Článek

Kam zmizela Dixie?

 
Kam zmizela Dixie? V slzavé údolí se proměnila radost z vytoužené fenky. Adélka (12) s maminkou Evou Petříkovou (44) na ni dlouho šetřily. Společné štěstí si ale užívaly jen rok. Před týdnem se Dixie ztratila ze zahrady.
13.10.2018 12:20 |

podobné články

Podobné články

Tohle je Dixie: Nejhezčí voříšek v Česku! Jenže nemá domov! Nechcete ho?

 
Kříženec jezevčíka Dixie (4) zažil zatím v životě jen kopec smůly. Nejprve ho policie dovedla do útulku, protože se sám potloukal po ulicích. Pak si ho vzal nový majitel, kvůli výhrůžkám sousedů ale pejska zase musel vrátit zpátky do útulku. Dixie teď znovu čeká na nového páníčka.
12.09.2011 05:15 |

podobné články

Stanley's Dixie Street Band: zpíváme v češtině na přání posluchačů

 
Koncem února vydal profesionální dixieland Stanley's Dixie Street Band z Kopřivnice třetí samostatné CD nazvané Dixieland ve filmových melodiích. V téměř 50 minutách se vedle šlágrů našich prababiček, jako například Jen pro ten dnešní den nebo Život je jen náhoda z filmu Pudr a benzín, objevují i méně známé písně jako Sám já chodívám rád z detektivního filmu Třináctý revír. Stanley's Dixie Street Band hraje ve složení Standa Dětský (trumpeta, zpěv), Roman Volný (klarinet), Milan Rusnák (trombón), Pavel Dluhoš (banjo) a Tomáš Ličman (suzafon).
13.04.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (285 článků)

Pejsek byl pro Adélku splněný sen: Dixie zmizela ze zahrady, neviděli jste ji? Kamarádka nabízí odměnu

 
Maminka Eva Petříková s dcerkou Adélkou z Kolínska jsou už zoufalé. Před téměř týdnem jim ze zahrady zmizel teprve 14měsíční pejsek, který byl pro rodinu bez táty splněným snem. Ačkoliv po ní usilovně pátrají a nabízí i finanční odměnu, zatím se neobjevila ani jedna stopa. Pomůžete?
10.10.2018 20:00 |

podobné články

Rodina se strachuje o Jitčin život: ZMIZELA před třemi týdny!

 
Thriller Zmizelá uchvátil čtenáře a diváky v kinech. Jenže tohle není románová fikce, ale česká realita. Také Jitka Vlasáková (45) zmizela. Neznámo kam, rodina ji neviděla již tři týdny. Policie po ženě pátrá a má prý důvodné podezření, že se Jitka stala obětí násilného trestného činu!
10.12.2014 19:40 |

podobné články

Floriďan žaluje květinářství o 260 tisíc korun za píchnutí o trn růže

 
Charles Imwalle z Floridy je přesvědčen, že květináři nesmí prodávat růže s trny. On si jednu kytici z těchto květů koupil v obchodním domě Winn-Dixie a o trn se píchl. Teď žaluje jak obchodní dům, tak dodavatele květin Passion Growers a požaduje po nich odškodné dosahující v přepočtu asi 260 tisíc korun. Po píchnutí se totiž léčil dva měsíce na infekčním oddělení.
29.05.2011 06:30 |

podobné články

Robert Křesťan převzal z Ameriky to dobré

 
Novinka Roberta Křesťana a Druhé trávy Marcipán z Toleda vznikla pod dohledem Richarda Dodda (zvuk Toma Pettyho nebo Dixie Chicks) v Nashvillu. Spolupráce s americkým producentem Stevem Walshem může zvenku vypadat jako reklamní tah, ale asi měla svůj smysl.
29.06.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků) , Tom Petty (9 článků)

Příběhy pejsků z útulků: Nejkrásnější byla i Viky

 
Tak jako Dixie byl nejkrásnější mezi malými voříšky, v kategorii velkých vyhrála 1. místo fenka Viky z útulku v Podlíšťanech.
16.09.2011 10:50 |

podobné články

Dixie, nejhezčí voříšek v Česku: Nehne se od nové paničky!

 
Vítězství v soutěži o titul Nejhezčí voříšek roku 2011 převrátilo kříženci jezevčíka Dixiemu z kralupského útulku život naruby. Hned jak milý, ale opuštěný pejsek zazářil jako hvězda na stránkách pondělního Aha!, mohl si nový domov doslova vybírat! „Od rána se telefonáty zájemců o něj netrhly,“ říká vedoucí útulku Monika Kolková.
16.09.2011 12:15 |

podobné články

Gratulujeme! Slavná seriálová doktorka se stane ve dvaatřiceti poprvé maminkou

 
Hollywood bude mít za pár měsíců další slavnou maminku. Ve svých dvaatřiceti se jí poprvé stane herečka Rachel Bilson známá především jako půvabná a do své profese zapálená lékařka Zoe ze seriálu Doktorka z Dixie. S o rok starším partnerem Haydenem Christensenem čekají potomka, což oznámila hereččina kamarádka časopisu US Weekly.
22.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Hayden Christensen (3 články) , Rachel Bilson (6 článků)

Překvapení! S Beyoncé je i country sexy

 
Když se řekne country, mnozí si představí chlapíka v kostkované košili a s kovbojským kloboukem, jak drnká na kytaru či na banjo. Milovníkům téhle hudby se taky trochu posměšně říká »kotlíkáři«. Jenže v podání Beyoncé (35) může být i tenhle hudební žánr zatraceně sexy! Nevěříte? Tak se podívejte, co předvedla na jednom pódiu s Dixie Chicks!
04.11.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dixie Chicks (2 články)

Překvapení! S Beyoncé je i country sexy

 
Když se řekne country, mnozí si představí chlapíka v kostkované košili a s kovbojským kloboukem, jak drnká na kytaru či na banjo. Milovníkům téhle hudby se taky trochu posměšně říká »kotlíkáři«. Jenže v podání Beyoncé (35) může být i tenhle hudební žánr zatraceně sexy! Nevěříte? Tak se podívejte, co předvedla na jednom pódiu s Dixie Chicks!
07.11.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Dixie Chicks (2 články)

Novou koncertní sezónu v sále budějovického rozhlasu otevře špičkový dixieland

 
Svižný a optimistický dixieland kapely Stanley´s Dixie Street Band odstartuje novou koncertní sezónu ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Ve středu 18. ledna tato pětičlenná kapela velmi vstřícným způsobem spojí tradiční jazz s plejádou starých swingových šlágrů.
15.01.2017 16:15 |

podobné články

Kuchař sekal v restauraci krysám hlavy. Majitelce se z toho udělalo zle

 
Hodně drsné záběry se objevily na internetu poté, co hygienická kontrola zavřela barbecue restauraci Dixie Pig. Podnik na Floridě porušoval celou řadu předpisů. A místní kuchař se na videích navíc bavil tím, že krysám na podlaze sekal hlavy sekyrou. Právě přítomnost krys byla přitom jedním z důvodů, proč hygiena restauraci zavřela.
25.06.2018 22:20 |

podobné články

Kam zmizela Viktorka (3,5)? Možná ji také unesli!

 
Unesená Michalka míří s maminkou domů do Ústí, na druhém konci republiky však policie vyhlásila nové pátrání! Tentokrát hledá Viktorku (3,5), která zmizela neznámo kam. Mohla se stát údajně také obětí únosu, jenže i tenhle případ se už od začátku jeví jako zamotaný.
14.07.2012 17:05 |

podobné články

NASA posílá k Marsu sondu, bude pátrat po tom, kam zmizela voda

 
Mise MAVEN pro výzkum marsovské atmosféry dostala i přes potíže s nouzovým finančním fungováním americké vlády od Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) výjimku, takže sonda o velikosti autobusu se k rudé planetě vydá 18. listopadu. Vědci si od projektu slibují odpověď na otázku, kam zmizela voda, kterou Mars kdysi podle odborníků hojně oplýval.
08.10.2013 11:25 |

podobné články

Dcera Miloše Zemana zmizela z Česka! Kam se ztratila krásná Kate?

 
Kate Zemanové bylo jednu dobu všude plno, pak najednou ticho. Ani po tatínkově podivném úrazu, jehož původ Hrad už několikrát změnil, se prezidentova dcera neozvala. Kam zmizela a proč ta radikální změna image?
13.11.2013 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Po 21 letech dala vale České televizi: Kam zmizela moderátorka Daniela Drtinová a proč se nelíčí?

 
Ve zpravodajství České televize působila Daniela Drtinová jednadvacet let. Pak najednou zmizela, a my nečekali, že ji potkáme zrovna na luxusní párty. A tak jsme se jí museli zeptat, kam se ztratila. "Pravda je, že na večírky moc nechodím, sem mě vytáhla kamarádka Jolana Voldánová a jsem ráda, je to příjemný večer," řekla Super.cz.
20.09.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (146 článků) , Daniela Drtinová (338 článků)

Laura (16) zmizela neznámo kam. Rodiče ji chtěli poslat do léčebny

 
Má problém s drogami, a tak se její rodiče rozhodli, že ji pošlou na léčení. Šestnáctiletá Laura Miháliková ze slovenských Bojníc odešla z domova a zmizela neznámo kam. Táta se třese strachy, co se s ní stalo. Policie po ní pátrá už 24 dní.
29.01.2016 13:40 |

podobné články

9 let od smrti Karla Svobody (†68): Kam zmizela dcera Jana a vnuk Chris?

 
Včera to bylo 9 let, co se zastřelil skladatel Karel Svoboda (†68). Jeho dcera Jana na otce pořád vzpomíná, byť v Čechách se objevuje minimálně... Kam vlastně zmizela a co dělá?
29.01.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (555 článků) , Karel Svoboda (86 článků) , Jan Svoboda (212 článků) , Jan Svoboda (212 článků) , Jan Svoboda (212 článků) , Jan Svoboda (212 článků)