Článek

Kandidátka ČSSD je platná, žaloba primátora Ostravy Kajnara opět neuspěla

 
Ani napodruhé neuspěl ostravský primátor a předseda moravskoslezské ČSSD Petr Kajnar v soudním tažení proti krajské kandidátce soc. dem. pro předčasné parlamentní volby. Obvodní soud pro Prahu 1 opět zamítl jeho návrh na vydání předběžného opatření, kterým by byla kandidátka pro předčasné volby do Sněmovny pozastavena.
17.09.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kajnar (77 článků)
Podobné články

Ostravská ČSSD se chce zbavit primátora Kajnara

 
Krajského šéfa ČSSD a ostravského primátora Petra Kajnara, jeho náměstka Tomáše Suchardu a starostku ostravské části Radvanice a Bartovice Šárku Tekielovou vyzvala ostravská ČSSD k ukončení členství ve straně. Důvodem jsou soudní žaloby, které trojice podala před volbami kvůli moravskoslezské kandidátce.
30.10.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Ostrava má nového primátora. Kajnara z ČSSD nahradil Macura z ANO

 
Primátorem Ostravy se dnes stal padesátiletý ekonom a manažer Tomáš Macura (ANO). Ve veřejné volbě ho na ustavujícím zasedání zastupitelstva podpořilo 31 z 54 přítomných zastupitelů. Macura neměl protikandidáta. Ve funkci nahradil někdejšího sociálního demokrata Petra Kajnara, který v čele města stál v předchozích dvou volebních obdobích. Krajské město nyní po složitých vyjednáváních povede vítězné hnutí ANO spolu s ČSSD a lidovci. V pětapadesátičlenném zastupitelstvu bude mít převahu 31 hlasů.
06.11.2014 10:25 |

podobné články

VIDEO: Ruda z Ostravy pomáhá nemocné holčičce písničkou

 
Herec Michal Kavalčík, který je známý spíš jako Ruda z Ostravy, se tentokrát hodil do civilu a napsal písničku pro pětiletou Adélku z Vlčnova, která je po transplantaci jater. Dojalo ho její hrdinství. Další články k tématu: Ruda z Ostravy řekl NE drogám, raději poprvé přiznal novou lásku Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize Rudu z Ostravy baví rádio, protože jen kecá a dostane zaplaceno Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače VIDEO: Ruda z Ostravy v sobě odhalil skrytý talent, umí tančit obočím
02.08.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kavalčík (143 článků)

ČSSD chce primátora Ostravy Kajnara vyloučit ze strany

 
Návrh na zrušení členství v ČSSD ostravskému primátorovi Petru Kajnarovi budou v pondělí 27. ledna projednávat členové místní organizace soc. dem. v Ostravě-Porubě. Důvodem ke zrušení členství je žaloba a návrh na vydání předběžného opatření proti moravskoslezské kandidátce ČSSD před loňskými předčasnými parlamentními volbami.
22.01.2014 14:55 |

podobné články

Baník Ostrava, žaloba, výčitky a babišovci. Víme více o hořkém zákulisí konce primátora ČSSD

 
Vedení ostravské sociální demokracie v pondělí potvrdilo vyloučení primátora Petra Kajnara ze strany. Spolustraníci Kajnarovi vytýkají především žaloby, které na ČSSD podal před předčasnými volbami, ale i další porušování stanov. O okolnostech, které vedly k návrhu na primátorův odchod ze strany, pro ParlamentníListy.cz detailně pohovořili zástupci ostravské ČSSD. Kajnar se k věci nevyjádřil.
25.02.2014 15:05 |

podobné články

Poslední malovaná pobídka k účasti v Louskáčku, opět od Lumíra Kajnara

 
Zítra 31. ledna navždy vyprší čas pro přihlášky do letošní soutěže reklamních kreativců Louskáček a my tu máme poslední z povedených propagačních vizuálů aktuálního ročníku, opět je díle nám již notoricky známého Lumíra Kajnara.
30.01.2012 06:45 |

podobné články

Ruda z Ostravy řekl NE drogám, raději poprvé přiznal novou lásku

 
Herec a moderátor Michal Kavalčík, známý jako Ruda z Ostravy, je opět zadaný. Po vztahu s herečkou Veronikou Novou si našel novou známost mimo svou branži. "Jmenuje se Stáňa. Je to čerstvé, krásné a silné," řekl iDNES.cz Kavalčík, který se nyní připojil k projektu "řekni NE" upozorňujícímu na problematiku drog. Další články k tématu: Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize
04.06.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (382 článků) , Michal Kavalčík (143 článků)

Exprimátor Ostravy Kajnar stáhl svoji žalobu na ČSSD

 
Obvodní soud pro Prahu 1 včera zastavil řízení ve věci žaloby bývalého primátora Ostravy Petra Kajnara, který žaloval ČSSD kvůli tomu, že se nedostal na moravskoslezskou kandidátku pro předčasné volby do sněmovny v roce 2013.
01.06.2015 21:36 |

podobné články

Zaorálek: ČSSD se chce co nejdříve seznámit s žalobou primátora Ostravy P. Kajnara

 
Sociální demokracie nemá zatím dostatek informací o žalobě, kterou měl na složení kandidátní listiny sociální demokracie v Moravskoslezském kraji podat primátor Ostravy Petr Kajnar.
29.08.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kajnar (77 článků)

Ostravská ČSSD chce vyloučit primátora Kajnara ze strany

 
Ostravská organizace ČSSD bude v pondělí 27. ledna projednávat návrh na zrušení členství ostravskému primátorovi Petru Kajnarovi. Důvodem je Kajnarova žaloba a návrh na vydání předběžného opatření proti moravskoslezské kandidátce ČSSD před loňskými předčasnými volbami. Upozornil na to server Novinky.cz.
22.01.2014 15:30 |

podobné články

Nová Miss World je z Venezuely, Češka Domanská neuspěla

 
Nejkrásnější ženou světa je jednadvacetiletá Ivian Sarcosová-Colmenaresová z Venezuely. Druhá skončila kráska z Filipín a třetí zástupkyně Portorika. Soutěž krásy se konala v Londýně a o prestižní titul bojovaly dívky ze 122 zemí. Česká Miss World Denisa Domanská nepostoupila ani do první patnáctky. Další články k tématu: Denisa Domanská zabojuje o titul Miss World, její favoritkou je Švédka MISS POD LUPOU: Nová Česká Miss World Domanská chce být zubařkou Miss World Kuchařová hubne, chce se líbit svému příteli Spor po Miss World: Norka prý v Číně neuspěla kvůli Nobelově ceně míru Titul Miss World získala Američanka, Češka neuspěla Nebýt Kuchařové, nikdo by o Miss World nevěděl, tvrdí Adamec Nová Miss World je z Gibraltaru, Vignerová neuspěla
06.11.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Domanská (97 článků)

Rudu z Ostravy baví rádio, protože jen kecá a dostane zaplaceno

 
Herce Michala Kavalčíka, který se proslavil coby Ruda z Ostravy, teď zaměstnává hlavně práce v rádiu, kterou si nemůže vynachválit. Muzikálům, ve kterých začínal, se už moc nevěnuje. Další články k tématu: Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli
23.02.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (382 článků) , Michal Kavalčík (143 článků) , Iveta Bartošová (6759 článků)

VIDEO: Ruda z Ostravy v sobě odhalil skrytý talent, umí tančit obočím

 
Recesista, bavič a moderátor Frekvence 1 Ruda z Ostravy tvrdí, že tanec obočí, kterým se proslavila na internetu čtrnáctiletá Australanka, dělal dřív než ona. Dokonce ji obvinil z krádeže. Další články k tématu: VIDEO: Ruda z Ostravy rapuje jako Jay-Z a povyšuje Ostravu nad New York Ruda z Ostravy vymění přítelkyni Novou za Šinkorovou, ale jen pracovně Ruda z Ostravy odpoví na zákaz svého hitu Protestsongem Ruda z Ostravy: Báli se, že budu populárnější než Irglová
10.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Kupte ode mě ghetto, vyzval Ostravu majitel Přednádraží

 
Majitel domů v ostravském ghettu Přednádraží Oldřich Roztočil vyzval ve středu otevřeným dopisem ostravského primátora, aby přemýšlel nad odkoupením jeho nemovitostí. Chtěl by se s vedením města Ostravy sejít a dohodnout se o budoucnosti této mediálně proslulé lokality. Ostravského primátora Petra Kajnara (ČSSD) jeho výzva překvapila. Jednání o odkoupení Přednádraží se však nebrání.
22.05.2013 15:25 |

podobné články

Ostravská ČSSD potvrdila vyloučení primátora Kajnara ze strany

 
Vedení ostravské ČSSD dnes potvrdilo zrušení členství ve straně ostravskému primátorovi Petru Kajnarovi. Na dnešním jednání Okresního výkonného výboru ČSSD Ostrava se pro jeho odchod ze strany vyslovilo 15 z 16 přítomných členů. Informaci ČTK potvrdil předseda ostravských sociálních demokratů Adam Rykala. Spolustraníci primátorovi vytýkají žaloby, které na stranu podal před podzimními předčasnými volbami do Poslanecké sněmovny. Kajnar se může ještě odvolat k okresní konferenci, která se koná v březnu. Vyjádření primátora se dnes ČTK nepodařilo získat, už dříve však uvedl, že ČSSD chybí sebereflexe.
24.02.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Adam Rykala (43 článků)

Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou

 
Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy se nedávno opět zviditelnil napálením slovenského moderátora, který si vystřelil z prezidenta Klause. Na Facebooku má 200 tisíc fanoušků, ženám se líbí jeho pozadí nacpané do těsných plísňáků, ale žádná ho zatím neulovila. Další články k tématu: Hrad bude po falešném telefonátu obezřetnější, Klause „pomstil“ Ruda Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli
13.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (382 článků) , Michal Kavalčík (143 článků)

Ostrava: Krize ČSSD pokračuje. Oranžoví radní jsou pryč

 
Obrovské vnitrostranické pnutí v ostravské ČSSD vyvrcholilo rezignací čtyř radních z toho dvou náměstků primátora Petra Kajnara a následně pak ještě zrušením jedné z nejstarších organizací na území města Ostravy, která se nechtěla podvolit tlaku nového ostravského vedení strany.
10.07.2012 10:10 |

podobné články

Povodňová situace v Ostravě by se už neměla zhoršovat, míní primátor

 
Podle primátora Ostravy Petra Kajnara (ČSSD) už by se situace v Ostravě kolem povodní neměla zhoršovat. Primátor to prohlásil po zasedání městské povodňové komise.
17.05.2010 20:40 |

podobné články

Jebu to, neslo se zastupitelstvem, když k odkoupení Baníku chyběl hlas

 
K odstoupení z funkcí vyzvalo v úterý hnutí Ostravak primátora Ostravy Petra Kajnara (ČSSD) a jeho náměstka Dalibora Madeje (ODS). Důvodem je průběh jednání zastupitelstva, na kterém město až na druhý pokus odkoupilo od zadluženého fotbalového klubu Baník Ostrava stadión na Bazalech za 114 miliónů korun.
29.05.2013 11:10 |

podobné články