Článek

Karlos Vémola má syna Rockyho. Ceterová, MMA zápasník i dcera Lili mají covid

 
Bývalá slovenská playmate Lela Ceterová a MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola přivítali na svět druhého společného potomka. Radostnou novinou se Vémola pochlubil na sociálních sítích.
01.12.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)
Podobné články

MMA zápasník Vémola a playmate Ceterová jsou po krátkém rozchodu opět spolu

 
Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (30) se po několikaměsíčním rozchodu dali znovu dohromady. MMA zápasník a bývalá slovenská playmate žijí opět společně se svou roční dcerkou Lili.
15.06.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Hrubešová (226 článků)

Nechybí Minnie ani živé želvy: Karlos Vémola zařídil dcerce Lili pokojíček jako pro princezny

 
Značnou část karantény trávila Lela Ceterová s dcerou Lili na chalupě v Orlických horách. Zatímco její partner zápasník Karlos Vémola pobýval nějakou dobu v Anglii, maminka s dcerou si udělaly dámskou jízdu v přírodě. Po návratu domů je čekalo úžasné překvapení. Karlos zařídil dcerce pokojíček jako pro princeznu, kde nechybí nálepky Minnie v životní velikosti i želvičky v akvárku.
11.04.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Vémola čelí žalobě i nedostatku steaků: Ceterová měla mít poměr s jejich dodavatelem jídla

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Dle slov Vémoly měla mít Lela poměr s jeho dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem, který rozpadlé rodině dodával jídlo. "Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřil se bijec na svém Instagramu. Manželka Víta Kaisera Vémolovo tvrzení vyvrací, stejně jako Lela, kterou měl Karlos navíc zbít s dítětem v náručí. Kromě žaloby ze strany Lely tak bude Karlos nejspíš čelit i hladu. Nebo je nakonec vše jinak? 
12.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Karlos Vémola a Lela Ceterová čekají druhé dítě. Byl to šok, říká zápasník

 
Snoubenci Karlos Vémola a Lela Ceterová se těší na druhého společného potomka. MMA zápasník to v úterý oznámil fanouškům na sociálních sítích.
28.04.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Ceterová předčasně porodila. Vémola se pochlubil první fotkou dítěte

 
Zápasník MMA Karlos Vémola (34) a jeho partnerka Lela Ceterová (30) jsou rodiči. Na sociálních sítích se pochlubili fotkou svého miminka. Dcera jménem Lili se playmate narodila předčasně. Na svět měla přijít až počátkem příštího roku.
18.12.2019 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Vše je na mých bedrech, Karlos se připravuje na zápas, říká těhotná Ceterová

 
Slovenská playmate Lela Ceterová (30) a MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola (34) se těší na prvního společného potomka. Dcera by se jim měla narodit počátkem příštího roku. V rozhovoru pro iDNES.cz si modelka posteskla, že Vémola se nyní připravuje na důležitý zápas a ona je tak na vše sama.
24.10.2019 10:33 |

podobné články

Karlos Vémola a Lela Ceterová hlásí návrat: Tohle je moje největší výhra, vzkázal bijec

 
MMA zápasník Karlos Vémola (35) se v poslední době raduje z období plného úspěchů. Poté, co se mu před pár dny podařilo vyhrát souboj a soupeře Václava Mikuláška zničil za neuvěřitelné dvě minuty v prvním kole, se mu domů vrátila přítelkyně a dcera. Lela Ceterová (30) se se slavným bijcem letos rozešla v srpnu, kdy mu vyčetla nevěry a utekla na Slovensko. Nyní je rodina znovu pohromadě.
11.12.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Stylový návrat z Anglie. Takto Terminátor Vémola překvapil svou vnadnou partnerku a roztomilou dceru

 
Období koronavirové pandemie trávili Karlos Terminátor Vémola  (34) a Lela Ceterová nějaký čas odděleně. Zápasník MMA zůstal v Anglii, kde žije jeho syn Karlos Junior (9), a tak vnadná glamour modelka zůstala sama s tříměsíční dcerkou Lili.
09.04.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků) , Junior Junior (39 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (39 článků)

Karlosova karanténa: Vémola chystá velkou zapíječku Rockyho, Lela je doma s covidem

 
Zápasník Karlos Vémola na instagramu uvedl, že se chystá v pátek uspořádat velkolepou oslavu narození svého syna Rockyho za účasti mnoha známých osobností. Jenže to činí v době, kdy leží jeho partnerka a čerstvá maminka Lela Ceterová doma s koronavirem. Reakce lidí na jeho oznámení je tak rozpačitá.
07.12.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Karlos Vémola a Lela Ceterová po rozchodu: Mohlo k němu dojít už před několika týdny

 
MMA zápasník Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (30) se rozhodli jít každý svou cestou a přišel rozchod. Není to ale tak dávno, kdy byla redakce eXtra.cz v kontaktu právě s Lelou, která nám nechtěla prozradit nic o možném rozchodu s bijcem zvaným "Terminátor". A už v té době nám prozradila, že je na Slovensku. Možná k rozchodu došlo ještě dřív...
30.08.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Karlos Vémola má vlastní reality show. Lela se toho odmítla účastnit

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a jeho snoubenka Lela Ceterová (32) patří mezi nejsledovanší páry československého showbyznysu. Soukromím se příliš netají a diváci platformy Voyo budou moci nahlédnout přímo do jejich domácnosti ve Vémolandu, na obrazovky totiž míří nová reality show Víkend u Vémolů. Lela Ceterová redakci eXtra.cz prozradila, jak natáčení probíhalo a proč před kamerami raději prchla.
06.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Karlos Vémola už není šampion: Terminátor přišel o titul. Dojde na zápas s Ďatelinkou?

 
Během dnešního oficiálního vážení před turnajem Oktagon 22 MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nenavážil danou hranici střední váhy 83,9 kilogramu, na rozdíl od jeho soupeře Milana Ďatelinky (25), který váhu splnil. Vémola převážil o 0,6 kilogramu a doktoři mu další hubnutí nedovolili. Titul šampiona tak Vémola nemůže obhájit, ač se do klece proti Ďatelinkovi postaví. Nemine jej ani pokuta.
26.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Covid pozitivní Lela se po porodu ozvala: První fotka Rockyho Vémoly!

 
Modelka proslulá svým nadupaným dekoltem Lela Ceterová (32) a MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali na světě své druhé miminko! Snoubencům se tak splnil jejich sen. O jedno miminko již v minulosti přišli, stále ale toužili dát Lilince (2) ještě sourozence. A to se jim 1. 12. 2021 splnilo. Je to kluk! A večer ukázali i první fotku Rockyho.
01.12.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Třeba budu Jarda Jágr českého MMA, vtipkuje Karlos Vémola

 
Karlos Vémola (36) prozradil, že si s nakupováním nemusí dělat velké starosti. Hlavně díky sponzorům. Jeho snoubenka Lela Ceterová (31) mu do nakupování nemluví, přestože má podle zápasníka MMA skvělý vkus. Vémola v rozhovoru pro iDNES.cz také promluvil o svém zranění a kariéře.
30.09.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Karlos Vémola o rozchodu s Lelou Ceterovou: Všechno jednou bohužel končí. Špínu zveřejňovat nebudu

 
Stejně jako modelka Lela Ceterová sdílel i Karlos Vémola  (35) s fanoušky zprávu o jejich rozchodu. Oba svorně zdůraznili, že je pro ně prioritou nyní osmiměsíční dcera Lili. „Jen naši blízcí vědí, jak to mezi námi opravdu bylo,“ napsal Vémola.
30.08.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Dcera Lely Ceterové je celá maminka: Růžový andílek bude jednou lámat srdce na potkání

 
Lela Ceterová (30) svému partnerovi zápasníkovi MMA v prosinci porodila nádhernou dceru Lili. Před nedávnem se Karlos Vémola (34) vytáhl a svým holkám připravil pořádné překvapení v podobě zbrusu nového pokojíčku pro malou Lili. Lela Ceterová je půl roku po porodu, ale na její postavě to není vůbec poznat. Hrdá maminka se na sociálních sítích pochlubila rostoucí dcerou, která čím dál tím více připomíná půvabnou maminku.
10.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)

Lela Ceterová míří z porodnice domů: S Karlosem musí spát odděleně!

 
Playmate Lela Ceterová (32) a její partner, MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali před několika dny na světě malého Rockyho. Jenže už během porodu zjistili, že je Lela covid pozitivní, proto jí museli narozeného chlapečka hned odebrat. Nyní už však míří domů, jak Lela prozradila na svých sociálních sítích.
05.12.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (483 článků)