Článek

Karlos pod náporem nepříjemných otázek Lely Ceterové: Slíbil jí víc dětí i větší dům. Cesta bude ale trnitá

 
Lela Show, aneb pořad influencerky s influencery, navštívil v sobotu překvapivý host. Pozvání moderátorky Lely Ceterové totiž přijal její manžel Karlos Vémola. Dvojice se rozpovídala nejen o nedávno uskutečněné svatební cestě, ale probrala také plány do budoucna. Karlos chce rozšířit rodinu, rád by prý dvojčátka!
22.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)
Podobné články

Vědma Kudláčková o lásce Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Vypadá to na další těhotenství

 
Před pár týdny se konal velkolepý návrat Lely Ceterové a Karlose Vémoly, kteří teď působí jako nejzamilovanější dvojice na světě. Známý bijec nechává každý den posílat své silikonové krásce pugéty květin a sociální sítě se pod tolika vyznáními lásky doslova prohýbají. Je to ale trvalý stav nebo Karlos zase ujede?
03.02.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Vztah Karlose a Lely jako z telenovely: Seznámení postavené na lži, nevěry a domácí násilí

 
Vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) je u definitivního a velmi dramatického konce. Za těch pár let, kdy spolu tvořili pár, by se jejich příběh dal přirovnat k lásce jako z telenovely. Už jejich seznámení bylo postavené na lži a stejným směrem se to táhlo i další roky. V dalších letech Karlos Lelu několikrát podvedl, i přesto mu playmate pokaždé odpustila. V roce 2020 proběhly zásnuby, později druhé těhotenství, odložená svatba a příběh vyvrcholil až k údajnému domácímu násilí. Připomeňte si příběh lásky Lely a Karlose.
12.01.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

První vyjádření Lely: Karlos jí vzal telefon a schovává se u kamarádky, má strach

 
Vztah Lely Ceterové (32) a Karlose Vémoly (36) je, zdá se, u konce. Proč k tomu ale došlo, zatím není jasné. MMA zápasník v ranních hodinách na Instagramu prohlásil, že ho partnerka podvedla s jeho dobrým kamarádem, a tak se s ní rozchází. Jenže influencerka pro eXtra.cz vše popřela a naopak naznačila, že má z Karlose, který jí měl zabavit telefon, strach. Vztáhl Karlos na Lelu ruku? 
11.01.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Karlos Vémola si doma žehlí dostaveníčko s kráskami: Věříte mu rodinnou pohodu s vnadnou Lelou?

 
MMA zápasník Karlos Vémola  (35) to před pár dny schytal od své partnerky Lely Ceterové , která na Instagramu naznačila, že ji bijec Karlos podvádí .
07.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Velkolepé loučení se svobodou Lely Ceterové: Limuzína, pořádná holčičí party a Karlos v patách

 
Nyní už je naprosto jasné, že Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (33) vstoupí už za měsíc do svazku manželského. Terminátorova snoubenka má totiž za sebou velkolepou rozlučku se svobodou, na kterou se vyparádila, jak se patří. Oblékla se do bílé a nasadila si i závoj, po boku svých blízkých kamarádek pak odjela luxusní limuzínou do klubu, kde se tancovalo a pilo. V klubu však Lela nezůstala pouze po boku svých přítelkyň, objevil se tam totiž i její snoubenec Karlos. Jak na jeho přítomnost zareagovala?
18.06.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Rozchod Karlose a Lely: Vémola vyhrál! Děti má teď u sebe

 
Vztah Terminátora Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) by v tuto chvíli asi nemohl být dramatičtější. Zatímco ona tvrdí, že ji měl zmlátit i se synem v náručí, on to popírá a obviňuje Lelu z nevěry. Ať už je ale mezi dospělými cokoli, faktem zůstává, že spolu má dvojice dvě malé děti. Teď se zdá, že Karlos vyhrál: děti má u sebe on!
14.01.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Milence přiznala a vybrala si, hlavně ať je dobrá máma, řekl pro eXtra.cz Karlos Vémola

 
Po dramatickém kolotoči v životě MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) se pravda dere na povrch. Dvojnásobná maminka Lela dle slov Terminátora pro eXtra.cz  nepopřela, že si našla nového muže, avšak si jej údajně v telefonu uložila pod nepravým jménem a humbuk lží a obvinění ze strany Lely vyvrcholil do rozměrů, které připomínají telenovelský scénář. "Reputaci jí manažerka asi zpět nenažene, já budu jen rád, když bude dobrou mámou pro naše děti," řekl nám známý bijec.
13.01.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Zuzana Bubílková dostala čočku od Lely: Co děláte, je ubohé a smutné, napsala

 
Komička Zuzana Bubílková (70) si v poslední době nebere servítky při parodování známých osobností. Naposledy si rýpla do velkolepé svatby Karlose Vémoly (37) a Lely Ceterové (33), které nazvala nevěrníky, a dokonce ve scénce naznačila i jejich dceru Lili. Tento "vtípek" už ale nejen podle Lely překročil hranice pomyslné slušnosti a Zuzaně nechala v komentářích na Instagramu vzkaz, ve kterém popisuje, jak se v komičce zklamala nejen ona, ale i její kolegové. 
05.08.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (232 článků) , Karlos Vémola (670 článků)

Ženich Karlos Vémola: Rozlučka se svobodou v den svatby a drsný vzkaz fanynkám

 
Ač tomu události na podzim loňského roku příliš nenasvědčovaly a zdálo se, že je vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) a jeho plastikami vylepšené lásky Lely Ceterové (33) v úplných troskách. Poté co rodiče dvou malých dětí, holčičky Lily a chlapečka Rockyho, svým rozchodem bavili snad celou naši republiku veřejným praním špinavého prádla, nakonec všechny nejen překvapili tím, že se udobřili a svou partnerskou krizi zažehnali, ale že nezrušili svoji plánovanou svatbu. Velký den potetovaného bijce a jeho vnadné modelky se uskuteční již tento čtvrtek odpoledne, ale ještě před tím, než si řeknou své "ano" by chtěl Karlos stihnout poslední živé vysílání na svém Instagramu, jako svobodný muž. V příspěvku, který sdílel prostřednictvím Instastories prozradil co má v plánu uskutečnit v rámci svatebního dne a zároveň poslal vzkaz svým fanynkám. 
27.07.2022 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Komentář: Karlos si to u Lely žehlí o sto šest, tentokrát se ale trochu střelil do nohy

 
Nevěrník Karlos Vémola (37) se svůj úlet s Rikou Fane (18) snaží u manželky a matky jeho dvou dětí Lely (33) žehlit, až se z něj kouří. Nejnovějším úplatkem si ale tak trochu dal vlastňáka. Žonglovat před Lelou zrovna s medvědy se totiž ve světle celého děje nejeví jako dvakrát nejlepší nápad. 
16.11.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

První vyjádření Vémoly po obvinění z nevěry: Karlos tvrdí, že vše je sluncem zalité. Lela mlčela, oči klopila

 
Po pánské jízdě v Saint Tropez se Karlos Vémola (35) vrátil obratem domů. Nejspíš přijel vyřešit nařčení jeho přítelkyně Lely Ceterové (30) z možné nevěry. Nyní na sociálních sítích tvrdí, že ve vztahu nemají problémy, vše je dokonalé, růžové a že novináři jsou kreténi. Většina lidí ale bijci z MMA připomíná, že obvinění z nevěry nepřinesl bulvár. Karlosi, to uveřejnila tvoje žena...
06.07.2020 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Lela Ceterová porodila: Karlos už se chystá na pořádnou oslavu

 
Lela Ceterová (31) se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámil ve stories na Instagramu novopečený otec a MMA zápasník Karlos Vémola (36). Porod byl dle informací Lely Ceterové zřejmě plánovaný, ale pohlaví zatím oba tají.
01.12.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Single mamina Lela překvapila! Karlos si ji „koupil“ zpět pugétem růží?

 
Vztah Lely Ceterové (31) a Karla Vémoly (35), jenž si v MMA ringu nechává říkat Karlos nebo Terminátor, je jako na houpačce. Kvůli nevěře se od něj někdejší playmate sice odstěhovala i s dcerkou a prohlašovala, že teď hodlá žít coby single mamina, nyní se však pochlubila pugétem od Karlose a překvapila slovy o rodině… Že by došlo na velký návrat?
14.10.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Smutný Karlos Vémola vzkazuje z nemocnice: Nejhorší obavy se naplnily...

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) oznámil, že se kvůli jeho zdravotním problémům a rizikovému těhotenství půvabné snoubenky Lely Ceterové (31) odkládá plánovaná velkolepá veselka na příští rok. Nyní je Vémola po první operaci a vzkazuje, že se potvrdilo to, v co tajně doufal, že se nepotvrdí.
21.07.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (374 článků) , Karlos Vémola (670 článků)

Lela a Karlos se těší na svatbu: Vémolela prozradila datum a místo velkolepé veselky

 
Bijec Karlos Terminátor Vémola se netají tím, že by se spokojil s málem. Jemu a Lele Ceterové se pomalu blíží svatba a ani jeden se nemohou dočkat. MMA zápasník teď prozradil, jak to s veselkou bude a kolik si zhruba představuje hostů. A rozhodně nepůjde o žádnou nudnou svatbu, jak říká sám Karlos.
04.03.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Karlos Vémola je v životní formě: Budeš mě v té kleci muset zabít, vzkazuje soupeři

 
MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola svede již zítra v Oktagonu 20 boj o titul šampiona. Cesta a příprava na titulový zápas nebyly ani zdaleka jednoduché. Karlos musel narychlo shodit několik přebytečných kil, a to za pomoci horké vany se solí a nekonečného pocení. Tohle "mučení" je ale pro profesionály, jako je Karlos, již známý termín, a tak se do něj jako už několikrát vrhl na sto procent. Dřina se vyplatila a válka může začít.
29.12.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Vémola čelí žalobě i nedostatku steaků: Ceterová měla mít poměr s jejich dodavatelem jídla

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Dle slov Vémoly měla mít Lela poměr s jeho dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem, který rozpadlé rodině dodával jídlo. "Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřil se bijec na svém Instagramu. Manželka Víta Kaisera Vémolovo tvrzení vyvrací, stejně jako Lela, kterou měl Karlos navíc zbít s dítětem v náručí. Kromě žaloby ze strany Lely tak bude Karlos nejspíš čelit i hladu. Nebo je nakonec vše jinak? 
12.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Internet se baví rozchodem Lely s Karlosem: Úterý byl den opouštění

 
Bouřlivý rozchod Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) se v Česku v uplynulých dnech stal prakticky tématem číslo jedna. Zatímco zápasník svou partnerku obvinil z nevěry, influencerka mu oplatila stejnou mincí a navíc tvrdí, že ji zápasník zbil. Celá situace je s každou další zprávou stále víc zamotanější, a tak není divu, že upoutala pozornost i řady vtipálků, kteří se baví na účet populárného páru. Na ty nejvydařenější vtípky se můžete podívat v galerii. 
12.01.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)