Článek

Karolíno Krézlová, mrkej: Takhle to rozjel na parketě tvůj exmilenec a nejrychlejší muž světa Usain Bolt

 
Nepřehlédnutelným článkem na tanečním parketě ve francouzském Bus Paladiu, kde se konala tisková konference a akce s názvem Puma Street Party, se ve středu stal Usain Bolt (26). I kdyby nebyl hlavní hvězdou celé akce, určitě by si jej každý všiml. Jeho taneční kreace, vysoká postava a svítivě tyrkysové tričko mu zajišťovaly pozornost.
08.07.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)
Podobné články

Usain Bolt randí se Slovenkou, naštval tím Jamajčany

 
Nejrychlejší muž světa Usain Bolt randí s návrhářkou Lubicou Kučerovou známou jako Lubica Slovak. Rodačka ze Slovenska žije na Jamajce, ale tamním obyvatelům se nelíbí, že sbalila jejich slavného rodáka. Vedle sprintera by chtěli mít černou Jamajčanku. Rasistické útoky na Bolta se začínají šířit internetem. Další články k tématu: VIDEO: Poslechněte si, jak nejlepší sprinter světa Usain Bolt zpívá Volíme nejlepšího atleta historie. A vítězí... jamajský blesk Usain Bolt! Jak se „loví“ fenomenální sprinter Usain Bolt
07.05.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Konec velké legendy: Usain Bolt oznámil, že olympiáda v Riu bude jeho poslední závod

 
Ještě tři roky zbývají do zahájení dalších letních "olympijských her":http://www.extra.cz/tema/olympiada v brazilském Rio de Janeiru a odehraje se tam velké loučení. Fenomenální sprinter a nejrychlejší muž světa "Usain Bolt":http://www.extra.cz/tema/usain-bolt (27) oznámil, že olympiáda v Riu je jeho poslední štace a pak se chystá do sportovního důchodu.
05.09.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Party hard ve stylu Usain Bolt! Legendární sportovec rozjel nemravnou show s neznámou slečnou! Krézlová, nebyla jsi to ty?

 
"Nejrychlejší muž na světě":http://www.extra.cz/tema/usain-bolt si právě běží pro zlato z disciplíny "ojíždění zezadu". Při tanečních hrátkách na "karnevalu":http://www.extra.cz/tema/karneval v Trinidad a Tobago popadl skoro dvoumetrový Jamajčan nebohou slečnu a předváděl s ní taneční pózy, teda pardon, "sexuálně explicitní polohy":http://www.extra.cz/tema/sex. A že to nebyl žádný slabý odvar.
25.03.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Krézlová v objetí dalšího zajíčka. Sláviku nezoufej, tento je neškodný

 
Sexy zpěvačka Karolína Krézlová  (25) je ve společnosti vždy obletovaná muži. Ať už to byl nejrychlejší muž planety Usain Bolt, kamarád Jaro Slávik  (38) , nebo kolega Sámer Issa  (27) .
08.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (616 článků) , Usain Bolt (368 článků)

OBRAZEM: Takhle fotí nejrychlejší muž světa Usain Bolt. Podívejte se na jeho snímky!

 
Potřebujete dobrého fotografa? Zavolejte na Jamajku. Usain Bolt je docela šikovný týpek. Obrázky, které pořídil profi objektivem po svém vítězství v závodě na 200 metrů obletěly svět.
10.08.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Rychlík Bolt musí do kvalifikace! Nejrychlejší muž planety nemá jistý start na mistrovství světa

 
Nejrychlejší muž planety Usain Bolt nemá jistotu, že na letošním světovém šampionátu v Moskvě poběží 100 metrů. Světový rekordman si musí start zajistit v domácí kvalifikaci, automatická účast totiž připadne úřadujícímu mistru světa Yohanu Blakovi.
13.06.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Bolt změnil image, co na to jeho česká bejvalka? Líbí se mi a moc!

 
Šokoval všechny své fanoušky. Nejrychlejší muž planety sprinter Usain Bolt (26) si radikálně změnil barvu vlasů na blond! Co na to jeho bejvalka Karolína Krézlová?
16.10.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Arnold Schwarzenegger, Usain Bolt, Boris Becker: Jak vypadal letošní Oktoberfest?

 
Letošní Oktoberfest v německém Mnichově už je u konce a celebrity si ho pořádně užily! Nechyběl ani nejrychlejší muž světa Usain Bolt nebo Rakušan Arnold Schwarzenegger.
07.10.2015 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (556 článků) , Usain Bolt (368 článků) , Boris Becker (53 článků)

VIDEO: Poslechněte si, jak nejlepší sprinter světa Usain Bolt zpívá

 
Atletická hvězda Usain Bolt se po Zlaté tretře zastavil v Praze a na tiskové konferenci bavil novináře. Bolt totiž doslova přitančil a ještě zazpíval za doprovodu moderátora televize Óčko a mistra v beatboxu Nastyho.
02.06.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Nejrychlejší muž Usain Bolt radí: Nežeňte se mladí!

 
Nejlepší sprinter současnosti Usain Bolt vyzval své mladší kolegy, aby nebláznili a neženili se příliš mladí. Jakmile se totiž profesionální sportovci prosadí ve svém oboru, stanou se slavnými a budou odolávat svodům tisíců žen. Být pak věrný jediné je podle Bolta těžké, když si navíc člověk řádně neužil.
19.07.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Rychlík Usain Bolt v Ostravě: Stovku dal za 4 sekundy!

 
A je to tady! Jamajský sprinter Usain Bolt (22) už udivuje v Ostravě svou rychlostí. Po sobotním příletu z Kanady a odpočinkovém dni včera testoval své schopnosti na dráze. A stovku zvládl pod 4 sekundy! Vlastní světový rekord však (zatím) nepřekonal. Šlo totiž o dráhu letištní a Bolt neběhal, ale proháněl se v nablýskaném sporťáku...
17.06.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Bolt chce překonat své rekordy a vydal knihu

 
Jamajský sprinter Usain Bolt má už ve 24 letech vlastní biografii. Knihu s názvem "Usain Bolt: 9,58" představil dnes v Londýně, kde zároveň navštívil rozestavěný olympijský stadion, na kterém bude za dva roky obhajovat zlaté medaile z Pekingu
03.09.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Usain Bolt drtil v Japonsku Nissan GT-R

 
Usain Bolt je několikanásobným držitelem zlaté medaile z letních olympijských her, je považován za nejrychlejšího Jamajčana planety a také je jedním z nejúspěšnějších olympioniků všech dob. Bolt má ale také rád silná auta a momentálně je tváří Nissanu. Konkrétně sportovního modelu GT-R. Jedno GT-R má i ve vlastní garáži. Nyní ho automobilka vzala do Japonska na testování GranDrive, které se konalo na zkušební trati v Yokohamě. Tady je oficiální sestřih.
12.10.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Usain Bolt stylově oslavil 26. narozeniny: Helikoptérou přes Alpy!

 
Nejrychlejší chlapík planety si užil oslavu svých 26. narozenin s plnou parádou. Sprinterský ďábel Usain Bolt totiž od firmy Hublot, jejíž hodinky v hodnotě půl milionu korun hrdě nosí, dostal dárek, který mu vyrazil dech.
24.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Usain Bolt chce hrát v britské Premier League, nikdo o něj ale nestojí

 
Ačkoli by byl bezpochyby nejrychlejším fotbalistou na trávníku, pro majitele klubů není Usain Bolt jako hráč zajímavý. A tak světová jednička ve sprintu z Jamajky zřejmě nenaplní svou velkou touhu zahrát si v britské Premier League. Nejrychlejší běžec planety se snaží proniknout do některého z fotbalových klubů, ale nikde o něj nestojí.
04.06.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Nejlepší sprinter planety Bolt pokřtil vrchol vysoké pece v Ostravě

 
Bolt Tower, tedy šroubová věž. To je od neděle název nové nadstavby Vysoké pece č. 1, která je hlavní dominantou Dolní oblasti Vítkovice. A kmotrem, který věž slavnostně pokřtil, není nikdo jiný než nejlepší sprinter planety, legendární Usain Bolt, který se přišel v neděli odpoledne na samotný vrchol věže podepsat. Příští týden se Bolt zúčastní atletického mítinku Zlatá tretra.
24.05.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Kde jsou všichni? Olympiáda připomíná pohřební síň, přesto se Rio chlubí prodejem lístků

 
Svůj zlatý večer si užil s plnou parádou. Když si jamajský sprinter Usain Bolt doběhl v sobotu v závodě na 100 metrů pro svou sedmou zlatou olympijskou medaili, celým stadionem Engenhão se neslo jednohlasné: 'Bolt!Bolt!Bolt!' Burácející tribuny hlasitě oslavovaly svého hrdinu a my jsme si mohli alespoň na pár minut 'čuchnout' k té správné olympijské atmosféře. Zatím s ní totiž Rio pořádně šetří.
17.08.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Exkluzivní rozhovor s českou milenkou atletické hvězdy: Jaký je Bolt v posteli?

 
Po boku má neustále nějaké ženy. Jen tři ale byly jeho dlouhodobější partnerky. Sprinter Usain Bolt (25) měl kromě jamajské přítelkyně slabost pro Slovenku a Češku. Sedm měsíců byla partnerkou největší sportovní hvězdy planety. Karolína Krézlová (25). Nyní pro Blesk promluvila o jejich vztahu.
15.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Bolt vynechá domácí šampionát. Start mu prý nic nepřikazuje

 
Nejrychlejší muž světa Usain Bolt nebude o víkendu usilovat o domácí tituly.
21.06.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)