Článek

Karel Roden si ve filmu 15 minut splnil svůj sen, ale kritice se nevyhnul

 
Diváci se ohledně ztvárnění role záporáka Emila českým hercem Karlem Rodenem dělí na ty, kteří oceňují, že se i herec z malé země může dostat do filmu, kde hraje taková hvězda jako Robert De Niro, a na kritiky, kterým se Rodenovo ztvárnění postavy nelíbilo.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Karl (3 články)
Podobné články

Charismatický Karel Roden má stejně uhrančivého bratra. Mladší Marian promluvil o jejich vztahu

 
Marian Roden (56) je stejně jako jeho bratr Karel Roden (59) vynikajícím hercem, což dokazuje i v připravovaném muzikálu Robinson Crusoe, kde hraje spisovatele Daniela Defoa. Zpívat ho ale neuslyšíte.
22.05.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Marian Roden (9 článků) , Dan Robinson (3 články) , Dan Robinson (3 články)

Tohle se jen tak nestává: Karel Roden po dlouhé pauze ukázal svou půvabnou manželku

 
Své soukromí si Karel Roden  (58) střeží. Existuje jen málo příležitostí, kdy se český herec, který prorazil i v Hollywoodu, objeví veřejně se svou manželkou Laurou Roden. Nyní se manželé zapojili do natáčení online benefičního koncertu #opětspolu.
08.05.2021 10:40 |

podobné články

ÚZSVM: Nový majitel Lomečku v Hůrkách si splnil sen

 
ÚZSVM před časem prodal ve výběrovém řízení s elektronickou aukcí pozemek v Lomečku v Hůrkách u Lišova. Nový majitel měl sen toto místo, kam si chodil hrát už jako malý kluk, zrevitalizovat. A svůj sen si také splnil.
23.03.2023 22:55 |

podobné články

Splnil se jí sen! Dívenka s Downovým syndromem se stala tváří módní značky

 
Sedmnáctileté dívence s "Downovým syndromem":http://www.extra.cz/holcicka-s-downovym-syndromem-si-splnila-sen-a-stala-se-roztleskavackou-pry-je-ale-diskriminovana se splnil sen. Karrie Brown byla vybrána jako hvězda kampaně pro novou dívčí módní značku poté, co její fotografie na Facebooku, na nichž měla oblečení dané společnosti, upoutaly pozornost širší veřejnosti.
30.09.2013 20:15 |

podobné články

Karel Roden stráví léto natáčením: Po psím filmu si zahraje v kriminálce o promlčení vraždy

 
První letní natáčení už má Karel Roden  (58) za sebou. Ztvárnil malou roličku veterináře v rodinném snímku o osudech týraného psa Gump v režii F. A. Brabce. Teď už se ale z placu do konce léta nehne, neboť ho čeká hlavní role v krimi thrilleru Promlčeno režiséra Roberta Sedláčka. Hlavním tématem filmu, který už má za sebou první klapku, je promlčení vraždy.
23.07.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Sedláček (118 článků)

Susan Boyleové se splnil sen - zazpívala papeži

 
Britské amatérské pěvecké hvězdě Susan Boyle se splnil sen. Mohla zazpívat papeži! Během mše, kterou sloužil v Glasgowě v první den své oficiální návštěvy v Británii, mu zazpívala píseň I Dreamed a Dream (Snila jsem sen) z muzikálu Les Misérables, se kterou loni prorazila v soutěži britských talentů.
23.09.2010 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (311 článků)

Co udělá z herce ikonu: Nepohledný, bez svalů, bez skandálů – Karel Roden by se mohl stát symbolem opravdového herectví

 
Pokud existuje český herec, který nezapadá do obecných norem, potom je to určitě Karel Roden. Do hereckého světa naskočil se slavným jménem svých předků. Jeho otec i děda sice byli herci, ale to mu cestu neusnadnilo. Zajímavé je, že původně chtěl svůj talent vtisknout do keramiky, kterou studoval.
10.06.2023 09:00 |

podobné články

Karel Roden: Jediní, kdo mají právo soudit film, jsou diváci

 
Smyslem života tvrdého obchodníka a arogantního workoholika Ondřeje je vydělávání peněz. Právě když má další balík na dosah, zasáhne do jeho běžných dnů jeden pohřeb: indiánského náčelníka v Nebrasce. To je zápletka filmu Indián, v němž se hlavní role zhostil Karel Roden. „Nebude to asi film pro každého,“ řekl při pondělní tiskové konferenci.
24.08.2021 12:35 |

podobné články

Českému Romovi se splnil sen: Doma ho mlátili náckové, emigroval a v Británii se stal policistou!

 
Celý život se toužil stát policistou, ale život v České republice byl pro něj peklem. Roma Petra Toráka (32) napadli neonacisté a byl nucen emigrovat do Velké Británie. Tam tvrdě dřel, aby se vypracoval a splnil si svůj sen. Dnes pracuje v zemi jako policista.
09.10.2013 13:30 |

podobné články

Splnil si dětský sen! Postavil si auto z lega, které jezdí třicítkou

 
Tak to je paráda. Mladík si splnil svůj dětský sen a postavil si auto z lega. Což o to, to by nebyl takový výkon. Ale auto jezdí až třicetikilometrovou rychlostí!
31.08.2014 10:20 |

podobné články

Karel Roden o seriálu Princip slasti: Herec prozradil, co ho přesvědčilo roli vzít

 
Karel Roden (57) má velkou spoustu hereckých zkušeností, hrál ve snímcích, které se dočkávají celosvětového úspěchu. I proto si může velmi pečlivě vybírat, do jakých projektů se zapojí a které vynechá. Jeho obsazení v seriálu Princip slasti, který aktuálně běží v České televizi, není jen tak. Herci se líbí především zápletka, do natáčení šel ale i kvůli něčemu jinému.
28.10.2019 16:05 |

podobné články

Ukrajinec si splnil životní sen, sestrojil vlastní ponorku

 
Osmačtyřicetiletý podnikatel Vasyl Chikur z ukrajinské Oděsy si před nedávnem splnil svůj celoživotní sen. Ve své dílně si sám sestrojil tři metry dlouhou ponorku, která se podle něj může potopit až do 50 metrů pod mořskou hladinu a pluje rychlostí 6,5 km/h. Jeho dalším cílem je teď začít miniponorky vyrábět ve velkém.
11.09.2012 11:40 |

podobné články

Karel Roden se nastěhuje do brněnské vily Tugendhat! Má tu Skleněný pokoj

 
Do brněnské vily Tugendhat se nastěhoval Karel Roden (55)! Režisér Julius Ševčík tu totiž začne v březnu natáčet film Skleněný pokoj na motivy stejnojmenného románu Simona Mawera.
23.02.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Julius Ševčík (4 články) , Simon Mawer (28 článků)

Karel Roden ve spotu k Českému lvu běhá na pásu

 
Spoty k sedmadvacátému ročníku Českého lva mají svou podobu. Ve třech půlminutových videích letos účinkují rovnou čtyři držitelé Lvů: Karel Roden, Jaroslav Plesl, Jana Plodková a Jenovéfa Boková.
21.02.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Jana Plodková (245 článků) , Jenovéfa Boková (73 článků) , Jana Boková (15 článků)

Roden připravuje thriller o promlčení vraždy

 
Karel Roden v těchto dnech začíná pracovat na krimi thrilleru Promlčeno. Vedle něj si zahrají Igor Bareš, Vilma Cibulková, Vladimír Kratina, Barbora Bočková, Denisa Barešová, Karel Jirák, Michal Dalecký a Ernesto Čekan.
22.07.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (258 článků) , Igor Bareš (146 článků) , Vladimír Kratina (90 článků) , Ernesto Čekan (3 články) , Denisa Barešová (23 článků) , Michal Dalecký (4 články) , Denisa Barešová (19 článků) , Karel Jirák (1 článek)

Po Jágrovi další velká hvězda: Markovi Ztracenému tančí v klipu Karel Roden. Čím si ho zpěvák získal?

 
Marek Ztracený  (35) představil nový klip, jehož hlavní hvězdou je herec Karel Roden  (58) . Na nabídku kývl poté, co se mu Marek vetřel na schůzku a v přesvědčování nepolevil, dokud neměl souhlas. Na výsledek jejich spolupráce se podívejte na videu.
01.09.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (426 článků)

Karel Roden točí nový film, bude bohatý finančník s Vicou Kerekes po boku

 
Karel Roden, Vica Kerekes, Jaroslav Dušek nebo třeba Ester Geislerová. To je jen malý výčet hvězd, které právě dotočily koprodukční komedii Indián v hlavní roli právě s Rodenem. Česko-slovensko-polský film slibuje kromě hvězdného obsazení také hodně neobvyklou zápletku. Půjde totiž o indiány.
04.08.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (102 článků) , Jaroslav Dušek (137 článků) , Vica Kerekes (186 článků)

Karel Roden se vrací na filmová plátna po dlouhých pěti letech v hlavní roli

 
Tvůrci thrilleru Promlčeno, který vstoupí do českých kin 28. dubna 2022, představují oficiální upoutávku. Snímek režiséra Roberta Sedláčka s Karlem Rodenem v hlavní roli je výjimečný svou formou a zpracováním, jeho děj se totiž odehrává téměř v reálném čase. Karel Roden v průběhu jednoho večera odkrývá dávný zločin, do svého vyprávění zaplete i Barboru Bočkovou, Igora Bareše, Vilmu Cibulkovou, Denisu Barešovou, Vladimíra Kratinu a další.
02.03.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (258 článků) , Igor Bareš (146 článků) , Vladimír Kratina (90 článků) , Robert Sedláček (118 článků) , Denisa Barešová (23 článků) , Denisa Barešová (19 článků)

Karel Roden slaví 60: Připomeňte si s námi jeho filmy

 
Čas běží neúprosně, slavný český herec Karel Roden právě dnes slaví své šedesáté narozeniny! Prošel si desítkami filmových i seriálových rolí a vy si je s námi můžete u této příležitosti připomenout.
18.05.2022 05:10 |

podobné články