Článek

Karta Dvojka holí o víkendu zodpoví vaše otázky

 
Stojíte před nějakým důležitým rozhodnutím? Čekáte na vhodnou příležitost nebo nevíte, jak se rozhodnout? Tarotová karta Dvojka holí se o tomto víkendu pokusí zodpovědět na všechny vaše otázky. Blíženci se například vypořádají se svými nepříjemnými pocity, Lvy čeká nová výzva a Váhy se budou muset rozhodnout, jaký bude jejich osud. A co čeká ostatní znamení zvěrokruhu?
09.09.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

Tarotová karta na dnešní den: Král Holí naladí Lvy na pozitivní notu, Střelce zbaví problémů

 
Dnešní denní kartou je Král Holí. Přestože Hole většinou symbolizují těžkou cestu či problémy, Král je trochu jiný. Zesiluje naši sílu vůle a osobnost, dává nám potřebné sebevědomí, abychom se zvládli poprat se životem. Co tato karta vlastně znamená a jak pomůže zrovna vám?
21.08.2023 00:00 |

podobné články

Tarotová karta pro dnešní den: Karta Blázna vás donutí zkoušet nové věci

 
Tarotové karty jsou dodnes opředeny rouškou tajemství a na tento týden vám padla karta Blázna. Nebojte, jedná se veskrze o velice pozitivní kartu, díky které se nebudete bát riskovat a chopit se nových příležitostí. Využijte sílu této karty na maximum ve svůj prospěch. A jak karta Blázna ovlivní jednotlivá znamení? Pojďme se na to společně podívat.
25.08.2023 00:00 |

podobné články

Tarotová karta Věčnosti vám v pondělí přinese nové příležitosti. Chopte se jich

 
Věčnost, tak se jmenuje tarotová karta pro dnešní den. Někdy se jí také říká karta Soudu, a i když její název působí hrozivě, bát se tohoto tarotu rozhodně nemusíte, jelikož tato karta s sebou přináší nové začátky, nové příležitosti, nové vztahy… Jaké změny však čekají jednotlivá znamení pod vlivem této karty?
11.09.2023 00:00 |

podobné články

Slavný věštec Stanley Bradley bude ON-LINE! Otázky pokládejte už teď!

 
Možná se trochu bojíme, ale přesto všichni chceme znát svou budoucnost. Nyní se také vy můžete dozvědět, co vás v letošním roce čeká! Věštec Stanley Bradley vám za pomoci magického kyvadla zodpoví vaše dotazy. ON-LINE bude ve středu 13. února v pravé poledne, ale otázky mu můžete posílat už teď.
12.02.2013 17:05 |

podobné články

In-karta? České dráhy nás sledují, píše Týden

 
Komentátor serveru Týden.cz Ivan Motýl kritizuje České dráhy. Jejich čipová In-karta podle něj omezuje osobní svobodu cestujících, jejichž pohyb jejím prostřednictvím sledují. ČD však popírají, že by karta sloužila ke sledování.
07.02.2012 21:45 |

podobné články

FINANČNÍ RÁDCE: Dostali jste nabídku zařídit si kreditní kartu? Poradíme vám, kdy se to vyplatí!

 
Není karta jako karta. Řada lidí nazývá „kreditkou“ svou platební kartu, kterou dostali k bankovnímu účtu. Mnohdy jde ale o nepřesné označení. Přečtěte si, jak se kreditní karta liší od karty debetní a kdy může být výhodné si ji pořídit.
16.05.2013 17:00 |

podobné články

Pražská turistická karta se rozšířila o bezplatné jízdné v MHD

 
Pražská turistická karta, Prague Card, se rozšířila o bezplatné jízdné v pražské MHD. Její provozovatel se dohodl na spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy. Novinka začne platit od začátku dubna. Novinářům to řekl Slávek Horský ze společnosti Prague Card. Karta dále umožňuje například bezplatné vstupné do více než 50 památek, dopravu na letiště nebo slevy na kulturní představení.
25.03.2014 15:15 |

podobné články

ČSOB: Cool karta bez účtu dá rodičům přehled, jak hospodaří jejich děti

 
COOL karta je bezkontaktní, předplacená karta určená především dětem na kapesné. Rodiče ocení SMS zprávu, která jim přijde vždy, když jejich potomek kartu použije. Ovládat COOL kartu bude moci držitel pohodlně i přes mobilní aplikaci.
24.08.2015 16:46 |

podobné články

Jaký bude rok 2022 v lásce, sexu a vztazích? Víme, jak si ho můžete užít a najít své milostné štěstí!

 
První z trojice magických karet lásky pro tento rok je karta Svět. A je to karta vskutku výjimečná a jedinečná! Uzavírá totiž tarotový okruh jménem Velká Arkána, a to znamená i ve vašem životě úspěšné uzavření starých kapitol a spoustu důvodů k oslavám a radosti. Karta zobrazuje tančící ženu a tajemstvím je, že tančí ve velkém štěstí z celým velkým Vesmírem! Rok 2022 si tedy užijete a přinese vám i člověku, kterého milujete, v lásce naprosto krásné vyhlídky do budoucna. A to je ze všeho nejdůležitější!
12.01.2022 16:25 |

podobné články

Tarotová karta Slunce vám projasní tuto středu

 
Karta mocného zářivého Slunce je jednou z nejpozitivnějších tarotových karet a vás tak tedy dnes čeká den zalitý slunečními paprsky a dokonalou energií. Tuto kartu byste dneska měli využít ve svůj prospěch na 100 %, jelikož když to uděláte, budete z ní čerpat ještě několik dalších dnů. Co si ale tato tarotová karta připravila pro jednotlivá znamení?
06.09.2023 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Býkům karta Čtyřka disků přináší moc a sílu, nad Lvy visí karta Ďábla

 
Konečně je před vámi víkend! Vy však stále nemáte žádné plány? Nahlédněte společně s tarotovými kartami do své budoucnosti a rozhodněte, jakým směrem se budou vyvíjet vaše následující kroky. Berani se o víkendu budou cítit silní, Raci na sobě naopak pocítí velkou únavu a Váhy zažijí pravou vášeň!
14.04.2023 00:00 |

podobné články

Navštívila vás inkasní agentura? Ptejte se experta na vaše práva a povinnosti

 
Máte dluhy a vyhýbáte se splácení? Může se stát, že u vás zaklepe pracovník inkasní agentury, kterému věřitel prodal váš dluh. Co se ale bude dít dál? Jak by se k vám měla inkasní agentura chovat, jaká jsou vaše práva a jaké jsou vaše povinnosti? Jakub Dvořák ze společnosti KRUK bude odpovídat na vaše otázky na chatu ve čtvrtek 11. října od 14 hodin. Otázky můžete pokládat už nyní.
10.10.2018 06:40 |

podobné články

Český rozhlas spustí nové vysílače pro stanice Plus a Dvojka

 
Pro Cheb a okolí spustí Český rozhlas dva nové FM vysílače, které od úterý 23. února zajistí místním obyvatelům poslech stanic Plus a Dvojka. Vysílač pro stanici Plus bude spuštěn na kmitočtu 94,1 MHz s výkonem 50 Wattů, vysílač pro stanici Dvojka pak na kmitočtu 88,2 MHz s výkonem 50 Wattů.
22.02.2016 20:01 |

podobné články

Český rozhlas Dvojka natáčí v exkluzivním prostředí vily bratří Čapků

 
Od ledna vysílá Český rozhlas Dvojka pořad „Na návštěvě u Karla Čapka“, který vzniká v jedinečném prostředí vily bratří Čapků na pražských Vinohradech. Jeho autor Ondřej Kepka tak zve své hosty přímo do míst, kde žil a tvořil Karel Čapek. Premiéru pořadu vysílá Český rozhlas Dvojka každou neděli v 10.30 hodin.
20.01.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (261 článků) , Ondřej Kepka (65 článků)

Český rozhlas Dvojka nabídne fanouškům swingu galakoncert hvězd v přímém přenosu

 
Hudební pořad Českého rozhlasu Dvojka Klub Evergreen připravil pro posluchače v rámci svého pětiletého výročí dva galakoncerty. Po zlínském se na hvězdy swingu mohou těšit fanoušci v Praze. Koncert z Divadla ABC odvysílá v přímém přenosu Český rozhlas Dvojka v úterý 23. května od 20.00 hodin, on-line stream nabídne YouTube a Facebook.
23.05.2017 07:35 |

podobné články

Startuje krimiseriál Dvojka na zabití: Erika Stárková promluví svým pravým hlasem

 
V krimiseriálu Dvojka na zabití se bude vše točit kolem hlavní dvojice Rykl–Světlá (Jakub Prachař a Sara Sandeva), ale kde by tahle dvojka byla, nebýt na policejní stanici asistentky Soni v podání Eriky Stárkové.
04.09.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (97 článků)

Nečas vystoupí v Otázkách Václava Moravce. Promluví o Pospíšilovi

 
Premiér Petr Nečas se rozhodl vystoupit v nedělním diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce, kde zodpoví otázky spojené s odvoláním exministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS) a nevyhne se ani otázce jmenování nového vrchního státního zástupce v Praze. Jak se dívá na podporu, kterou veřejnost Pospíšilovi vyjadřuje?
29.06.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2219 článků) , Jiří Pospíšil (2219 článků) , Petr Nečas (9418 článků)

Recenze: Oprašte svoje mozkové buňky aneb Einstein pro začátečníky

 
Kniha Jak postavit vesmír z pera britského novináře a spisovatele Bena Gillilanda vám poskytne odpovědi na všechny otázky, které vás kdy o vesmíru napadly při sledování sci-fi filmů nebo pozorování hvězd. Upřímně řečeno, zodpoví vám i otázky, na které jste nikdy nepomysleli.
12.04.2016 08:50 |

podobné články

Ravenův horoskop na rok 2023: Štíry čeká velký úspěch a Blíženci najdou lásku

 
Zajímá vás, co si pro vás připravil celý nadcházející rok 2023? Dnešní článek vám zodpoví veškeré vaše otázky. Máte na rok veliké plány a zajímá vás, jaká je pravděpodobnost, že se vám vydaří? Dnes si povíme vše, na co se můžete v roce 2023 těšit a čemu a komu se raději vyhnout. Jak se říká: je lepší být připraven, než překvapen.
19.01.2023 00:00 |

podobné články