Článek

Karle rupnou nervy! Čím Kryštofa a Věrku nepříjemně překvapí?

 
Věrka zase opěvuje Jakuba a Karla už to nedokáže dál snášet. Nervy povolí a emoce dají průchod pečlivě skrývaným pravdám a tajemstvím. Co všechno na sebe Karla prozradí, jak se vyjádří o vztahu k Jakubovi a proč Kryštof s Věrkou budou jen zaraženě koukat?
16.09.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

Sen každého muže: Kryštofa Hádka v novém filmu svádí tato nádherná brunetka

 
V novém filmu Signál si vedle Vojtěcha Dyka  (26) a Kryštofa Hádka  (29) zahraje také nadějná herečka Eva Josefíková (21). A právě tato rozkošná mladá dáma se ukáže jako pořádná koketa. Rozhodne se totiž uplatnit na Kryštofa Hádka své půvaby a nestoudně ho svádí.
24.01.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (246 článků) , Vojtěch Dyk (909 článků) , Eva Josefíková (155 článků)

Čapí rekviem. Za Kryštofa, vlastně za Kryštofu

 
Mladého čápa Kryštofa loni vybavili plzeňští ornitologové minivysílačkou a s napětím sledovali jeho cestu do Afriky. Zimu strávil v Senegalu a na jaře se vrátil domů, na rozdíl od dalších tří stejně vybavených opeřenců, po nichž se slehla zem. Navrátilec se usadil na hnízdě postaveném na lampě veřejného osvětlení v Polžicích u Horšovského Týna, a jak se brzy ukázalo, nebyl to Kryštof, ale Kryštofa. Ale to už je teď jedno. Je mrtvá.
13.09.2021 18:05 |

podobné články

Jak na nepříjemné pocení?

 
Jestli vám něco dokáže zkazit náladu a zabránit vám užívat si horkých letních dní plných sluníčka a času stráveného u vody, pak je to jednoznačně nepříjemné pocení, kvůli kterému se vám na oblečení vytváří nevzhledné mokré koláče, čelo se leskne potem a k tomu všemu vůni deodorantu dokonale zazdí přirozené pižmo vašeho těla. No uznejte sami, není tohle k zbláznění?! Pojďme si v dnešním článku říci, jak vyzrát na nepříjemné pocení, které je s panujícím létem aktuálním tématem, jenž možná nedá spát i vám. I když je pocení přirozenou reakcí našeho těla na přehřátí organismu, dokáže nám nepěkně zkomplikovat život. My naštěstí víme, jak proti němu bojovat! Jak vyzrát na nepříjemné pocení? Ať už se potíte málo nebo hodně, řešíte zpocené koláče v podpaží, propocené tričko na zádech, čůrky potu stékající po čele nebo nevábný odér, kvůli kterému se ve výtahu plném lidí bojíte pohnout o jediný centimetr – dnešní článek je určený právě vám a vy byste si jej rozhodně neměli nechat ujít! Společně si dnes prozradíme, jak zabránit pocení, nebo chcete-li jak mu snadno předejít. Není to až taková věda, jak se na první pohled možná zdá. My totiž známe hned několik triků, které vám proti pocení pomohou. Trik první: co možná nejlehčí outfit Zní to vlastně logicky: čím méně si toho na sebe obléknete, tím méně se bude vaše tělo zahřívat a tím pádem se budete i méně potit. Nic na tom není, viďte? Kromě této rady si vám ještě dovolíme doporučit sledovat materiály, ze kterých je vaše oblečení vyrobeno. Na léto se hodí především len a bavlna, což jsou dva příjemné materiály, které tělu nebrání, aby mohlo volně dýchat. Trik druhý: teplá sprcha místo studené Teď se možná chytíte za hlavu a řeknete si: cože?! Je mi vedro a mám se sprchovat teplou vodou?! Co je... Čtěte více Příspěvek Jak na nepříjemné pocení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Miloš chce dítě! Co na to Eva?

 
Michal hraje hry ve dne v noci a domů nosí pětky. Ivě rupnou nervy nejen kvůli němu, ale i kvůli Vítkově podřadné práci. Lumír se mračí na Ingrid kvůli seznamovací aplikaci. Sáru překvapí kamarádíčci z minulosti a Miloš zatouží po dalším potomkovi.
04.03.2022 00:05 |

podobné články

Lavičkovi rupnou nervy a skončí na tribuně. I na to si lze před šlágrem vsadit

 
Liga má na programu šlágr mezi Spartou a Plzní. Očekává se zápas plný emocí, ve kterém potečou nervy. To neuniklo ani bookmakerům. Sázkové kanceláře tak nabízí i možnost vsadit si na to, že vypjaté utkání některý z protagonistů neunese.
30.03.2013 14:00 |

podobné články

Praskly mu nervy! Opilý důchodce vytáhl na zedníky plynovou pistoli

 
Jak to vypadá, když někomu, lidově řečeno, rupnou nervy, zažili lidé v Brně. Šedesátiletý muž nemohl vydržet hluk linoucí se z vedlejšího bytu, jeho sousedé rekonstruují byt a zrovna tam pracovali řemeslníci. Důchodce na místo vyrazil rovnou s pistolí a přijet musela i zásahová jednotka.
14.02.2014 22:15 |

podobné články

Vole, připadám si jako kretén! Radek ze Svatby ztratí nervy a řve na šokovanou Simonu

 
Pořad Svatba na první pohled se pomalu chýlí ke konci. Už tuto středu odvysílá televize Nova jeho předposlední, v pořadí již sedmý, díl, a o emoce bude opět postaráno. Natálie s Františkem mlčky pracují na svém vztahu a zdá se, že jim ticho prospívá. Naopak hlučnou domácnost zažijí Radek a Simona. Ženichovi totiž rupnou nervy a už tak vratký vztah nabude ještě temnějších obrysů…
08.12.2020 19:40 |

podobné články

Karel Gott skrývá nemoc! Trápí ho infekce hlasivek

 
Skrývá onemocnění! A přesto dál koncertuje jako o život. Nepříjemné problémy musí v poslední době řešit mnohonásobný český slavík Karel Gott (72) - připravit ho o jeho zlato v hrdle se snaží zákeřná nemoc. Přesto svá vystoupení neruší, objeví se i během silvestrovského programu TV Prima, vysílaného přímo z aquaparku. V pořádku však oblíbený zpěvák rozhodně není, v plavkách proto nedorazí... Karle, Karle, jen aby ses ale nakonec neztrhal.
30.12.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6716 článků)

VÁLKA KRÁSEK z Robinsonova ostrova: Nikol se DRSNĚ navezla do PLAYMATE Petry!

 
V reality show Robinsonův ostrov se to začíná pěkně vyostřovat. Čím je výhra blíž a soutěžících ubývá, tím je znatelnější všudypřítomná nervozita a občas někomu rupnou pod nátlakem nervy. Nejvíce si momentálně nesedí playmate Petra a maskérka pornohereček Nikol. Co si ty dvě holky udělaly?
26.02.2017 08:30 |

podobné články

Karle, můj milovaný Karle! Gott v obležení ruských fanynek

 
To bylo přivítání! Česká hvězda číslo jedna dnes vystupuje na slavnostním koncertě ruských Alexandrovců, kteří ho pozvali na oslavu 85. narozenin legendárního souboru v Kremlu. Hned na letišti, a potom i před hotelem, musel Mistr čelit davům fanynek z celého Ruska.
04.10.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6716 článků)

Sexy Štěpánka s vtípkem

 
Přijde chlap do manželské poradny a říká: "Mám problém. Manželka pořád křičí ze spaní: Karle NE! Karle NE!" "A jak se jmenujete vy?" "Já jsem Pepa."
28.10.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štěpánek (54 článků)

Rajcovní Vanda s vtipem!

 
Žena volá svého muže do kuchyně: "Karle, Karle, pojď sem, musíme mít okamžitě sex."Muž se nenechá dlouho přemlouvat a hned na manželku skočí.
13.08.2017 05:10 |

podobné články

Nemravná Jana s vtípkem!

 
Moje žena je hrozná. Při orgasmu vzdychá: "Karle,., och, Karle!"
05.11.2017 05:15 |

podobné články

Sexy vtípek s Lenkou!

 
Moje žena je hrozná. Při orgasmu vzdychá: "Karle,., och, Karle!"A to vám vadí?
28.05.2018 05:20 |

podobné články

Sexy vtípek s Šárkou!

 
Moje žena je hrozná. Při orgasmu vzdychá: "Karle,., och, Karle!"
13.01.2020 05:05 |

podobné články

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Štěpánek vyzná Karle lásku

 
Zatímco Blanka bude truchlit nad svou nešťastnou situací a konečně se se vším svěří matce, Štěpánek během konzultace poděkuje Karle za spolupráci a oznámí jí, že se do ní zamiloval. Také Sára bude mít zřejmě nového nápadníka – toho ale Dan zažene neotřelým způsobem.
25.02.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štěpánek (54 článků) , Dan Blank (5 článků) , Dan Dan (82 článků) , Dan Dan (82 článků)

Jakub je psychopat, který se Karle pokouší rozmluvit její vlastní děti

 
Těm divákům, kterým Jakub Štěpánek připadal od počátku slizký, se jejich úvahy potvrdily. Jakub je zkrátka trošku vyšinutý psychopat, který Karlu sice miluje, ale s jejími dětmi nepočítá. Dokonce si myslí, že má šanci jí je rozmluvit. To Karle otevřelo oči, může být ráda, že si tak zásadní otázku stihla s Jakubem vyjasnit dřív, než rozbila manželství s Márou.
28.07.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (91 článků) , Karel Štěpánek (54 článků)

VIDEO: I hvězdnému Messimu RUPNOU NERVY. Napálil míč do fanoušků Realu

 
I nejlepší fotbalista světa Lionel Messi je jenom člověk, v kterém jednou za čas bouchnou saze. V sobotu ve španělské lize ve slavném El Clásiku napálil míč do fanoušků Realu Madrid.
18.04.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (435 článků)

VIDEO: Česko-slovenská bitka! Gólman Vokoun se pustil do Kopeckého

 
Když rupnou nervy, tak je z toho v NHL třeba i bitka. Nestává se ale často, že se do ní zapojí gólman. Tomáš Vokoun z Pittsbugrhu tentokrát jednu vyprovokoval, zajel do Slováka Tomáše Kopeckého...
27.02.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vokoun (195 článků) , Tomáš Kopecký (10 článků)