Článek

Kateřina Holánová září v Ulici jako ředitelka gymnázia

 
Za svou hereckou kariéru si Kateřina Holánová zahrála řadu rolí, proto pro ni nebyl problém ztvárnit v Ulici ambiciózní učitelku a později ředitelku gymnázia Irenu Landovou. Role je to barvitá a divák se může těšit na opravdu dobrý herecký výkon.
19.11.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Holánová (2 články)
Podobné články

Díky Moravskoslezskému krajj zahájí čtyři studenti školní rok ve francouzských středních školách

 
Díky vzdělávacímu programu Rok v Lotrinsku zahájí 1. září čtyři studenti z Moravskoslezského kraje školní rok na střední škole ve Francii. Natálie Koubková z Jazykového gymnázia Pavla Tigrida byla přijata na Lycée Jean XXIII v Métách, Martina Kubicová ze stejného gymnázia, Kateřina Kovářová z Gymnázia Olgy Havlové a Martin Martinák z Gymnázia Mikuláše Koperníka v Bílovci odjedou studovat na Lycée La Présentation v Saint Flour.
27.08.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Tigrid (12 článků) , Mikuláš Koperník (9 článků) , Olga Havlová (151 článků) , Jean Martin (6 článků)

Holanová po operaci srdce

 
Marcela Holanová (58) je deset dnů po operaci srdce a už koncertuje, zkouší a nahrává. „A je mi doslova výborně. Operací se mi opravdu nesmírně ulevilo. Navíc se mi podařilo zhubnout sedm kilo a na to jsem pyšná,“ přiznala Holanová.
24.04.2010 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (136 článků)

Marcela Holanová pláče: Kytaristu její kapely našli mrtvého a v děsivém stavu

 
Zpěvačka Marcela Holanová  (59) drží smutek. Nedávno ji totiž zasáhla krutá rána. Zemřel člen její doprovodné kapely Arytmie band Aleš Makyta. Hudebníka, který si zahrál v několika hudebních tělesech a působil i s Evou Hurychovou, nalezli doma zesnulého ve značném stadiu rozkladu těla. Makyta neměl rodinu. Kapela se mu tak musela složit na pohřeb. "Je to něco strašného," smutní Holanová.
08.06.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Hurychová (6 článků) , Marcela Holanová (136 článků)

Marcela Holanová v slzách: Trápí ji bolestivý zánět ruky

 
Zpěvačka Marcela Holanová  (60) , která sice nedávno oslavila šedesátku a vypadá o mnoho let mladší , trpí velkými bolestmi! Před několika dny si přivodila klimatizací v autě zánět ruky a musela brát utišující léky. "Bolí to, ale ruka mi neupadne. Jsem trdlo. Větrák jsem si pouštěla na loket ruky, kterou jsem měla na volantu. Zánět se mi rozlezl do celé ruky," řekla Super.cz Holanová.
29.06.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (136 článků)

Marcela Holanová konečně dofuněla! Zpěvačka zázračně zhubla patnáct kilogramů a vypadá senzačně

 
Populární zrzavá zpěvačka Marcela Holanová  (62) pořádně změnila svou životosprávu. Žena, která před pár lety prodělala operaci srdce, začala rázně řešit svou nadváhu. Při výšce 164 centimetrů vážila tři čtvrtě metráku. „Jsem malinká a cpala jsem se nekvalitními potravinami. Opravdu mi z toho bylo zlo. Funěla jsem, byla jsem neustále unavená, byl to strašný opruz,“ přiznává Holanová. Teď má už patnáct kilogramů dole a je to na ní perfektně vidět!
11.10.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (136 článků)

Ředitelka litoměřického gymnázia odchází. Protesty však neutichají

 
Ředitelka litoměřického gymnázia Eva Bulasová oznámila, že odchází z funkce. Protestující studenti i jejich rodiče však chtějí v akcích odporu pokračovat do doby, než se na školu budou moci vrátit dva propuštění pedagogové. Podle jedné z protestujících maminek je sice na škole málo dětí, ale nemůže za to nikdo jiný než ředitelka.
03.09.2011 10:00 |

podobné články

Studenti dosáhli stávkou svého! Ředitelka litoměřického gymnázia odstoupí

 
Ve své funkci skončí 30. září ředitelka gymnázia v Litoměřicích Eva Bulasová. Agentuře Mediafax v pátek řekla, že její odchod je výsledkem velkého nátlaku.
02.09.2011 09:00 |

podobné články

Státní maturita už nemá smysl, myslí si ředitelka gymnázia

 
Kvůli dalším problémům se státními maturitou se střetli ve studiu Událostí, komentářů ředitel Cermatu Pavel Zelený a ředitelka Gymnázia Nad Štolou Renata Schejbalová. Ta považuje za nejrozumnější tento typ maturity v podstatě zrušit.
07.06.2012 23:10 |

podobné články

Deprese, psychické nemoci. Kritická situace. Ředitelka gymnázia popsala, co páchá covid ve školách

 
Školy mají učit, ne dělat práci hygieniků. Taková slova zaznívají od Ministerstva školství směrem k Ministerstvu zdravotnictví. To od příštího týdne nechce pokračovat v plošném testování žáků, protože podle hlavní hygieničky nevede ke zpomalení epidemie. Co tedy zpomalí epidemii mezi žáky a učiteli? Na to resort zatím neodpověděl. Představuje si větší zapojení samotných škol. Mají na to ještě sílu? Je testování a trasování chaos? A hrozí školám lockdown? Na tyto otázky odpovídala předsedkyně Asociace ředitelů gymnázií a ředitelka pražského gymnázia Nad Štolou Renata Schejbalová moderátorce Daniele Drtinové na DVTV.cz.
11.11.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (366 článků)

Amatéři z radnice! Ředitelka turistického centra Brno Kačírková rezignovala

 
Ředitelka Turistického informačního centra města Brna Petra Kačírková (ČSSD) k 2. lednu rezignovala. Brněnský primátor Petr Vokřál (ANO) už v prosinci avizoval její odvolání, má výhrady k práci městské příspěvkové organizace. Městská rada Kačírkovou dosud formálně neodvolala, nyní tedy ředitelka končí sama. Zdůvodnila to tím, že radnice si při projednávání jejího odvolání počíná amatérsky. Uvedla, že turistické centrum mělo kladný hospodářský výsledek, obstálo při různých kontrolách a jako ředitelka se nikdy nesetkala s kritikou své práce.
05.01.2015 17:07 |

podobné články

Marcela Holanová o Šípovi: Dal mi za vyučenou, trpěla jsem jako zvíře!

 
Zpěvačka Marcela Holanová (59) má v současné době plné ruce práce. Dokončuje své nové CD, připravuje jeho slavnostní křest a těší se, až její syn Kája (28) konečně dostuduje práva. Občas se však vynoří nějaký ten nepříjemný stín z minulosti. To by ale nebyla šarmantní zpěvačka, aby se s tím vším nedokázala po svém vyrovnat, nastartovat a jet dál!
16.06.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (136 článků) , Karel Šíp (408 článků)

Marcela Holanová: Žihadlem jezdí jako šíp!

 
Zpěvačka Marcela Holanová (59), exmanželka baviče a moderátora Karla Šípa (65), si vyzpívala na parádní auto! Interpretka hitů Čau, lásko nebo Ráno paradoxně jezdí novějším typem vozu, jakým v týdnu havaroval režisér Filip Renč...
23.08.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (408 článků) , Filip Renč (636 článků) , Marcela Holanová (136 článků)

Holanová jako Otesánek: Tahle fotka ji donutila hubnout!

 
Dvojitá brada, odulé tváře. Tenhle šok připravila fanouškům po vystoupení Marcela Holanová (62). Zajídá životem zkoušená žena své problémy?
17.09.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (136 článků)

Dračice Holanová shodila 15 kilo: Takhle se rozhodla zatočit s povislou kůží

 
Zpěvačka Marcela Holanová  (62) šla do sebe. Na jaře se ostře pustila do boje s nadbytečnými kily a shodila 15 kilo. Stejně jako po každém razantnějším hubnutí i u ní zůstaly následky v podobě povislé kůže a vrásek.
18.10.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (136 článků)

Exmanželka Karla Šípa trpí: Holanová skončila na kapačkách!

 
Zatímco moderátor Karel Šíp (68) slaví úspěchy svého pořadu a topí se v penězích, jeho bývalá manželka Marcela Holanová (62) trpí jako čert. Kvůli ukrutným bolestem zad musela být o víkendu hospitalizována. A nešlo jen o malé píchnutí v zádech, zpěvačka skončila na kapačkách.
13.01.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (408 článků) , Marcela Holanová (136 článků)

Dva roky po operaci kyčle stále není v pořádku: Marcela Holanová je zoufalá. Trpí v bolestech zavřená doma

 
Jsou to dva roky, co byla zpěvačka Marcela Holanová  (69) na operaci kyčle, kdy jí její vlastní kloub nahradili totální endoprotézou . Kdo by si ale myslel, že od té doby už by mohla běhat jako laňka, šeredně by se mýlil. Zpěvačka nám totiž mimo kameru prozradila, že musela na reoperaci.
26.02.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Holanová (136 článků)

Čau, lásko: Marcela Holanová slaví 70, pro bývalého manžela Karla Šípa je vzduch

 
„Až se zas potkáme, doufám, že nebude spěch,“ zní v písni Čau, lásko, kterou pro Marcelu Holanovou (69) před lety napsal její exmanžel Karel Šíp (75). A jako by časem byla čím dál aktuálnější. Od rozvodu dvojice už sice uplynulo 17 a půl roku, ale staré křivdy se dosud nezahojily. Minimálně z jedné strany. „Karel se mi neozve. Co jsme si, to jsme si. Já bych s ním na staré časy zavzpomínala ráda,“ řekla eXtra.cz Marcela Holanová.
09.06.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (408 článků) , Marcela Holanová (136 článků)

Studenti frýdlantského gymnázia pohřbili v Liberci vzdělanost

 
Více než stovka studentů z frýdlantského gymnázia, kterou podpořili i kolegové z gymnázia v Mimoni, pohřbila v Liberci vzdělanost. Smuteční průvod se vydal minutu před tři čtvrtě na dvě odpoledne od vlakového nádraží v Liberci směrem k budově Libereckého kraje. Studenti nesli v čele průvodu symbolickou rakev, hrála smuteční hudba a ostatní drželi v rukou transparenty s nápisy: Děkujeme, zůstáváme! nebo Vzdělanost umírá.
31.01.2011 18:15 |

podobné články

Další miliony putují do Sportovního gymnázia Pardubice

 
Téměř 6,9 milionů korun zamíří na přípravu talentovaných žáků Sportovního gymnázia Pardubice. Škola získala dotaci z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky na rozvojový program Podpora přípravy sportovních talentů. Do sportovního gymnázia v současnosti míří i řada investic Pardubického kraje, který jej zřizuje.
17.04.2015 21:51 |

podobné články