Článek

Kalousek nemluví pravdu, dokazuje poslanec Volný, kterému kradl transparent. Liberální demokraté dnes ve jménu jediného povoleného hesla neváhají vraždit

 
ROZHOVOR „Pozitivní diskriminace nějaké menšiny, pokud se nejedná například o zdravotně hendikepované nebo seniory, je pro mě nepřijatelná, protože se automaticky stává negativní diskriminací většiny,“ říká poslanec Lubomír Volný, předseda hnutí Jednotní (zvolen původně za hnutí SPD). Právě on přinesl do poslanecké sněmovny transparent s nápisem Na všech životech záleží, který mu chtěl Miroslav Kalousek (TOP 09) opakovaně odnést. Volný to označil za neschopnost otevřené diskuse, sám je přesvědčen, že za jakékoliv jiné heslo, než Black lives matter, bude člověk v dnešní době potrestán. A celé hnutí považuje za politický boj před prezidentskými volbami ve Spojených státech.
13.07.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7337 článků)
Podobné články

Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla

 
Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.
21.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5998 článků) , George Soros (254 článků) , Václav Svoboda (263 článků)

Aktivisté rozvinuli v Semilech transparent s hákovým křížem

 
Dva aktivisté z Prahy dnes v Semilech rozvinuli transparent s hákovým křížem. Stalo se tak na náměstí, přímo pod mozaikou s komunistickými symboly - srpem, kladivem a rudou hvězdou. Chtěli tím upozornit na rozdílnost ve vnímání komunistických a nacistických symbolů v Česku. Zatímco totalitní mozaika totiž podle policie není propagací komunismu, oba aktivisté za transparent se svastikou skončili na policii.
24.02.2012 15:30 |

podobné články

Ve Sněmovně bylo veselo. Kalousek bral a zahazoval poslanci Volnému transparent All Lives Matter

 
Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek v úterý narušil vystoupení nezařazeného poslance Lubomíra Volného (zvolený za SPD), který si přinesl k řečnickému pultíku transparent All Lives Matter (Na všech životech záleží). Kalousek mu jej od pultíku opakovaně odnesl.
07.07.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7337 článků) , Matter Matter (125 článků)

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

 
Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o covidové mafii, ale i o léku Ivermektin. „Není důvod tuto republiku vraždit jakýmkoliv nouzovým stavem,“ podotkl také Volný.
02.03.2021 17:30 |

podobné články

Volný v noci natočil VIDEO s výzvou lidem. Policie už reagovala. Dnes ve 14 se to semele

 
Nezařazený poslanec Lubomír Volný, jenž svým odmítáním nošení roušky v prostorách Sněmovny vyvolal nejeden rozruch, označuje covid za uměle vytvořenou biologickou zbraň a nástroj pro vydělávání peněz. Ostře vystupuje proti nouzovému stavu a protiepidemickým opatřením s tím spojeným. Na svém facebooku nyní zve lidi, aby přišli „vypískat vládu“. Věnuje se zde náboru pracovníků do svého politického hnutí Volný blok, kam se již přihlásily tisíce lidí. To chce prý účelově překazit Policie ČR a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). „Nevidím důvod, aby někdo mohl legálně šikanovat lidi, kteří chtějí být mými asistenty,“ říká poslanec Volný.
06.03.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3039 článků)

Mela ve Sněmovně: Kalousek vyhazoval transparent, Volný chtěl podpořit Zemana

 
O rozruch ve sněmovním jednacím sále se v úterý postaral nezařazený poslanec Lubomír Volný (Jednotní). Navrhoval, aby dolní komora vyslovila souhlas s výrokem prezidenta Miloše Zemana, že je heslo amerických protestů Black Lives Matter (Na černošských životech záleží) rasistické.
07.07.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25400 článků) , Matter Matter (125 článků)

TOPák Plíšek v ČT zle vynadal Zemanovi za referendum o našem členství v EU. Prý se tomu na Východě smějí. ANOnista Volný opatrně přizvukoval

 
Poslanec a místopředseda hnutí ANO Jan Volný a poslanec Martin Plíšek (TOP 09) debatovali v pátečních Událostech, komentářích České televize o možném odchodu naší země z EU. Padlo přitom jméno prezidenta Zemana, který volá po vypsání příslušného referenda. Plíšek za to na Miloši Zemanovi nenechal nit suchou. A Volný mu poněkud skromněji dával za pravdu.
01.07.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (351 článků) , Jan Zeman (440 článků)

Prase s turbanem a koránem: Fanoušci vytáhli transparent, klub dostal pokutu 100 tisíc

 
Uprchlická krize se řeší už i v rámci českého sportu. V Jablonci totiž příznivci tamního klubu roztáhli během prvoligového utkání transparent s jasným protiislámským zaměřením. Bojovnice Evropa kope do pozadí vepře s turbanem, kterému při letu směrem k Turecku vypadává korán. Jenže na tenhle naprostý úlet si posvítila Policie ČR i fotbalová disciplinárka.
13.08.2015 17:35 |

podobné články

Volný: Bílý hráč Slavie rasisticky napaden černochem. Čeká nás to všechny

 
Nezařazení poslanci Marian Bojko a Lubomír Volný budí v poslední době ve Sněmovně pozdvižení. Nejenže jsou „umístěni“ za plexisklem, protože v době koronavirové pandemie odmítají nosit roušku, ale dnes si poslanec Bojko dokonce dokázal donést do jednacího sálu nůž. Poslanec Volný pak dnes ve Sněmovně hovořil o tom, že slavističtí hráči byli ve Skotsku napadeni kvůli své barvě kůže. "Hráči Slavie byli brutálně napadeni na hřišti na základě své barvy kůže," řekl.
24.03.2021 14:40 |

podobné články

Vraždící děti zabíjely ve jménu Islámského státu. Tahle zvěrstva nemají s islámem nic společného!

 
Islámský stát vyslal do světa další poselství. Že v jeho řadách jsou kluci, kteří budou zabíjet. Že i malé děti mohou vraždit ve jménu černé vlajky. Islámský stát zveřejnil obrázky ze syrské Palmýry. Bylo zde popraveno 25 syrských vojáků.
05.07.2015 11:01 |

podobné články

Kradl dospělým i dětem intimní fotky a dával je na erotické stránky! Hackerovi chyběl adrenalin

 
Soukromé, i intimní fotky, ale i hesla do e-mailů a sociálních sítí kradl ve velkém čilý počítačový pirát (30) z Českolipska. Dělal to prý ze zvědavosti a kvůli adrenalinu. Ukradené fotky pak rozmisťoval na erotické stránky, a to i když se jednalo o děti do 15 let! Vypátrali ho policisté z Karviné.
07.08.2020 14:10 |

podobné články

Koho za Babiše, toho s dredama? Volný s Foldynou na Prvního máje nikoho nešetřili

 
Nezařazený poslanec Lubomír Volný v sobotu na Prvního máje se svým blokem zorganizoval na Letné protestní akci proti vládním protiepidemickým opatřením. Na demonstraci dorazily stovky lidí a přihlížely jí desítky policistů. Volný se snažil všechny přesvědčit, že tyto akce mají smysl, protože těch, které současná situace tíží, jsou tisíce. Jeho akci přijel na motorce podpořit i poslanec Jaroslav Foldyna. Upozorňoval především na „problémy“, kterými se dnes odvádí pozornost od „obírání o naše práva“.
01.05.2021 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (673 článků)

Výsměch Prouzovi, který objíždí zemi, aby vyvracel údajné mýty o EU: Lidé nejsou ovce, nenaočkujete jim lásku k EU, udeřil expolitik a známá tvář z ČT

 
ROZHOVOR „Lidé nejsou ovce. Když se nedaří naočkovat jim lásku ke slavné EU za soustavné hurá evropanské propagandy mainstreamových médií v čele s Českou televizí, Prouza to nevytrhne. A to ani s pomocí Halíků, Pehe, Schwarzenbergů,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Zdeněk Soukup, bývalý poslanec hnutí ANO, zakladatel Platformy za evropskou civilizaci a také někdejší redaktor České televize. „Unijní byrokrati neváhají potlačovat národní kultury. Neváhají už otevřeně kriminalizovat každého, kdo se jim postaví. Nálepku extremistů od nich dostává kdokoliv, kdo má jiný názor. Situace hodně připomíná nám, pamětníkům, někdejší vládu jedné strany a jedné ideologie,“ dodává.
07.11.2018 17:26 |

podobné články

Konzervativci a liberální demokraté se nedohodli, jednat budou v pondělí

 
Britští konzervativci a liberální demokraté se zatím nedohodli na sestavení nové vlády. Další kolo jednání si naplánovali na pondělí.
09.05.2010 16:05 |

podobné články

Heslo ke službám Googlu nebude znát ani sám uživatel

 
Google chce novým nástrojem pro prohlížeč Chrome ochránit hesla uživatelů prostřednictvím doplňku, který bude všechna hesla generovat sám. V praxi to znamená, že uživatelé svá hesla vůbec nebudou znát, informoval americký magazín PC World.
21.02.2012 10:00 |

podobné články

Klaus ml. (ODS): Kvalita na úkor kvantity ve školství

 
Hesla, hesla, hesla, reformy, reformy a reformy. Toť naše školství. Jedním z nových hesel je „kvalita na úkor kvantity“.
02.06.2014 12:06 |

podobné články

Jágr táhl víc než Gott se Zemanem. Wikipedii ale ovládl ISIS a Hra o trůny

 
Dění ve světě se odrazilo plně i na internetu. Lidé hledali v encyklopedii Wikipedie hesla související s terorismem. Islámský stát se dostal mezi nejnavštěvovanější hesla jak na anglické, tak i německé či české mutaci. Zájem byl ale i o další hesla. Číslo 21 má na české Wikipedii Jaromír Jágr, číslo 86 pak prezident Miloš Zeman.
28.12.2015 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2915 článků) , Miloš Zeman (25400 článků)

Kalousek „ukradl“ ve Sněmovně ceduli „All Lives Matter“. Třikrát

 
Miroslav Kalousek v Poslanecké sněmovně rušil projev poslance Lubomíra Volného. Třikrát mu odcizil transparent All Lives Matter, který si Volný přinesl. Postěžoval si na to Václav Klaus na Twitteru. „Můžete mi vysvětlit - co je na tomto hesle rasistického či nehumánního. Či na jakých životech tedy nezáleží?“ ptal se předseda Trikolóry.
07.07.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10363 článků) , Miroslav Kalousek (7337 článků) , Matter Matter (125 článků)

Podej muslimům chleba, seberou ti vše, napsal poslanec Volný a zveřejnil děsivý účet za islámským terorismem v Evropě

 
Poslanec za SPD Lubomír Volný na svém facebooku opět „udeřil“ na „náboženství míru“ a ve svém příspěvku, nazvaném „Muslimové a my v Evropě 2015-16-17“ poukázal infografikou na oběti teroristických útoků, za které, dle něj, mohou migranti vyznávající Islám. Volný taktéž varuje: „Podej muslimům chleba, nabídní střechu, ochraňuj je a seberou ti vše!“
11.01.2019 21:35 |

podobné články