Článek

Kapela Sto zvířat představuje klip k písni Rodinný foto a míří do Ledáren Braník

 
Pražská skupina Sto zvířat vydala loni v říjnu album 30 let testováno na lidech. Nyní z něho představuje videoklip k písničce Rodinný foto. Zároveň hlásí koncert na letní scéně Lucerna Music Baru v Ledárnách v pražském Braníku.
12.07.2021 12:00 |

podobné články

Podobné články

Kapela Sto zvířat učinila z Ledáren Braník hudební ráj

 
Ledárny Braník se staly pro letošní léto jedním z center hudebního života v Praze. Tento prostor u Vltavy v něj zvelebil produkční tým pražského Lucerna Music Baru. Trávu se mu sice na ploše pod pódiem zatím vysadit nepodařilo, přesto vznikl útulný hudební koutek, který po celé léto nabízí přitažlivé koncerty. Jejich série má jednotící název Lucerna Music Bar Open Air.
23.07.2021 11:50 |

podobné články

Kapela Schodiště představuje klip z různých míst. Je k písni Mám sto chutí

 
Pražská kapela Schodiště má za sebou dva povedené křty nového alba Kupředu. V lednu v nacpané Malostranské Besedě pokřtili novinku Verunka Supice a Jaroušek ze spřátelených Tří Sester, začátkem února v taktéž přeplněném kladenském Dundee Jamu ji nadšeně poléval houslista Jan Hrubý. Nyní kapela vydává klip k písni Mám sto chutí. Na Novinkách.cz má premiéru.
20.02.2020 17:05 |

podobné články

Skupina Sarah & The Adams natočila klip k písni Pověz mi v maringotce

 
Kapela Sarah & The Adams vydala v dubnu album Pověz mi, kolekci jedenácti písní v češtině, jejichž autorkou je zpěvačka Šárka Adámková. Nyní představuje videoklip k titulní písni. Nese se v duchu krásných obrazů, hlubokých emocí a vytváří alternativní svět, do kterého divák dostává při sledování volnou vstupenku. Na Novinkách.cz má klip premiéru.
17.09.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Adams (4 články)

Skupina John Wolfhooker: Klip k písni Freak Show vznikl ve strašidelném domě

 
Česko-slovenská rocková kapela John Wolfhooker natočila loni v lednu ve studiu v Divíně na východním Slovensku pět skladeb, které vznikly přímo na místě. Od srpna loňského roku je postupně zveřejňovala opatřené videoklipem. Nyní představuje klip k písni Freak Show, který je poslední ze série, jež v Divíně vznikla.
29.10.2018 12:00 |

podobné články

Kapela Sto zvířat oslaví 30 let existence novým albem a koncerty

 
Novým albem a koncerty letos oslaví 30 let existence na hudební scéně skupina Sto zvířat. Album pokřtí 25. listopadu v pražském Foru Karlín. Sérii koncertů s názvem Jarní tour 30! zahájí 18. ledna v Teplicích a zakončí 3. dubna v Humpolci, informoval kapelník Sto zvířat Jan Kalina.
08.01.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (14 článků)

Kapela Napořád představuje videoklip k prvnímu singlu Miláček

 
Kapela Napořád ve složení Ondřej Škoch, Petr Kužvart, Barbora Fialová a Josefína Čermáková vznikla na jaře během koronavirové pandemie a stihla už vytvořit autorské písně na celou desku. Nyní představuje první klip k singlu Miláček podle scénáře Viktora Hlobila. Klip má na Novinkách.cz premiéru.
14.12.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kužvart (10 článků) , Ondřej Škoch (9 článků)

Kapela Nanday představuje klip, v němž se potkává taneční vyjádření s hudbou

 
Nanday je rocková kapela, která zná pouze slova teď a tady. Čtveřice se poprvé sešla v roce 2019. Naplno ale propojila své hudební zkušenosti až v roce 2020. Během lockdownů a omezení svou energii vložila do společných písniček. Nyní představuje skladbu a klip Brány. Na Novinkách.cz má premiéru.
25.02.2021 11:00 |

podobné články

Kapela Slza v emotivním klipu k temné skladbě Sobě blíž

 
Kapela Slza nedávno vydala třetí album s prostým názvem 3. Jde o její nejvyzrálejší kolekci, které se dostalo příznivého přijetí. Deska, na níž se kromě tradičního skladatele hudby, kytaristy Lukáše Bundila, nově autorsky podílel i zpěvák Petr Lexa, se pyšní producentskými jmény Oliver Som, Edd Holloway nebo Nick Atkinson. Kapela nyní představuje klip k písni Sobě blíž.
22.06.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lexa (52 článků) , Lukáš Bundil (27 článků)

Režisér Filip Renč natočil další volební klip, tentokrát i pro sebe

 
Známý režisér Filip Renč natočil další volební klip. Poté, co natočil úspěšný volební klip současnému prezidentovi Miloši Zemanovi, vytvořil klip pro politické sdružení z Prahy 8 Nezávislé fórum, kandidující v komunálních volbách 10.-11. října. Klip dostal název „Profesionálové z Prahy 8“.
25.09.2014 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (625 článků)

Státní veterinární správa: Dnes si připomínáme Světový den zvířat

 
Dnes je Světový den zvířat. Na svátek sv. Františka z Assisi – patrona zvířat, si jej již více než osm desetiletí připomínají chovatelé a milovníci zvířat v celém světě. Státní veterinární správa už vzhledem k náplni své práce, nemůže být výjimkou. Jedním z hlavních pilířů její činnosti je problematika správných životních podmínek zvířat, zkráceně nazývaná anglickým názvem welfare. Veterinární inspektoři v této oblasti každoročně provedou několik tisíc kontrol podmínek chovů hospodářských i zájmových zvířat. Důležitá je také osvětová činnost v této oblasti.
04.10.2017 19:40 |

podobné články

Porušil Žito Landa předpisy? Ve sporťáku se děsivou rychlostí prohání centrem Krumlova bez espézetky

 
Daniel Landa  (45) se po loňském úletu s Žitem a kohoutem na Českém slavíkovi rozhodl vrátit na koncertní pódia, a tak už točí jeden klip za druhým. Nejprve se nebezpečně potápěl se žraloky , z čehož vznikl klip k písničce Lagu, teď navíc vydal video ke Krylově písni Král a klaun. Klip k písni vznikal v centru Českého Krumlova, které brázdil děsivou rychlostí, ačkoliv je na seznamu světového dědictví UNESCO! Navíc nemá espézetku. Mrkněte na kejkle Landy ve videu.
30.11.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (572 článků)

Anna K. točila klip k písni, kterou má na svědomí spolupracovník Madonny a dalších hvězd. Video voní Amerikou

 
Po třech letech od vydání oceňovaného alba Světlo pustila Anna K.  (55) do éteru novou píseň. K songu, který nese název Na malou chvíli, zpěvačka o víkendu na soukromém letišti nedaleko Karlštejna natáčela nový klip. „Vždycky chci, aby klip měl sounáležitost s písní. Tato píseň je zvláštní tím, že zvuk se míchal v Los Angeles,“ svěřila zpěvačka.
06.08.2020 13:40 |

podobné články

Zemřel zpěvák skinheadské skupiny Braník: Prohrál boj s dlouhou nemocí!

 
V neděli zemřel Jindřich Kettner, někdejší zpěvák ultrapravicové a skinheadské hudební skupiny Braník, která působila na počátku 90. let. Jeho smrt oznámili na Facebooku pořadatelé festivalu Mighty Sounds, na němž se v posledních letech Kettner podílel.
15.01.2018 18:40 |

podobné články

Vlasta Korec: Praha je krásná celá, ale k srdci mi nejvíc přirostl Braník

 
Rozhlas, televize, divadlo, muzikály. To je svět, který dnes a denně obklopuje herce a moderátora Vlastu Korce (46).  Díky jedné z rolí v legendárním muzikálu  Jesus Christ přerušil své působení na brněnských divadelních scénách a přijel hrát do Prahy. Jak se v metropoli zabydloval a proč mu padl do oka právě Braník?
13.11.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Česká kapela v čele se sexy blonckou natočila nejhorší klip roku. Tu melodii si ale budete zpívat pořád

 
Kapela "O5 a Radeček":http://www.extra.cz/nejhorsi-den-v-zivote-richarda-krajca-zaspal-navstevu-v-radiu-resil-obvineni-z-plagiatorstvi-pisne momentálně vtrhla do českých rádií se songem Vloupám se, ke kterému kdo ví proč natočila asi "nejhorší klip":http://www.extra.cz/vtipna-parodie-na-nejnovejsi-klip-miley-cyrus-tri-kluci-prezpivali-jeji-song-olizovali-kladivo-a-houpali-se-nazi-na-balonu, který v tomto roce zatím u nás vznikl.
05.08.2014 12:35 |

podobné články

Kapela Sendwitch natočila během karantény klip o nepovedeném vztahu

 
Klip ke skladbě Mezi náma, jejíž text vychází z nepovedeného vztahu frontmana kapely, natáčela česká kapela Sendwitch během karantény ve studiu u Thoma Frödeho z Imodia. V plánu mají odehrát 10. května live stream svého koncertu z KD Loučeň. Klip ma na Novinkách.cz premiéru.
04.05.2020 16:00 |

podobné články

Kapela Poetika natočila píseň a klip s Katarínou Knechtovou

 
Skupina Poetika uzavírá trilogii písní a videoklipů Identity se speciálními hosty. Po skladbách Karavana s kapelou Mirai a Elegie s hostujícími John Wolfhooker přichází s popovou písní Cíl. Pozvání ke spolupráci tentokrát přijala slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. Na Novinkách.cz mají písnička i klip premiéru.
29.01.2021 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (130 článků)

Nová kapela Krajina Ró natočila klip o hotelu, který má pokoj pro každého

 
Představuje se skupina Krajina Ró. Její vznik inicioval kapelník formace Jablkoň Michal Němec a jeho kolegy jsou kytarista Tomáš Frolík, zpěvačka Anna Břenková, baskytarista Johnny Judl Jr a bubeník Michael Nosek. Pětice natočila klip k titulní skladbě Hotel Blázen z debutové desky, která vyjde za měsíc. Klip má na Novinkách.cz premiéru.
23.09.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Němec (6 článků) , Michal Němec (6 článků) , Michael Frolík (190 článků) , Michael Michael (1697 článků) , Tomáš Nosek (4 články) , Johnny Johnny (125 článků)

Sto zvířat: Písniček o lásce už bylo dost

 
Muzika není sport, říká stará pravda. Ale někdy se stane, že sportovní disciplína pronikne do říše hudby. To je případ skupiny Sto zvířat, která je čerstvým držitelem rekordu za sto odehraných písní ve třech dnech na letošním Sázavafestu. Kapelník Jan Kalina (47) v rozhovoru vzpomíná, jak k tomu došlo. A mluví i o tom, jak se těší na nový přírůstek do diskografie, album se zvláštním názvem Hraju na klavír v bordelu, které vyjde na prahu září.
08.09.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (14 článků)