Článek

Karlos Vémola po uši v průšvihu: Podezření na týrání zvířat je větší, než se čekalo

 
Je to velmi zapeklitý případ. Když minulý rok po tyjátru Karlose Vémoly (38) ohledně naprosto správného a hlavně oprávněného odebrání nelegálně držené bílé tygřice vyšlo najevo, že ji kdosi doživotně zmrzačil vytržením všech drápů, veřejnost se vzbouřila a samozvaného milovníka zvířat měla za netvora. Po vyšetřování veterinářů, kteří se raději podívali i na tlapy Vémolových lvic, to ale dle zjištění eXtra.cz vypadá, že nález byl vážnější a Terminátor je v mnohem větším průšvihu, než se čekalo.
19.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)
Podobné články

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Vémola se zuby nehty brání nařčení z týrání zvířat: Tygřici prý drápy odstranil kvůli zánětu. Úřady větší výběh nechtěly, tvrdí

 
Zápasník Karlos Vémola (38) se brání vůči nařčení úřadů, že se nedostatečně staral o svou bílou tygřici jménem Antonie Ramba. Tu v úterý českému bijci odebraly a konstatovaly, že má odňaté všechny drápy na předních tlapkách. Ministerstvo životního prostředí (MŽP) takovou skutečnost kvalifikuje jako týrání zvířete. Úřadům ale vadí i další věci – mimo jiné i výběh o údajně malých rozměrech. Své vyjádření a vysvětlení celé kauzy Vémola zveřejnil ve svém videu na sociální síti Instagram. A podle svého zvyku si rozhodně nebere servítky.
08.12.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Zapálený Karlos Vémola brání svou ZOO: Nechovám je na hulváta v obýváku!

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola má doma menší ZOO. Doma chová dva krokodýly nilské, v akváriu mu plave žralok a na zahradě se kromě psa prohánějí i pštros a kozy. Nedávno si také pořídil druhé lvíče. Jak informovala redakce eXtra.cz, Evropská komise chystá nové podmínky chovu exotických zvířat. Vémola však ve vyjádření pro naši redakci tvrdí, že pohodlí zvířat je pro něj vším. "Já těm zvířatům dávám úplně všechno," říká zápasník.
09.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos už neví, co by: Razii ve Vémolandu hodil na Kincla, ten se mu drsně vysmál

 
Karlos Vémola, který je známý tím, že má doma malou zoo, je v průšvihu. Podle informací eXtra.cz je vyšetřovaný kvůli podezření, zda se se skupinou dalších osob nepodílel na organizování pašování a legalizaci vzácných zvířat. Sám Vémola se nyní pro pořad ShowTime na CNN Prima NEWS vyjádřil, že za udáním stojí Patrik Kincl. "Tohle udání bylo učelový, od kamaráda Patrika Kincla, to dokazuje, jak strašně se mě před tím zápasem bál, protože to načasovali tak, aby se to dělo před tím zápasem," myslí si zápasník.
17.12.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků) , Patrik Kincl (42 článků)

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (377 článků) , Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola přichází s filmem Lvi žerou první: Od dětství žil za hranou, říká o něm režisér

 
MMA zápasník Karlos Vémola patří k fenoménům poslední doby. Režiséři Michal Samir a Šimon Šafránek připravují celovečerní dokument o Terminátorovi s názvem Lvi žerou první: KARLOS. „Film, stejně jako Karlosův život, je nebezpečná jízda, která začíná v olomouckých Hodolanech, pokračuje přes kluby na londýnských periferiích a eskaluje křižovatkou, na které se teď Karlos jako člověk i jako zápasník ve svém věku ocitá,“ prozradil pro eXtra.cz režisér Samir.
23.08.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Šafránek (27 článků) , Michal Samir (28 článků) , Karlos Vémola (938 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola musí vydat tygřici Antonii: Je to člen rodiny, žije s námi, slzí bijec

 
Karlos Vémola zažívá krušné časy. Musí totiž úřadům vydat svou bílou tygřici Antonii Rambu, jelikož k ní nemá potřebnou dokumentaci. Ministerstvo životního prostředí tak chce chráněné zvíře odvézt z domova bijce do chráněného centra v Německu, jelikož v Česku prý není dostatek místa. To ovšem Karlos bere velmi těžce a radši by měl tygřici u sebe blízko, sám by přesun do nejbližší zoologické zahrady i zafinancoval. Vémola své trápení sdílí i na svých sociálních sítích. 
30.11.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola už není šampion: Terminátor přišel o titul. Dojde na zápas s Ďatelinkou?

 
Během dnešního oficiálního vážení před turnajem Oktagon 22 MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nenavážil danou hranici střední váhy 83,9 kilogramu, na rozdíl od jeho soupeře Milana Ďatelinky (25), který váhu splnil. Vémola převážil o 0,6 kilogramu a doktoři mu další hubnutí nedovolili. Titul šampiona tak Vémola nemůže obhájit, ač se do klece proti Ďatelinkovi postaví. Nemine jej ani pokuta.
26.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola v Clash of the Stars? Ukaž mi peníze, vyzval zápasník promotéra COTS

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola se již brzy rozloučí se svou hvězdnou bojovou kariérou. V Oktagonu, pod jehož záštitou bojuje posledních několik let, ho čeká už jen posledních několik zápasů. Sám bijec se před časem nechal slyšet, že "každá jízda jednou končí" a že brzy odejde do důchodu, ale jak se nyní zdá, tak s koncem kariéry to nemyslel Vémola tak docela vážně. Ve svém livestreamu na Instagramu totiž Vémola nyní promluvil o možném přesunu do Clash of the Stars. "Le Sy, ukaž mi peníze," promluvil směrem k promotérovi COTS Tomášovi Linh Le Symu a vyzval ho, ať mu připraví lákavou finanční nabídku. 
02.11.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola zmrzačil nebohou tygřici, zuří odborník. Sebral by mu všechny papíry

 
Bijec Karlos Vémola (38) o sobě už dlouho tvrdí, že strašně miluje zvířata, která chová. Nedávno zabavená bílá tygřice Antonie Ramba, kvůli níž se dopustil trestného činu, když se snažil zlegalizovat její původ, má však chirurgicky odstraněné drápy, což působí jako týrání zvířat. „Je to prasárna. Pokud v tom má prsty, ať mu seberou všechna zvířata,“ zuří pro eXtra.cz skutečný milovník zvířat a dlouholetý manažer šelem Jiří Rámeš.
09.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Nechybí Minnie ani živé želvy: Karlos Vémola zařídil dcerce Lili pokojíček jako pro princezny

 
Značnou část karantény trávila Lela Ceterová s dcerou Lili na chalupě v Orlických horách. Zatímco její partner zápasník Karlos Vémola pobýval nějakou dobu v Anglii, maminka s dcerou si udělaly dámskou jízdu v přírodě. Po návratu domů je čekalo úžasné překvapení. Karlos zařídil dcerce pokojíček jako pro princeznu, kde nechybí nálepky Minnie v životní velikosti i želvičky v akvárku.
11.04.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Spadla klec: Karlos Vémola je trestně stíhán za kšeftování s tygry, hrozí mu 3 roky basy

 
Je to prý největší milovník zvířat, ale policie ho stíhá za údajné kšeftování s chráněnými bílými tygry. MMA bijec Karlos Vémola (37) byl podle důvěryhodných informací eXtra.cz obviněný z trestného činu neoprávněného nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy a bylo proti němu zahájeno trestní stíhání. Hrozí mu až tři roky basy. Kriminalisté nemají žádné pochybnosti o tom, že Vémola spolu se třemi kumpány tento čin spáchal.
19.04.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola seká po kauze s Rikou Fane latinu. Snaží se hrát dokonalého manžela

 
MMA zápasník Karlos Vémola prožívá v posledních dnech větší "záhul" než v kleci Oktagonu. Na povrch totiž vybublala další z jeho nevěr, které se dopustil s téměř o dvacet let mladší hvězdičkou z filmů pro dospělé Rikou Fane. Drobná blondýnka potetovanému svalovci pořádně zavařila a nešetřila ani jeho ženu Lelu Ceterovou. Manželé se od začátku snaží celou nemilou záležitost zamést pod koberec a tváří se, jako by se nic nestalo. Na Instagramu se snaží fanouškům dokázat, že když už Vémola není vzorným partnerem, je alespoň příkladným otcem.
30.10.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Vémola je tyran, z Ramby udělal mrzáka, zuří Jiří Pospíšil: Karlos s tygřicí naštval už i politiky

 
Karlos Vémola (38) na sebe v posledních týdnech neustálým stěžováním si na úřady tak upozornil, až se mu to vymstilo. Nyní již víme, že odebraná tygřice Antonie Ramba, kterou prý miloval a staral se o ni údajně s láskou, má vyoperované kompletně všechny přední drápy, což může být podle veterinářů a dalších odborníků týrání zvířat. To nakrklo i vlivného pražského a unijního politika Jiřího Pospíšila.
12.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2234 článků) , Jiří Pospíšil (2234 článků) , Karlos Vémola (938 článků)

Nad Vémolou visí obvinění z týrání zvířat: Zabavená tygřice má vytrhané drápy

 
Karlos Vémola čelí dalšímu vážnému obvinění. Poté, co mu úřady odebraly jeho nelegálně chovanou bílou tygřici Rambu, vyplula na povrch další znepokojivá informace. Podle webu ekolist.cz měla tygřice chirurgicky odstraněné všechny drápy na předních končetinách. Státní veterinární správa se rozhodla prověřit MMA bojovníka pro podezření z týrání zvířat. Prošetřeny budou i Vémolovy lvice. 
07.12.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Vémola si měl nechat zaplatit za zápas, nikdy do něj ale nenastoupil. Bijec Krčil ho viní z podvodu

 
Karlos Vémola, zdá se, létá v pořádném průšvihu. A stojí za tím jistý Milan Krčil. Ten si totiž u krále české MMA scény měl před dvěma lety zaplatit soukromý zápas, ke kterému už ale nikdy nedošlo. Podle Krčila, který se už 9. září má utkat s hvězdou poslední řady Survivoru Kristianem Kundratou, s ním dokonce měl Vémola přestat komunikovat a všude ho zablokoval.
19.08.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola je v životní formě: Budeš mě v té kleci muset zabít, vzkazuje soupeři

 
MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola svede již zítra v Oktagonu 20 boj o titul šampiona. Cesta a příprava na titulový zápas nebyly ani zdaleka jednoduché. Karlos musel narychlo shodit několik přebytečných kil, a to za pomoci horké vany se solí a nekonečného pocení. Tohle "mučení" je ale pro profesionály, jako je Karlos, již známý termín, a tak se do něj jako už několikrát vrhl na sto procent. Dřina se vyplatila a válka může začít.
29.12.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)

Karlos Vémola si doma žehlí dostaveníčko s kráskami: Věříte mu rodinnou pohodu s vnadnou Lelou?

 
MMA zápasník Karlos Vémola  (35) to před pár dny schytal od své partnerky Lely Ceterové , která na Instagramu naznačila, že ji bijec Karlos podvádí .
07.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků)