Článek

Karlín pročesávala policie se samopaly, na chodníku zůstal ležet muž. Přivodil si těžká zranění sám?

 
Podivný případ nyní šetří pražská kriminálka. Policisté dostali v pátek večer hlášení, že na chodníku v Molákově ulici leží zraněný muž. Na místo přijeli jako první členové policejní motorizované jednotky, kteří 29letému muži poskytli první pomoc. Jak k jeho zranění došlo, nebylo v první chvíli jasné. Okolí nehody prohledávali v noci také policisté se samopaly.
04.07.2020 14:45 |

podobné články

Podobné články

S motorkou do potoka!

 
Těžká zranění si přivodil motorkář (44), který u Vítkova na Opavsku nezvládl svůj stroj a spadl s ním do potoka Čermná. Muž zůstal ležet ve vodě, nemohl se ani pohnout.
28.04.2020 05:15 |

podobné články

Nehoda na Maninách: Auto srazilo chodce, zůstal ležet na zemi

 
Krátce po půl čtvrté na přechodu blízko tramvajové zastávky Maniny srazilo auto chodce. Muž zůstal nehybně ležet na zemi. Policie případ prošetřuje.
11.04.2016 20:10 |

podobné články

Po Schumacherovi se během pádu na lyžích zranila další významná osobnost! Co se stalo?

 
Celý svět zasáhlo vážné zranění bývalého pilota F1 "Michaela Schumachera":http://www.extra.cz/tema/michael-schumacher (45), které si přivodil "během lyžování":http://www.extra.cz/na-internetu-se-objevilo-video-ze-zachrany-michaela-schumachera-a-je-to-hodne-smutna-podivana-s-nadechem-smrti ve francouzském středisku Meribel. Další osobností, které tento sport přivodil zranění, je německá kancléřka Angela Merkelová.
06.01.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (501 článků) , Angela Merkelová (2649 článků)

Slavný český zpěvák opuštěný a v bolestech: Místo svatby přišel rozchod a drsné zranění

 
Zpěvák Daniel Hůlka  (47) se pomalu zotavuje ze zranění, které si přivodil jízdou na kole. Super.cz prozradil, co přesně se mu stalo, že musel dva týdny nosit ochranný límec kolem krku. "Vyrazili jsme s pejskem na výlet na kole, zajel jsem předním kolem do hlubokého bláta, přeletěl jsem přes řídítka, přivodil jsem si otřes mozku, podvrtl krční páteř a udělal si hematom. Dva týdny jsem chodil s límcem, dostal jsem deset injekcí do páteře, ale už hýbu hlavou, vypadá to dobře. Lepší se to každým dnem," řekl Super.cz Hůlka v Divadle Hybernia na zkoušce muzikálu Sibyla, kde hraje jednu z hlavních rolí.
08.03.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (751 článků)

Muž zakopl a zůstal ležet na přechodu: Auta ho lhostejně objížděla

 
Neuvěřitelnou bezohlednost předvedli řidiči v Novém Jičíně. Chodci, který zakopl a zůstal na přechodu ležet v bezvědomí, nikdo z nich neposkytl pomoc. Objelo ho rovných deset aut a nikoho ani nenapadlo podívat se, co muži je.
26.11.2015 18:00 |

podobné články

Na pražském chodníku našli bezvládného zbitého mladíka

 
Skupina útočníků napadla za bílého dne na pražské ulici ve Vinoři mladého muže. Zraněný zůstal ležet na chodníku.
20.07.2012 14:35 |

podobné články

Pes přinesl lidskou rukou v tlamě!

 
Les nad malenovickým hradem na Zlínsku od rána pročesávala policie. Včera okolo 18. hodiny tam Muž se psem, který tam byl na vycházce našel  část lidského těla. Podle našich zdrojů ruku! Nyní policisté našli i kosterní ostatky, zřejmě muže.
27.04.2011 13:45 |

podobné články

Školáci z Pelhřimova se opili o přestávce: Jeden (13) zůstal ležet na stole a nehýbal se

 
Tomu se říká příprava do školy. Žáci sedmé třídy základky Na Pražské v Pelhřimově si do brašny přibalili lahev, ve které měli colu říznutou slivovicí a rumem. Už po velké přestávce byl jeden z nich zpitý tak, že zůstal ležet na lavici. Odvezla ho záchranka.
18.05.2016 14:30 |

podobné články

Tragédie ve Vršovicích: Muže (†75) tam srazilo auto, zůstal ležet na kolejích

 
K neštěstí došlo ve Vršovické ulici ve směru na Náměstí Bratří Synků. Řidič osobního automobilu tam kolem osmé hodiny večer srazil pětasedmdesátiletého seniora. Ten zůstal ležet na kolejích. Tramvaje jezdily oklikou.
29.08.2017 20:35 |

podobné články

Cyklistu s 1,72 promile srazilo v Řepích auto: Zůstal bezvládně ležet, oživoval ho kolemjdoucí

 
Hrůzné nehodě byla svědkem žena v pražských Řepích v sobotu večer. Auto podle ní v Makovského ulici srazilo cyklistu (34), který zůstal bezvládně ležet na zemi. Ona odběhla pro strážníky, zatímco kolemjdoucí začal muže oživovat. To se záhy podařilo, cyklista pak nadýchal 1,72 promile!
10.03.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (114 článků)

Uprchlík prý zůstal viset na šňůře

 
Slovinský parlament schválil vyslání armády k ochraně hranic před migranty. Syrský prezident vypsal na letošní duben parlamentní volby. A při pokusu vyhnout se vyhoštění si mladý Albánec v severoněmeckém Rostocku přivodil těžká zranění. Tři různé zprávy, které se dnes ráno objevily v médiích, mají jednu věc společnou – jde o zprávy více či méně související s uprchlickou krizí.
23.02.2016 07:40 |

podobné články

Uprchlík prý zůstal viset na šňůře. Ta se pak utrhla

 
Slovinský parlament schválil vyslání armády k ochraně hranic před migranty. Syrský prezident vypsal na letošní duben parlamentní volby. A při pokusu vyhnout se vyhoštění si mladý Albánec v severoněmeckém Rostocku přivodil těžká zranění. Tři různé zprávy, které se dnes ráno objevily v médiích, mají jednu věc společnou – jde o zprávy více či méně související s uprchlickou krizí.
23.02.2016 08:00 |

podobné články

Těžká nehoda! Sedm zraněných při střetu dodávky a nákladního auta

 
Sedm lidí se dnes večer zranilo při srážce nákladního auta s dodávkou ve Vlašimi na Benešovsku. Tři mladí muži mají středně těžká až těžká zranění, další čtyři lidé byli zraněni lehce.
29.05.2014 23:00 |

podobné články

Známý zpěvák si přímo během vystoupení přivodil krvavé zranění. Přesto zpíval dál

 
Španělský zpěvák Enrique Iglesias (40) si v sobotu večer během koncertu v mexickém městě Tijuana přivodil vlastní vinou poranění ruky. Na pódiu se pokusil chytit letící dron, vrtule mu ale nejspíš pořezaly prsty a dlaň. Rána začala okamžitě silně krvácet a zpěvák musel být ošetřen v ústraní. I přes doporučení lékaře, aby vystoupení ukončil, pokračoval dál.
01.06.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Enrique Iglesias (134 článků)

Pátrání po otci Jana Krause: Šokující nález dětí!

 
Tatínek Jana Krause Ota v roce 2000 odešel z domu a už se nikdy nevrátil. Policie tehdy pročesávala nejen bezprostřední okolí domu, ale i třeba zalesněné svahy pod Letnou. Nakonec ho našli zcela náhodou hrající si děcka až po roce...
16.06.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1118 článků)

Jak postupovat při zranění, nebo vzniklé škodě na neuklizeném chodníku?

 
Česká pojišťovna zaznamenala během uplynulých dnů sedmiprocentní nárůst v nahlašování případů, kdy se chodec zraní nebo si způsobí materiální škodu na neupraveném chodníku. Podle likvidátorů ČP jde více případů na vrub velkého množství sněhu a nezpůsobila je letošní legislativní změna odpovědnosti za úklid chodníků, která přešla z majitelů přilehlých nemovitostí na obce a města.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Jak získat odškodné za úraz na chodníku

 
Stačí vyviklaná dlažební kostka, spára v betonu nebo hrbol na asfaltovém chodníku a snadno můžete strávit léto s nohou v sádře. Kvůli špatnému stavu chodníků si totiž snadno můžete přivodit nepříjemné zranění bez ohledu na roční období.
18.05.2015 16:20 |

podobné články

Na Olomoucku našel muž samopaly a granát

 
Ruční granát a čtyři samopaly nalezl ve čtvrtek třiapadesátiletý muž v Bohuňovicích na Olomoucku, sdělila policejní mluvčí Marie Štrbáková.
03.09.2010 09:35 |

podobné články

Vraždily v pařížském Bataclanu? Plzeňan přeprodával znehodnocené samopaly, daly se opravit, aby střílely

 
Úředně znehodnocené zbraně ze Slovenska, dvě stovky samopalů a přes 30 pistolí měl přeprodávat neznámému Ukrajinci muž (42) z Plzeňska. Jenže zbraně se daly opravit, aby byly znovu použitelné. Podle našich zákonů jsou brány jako plně funkční, muž ale neměl na jejich další prodej oprávnění. Slovenskými, nedostatečně znehodnocenými samopaly vraždili před třemi lety islámští teroristé v pařížském Bataclanu.
20.09.2018 15:55 |

podobné články