Článek

Karate klub dostal stovky tisíc od Havířova. Trenérem je tamní primátor, poslanec ANO i jeho manželka

 
Karate Havířov, z. s., kde trénuje také primátor a poslanec hnutí ANO Josef Bělica, získal od města Havířov dotaci 280 tisíc korun. Vyplývá to z oficiální smlouvy, kterou mají ParlamentniListy.cz k dispozici.
30.03.2021 04:50 |

podobné články

Podobné články

Primátor Havířova žádá krajského policejního ředitele o navýšení počtu policistů

 
Dopisem adresovaným krajskému policejnímu řediteli v Ostravě žádá havířovský primátor Zdeněk Osmanczyk navýšení počtu policistů ve městě minimálně o třicet. Plní tak usnesení zastupitelů Havířova, kteří se na tom usnesli na svém lednovém zasedání poté, co si vyslechli zprávu o vyhodnocení stavu veřejného pořádku a bezpečnosti v Havířově za rok 2013. „Vedení města v úzké spolupráci s vedením jednotlivých oddělení Policie České republiky na území Havířova městskou policií vyvíjí maximální úsilí k zabezpečení pořádku a bezpečnosti občanů. Přesto je současná situace varující,“ píše mimo jiné plk. Tomáši Kuželovi havířovský primátor a podtrhuje, že počet policistů v ulicích neodpovídá potřebám města.
11.02.2014 14:15 |

podobné články

Trailer: Karate Kid

 
Hlavní hrdina filmu Karate Kid, dvanáctiletý Dre Parker (Jaden Smith) mohl klidně být tím nejpopulárnějším klukem v celém Detroitu, ale poté, co je oba kariéra jeho matky zavede do Číny, má s navazováním přátelství se svými vrstevníky velké problémy. Nakonec se mu podaří najít si cestu ke své spolužačce Mej Jing, kterou, jak se zdá, Dre také zajímá, ale jejich přátelství záhy narazí na kulturní odlišnosti. A Dre si navíc znepřátelí třídního rváče Čchenga. Dre zná sice základy karate, ale v zemi kung fu mu to k ničemu není a Čcheng mu snadno dá za vyučenou. Dre, který se v cizí zemi cítí zcela osamoceně, nemá jinou možnost než se obrátit s prosbou na údržbáře pana Hana (Jackie Chan). Ten ho tak zasvětí do tajů kung fu.
07.09.2010 19:25 |

podobné články

Našli jsme nejlepší filmovou smrt - v tureckém akčním filmu

 
Pamatujete si ještě na filmovou sérii Karate Kid? V Turecku svého času natočili něco podobného – akční snímek Kareteci Kız ("Karate Girl") vypráví příběh ženy, které se díky usilovnému tréninku karate podařilo pomstít smrt svého manžela.
14.07.2013 08:40 |

podobné články

Zelení: Havířovský rozpočet tentokrát v plusu, ale zadluženi budeme ještě pět let

 
Rozpočet Havířova na rok 2016: zastupitelé schválili rozpočet města na příští rok. V letošním roce umořil Havířov část svého dluhu, od ledna 2016 bude i nadále dluh Havířova alarmujících 489 milionů korun. Je však dobře, že se vedení města snaží dluh Havířova dostat zpátky k nule. V roce 2016 z toho město splatí dalších 112 milionů ze svého rozpočtu. I tak bude stát příští rok půjčka obyvatele Havířova 12,7 % úrok za tzv. dluhovou službu.
23.12.2015 17:00 |

podobné články

Primátor Havířova: Škoda, že k rozpadu "sto jedničkové" většiny nedošlo dříve

 
S primátorem Havířova Zdeňkem Osmanczykem (ČSSD) jsme hovořili nejen o vládní krizi a jejich důsledcích, ale především o problémech, které trápí obyvatele Havířova, kdy se mimo jiné svěřil se svými obavami ohledně záměrů společnosti OKD. Jakou otázku si ale klade v souvislosti s kauzou Davida Ratha?
25.08.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4621 článků)

Primátor Havířova: Škoda, že k rozpadu "stojedničkové" většiny nedošlo dříve

 
S primátorem Havířova Zdeňkem Osmanczykem (ČSSD) jsme hovořili nejen o vládní krizi a jejích důsledcích, ale především o problémech, které trápí obyvatele Havířova, kdy se mimo jiné svěřil se svými obavami ohledně záměrů společnosti OKD. Jakou otázku si ale klade v souvislosti s kauzou Davida Ratha?
25.08.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4621 článků)

České karate smutní. Zemřel světový šampion Jiří Hrabal

 
Havířovský klub karate oznámil na sociálních sítích smutnou zprávu. Ve věku 68 let zemřel legendární karatista Jiří Hrabal. Ještě před třemi lety vybojoval na mezinárodním šampionátu titul v kategorii 65 +. Ve městě na severu Moravy vychovával další generace sportovců.
21.07.2022 09:15 |

podobné články

Podívejte, vždyť nepadá! Čerstvě obarvený Neymar testoval "simulanta" Freda karate kopem

 
Na jeho hlavu se po úvodním duelu fotbalového šampionátu snesla spousta nevole. Fanoušci brazilskému útočníkovi Fredovi nemohou odpustit jeho nahraný pád před chorvatskou brankou, po němž japonský rozhodčí Juiči Nišimora nařídil penaltu, z níž Brazilci vstřelili vítězný gól. Jeho autor Neymar jako by všem kritikům chtěl ukázat, že Fred jen tak nespadne. A na tréninku jeho stabilitu prověřil karate kopem do zad.
17.06.2014 17:30 |

podobné články

Zemřel producent Dannyho parťáků a Karate Kida

 
Ve věku 77 let zemřel v pondělí významný hollywoodský producent Jerry Weintraub, který má na kontě divácké hity, jakými jsou například Dannyho parťáci nebo Karate Kid. O Weintraubově úmrtí informovala jeho mediální agentka Michelle Begaová. Weintraub, známý také jako manažer řady hudebních hvězd, zemřel v losangeleské nemocnici po zástavě srdce.
07.07.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Jerry Weintraub (1 článek)

Pětiletá Indka má černý pásek v karate

 
Pětiletá Varsha Vinodová získala již v pěti letech černý pásek v karate. A je vůbec nejmladší dívkou na celém světě, která tak vysoký stupeň schopností v tomto bojovém umění dokázala získat. Bude proto zapsána v Guinnesově knize světových rekordů.
06.10.2009 14:30 |

podobné články

Nový Karate Kid vymění USA za Čínu. Učit bude Jackie Chan

 
Už příští rok se na plátna kin podívá remake legendy osmdesátých let Karate Kid.
25.12.2009 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (52 článků)

Herec Jackie Chan: Role v Karate Kidovi pro mě byla odpočinková

 
Herec Jackie Chan považuje seriózní roli ve snímku Karate Kid za příjemný odpočinek od akčních komedií, v nichž hraje nejčastěji. Role pana Miyagiho v remaku stejnojmenného filmu z 80. let mu získala pochvalu diváků.
17.06.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (52 článků)

Jackie Chan: "Role v Karate Kid byla příjemným odpočinkem"

 
Hongkongský herec Jackie Chan považuje seriózní roli ve snímku Karate Kid za příjemný odpočinek od akčních komedií, v nichž hraje nejčastěji. Role pana Miyagiho v remaku stejnojmenného filmu z 80. let...
17.06.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (52 článků)

Premiéry - Dál než se zdálo, Karate Kid i Tajemství mumie

 
Premiéru má tento týden romantická komedie Dál než se zdálo, remake rodinného filmu Karate Kid, dobrodružná fantasy Tajemství mumie, dokument Generace 60 a pásmo cestopisných snímků Carstensz - Sedmá hora.
16.09.2010 05:55 |

podobné články

Kovboj malující penisem a prsní karate! To jsou talenti v Německu!

 
V pátek večer začala v Německu již čtvrtá řada talentové show Das Supertalent (obdoba českých talentových soutěží) a ukázalo se, že blázni nežijí jen u nás! Mezi soutěžícími se totiž objevili i takoví lidé, jako například žena, která dělá přímo prsní karate, nebo muž, který maluje obrazy penisem!
27.09.2010 07:45 |

podobné články

Marešovi se vrátila forma! Předvedl i karate s dětmi

 
Je to tady! Moderátor Leoš Mareš je zpět! Dostává se do formy nejen fyzické, jak předvedl v karate s kluky ze skupiny Rapiďáci, ale i řečnické! Pořádných talentů jsme se v soutěži Talentmania sice moc nenabažili, ale aspoň jsme se trochu pobavili humorem Mareše. Mr.GS byli totiž opět nezábavní.
11.10.2010 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3402 článků)

Bendová se chtěla prát. Karate zkoušela na dceru Jirešové

 
Mnoho ženských celebrit přišlo cvičením oslavit 1. výročí otevření jednoho fitness studia. Herečka Ivana Jirešová (34) přivedla dceru Sofii, na které se Alice Bendová (36) nezdráhala vyzkoušet karate!
15.10.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (465 článků)

MŠMT: České karate pomáhá v Japonsku

 
Šek na 40 000 korun převzal dnes japonský velvyslanec od organizátorů letošního MS v karate z Liberce. Výtěžek ze vstupného bude využit na pomoc obětem zemětřesení.
11.06.2011 10:05 |

podobné články

Justin Timberlake: Chci se stát učitelem karate

 
Láká ho profesionální sport. Justin totiž touží už dlouhá léta, že se stane učitelem karate. Uvědomil si to při natáčení posledního filmu.
27.06.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (287 článků)