Článek

Karlos Vémola si zadělal na další problémy. Po kontrole veteriny je v hledáčku policie

 
Že nad bijcem Karlosem Vémolou (38) visí pomyslný Damoklův meč v podobě označení za toho, kdo týrá zvířata, ví snad celá republika. Podezření padlo ve chvíli, kdy se ukázalo, že bílé a nezákonně (trestněprávně) držené tygřici nechal chirurgicky odstranit všechny drápy, což je doživotní, nezvratný a pro zvíře těžce matoucí způsob zmrzačení. Veterináři se pak podívali i na jeho lvice, jestli nedopadly stejně. Podle informací eXtra.cz se následně o věc začala zajímat i Policie ČR.
17.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)
Podobné články

Karlos Vémola už není šampion: Terminátor přišel o titul. Dojde na zápas s Ďatelinkou?

 
Během dnešního oficiálního vážení před turnajem Oktagon 22 MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nenavážil danou hranici střední váhy 83,9 kilogramu, na rozdíl od jeho soupeře Milana Ďatelinky (25), který váhu splnil. Vémola převážil o 0,6 kilogramu a doktoři mu další hubnutí nedovolili. Titul šampiona tak Vémola nemůže obhájit, ač se do klece proti Ďatelinkovi postaví. Nemine jej ani pokuta.
26.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (377 článků) , Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola přichází s filmem Lvi žerou první: Od dětství žil za hranou, říká o něm režisér

 
MMA zápasník Karlos Vémola patří k fenoménům poslední doby. Režiséři Michal Samir a Šimon Šafránek připravují celovečerní dokument o Terminátorovi s názvem Lvi žerou první: KARLOS. „Film, stejně jako Karlosův život, je nebezpečná jízda, která začíná v olomouckých Hodolanech, pokračuje přes kluby na londýnských periferiích a eskaluje křižovatkou, na které se teď Karlos jako člověk i jako zápasník ve svém věku ocitá,“ prozradil pro eXtra.cz režisér Samir.
23.08.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Šafránek (27 článků) , Michal Samir (28 článků) , Karlos Vémola (938 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola musí vydat tygřici Antonii: Je to člen rodiny, žije s námi, slzí bijec

 
Karlos Vémola zažívá krušné časy. Musí totiž úřadům vydat svou bílou tygřici Antonii Rambu, jelikož k ní nemá potřebnou dokumentaci. Ministerstvo životního prostředí tak chce chráněné zvíře odvézt z domova bijce do chráněného centra v Německu, jelikož v Česku prý není dostatek místa. To ovšem Karlos bere velmi těžce a radši by měl tygřici u sebe blízko, sám by přesun do nejbližší zoologické zahrady i zafinancoval. Vémola své trápení sdílí i na svých sociálních sítích. 
30.11.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola v Clash of the Stars? Ukaž mi peníze, vyzval zápasník promotéra COTS

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola se již brzy rozloučí se svou hvězdnou bojovou kariérou. V Oktagonu, pod jehož záštitou bojuje posledních několik let, ho čeká už jen posledních několik zápasů. Sám bijec se před časem nechal slyšet, že "každá jízda jednou končí" a že brzy odejde do důchodu, ale jak se nyní zdá, tak s koncem kariéry to nemyslel Vémola tak docela vážně. Ve svém livestreamu na Instagramu totiž Vémola nyní promluvil o možném přesunu do Clash of the Stars. "Le Sy, ukaž mi peníze," promluvil směrem k promotérovi COTS Tomášovi Linh Le Symu a vyzval ho, ať mu připraví lákavou finanční nabídku. 
02.11.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Spadla klec: Karlos Vémola je trestně stíhán za kšeftování s tygry, hrozí mu 3 roky basy

 
Je to prý největší milovník zvířat, ale policie ho stíhá za údajné kšeftování s chráněnými bílými tygry. MMA bijec Karlos Vémola (37) byl podle důvěryhodných informací eXtra.cz obviněný z trestného činu neoprávněného nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy a bylo proti němu zahájeno trestní stíhání. Hrozí mu až tři roky basy. Kriminalisté nemají žádné pochybnosti o tom, že Vémola spolu se třemi kumpány tento čin spáchal.
19.04.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola a jeho zoo: Z lvice Elsy je obr, kterému stále chutná

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) se pochlubil svou rostoucí šelmou, lvicí Elsou, která už dávno nepřipomíná roztomilé koťátko, jež bylo odloženo v malé krabici. Karlosovi fanoušci jsou v šoku nejen z její obří velikosti, ale někteří také upozorňují, ať si na ni dává Vémola pozor. V galerii si můžete prohlédnout, jakou další zvěř ještě doma chová. 
18.08.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola pro eXtra.cz: Praskly mi nervy! A vnáší další světlo do kauzy

 
Zápasník Karlos Vémola se po návratu z Dubaje pro eXtra.cz vyjádřil o tom, co se vlastně mezi ním a jeho partnerkou Lelou Ceterovou stalo a jak to bylo s údajným napadením Lely. "Neměl jsem s tím vůbec vyjíždět, praskly mi nervy," tvrdí Vémola, který zároveň řekl, že za to co se stalo může i nemožnost trénovat a z toho vyplývající špatné psychické rozpoložení.
19.01.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola po kontroverzním vítězství odtajnil nejbližší plány: Dojde i na svatbu s Lelou?

 
Karlos Vémola po svém poněkud kontroverzním vítězství v boxerském zápase proti rapperovi Marpovi odhalil, jaké má plány do budoucna. Pokud si myslíte, že si bojovník dopřeje pořádnou porci oddechu, jste na omylu. Vémola prozradil hned na tiskové konferenci po zápase, že nemá v plánu příliš odpočívat. Soustředí se na další souboje a poodhalil, že velké změny ho čekají i v rodině.
23.05.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola seká po kauze s Rikou Fane latinu. Snaží se hrát dokonalého manžela

 
MMA zápasník Karlos Vémola prožívá v posledních dnech větší "záhul" než v kleci Oktagonu. Na povrch totiž vybublala další z jeho nevěr, které se dopustil s téměř o dvacet let mladší hvězdičkou z filmů pro dospělé Rikou Fane. Drobná blondýnka potetovanému svalovci pořádně zavařila a nešetřila ani jeho ženu Lelu Ceterovou. Manželé se od začátku snaží celou nemilou záležitost zamést pod koberec a tváří se, jako by se nic nestalo. Na Instagramu se snaží fanouškům dokázat, že když už Vémola není vzorným partnerem, je alespoň příkladným otcem.
30.10.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola je v životní formě: Budeš mě v té kleci muset zabít, vzkazuje soupeři

 
MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola svede již zítra v Oktagonu 20 boj o titul šampiona. Cesta a příprava na titulový zápas nebyly ani zdaleka jednoduché. Karlos musel narychlo shodit několik přebytečných kil, a to za pomoci horké vany se solí a nekonečného pocení. Tohle "mučení" je ale pro profesionály, jako je Karlos, již známý termín, a tak se do něj jako už několikrát vrhl na sto procent. Dřina se vyplatila a válka může začít.
29.12.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Nechybí Minnie ani živé želvy: Karlos Vémola zařídil dcerce Lili pokojíček jako pro princezny

 
Značnou část karantény trávila Lela Ceterová s dcerou Lili na chalupě v Orlických horách. Zatímco její partner zápasník Karlos Vémola pobýval nějakou dobu v Anglii, maminka s dcerou si udělaly dámskou jízdu v přírodě. Po návratu domů je čekalo úžasné překvapení. Karlos zařídil dcerce pokojíček jako pro princeznu, kde nechybí nálepky Minnie v životní velikosti i želvičky v akvárku.
11.04.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola si doma žehlí dostaveníčko s kráskami: Věříte mu rodinnou pohodu s vnadnou Lelou?

 
MMA zápasník Karlos Vémola  (35) to před pár dny schytal od své partnerky Lely Ceterové , která na Instagramu naznačila, že ji bijec Karlos podvádí .
07.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Zápasníci už dávno v teplákách nechodí: Takhle zvládl Karlos Vémola roli modela

 
Karlos Vémola  (35) občas zabrousí i do modelingu. My jsme se s ním potkali při focení obleků. "Nevím, jestli bych tomu říkal role modela, ale doby, kdy fighteři chodili jenom v roztrhaných teplákách, jsou dávno pryč," řekl Super.cz Karlos mezi zkoušením sak.
04.02.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Vémola čelí žalobě i nedostatku steaků: Ceterová měla mít poměr s jejich dodavatelem jídla

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Dle slov Vémoly měla mít Lela poměr s jeho dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem, který rozpadlé rodině dodával jídlo. "Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřil se bijec na svém Instagramu. Manželka Víta Kaisera Vémolovo tvrzení vyvrací, stejně jako Lela, kterou měl Karlos navíc zbít s dítětem v náručí. Kromě žaloby ze strany Lely tak bude Karlos nejspíš čelit i hladu. Nebo je nakonec vše jinak? 
12.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola má jasno: Na zápas Separa se Spiritem bych nevsadil ani korunu

 
Karlos "Terminátor" Vémola zhodnotil nadcházející galavečer Fight Night Challenge, který nejen fanouškům bojových sportů nabídne velmi zajímavou podívanou! Proti sobě se postaví mnoho známých tváří a o hlavní zápas večera se postarají dvě ikony rapové scény, Majk Spirit se Separem. “Na ten zápas bych nevsadil ani korunu, nevěděl bych na koho,” prozradil Karlos v rozhovoru pro eXtra.cz 
27.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (117 článků) , Karlos Vémola (938 článků)

Svatba roku se blíží: Karlos Vémola ukázal výzdobu i oltář!

 
Přípravy na svatbu již vrcholí a budoucí novomanželé mají plné ruce práce. Karlos Vémola (37) si ve čtvrtek od dvou hodin na pražské plovárně vezme za ženu Lelu Ceterovou (33). Ještě den předtím však Karlos pomáhal na místě s přípravami a zpočátku to vypadalo, že se to stihne jen tak tak, jak sám prozradil na Instagramu. Jejich tým ale nakonec vše stihl.
28.07.2022 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)