Článek

Kanál Novy pro muže Fanda začíná vysílat v pozemní síti 4 Pařízkovy Digital Broadcasting

 
Šest týdnů od svého startu začíná Fanda, pátý televizní kanál rodiny Nova zaměřený na muže, vysílat v pozemních sítích. Nova ho nechala umístit do multiplexu 4, digitální sítě společnosti Digital Broadcasting, kterou vlastní mediální podnikatel Radim Pařízek. Fanda má v síti 4 odstartovat během dnešního odpoledne.
24.08.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Pařízek (21 článků)
Podobné články

Digital Broadcasting kompletuje televizní síť 4, už je ve všech čtrnácti krajích Česka

 
Nejmladší sít digitální televize na českém území, multiplex 4 rozšiřuje svůj dosah. Její provozovatel, společnost Digital Broadcasting aktuálně zprovoznila vysílače Jablonec nad Nisou – Černá Studnice (kanál 25) a Olomouc – Slavonín (kanál 44) a v metropoli nově vysílač Praha – Ládví (má být dnes spuštěn na definitivním kanálu 42).
03.10.2012 14:05 |

podobné články

Kanál Fanda míří do pozemního vysílání

 
Televizní kanál Fanda, patřící pod Novu, bude od pátku odpoledne v běžném pozemním vysílání. Společnost CET 21 se na tom dohodla s provozovatelem multiplexu 4, společností Digital Broadcasting.
24.08.2012 14:35 |

podobné články

Telefónica převádí multiplex na Pařízkovu Digital Broadcasting

 
Společnost Telefónica Czech Republic převádí digitální síť (tzv. multiplex 4) na společnost Digital Broadcasting. Multiplex 4 pokrývá Prahu, Brno a Ostravu a vysílají v něm nyní televize ČT 1 a Nova v HD rozlišení a hudební Óčko.
25.01.2012 12:00 |

podobné články

Radiokomunikace přetáhly hudební televizi Óčko do třetího multiplexu, šíří ji celoplošně

 
Dnes, v neděli 24. června začala v televizní síti 3 vysílat hudební televize Óčko. Donedávna se šířila v síti 4, kterou nově rozvíjejí Radim Pařízek a Vladimír Železný, pod firmou Digital Broadcasting, snaží se získat právě malé či regionální kanály. Óčko nakonec ale dalo přednost jejich konkurenci – operátora sítě 3, firmu Czech Digital Group vlastní České Radiokomunikace.
24.06.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (159 článků) , Radim Pařízek (21 článků)

Nový kanál pro muže Fanda televize Nova může do pozemních sítí, na kabel i satelit

 
Třemi cestami – v pozemních digitálních sítích, v kabelových rozvodech a přes satelit – se bude moci k divákům dostávat chystaný nový kanál televize Nova nazvaný Fanda. Rada pro vysílání mu udělila satelitní licenci. Pro kabelové sítě a platformu DVB-T oprávnění vydala dřív, v těchto dvou případech teď jen souhlasila se změnou názvu z původního Kanál 5.
15.06.2012 01:50 |

podobné články

Letní olympiádu v HD pozemně odvysílají Radiokomunikace i Železný s Pařízkem

 
Přetahování o programy pokračuje, provozovatelé pozemních televizních sítí 3 a 4 teď ulovili stejně atraktivní obsah – letní olympiádu v Londýně ve vysokém rozlišení obrazu. Od 26. července do 12. srpna poběží přenosy v HD na dvou místech v pozemním vysílání, a to v síti 3 operátora Czech Digital Group (potažmo Českých Radiokomunikací) a v síti 4, kterou provozuje firma Digital Broadcasting Radima Pařízka a Vladimíra Železného.
25.06.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (159 článků) , Radim Pařízek (21 článků)

Stanice Fanda bude dostupná přes antény

 
Televizní stanice Fanda, patřící do mediální skupiny Nova, zamířila šest týdnů od svého startu do pozemního vysílání. Majitel licence k vysílání, společnost CET 21, se na tom dohodla s provozovatelem multiplexu 4, společností Digital Broadcasting.
24.08.2012 14:10 |

podobné články

Stanice Fanda bude dostupná i přes antény

 
Televizní stanice Fanda, patřící do mediální skupiny Nova, zamířila šest týdnů od svého startu do pozemního vysílání. Majitel licence k vysílání, společnost CET 21, se na tom dohodla s provozovatelem multiplexu 4, společností Digital Broadcasting.
24.08.2012 14:15 |

podobné články

Nový kanál TV Nova se jmenuje "fanda" a bude zaměřen na průměrné muže

 
Televize Nova dnes požádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o změnu názvu z Kanálu 5 na konkrétní název "fanda". ČTK to řekl informovaný zdroj. Název fanda znamená fanouška, a to nejen sportovního, ale i filmového a kulturního. Nova má nyní čtyři stanice, a to Nova, Nova Cinema, československou verzi hudební stanice MTV a sportovní kanál Nova Sport.
01.06.2012 19:40 |

podobné články

V ČR probíhá druhá vlna digitalizace televizního vysílání

 
Druhou vlnu digitalizace televizního vysílání v Česku dokončují společnosti podnikatele Radima Pařízka. Největší alternativní síť televizních vysílačů Multiplex 4, kterou provozuje firma Digital Broadcasting, zvýší do konce letošního roku pokrytí na 95 % obyvatel z dnešních 89,1 %. Rozšíření se dočká i Regionální síť 7 společnosti Progress Digital, která je součástí rozšířeného multiplexu veřejnoprávní České televize pod názvem MPX1a a v současnosti nabízí pokrytí 82,5 % obyvatel ČR.
04.09.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Pařízek (21 článků)

Nový kanál televize Nova pro muže se bude jmenovat fanda, má jít i na satelit

 
Televize Nova v pátek požádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o změnu názvu z Kanálu 5 na konkrétní název „fanda“. Informovaný zdroj to řekl agentuře ČTK. Název fanda znamená fanouška, a to nejen sportovního, ale i filmového a kulturního.
04.06.2012 19:45 |

podobné články

Programový šéf Primy: kanál Fanda konkurencí Prima Cool není, ale bude

 
Považovat nový kanál Fanda televize Nova za konkurenci Primy Cool je pro televizi Prima zatím předčasné. ČTK to řekl programový ředitel FTV Prima Petr Vladyka s tím, že na místě je ale ostražitost, která zajistí vítězství v potenciálním konkurenčním boji.
13.08.2012 12:35 |

podobné články

Televizní síť 4 rozšiřuje pokrytí ve východních Čechách, na Ostravsku a Karvinsku

 
Společnost Digital Broadcasting, provozovatel televizního multiplexu 4, spustila v pondělí vysílání z definitivního anténního systému na vysílači Hradec Králové–Chlum (kanál 45), který má zajistit pokrytí Hradecka a Pardubicka a okolí. Sdělil to majitel firmy Radim Pařízek.
09.10.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Radim Pařízek (21 článků)

Sobotka se Zaorálkem mají výhrady k pozemním zátahům proti Islámskému státu

 
Případná pozemní operace proti takzvanému Islámskému státu není podle členů české vlády jednoznačným řešením krize v Sýrii. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) po dnešní mimořádné schůzce k vyhodnocení bezpečnostních opatření po teroristických útocích v Paříži řekl, že pozemní akce je sice nutná, ale klíčem k řešení situace v Sýrii je dohoda velmocí a dalších aktérů krize. Před riziky pozemní operace dnes varoval také ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Na web napsal, že pozemní akce Západu v minulosti vedly k posílení extremistů.
16.11.2015 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2588 článků) , Bohuslav Sobotka (9546 článků)

Nova spustí svůj pátý kanál Fanda 14. července. Má vysílat jen na satelitu a v kabelech

 
Logo chystaného kanálu pro muže Fanda. Repro: faceboom.com/fandatv
10.07.2012 19:40 |

podobné články

Vladimír Železný chce převálcovat zpravodajství ČT. Startuje politicky nekorektní televizi. Toto vše prý uvidíte na obrazovkách

 
Televizní podnikatel Pál Milkovics (S&P Broadcasting) a dlouholetý šéf Novy Vladimír Železný přišli s dalším překvapivým strategickým oznámením. Chtějí divákům před prázdninami nabídnout nový zpravodajský kanál, který bude vysílat nepřetržitě 24 hodin a novinkou bude, že toto zpravodajství nebude politicky korektní. Dokonce do něj budou moci vstupovat diváci přímo přes sociální sítě anebo Skype a politici a hosté budou moci se svými diváky přes televizi komunikovat. „Budeme razantní, nelítostní, budeme rychlí a nebudeme zahlcovat diváka zbytečnými informacemi,“ uvedl k tomu minoritní majitel Z24 Železný.
06.04.2017 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (159 článků)

Nový kanál ČT :D odstartoval s ostudou: Děti zatím ostrouhaly! Nenaladil ho ani generální ředitel!

 
Měla to být bomba, ale nevyšlo to. Česká televize vsadila vše na nový dětský kanál, který začal vysílat tuto sobotu. Jeho pořady ale viděl málokdo. Kanál totiž mnozí diváci nemohou naladit!
04.09.2013 12:15 |

podobné články

Začala vysílat Active TV. Nabízí teleshopping či lechtivé filmy

 
V pondělí začala v Česku vysílat nová celoplošná televize Active TV. Nová stanice chce být prvním interaktivním kanálem na tuzemském trhu se zaměřením na zábavu a přímý prodej, oznámila společnost Czech Digital Group, která je provozovatelem třetího multiplexu, v němž bude nová stanice vysílat.
22.04.2013 14:40 |

podobné články

Česká televize spustí v srpnu dva nové programy. ČT art a kanál pro děti

 
Česká televize spustí na konci srpna spolu s novým dětským kanálem Déčko i nový kulturní kanál nazvaný ČT art. Vysílat bude večer na frekvenci Déčka. Mezi šestou a dvacátou hodinou poběží program dětského kanálu ČT:D, po osmé hodině večer dostane prostor kulturní kanál ČT art. Na tiskové konferenci to dnes řekl generální ředitel ČT Petr Dvořák. 
21.02.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (618 článků) , Petr Dvořák (613 článků)