Článek

Kandidát ODS z Ústecka: Kampaň pirátů? Jako malé štěňátko. Hodíte kostičku, hraje si s ní, pak míček... Jen přebíhání

 
Andrej Babiš a Ivan Bartoš si jedou do Ústeckého kraje pro hlasy. Jinak je tu nikdo nevidí. Tak shrnuje předvolební události poslanec občanských demokratů a starosta tamních Litoměřic Karel Krejza. Zároveň odmítl srovnání Ústecka s Rumunskem, které učinil předseda Pirátů, nebo návrhy na povinné očkování. Naopak podpořil šéfa Bezpečnostní informační služby i deklaraci v Evropské unii.
16.08.2021 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků) , Ivan Ivan (2300 článků)
Podobné články

Lego už nikdy nebude jako dřív: Šlápnutí na kostičku už nebude tolik bolestivé

 
Kdo by neznal známé, dánské barevné kostičky Lego, se kterými jako dítě strávil hodiny vytváření všeho, co mu fantazie dovolila. Na světě také panuje přesvědčení, že šlápnutí na kostičku lega holým chodidlem je srovnatelné s mučením. Nyní je všemu konec. Lego se mění.
05.03.2018 21:40 |

podobné články

Toulavý pes uběhl 1700 km! Pelášil za závodníkem! Dostal totiž kostičku ze soucitu…

 
Čínský cyklista Xiao Yong potkal před závodem toulavého pejska. Ze soucitu mu hodil kostičku, čímž začalo jejich hluboké přátelství. V tu chvíli mladý muž netušil, jak daleko věrnost jeho nového mazlíčka zajde! Pes s ním absolvoval 1700 km dlouhý závod!
29.05.2012 12:10 |

podobné články

VIDEO: Lišácky chycený míček v baseballu

 
Baseballista Jiwan James neuvěřitelně chytil míček letící mezi diváky. Svou rukavicí ho sice minul, ale jakoby zázrakem se míček objevil v jeho druhé ruce.
17.07.2012 10:40 |

podobné články

Tomu se říká postřeh! Takového chlapa by vedle sebe chtěla každá ženská

 
Věřili byste, že existují i takoví hráči baseballu, kteří míček dokáží postřehnout i když jim letí za zády? Pokud jste si mysleli, že není možné, aby někdo chytil míček, který nevidí, podívejte se na následující video. Reportérka v něm dělá rozhovor s hráčem Evanem Longoriou a ten dokáže zachytit míček, který se na ně řítí zezadu, a intuitivně se otočí ve chvíli, kdy už by jednoho z nich trefil. Neuvěřitelné, co říkáte?
11.12.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (278 článků)

Golfista odpálil a míček dopadl na slunícího se aligátora. Na další ránu si netroufl

 
Mezi golfisty je otázkou cti odpálit míček odkudkoliv, kam dopadne. Najdou se ale chvíle, kdy jde sportovní pýcha stranou. Jednou z nich byla i situace, ke které došlo 5. dubna v americké Jižní Karolíně. Míček totiž dopadl přímo na hřbet 2,5 metrů dlouhého aligátora.
11.04.2021 06:00 |

podobné články

Chodec nepřežil přebíhání silnice. VLETĚL PŘÍMO POD NÁKLAĎÁK!

 
Chodec ve čtvrtek po poledni zemřel při přebíhání vozovky na Mladoboleslavsku. Informace agentury Mediafax potvrdil mluvčí mladoboleslavské policie David Schön.
28.07.2011 16:00 |

podobné články

Test: Hodíte se k sobě?

 
V yzkoušejte si, jestli se k sobě s par tnerem hodíte, nebo zda jste každý z jiného těsta a jen těžko budete hledat společnou řeč
26.12.2011 06:15 |

podobné články

Bude se mi tu líbit? Tipy, jak to bezpečně poznáte

 
Během výběrového řízení jsou to personalisté, kteří během chvíle umí odhadnout, zda se na danou pozici hodíte, či nikoliv. Většina z nich se ale tuto dovednost několik let učila. Jak tedy máte poznat vy, že se na pro vybranou pozici hodíte? Poradíme vám, jak na to.
19.05.2016 11:20 |

podobné články

Piráti, to jsou perly. Blokují věci pro kraj, říká poslanec ANO z Ústecka

 
Předvolební kampaň směřuje do finále a pozornost se upírá právě na Ústecký kraj, kde proti sobě mimo jiné stojí premiér Andrej Babiš (ANO) a šéf Pirátů Ivan Bartoš. Ústecký poslanec Jaroslav Bžoch (ANO) v plátku Náš Region uvedl, že se na tento volební souboj v kraji těší. Kriticky se pak vymezil k Pirátům. Bartoš podle něj hned v kraji všechny jen urazil srovnáváním Ústecka s Rumunskem a kolegové Piráti ze Sněmovny, zase mluví o tématech, o kterých často nic neví.
01.09.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků) , Ivan Ivan (2300 článků)

Štěňátko v krabici někdo odhodil na trávník ve Vysočanech! Prochladlého pejska zachránil kolemjdoucí

 
Lidská krutost se znovu ukázala v plné parádě. Jen díky všímavosti kolemjdoucího se podařilo zachránit malé štěňátko, které někdo v krabici odhodil na trávník v pražských Vysočanech. Uvězněné psí miminko kňučelo a tím na sebe upozornilo. Muž si vzal prochladlého pejska domů a druhý den ho odvezl do útulku v Troji.
03.12.2018 15:10 |

podobné články

Děti hodily štěňátko mezi dospělé psy a bavily se, jak ho bolestivě hryžou! Trestu se vyhnou

 
Dva výrostci na východě Slovenska vhodili malé vyplašené štěňátko mezi velké psy a natáčeli si, jak se na pejska rozzuřeně vrhají. Štěně se pod kousanci psů jen třáslo strachy a nešťastně kňučelo!
23.04.2021 18:30 |

podobné články

Opice si adoptovala štěňátko. Dokonce ho nechává jíst první!

 
Láska může vzniknout jak mezi lidmi, tak i mezi zvířaty. A je úplně jedno, co jsou to za zvířata. Začátkem tohoto měsíce si opice makak rhesus osvojila malé štěňátko z Indie. Ujala se ho a hned si padli oba do noty. Stará se o něj, jako by byla jeho maminka, a pečuje o něj doslova s láskou.
23.01.2016 13:31 |

podobné články

VIDEO: Krkavčí fanoušci na baseballu rozplakali dítě

 
Pro každého baseballového fanouška v Americe je míček, který přiletí z pole na tribunu, ohromně ceněným suvenýrem. To ví doslova každé malé dítě. Doslova před nosem vzali tento klenot chlapci, který se kvůli tomu v náručí svého otce usedavě rozplakal. Lidé sedící opodál se na to nemohli dívat a dali mu míček, který na tribunu doletěl chvíli předtím.
26.04.2012 20:00 |

podobné články

Štěňátko zázračně přežilo dvě smrtící injekce, teď jej chtějí tisíce lidí

 
Malé vzrůstem, ale obrovské svou vůlí žít je štěňátko z amerického města Sulphur v Oklahomě, které zázračně přežilo dvě smrtící dávky sedativ a příšerné podmínky v krabici, kde muselo do druhého dne vydržet s utracenými psy. Dříve nechtěné štěně si nyní přejí osvojit tisíce lidí nejen z Oklahomy, ale z celých Spojených států.
05.03.2011 15:25 |

podobné články

Štěně: Co byste měli vědět, než si pořídíte pejska

 
Mít doma malé štěňátko je splněný sen mnoha dětí a mnoho rodin si nový přírůstek bere právě o prázdninách.  Štěňátko s sebou, ale kromě roztomilosti a radosti, přináší i hodně starostí a povinností. Přinášíme vám praktické rady, které soužití s novým zvířecím členem domácnosti usnadní.
14.07.2016 10:10 |

podobné články

Ústecká ODS chce odebrat licence svým největším sdružením

 
Výkonná rada ODS se bude ještě do konce června zabývat návrhem na odebrání licencí, tedy faktické zrušení čtyř největších stranických buněk v Ústí nad Labem. Na dotaz ČTK to dnes uvedla mluvčí strany Jana Havelková. Odebrání licencí požaduje ústecká oblastní rada ODS. Krajský předseda Libor Turek dnes na dotaz ČTK nereagoval. Návrh přichází jen týden poté, co sněm volitelů rozhodl o podobě kandidátky pro podzimní komunální volby. Ve stranických primárkách neuspěl ani jeden ze současných zastupitelů.
15.06.2018 20:35 |

podobné články

Dívka odpálila pingpongový míček ňadrem. Přátelům tím vyrazila dech

 
Na večírcích toho člověk zažije... a nemusí se to týkat jen alkoholu a následných stavů. Dívka na videu předvedla nekonvenční sportovní disciplínu, když vzala pingpongový míček a odpálila ho ňadrem přes půl místnosti. Přátelé jen třeštili oči, co ta holka umí...
01.02.2020 20:30 |

podobné články

Piráti už balí STAN. Bartoš dostal zelenou pro jednání o koalici s Rakušanem

 
Vedení Pirátů může jednat s hnutím STAN o volební koalici pro sněmovní volby v příštím roce a případné spolupráci ve Sněmovně a vládě, získalo k tomu souhlas členů v on-line referendu. Vyplývá to z výsledků hlasování, které bylo uzavřeno dnes ve 22:00. Jednání o koalici získalo podporu 695 hlasů, přičemž v referendu může rozhodovat zhruba tisícovka Pirátů. Účast Pirátů v hlasování byla 80 procent, sdělila mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Pro koalici přišlo 81 procent hlasů - 695 od 858 Pirátů.
23.11.2020 22:30 |

podobné články

Voliči křiváka Drahoše, propleskněte se, vyzývá drsná blogerka poté, co začal prezidentský kandidát předvádět nyní

 
Senátní kampaň neuspěšného kandidáta na Pražský hrad a bývalého předsedy Akademie věd ČR Jiřího Drahoše, který kandiduje v Praze 4, ostře zkritizovala rázná blogerka Lucie Provazníková. Drahošova kampaň podle ní více než ta prezidentská odhaluje dvě věci: Vede ryze negativní kampaň a osočuje druhé z toho, na čem sám svou kampaň zakládá. „Kampaň Jiřího Drahoše: Když má křivák na čele nálepku slušňák,“ píše na svém webu blogerka.
03.09.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1197 článků)