvolal velkou bouři nejenom mezi pracovníky obchodu. Poté, co si na Facebooku klepaly na čelo tisíce lidí, zareagoval i samotný Kaufland. Jak to dopadlo?
04.01.2018 18:15 |

podobné články

Někteří mají Valentýna plné zuby! Tak Kaufland vysvětluje kampaň se srdcem, která dráždí Česko

 
Obchodní řetězec Kaufland udělal na Valentýna hodně drsnou kampaň. Ústředním motivem je srdce. Mnoho zákazníků nyní zuří. Co jim obchodní řetězec Kaufland vzkazuje?
13.02.2018 12:05 |

podobné články

Kaufland naštval zákazníky. Část obchodů zavřel, jindy byly fronty až „od masa“

 
Obchodní řetězec Kaufland se ve čtvrtek dopoledne potýkal s technickými problémy s pokladním systémem. 24 obchodů musel kvůli chybnému nastavení úplně zavřít, v jiných fungovala jen část pokladen, oznámila firma. Zákazníci bombardovali Facebook řetězce nespokojenými komentáři, kde žádali kompenzaci. Vše se do normálu podle společnosti vrátilo kolem poledne. Jako omluvu nabízí Kaufland zákazníkům slevu na sladkosti.
22.03.2018 10:45 |

podobné články

Kaufland dohání konkurenci a zvyšuje od června mzdy o 26 procent

 
Největší tuzemský obchodní řetězec Kaufland zvýší od června mzdy zaměstnancům na provozních pozicích v prodejnách o 26 procent. Minimální nástupní plat na nejnižší pozici asistenta prodeje na plný úvazek stoupne na 24 000 Kč, v Praze pak na 26 000 Kč. Firma to uvedla ve středu v tiskové zprávě. Kaufland zároveň očekává nárůst obratu ve svých českých prodejnách.
02.05.2018 13:15 |

podobné články

Potravinářská inspekce: Kaufland nabízel falšovaný kečup z dovozu

 
Přes třicet procent rajčat oproti informaci na obalu chybělo v kečupu K-Classic Tomato Ketchup hot, Rajčatový kečup ostrý pasterovaný, v balení 500 ml (555 g) a s označením data minimální trvanlivosti do 27. 6. 2018, prodávající: Kaufland Česká republika v.o.s., vyrobeno v Polsku. Inspektoři SZPI odebrali vzorek potraviny v pobočce prodejce Kaufland Česká republika v.o.s. ve Dvoře Králové nad Labem.
12.08.2018 11:05 |

podobné články

Kaufland chce do vašeho mobilu. Nový věrnostní program slibuje slevy, výhody a soutěže

 
Ve středu 12. února Kaufland pustil mezi lidi věrnostní kartou Kaufland Card.
26.02.2020 14:15 |

podobné články

Kaufland svou kartou výhod pobláznil Čechy: Pro slevy obětují mnohé

 
Řetězec Kaufland uvedl v polovině února na trh kartu Kaufland Card. Poptávka po členství je obrovská, podle informací magazínu Forbes o něj za pouhé dva týdny projevilo zájem bezmála tři čtvrtě milionu lidí. To všechno pro slevy a možnost hodnotné výhry.
28.02.2020 17:26 |

podobné články

Bohumín, Jeseník, Bruntál. Kaufland spouští s ČEZ na severní Moravě další rychlodobíjecí stanice pro elektromobily

 
U dalších prodejen řetězce Kaufland na severní Moravě byly ve spolupráci s ČEZ i ve ztížených podmínkách daných omezeními v období pandemie koronaviru instalovány rychlodobíjecí stanice pro elektromobily. Řidiči najdou zázemí pro dobití baterií svých miláčků i během kratšího nákupu v Jeseníku a Bruntálu, tedy místech, kde možnost rychlého dobíjení dosud úplně chyběla. Pokračuje tak spolupráce Kaufland s ČEZ, která už v ČR rozšířila nabídku pro řidiče e-aut o celkem 33 dobíjecích stojanů u 28 prodejen.
28.06.2020 11:05 |

podobné články

Mléko, jogurty, sýry. Kaufland a spol. prý šidí. Šli jsme zkoumat

 
Obchodní řetězce šidí zákazníky a křiví trh, protože své privátní značky upřednostňují před ostatními. Jak ParlamentníListy.cz zjistily, Kaufland a další velkoobchody nastavují vůči svým dodavatelům přísná pravidla. Mléko, jogurty, sýry? U nich i dalších produktů diktují podmínky výroby a umisťují tyto produkty na lepší místa v regálech. Agrární komoře ČR to přijde neférové, a proto podává podnět na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, aby produkci a prodej privátních značek velkých obchodních řetězců prověřil. Kaufland nařčení odmítá.
17.04.2023 13:15 |

podobné články

„Podvod.“ Lidl, Billa, Kaufland. Přišlo udání

 
Kaufland a jeho K-Jarmark, Lidl a jeho mléko Pilos nebo Billa a její Clever. Příklady tzv. privátních značek čili značek vlastněných danými supermarkety. Agrární komora ČR na tyto řetězce podala udání k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Může jít o podvod, naznačuje. „Od našich členů máme informace, že obchody plíživě snižují objednávky zavedených značkových výrobků a nahrazují je těmito svými privátními značkami, které si nechávají dodávat za co nejnižší cenu. Pokud dodavatel nepřistoupí na jejich nátlakové, nadiktované a neférové podmínky, jednoduše jej takzvaně vylistují a vymění za jinou firmu. Třeba i zahraničního producenta,“ uvedla komora. Kaufland už před časem podobné nařčení odmítl.
03.05.2023 11:00 |

podobné články

24,90 a 44,90. Kaufland a to samé mléko. „Vše můžou zlevnit.“

 
Dvě plnotučná mléka. Jedno za cenu 24,90 Kč, druhé za 44,90 Kč. Jaké koupíte? Takové dilema řeší zákazníci v řetězci Kaufland. A Agrární komora ČR má za to, že jim ho řetězec připravil schválně. Zatímco na „svém“ mléku utrží pár korun, na tom „značkovém“ trhne Kaufland i dvacet korun. Což je podle Agrární komory ČR diskriminace a české výrobky slouží v supermarketech jako stafáž pro privátní značky, které pocházejí od výrobců v Polsku nebo v Německu. A ve skutečnosti vše můžou zlevnit. Už podala podnět na ÚOHS.
16.05.2023 08:40 |

podobné články