Článek

Kalivoda už není hráčem Teplic. Po letech se vrací na Žižkov

 
Prvoligový fotbalový tým FK Viktoria Žižkov získal na hostování do konce podzimní části této sezony záložníka Davida Kalivodu, který v úvodních ligových kolech hájil barvy Teplic.
21.08.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: David Kalivoda (5 článků)
Podobné články

Kalivoda: S fanoušky Slavie mám dobrý vztah

 
Záložník Viktorie Žižkov David Kalivoda vstřelil v derby se Slavií vítězný gól.
17.10.2011 23:05 |

podobné články

Osobnosti: David Kalivoda (5 článků)

Lesní vrah Kalivoda zemřel před 6 lety: Místo doživotí si podřezal žíly

 
Viktor Kalivoda měl na svědomí život tří nevinných lidí. Takzvaný lesní vrah své oběti střílel na procházkách lesem. Soud ho poslal na doživotí do vězení. Zde strávil pouhé čtyři roky, než si na cele, kde byl sám, podřezal žíly.
27.09.2016 20:30 |

podobné články

Vyspi se s hráčem: Nová sexuální seznamka pro milovníky videoher

 
Máte sexuální choutky a nejraději byste se intimně sblížili s někým, kdo sdílí stejnou vášeň pro videohry jako vy? Tak právě pro hráče a hráčky, jako jste vy, přišli tvůrci videoherní seznamky Randi s hráčem (Date a gamer) s novým webem pro navázání sexuální známosti. Jmenuje se Vyspi se s hráčem (Shag a gamer) a přihlásit se do ní mohou všichni starší 18 let.
24.07.2012 17:05 |

podobné články

Fenin dostal další šanci! Vrací se do Teplic, bude hrát jako amatér

 
Martin Fenin se po konci v pražské Slavii vrací do Teplic, kde začal svoji kariéru. Šestadvacetiletý útočník od úterý trénuje se severočeským týmem, v klubu bude zatím působit do léta jako amatér.
02.04.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (77 článků)

Manželem opařená Markéta (40) z Teplic poskytla Blesku exkluzivní rozhovor: Ta hrůza se stále vrací! Ve dne i v noci...

 
Má stále strach a trpí. Tak nyní žije Markéta M. (40) z Teplic. Ženu po oslavě jejích 40. narozenin manžel opařil. Zákeřně nešťastnici vchrstl vroucí vodu do obličeje, a to ve chvíli, kdy se ukládala ke spánku. Před tyranem se nyní skrývá u rodičů. Blesku poskytla exkluzivní rozhovor.
16.07.2017 17:15 |

podobné články

I Kolumbijci mají svého Haška. Brankář Mondragón se ve 43 letech stal nejstarším hráčem historie MS

 
Pokud sníte o tom, že si zahrajete na fotbalovém mistrovství světa, ale už vám bylo 40 let, nezoufejte, nic není ztraceno. Příklad kolumbijského gólmana Faryda Mondragóna ukazuje, že na světové scéně je možné zazářit i v tomhle věku. Mondragón včera nastoupil 3 dny po svých 43. narozeninách na závěr duelu s Japonskem (4:1) a stal se nejstarším hráčem, který se kdy objevil v zápase mistrovství světa.
25.06.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Faryd Mondragón (1 článek)

Praha zanese do územního plánu metro na Žižkov a do Vysočan: Začne vykupovat i pozemky

 
Hlavní město zanese do nynějšího i připravovaného nového územního plánu prodloužení linky metra D na Žižkov a dále do Vysočan. Současný územní plán vymezuje metro na Žižkov a do Vysočan pouze jako územní rezervu. Další prodloužení není součástí stávajícího projektu stavby nové linky, která zatím má vést z Písnice na náměstí Míru. Schválená změna má umožnit výkupy pozemků pro budoucí prodloužení.
22.03.2018 19:30 |

podobné články

Na světovém šampionátu v hokeji budou pískat i tři čeští sudí

 
V mistrovství světa v hokeji, které dnes startuje v Německu, budou zápasy řídit Milan Minář, Vladimír Šindler a František Kalivoda.
07.05.2010 10:00 |

podobné články

VIDEO: Lesní vrah Kalivoda spáchal ve vězení sebevraždu

 
Třiatřicetiletý muž si za vraždu tří lidí odpykával doživotní trest. V neděli jednu hodinu po poledni si podřezal žíly.
27.09.2010 13:20 |

podobné články

Lesní vrah Kalivoda spáchal v cele sebevraždu

 
Byl prý nadprůměrně inteligentní, příčetný, studoval dvě vysoké školy, jeho otec pracoval pro NATO, matka je zubní lékařka. On, jejich syn, byl tzv. lesní vrah.  Viktora Kalivodu (†33) odsoudili v roce 2005 za tři vraždy na doživotí. V neděli ve věznici Valdice na Jičínsku spáchal sebevraždu.
27.09.2010 13:30 |

podobné články

Ondra a Natálka se našli: Jsou v pořádku

 
Policie pátrala  po dvou dětech ztracených v pražských Stodůlkách. Čtyřletá Natálie Grundová a její osmiletý bratr Ondřej Kalivoda ráno odešli z domova a byli nezvěstní. Před několika minutami policie našla děti poblíž obchodního centra Zličín.
17.04.2011 16:40 |

podobné články

Straka zahájil porážkou, Slavia padla na Žižkově

 
Utkání rozhodl bývalý slávista Kalivoda
17.10.2011 20:40 |

podobné články

Strakovi premiéra ve Slavii nevyšla. Červenobílí prohráli na Žižkově 0:1

 
Kouči Františku Strakovi premiéra na lavičce slávistických fotbalistů nevyšla. Červenobílí dnes prohráli v dohrávce 10. ligového kola v malém pražské derby na Žižkově 0:1 a jejich náskok před první sestupovou pozicí se snížil na čtyři body. Viktorii zařídil první výhru po šesti zápasech ve 30. minutě bývalý slávista Kalivoda.
17.10.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (141 článků)

U Moravce ve studiu se objevila tajemná kuchařka Lesů ČR

 
Z šetření Nejvyššího kontrolního úřadu vyplývá, že Lesy ČR porušily zákon hned ve dvou případech, kdy měly vypsat patřičné výběrové řízení. Jedním z těchto případů je například nákup nových vozidel pro podnik. Pochybení médiím popsal člen kolegia NKÚ Jiří Kalivoda. Představitelé Lesů ČR ovšem závěry NKÚ zpochybňují a na Kalivodu dokonce podali žalobu pro možnou pomluvu. Jak to tedy je s hospodařením státních podniků, probíhá vše v pořádku?
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Čtenář se ptal poslance TOP 09 na prasata. Dočkal se odpovědi

 
Senátor ODS Jaroslav Kubera upozornil na problém přemnožených divokých prasat, které korzují i na okrajích sídlišť v severních Čechách. Čtenář ParlamentníchListů.cz Marek Kalivoda se přiznal, že sám žije na okraji Prahy a také má strach chodit ven. Proč se divočáci nesmějí střílet, na to se zeptal poslance TOP 09 Václava Horáčka.
21.05.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1083 článků) , Václav Horáček (65 článků)

Na vojáky v Brdech čekají desetitisíce granátů a nábojů

 
Ženista Vlastimil Kalivoda a další armádní pyrotechnici z Bechyně mají už rok napilno a ještě několik let mít budou. V brdských lesích na ně totiž čekají desetitisíce nevybuchlých granátů a nábojů, které se tu za devadesát let nepřetržitých střeleb nahromadily.
26.04.2014 08:30 |

podobné články

Zabiják Kalivoda z Milionáře si oběti vybíral náhodně v lese: Nutila mě Olga Hepnarová!

 
Byl prý nadprůměrně inteligentní, studoval dvě vysoké školy, z Milionáře si odnesl 320 tisíc, jeho otec pracoval pro NATO, matka je zubní lékařka. Na druhé straně byl vyšinutý, krutý, bez emocí a nikdy se nesmál. Včera uplynulo 5 let od sebevraždy lesního vraha Viktora Kalivody. Za trojnásobnou vraždu byl odsouzen na doživotí. Trest neunesl a podřezal se.
27.09.2015 15:20 |

podobné články

Největší obrazová loupež v Česku očima kriminalisty Kalivody: Nejdříve jsme Picassa vlastně sami „ukradli“

 
Největší krádež obrazů v historii české kriminalistiky spáchali zloději v roce 1991 v Praze. Rozbili skleněné výplně u dveří Šternberského paláce, sídla Národní galerie. Sejmuli ze zdi čtyři obrazy Picassa – Absint a Karta, Mandolína a sklenice pernodu, Stůl s pohárem a Přístav Tadaques v hodnotě 40 milionů dolarů, a i když se spustil alarm, než vrátný doběhl, aby zjistil, co se děje, byli pryč. Vzácná umělecká díla odvezli kradeným autem. To pak zapálili a obrazy, jak se později ukázalo, ukryli v bytě v Hloubětíně. Tři díla vypátrali detektivové pražské kriminální policie v červnu 1991 v Praze, čtvrtý vystopovali na základě informací pražské policie její kolegové v Bavorsku a do Národní galerie se obraz vrátil v listopadu 1991. Na svůj největší případ vzpomíná emeritní kriminalista Karel Kalivoda mladší.
11.08.2016 05:15 |

podobné články

Statečný čtyřlístek: Policisté zachránili život dvěma holčičkám, získali ocenění Čin roku

 
Hrdinové. Pomohli a ochránili. Ba co víc: zachránili život dvěma malým holčičkám, které vypadly v červnu z oken v Brně-Bystrci. Jednu z nich oživovali. Policisté Petr Bundálek, Patrik Kalivoda, Daniel Krejča, Tomáš Slezák, za to v pátek získali ocenění Čin roku 2018 v Jihomoravském kraji.
15.12.2018 13:40 |

podobné články