Článek

Kamioňákovi Pavlovi se v Německu udělalo špatně, na sanitku ale čekal marně: Manželka a dcery zůstaly na vše samy

 
Kamioňák Pavel byl se svou manželkou dlouhých 13 let. Přestože trávil mnoho času na cestách, když zrovna nebyl doma, s ženou si každé ráno telefonoval. Jenže jednu zářijovou středu už nezavolal. V Německu se mu totiž udělalo nevolno, na záchranku ale čekal marně, zemřel. Nešťastná rodina, která po něm zbyla má navíc strach, aby nepřišla o střechu nad hlavou.
21.11.2021 06:05 |

podobné články

Podobné články

Kamioňákovi se udělalo v Německu špatně: Pomohli mu čeští i němečtí záchranáři

 
Štěstí v neštěstí měl český kamioňák, kterému se na dálnici v Německu udělalo zle. Stačil ještě zavolat svému šéfovi, který ihned vyrozuměl operátory tísňové linky 112 v Plzeňském kraji. Ti předali informace kolegům do Německa a muž se tak včas dostal do nemocnice v Norimberku.
21.11.2017 15:35 |

podobné články

Kamioňákovi u Slaného hodili na čelní sklo pytel výkalů: Policie hledá fekálního fantoma!

 
Skutečný bizarní případ šetří kladenští policisté. Kamioňákovi u Slaného totiž někdo rozbil přední sklo plným pytlem vyhozeným patrně za jízdy z vozu. Igelitka byla navíc plná výkalů...
29.01.2020 16:55 |

podobné články

PRÁVĚ NYNÍ: Angelu Merkel museli evakuovat! V Německu před fotbalovým stadionem našli sanitku plnou trhaviny!

 
MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Další obrovský masakr se chystal v Německu! Před fotbalovým stadionem v Hannoveru našli sanitku plnou trhaviny.
17.11.2015 21:06 |

podobné články

Juraj (†45) zemřel při fotbalovém zápase: Zůstaly po něm děti Monika (7) a David (11)

 
Bez táty zůstaly dvě děti Monika (7) a David (11) z Topoľčan. Jejich táta Juraj (†45) zemřel náhle při tom, co miloval. Hrál fotbal. Poté, co odkopl míč, se mu znenadání udělalo špatně, proto si šel sednout na lavičku. Na hřiště se už ale nevrátil. Jeho manželka Monika (41) zůstala bez manžela a děti bez otce.
22.07.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (1075 článků) , David David (806 článků)

Chůva z pekla: Holčičku (8) na hotelu prodala pedofilnímu kamioňákovi!

 
Kristen Milsapová se ochotně nabídla, že pohlídá svému známému teprve osmiletou dívku, kterou následně přivedla do hotelu ve West City Waley v Utahu, kde už na ně čekal Michael Travers (54), profesionální řidič kamionu. Dvojice děvčátko sexuálně obtěžovala, po celou dobu si krutý akt fotila.
17.05.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1747 článků)

Jirásková a Bohdalová: Proč obě zůstaly samy?

 
Narodily se ve stejném roce, kdy zřejmě zrovna letělo jméno Jiřinka. Jejich sudičky jim daly do vínku herecké nadání a že by obě měly projít mnoha životními zkouškami. Co mají společného? Čím se liší? A proč nakonec obě zůstaly samy?
08.05.2011 05:15 |

podobné články

Za vraždu Markéty (†24) hrozí Pavlovi (19) doživotí: Pokusil se zabít!

 
Dost možná se už nikdy nedostane z basy. Pavlovi N. (19), který se v indickém státě Góa přiznal k vraždě své přítelkyně Markéty H. (†24), totiž dle tamních zákonů hrozí doživotní vězení!
09.08.2013 19:20 |

podobné články

Premiér Sobotka: Gratuluji generálovi Pavlovi, je to úspěch naší armády i celé země

 
Rád bych pogratuloval armádnímu generálovi Petru Pavlovi k jeho dnešnímu zvolení předsedou Vojenského výboru NATO.
20.09.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (824 článků)

Po Pavlovi uneseném v Libyi pátrá Interpol: Diplomaté jsou připraveni vyjednávat

 
Do pátrání po Pavlovi, kterého minulý týden unesli radikálové v Libyi, se zapojilo velké zvíře. Na pomoc Čechům přišel už i Interpol. Zveřejnil Pavlovu fotku i celé jeho jméno.
13.03.2015 16:45 |

podobné články

Zloději Pavlovi Novotnému zpřísnili trest za krádež u herce Milana Kňažka

 
Slovenský soud v obnoveném líčení zpřísnil českému občanovi Pavlovi Novotnému trest za loňskou krádež v bratislavské vile herce Milana Kňažka. Proti původnímu trestu tří let vězení, který slovenský nejvyšší soud letos v létě zrušil, bratislavský okresní soud Novotnému dnes vyměřil vězení v trvání pěti let a čtyř měsíců. Novotný se vzdal odvolání, prokurátor si ponechal lhůtu na rozhodnutí.
20.11.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (89 článků) , Pavel Novotný (1160 článků)

Už jen dva kroky zbývají Pavlovi Novotnému, aby dotáhl, o čem se mluví v nejvyšších patrech politiky. Nečekaná hra o Fialu se štemplem slabosti a výsměchu

 
„Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě a starosta městské části“ – to je claim, který už řadu let používá Pavel Novotný (ODS) na svém profilu na ParlamentníchListech.cz. Původně zábavná hra, nadsázka a ostré direkty na všechny strany ovšem přešly do zcela jiné roviny. Teď už se nehovoří o Pavlovi Novotném bez souvislostí. Rovnítko se dává především mezi jeho chování a budoucnost ODS. V rámci aktuálního dění zaznamenala naše redakce hned několik postřehů, které prstem ukazují i na předsedu ODS Patra Fialu. Ne příliš lichotivě.
15.05.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1160 článků) , Pavel Fiala (167 článků)

Bém: Vedení Prahy jen populisticky řeší, co se udělalo v minulosti špatně

 
Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) překvapil ostrou kritikou současného vedení metropole, s níž ve čtvrtek dopoledne vystoupil před pražskými zastupiteli. Radním vytkl populismus, řeší prý jen to, co se udělalo špatně, a přitom sami zadlužují město.
20.09.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (853 článků)

Profesionální jedlík zvládl jako první výzvu, ze které by se mnohým udělalo špatně

 
Výkon, ze kterého by se většině lidí nejspíš udělalo špatně, předvedl britský jedlík Adam Moran. Za necelých 20 minut do sebe totiž dokázal nasoukat sedm liber (něco málo přes tři kila) lívanců.
10.02.2016 11:25 |

podobné články

Předseda klatovského soudu boural: Prý se mu za volantem udělalo špatně

 
Nehodu tří aut způsobil předseda klatovského soudu Martin Matějíček (44). U Janovic nad Úhlavou na Klatovsku se jeho vůz srazil s dalšími dvěma auty a začal hořet. Šéfovi klatovské justice se údajně za volantem udělalo špatně.
08.01.2018 16:35 |

podobné články

Putin si pozval na kobereček vedení rozvědky. Náčelníkovi se z toho udělalo špatně

 
Náčelník ruské vojenské rozvědky GRU generálplukovník Igor Korobov (62) byl na „koberečku“ u prezidenta Vladimira Putina. Podle zdrojů se zpovídal ze „zpackané“ operace v Salisbury i z nezdařených kybernetických útoků v Nizozemsku a Velké Británii. Korobovi se po návratu domů udělalo špatně, ruský tisk informoval o tom, že GRU pravděpodobně čeká čistka, uvedl deník Daily Mail.
10.10.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3690 článků)

Náhlá smrt Jaroslava Kubery: Oblíbenému politikovi se udělalo špatně v kanceláři

 
Občany České republiky v pondělí zasáhla smutná zpráva o odchodu předsedy Senátu Jaroslava Kubery. Charismatický muž zemřel ve věku dvaasedmdesáti let. Podle jeho asistentky se Kuberovi udělalo zničehonic špatně v jeho kanceláři.
20.01.2020 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1144 článků)

Millie (18) se na party udělalo špatně a vypadala jako posedlá! Vypila drink s drogou? Případ řeší policie

 
Děsivý zážitek má za sebou osmnáctiletá Millie Taplinová. Dívka šla s kamarádkami na večírek a dopadla velice špatně. Když vypila jeden z drinků, udělalo se jí nevolno. V nemocnici se pak zmítala v podivných křečích.
17.08.2021 21:25 |

podobné články

Záhadné úmrtí v Plzni: Muže našli po ošetření mrtvého pod okny nemocnice

 
Udělalo se mu špatně, nezavolal si ale sanitku a do nemocnice vyrazil po svých. Tam Plzeňana (†68) lékaři v pátek večer skutečně ošetřili, domů se už ale nevrátil. Jeho tělo bylo nalezeno až v pozdních nočních hodinách u zadního vchodu do špitálu.
06.12.2015 22:20 |

podobné články

Iva Janžurová: Vážný úraz na jevišti!

 
Herečka Iva Janžurová (69) si během představení rozbila hlavu. Podle vlastních slov se jí udělalo najednou špatně a šla k zemi. Při pádu se herečka přímo před diváky hry Mikve ošklivě zranila na hlavě, tekla jí krev. Lidé z pražského Národního divadla museli okamžitě zavolat sanitku. „Ano, paní Janžurová byla ošetřena,“ přiznal Blesku mluvčí ND Tomáš Staněk.
11.01.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (560 článků) , Tomáš Staněk (71 článků)