Článek

Karlos Vémola se musí vrátit do reality: O jeho budoucnosti teď rozhoduje policie a soudní znalci

 
Zatímco se Karlos Vémola (38) alias Terminátor raduje z nečekaného víkendového vítězství nad Attilou Véghem a přemýšlí, co dál v MMA důchodu, stále víc se nad ním stahují mračna. Z jednoho trestního stíhání ohledně ohrožených zvířat se sice vykoupil, ale jak zjistila redakce eXtra.cz, znalci teď řeší, jestli tentokrát nedostane trest třeba i natvrdo.
12.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků) , Attila Végh (77 článků) , Attila Attila (112 článků)
Podobné články

Karlos Vémola musí vydat tygřici Antonii: Je to člen rodiny, žije s námi, slzí bijec

 
Karlos Vémola zažívá krušné časy. Musí totiž úřadům vydat svou bílou tygřici Antonii Rambu, jelikož k ní nemá potřebnou dokumentaci. Ministerstvo životního prostředí tak chce chráněné zvíře odvézt z domova bijce do chráněného centra v Německu, jelikož v Česku prý není dostatek místa. To ovšem Karlos bere velmi těžce a radši by měl tygřici u sebe blízko, sám by přesun do nejbližší zoologické zahrady i zafinancoval. Vémola své trápení sdílí i na svých sociálních sítích. 
30.11.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Karlos Vémola přichází s filmem Lvi žerou první: Od dětství žil za hranou, říká o něm režisér

 
MMA zápasník Karlos Vémola patří k fenoménům poslední doby. Režiséři Michal Samir a Šimon Šafránek připravují celovečerní dokument o Terminátorovi s názvem Lvi žerou první: KARLOS. „Film, stejně jako Karlosův život, je nebezpečná jízda, která začíná v olomouckých Hodolanech, pokračuje přes kluby na londýnských periferiích a eskaluje křižovatkou, na které se teď Karlos jako člověk i jako zápasník ve svém věku ocitá,“ prozradil pro eXtra.cz režisér Samir.
23.08.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Šafránek (27 článků) , Michal Samir (28 článků) , Karlos Vémola (976 článků)

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (377 článků) , Karlos Vémola (976 článků)

Karlos Vémola už není šampion: Terminátor přišel o titul. Dojde na zápas s Ďatelinkou?

 
Během dnešního oficiálního vážení před turnajem Oktagon 22 MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nenavážil danou hranici střední váhy 83,9 kilogramu, na rozdíl od jeho soupeře Milana Ďatelinky (25), který váhu splnil. Vémola převážil o 0,6 kilogramu a doktoři mu další hubnutí nedovolili. Titul šampiona tak Vémola nemůže obhájit, ač se do klece proti Ďatelinkovi postaví. Nemine jej ani pokuta.
26.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Karlos Vémola v Clash of the Stars? Ukaž mi peníze, vyzval zápasník promotéra COTS

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola se již brzy rozloučí se svou hvězdnou bojovou kariérou. V Oktagonu, pod jehož záštitou bojuje posledních několik let, ho čeká už jen posledních několik zápasů. Sám bijec se před časem nechal slyšet, že "každá jízda jednou končí" a že brzy odejde do důchodu, ale jak se nyní zdá, tak s koncem kariéry to nemyslel Vémola tak docela vážně. Ve svém livestreamu na Instagramu totiž Vémola nyní promluvil o možném přesunu do Clash of the Stars. "Le Sy, ukaž mi peníze," promluvil směrem k promotérovi COTS Tomášovi Linh Le Symu a vyzval ho, ať mu připraví lákavou finanční nabídku. 
02.11.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

 
Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.
11.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Nakazil Karlos Vémola koronavirem i tuto sexbombu? Tajil to, mohl ohrozit mou rodinu, říká Kristhin Gomez

 
Jako by toho neměl Karlos Vémola (35) málo. Před nedávnem se musel bránit nařčením z nevěry, včera zjistil, že má on i jeho rodina koronavirus, a dnes se ozvala i jeho naštvaná kamarádka Kristhin Gomez. Prý jí Vémola zatajil, že má koronavirus, čímž mohl ohrozit celou její rodinu. O tom, že se bijec sešel s Kristhin, pak podle webu expres.cz vůbec nevěděla jeho žena Lela Ceterová (30).
25.08.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Spadla klec: Karlos Vémola je trestně stíhán za kšeftování s tygry, hrozí mu 3 roky basy

 
Je to prý největší milovník zvířat, ale policie ho stíhá za údajné kšeftování s chráněnými bílými tygry. MMA bijec Karlos Vémola (37) byl podle důvěryhodných informací eXtra.cz obviněný z trestného činu neoprávněného nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy a bylo proti němu zahájeno trestní stíhání. Hrozí mu až tři roky basy. Kriminalisté nemají žádné pochybnosti o tom, že Vémola spolu se třemi kumpány tento čin spáchal.
19.04.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Kladivo na mocné soudní znalce: Ještě mocnější 'superznalci'

 
"Soudní znalci ničí lidské životy! Případy, kdy soudní znalci pochybili, mívají často za následek zpackaný lidský život, jejich odpovědnost je téměř nulová," kritizoval stav českého znaleckého zkoumání v roce 2007 tehdejší ombudsman Otakar Motejl. A žádal okamžitou nápravu. Jenže ani po téměř deseti letech se  česká justice nedočkala žádné podstatné změny. Znalci v některých případech spravedlnosti spíš bránili, než aby jí pomáhali.
01.06.2016 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Otakar Motejl (106 článků)

Karlos Vémola seká po kauze s Rikou Fane latinu. Snaží se hrát dokonalého manžela

 
MMA zápasník Karlos Vémola prožívá v posledních dnech větší "záhul" než v kleci Oktagonu. Na povrch totiž vybublala další z jeho nevěr, které se dopustil s téměř o dvacet let mladší hvězdičkou z filmů pro dospělé Rikou Fane. Drobná blondýnka potetovanému svalovci pořádně zavařila a nešetřila ani jeho ženu Lelu Ceterovou. Manželé se od začátku snaží celou nemilou záležitost zamést pod koberec a tváří se, jako by se nic nestalo. Na Instagramu se snaží fanouškům dokázat, že když už Vémola není vzorným partnerem, je alespoň příkladným otcem.
30.10.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Karlos Vémola má vlastní reality show. Lela se toho odmítla účastnit

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a jeho snoubenka Lela Ceterová (32) patří mezi nejsledovanší páry československého showbyznysu. Soukromím se příliš netají a diváci platformy Voyo budou moci nahlédnout přímo do jejich domácnosti ve Vémolandu, na obrazovky totiž míří nová reality show Víkend u Vémolů. Lela Ceterová redakci eXtra.cz prozradila, jak natáčení probíhalo a proč před kamerami raději prchla.
06.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Vémola čelí žalobě i nedostatku steaků: Ceterová měla mít poměr s jejich dodavatelem jídla

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Dle slov Vémoly měla mít Lela poměr s jeho dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem, který rozpadlé rodině dodával jídlo. "Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřil se bijec na svém Instagramu. Manželka Víta Kaisera Vémolovo tvrzení vyvrací, stejně jako Lela, kterou měl Karlos navíc zbít s dítětem v náručí. Kromě žaloby ze strany Lely tak bude Karlos nejspíš čelit i hladu. Nebo je nakonec vše jinak? 
12.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím, říká synovi Karlos Vémola

 
Karlos Vémola (34) opět zaskočil některé ze svých příznivců jedním z posledních výroků. Jeho devítiletý syn je prý spíše „pomalejší“, což má podle MMA zápasníka pravděpodobně po své matce. Vémola navíc synovi rádoby ve vtipu říká, že pokud jednou zjistí, že je gay, tak to z něho vymlátí.
23.03.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Hulk Hogan (25 článků)

Smutný Karlos Vémola vzkazuje z nemocnice: Nejhorší obavy se naplnily...

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) oznámil, že se kvůli jeho zdravotním problémům a rizikovému těhotenství půvabné snoubenky Lely Ceterové (31) odkládá plánovaná velkolepá veselka na příští rok. Nyní je Vémola po první operaci a vzkazuje, že se potvrdilo to, v co tajně doufal, že se nepotvrdí.
21.07.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Karlos Vémola a jeho zoo: Z lvice Elsy je obr, kterému stále chutná

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) se pochlubil svou rostoucí šelmou, lvicí Elsou, která už dávno nepřipomíná roztomilé koťátko, jež bylo odloženo v malé krabici. Karlosovi fanoušci jsou v šoku nejen z její obří velikosti, ale někteří také upozorňují, ať si na ni dává Vémola pozor. V galerii si můžete prohlédnout, jakou další zvěř ještě doma chová. 
18.08.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Třeba budu Jarda Jágr českého MMA, vtipkuje Karlos Vémola

 
Karlos Vémola (36) prozradil, že si s nakupováním nemusí dělat velké starosti. Hlavně díky sponzorům. Jeho snoubenka Lela Ceterová (31) mu do nakupování nemluví, přestože má podle zápasníka MMA skvělý vkus. Vémola v rozhovoru pro iDNES.cz také promluvil o svém zranění a kariéře.
30.09.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Karlos Vémola pro eXtra.cz: Praskly mi nervy! A vnáší další světlo do kauzy

 
Zápasník Karlos Vémola se po návratu z Dubaje pro eXtra.cz vyjádřil o tom, co se vlastně mezi ním a jeho partnerkou Lelou Ceterovou stalo a jak to bylo s údajným napadením Lely. "Neměl jsem s tím vůbec vyjíždět, praskly mi nervy," tvrdí Vémola, který zároveň řekl, že za to co se stalo může i nemožnost trénovat a z toho vyplývající špatné psychické rozpoložení.
19.01.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)