Článek
Podobné články

Boj o Zimolu pokračuje: Jihočeši mu vezou argumenty centrály ČSSD

 
Jednání mezi jihočeskou ČSSD a stranickou centrálou ohledně kandidatury exhejtmana Jiřího Zimoly do sněmovních voleb budou pokračovat. Zástupci kraje dnes podle místopředsedy krajské organizace Jaromíra Nováka na grémiu vyslechli argumenty vedení, o kterých dosud neuvažovali. Během příštích dnů plánuje Novák schůzku se Zimolou a v pondělí bude tlumočit výsledek dnešní návštěvy Prahy na jednání krajského výboru. Podle předsedy ČSSD a premiéra Bohuslava Sobotky vznikly problémy kvůli nekomunikaci Zimoly s centrálou.
26.05.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novák (100 článků)

Liberecká ČSSD pozastavila členství bývalému europoslanci Duškovi

 
Krajský výkonný výbor ČSSD Libereckého kraje v pondělí pozastavil členství bývalému europoslanci a dlouholetému předsedovi liberecké krajské organizace Robertu Duškovi. Důvodem je jeho obvinění ze spáchání úmyslného trestného činu, sdělila předsedkyně krajské organizace Lenka Kadlecová.
11.01.2016 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků)

Na Kubu zamířili čeští podnikatelé, chtějí obnovit obchodní vztahy

 
Zástupci farmaceutického průmyslu i zemědělství jsou součástí první české podnikatelské delegace, která zamířila na Kubu po povýšení vzájemných diplomatických vztahů. Cílem delegace vedené náměstkem ministra zahraničí Martinem Tlapou je obnovit obchodní vztahy narušené dlouholetou absencí kontaktů na nejvyšší úrovni.
20.09.2016 21:55 |

podobné články

Benda vzdal obhajobu křesla šéfa ústecké krajské ČSSD

 
Sociální demokraté z Ústeckého kraje rozhodli v sobotu na své krajské konferenci o novém vedení. Dosavadní šéf krajské organizace oranžových Petr Benda, pravá ruka expředsedy ČSSD, na jednání oznámil, že už funkci nebude obhajovat. Novým šéfem krajské organizace strany byl zvolen předseda oranžových v Ústí nad Labem Arno Fišera.
15.01.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (183 článků)

Paroubek: Zbytečné pandury

 
Premiér Sobotka se s rozšafností sobě vlastní odvolává, pokud jde o celkovou „potřebu“ dvou set Pandurů pro českou armádu na rozhodnutí vlády pod mým vedením v roce 2006. Vláda pod mým vedením ale rozhodla v roce 2006 o něčem trochu jiném, než na co se Sobotka odvolává. Vláda pod mým vedením rozhodla o výsledku výběrového řízení na nákup Pandurů, kde se skutečně jednalo o nákup dvou set vozidel a dodavatelem se na základě regulérního výběrového řízení stala rakouskoamerická firma Steyr.
11.01.2017 10:15 |

podobné články

Kadlecová (ČSSD): Hádek a solitérů jsme si už v politice užili dost

 
Lenka Kadlecová reaguje na článek v ParlamentníchListech.cz s názvem Rušno na Libereckém kraji. Obvinění hejtmana, rozpad koalice, rozhádaní zelení. Co bude dál?
28.12.2014 19:01 |

podobné články

Vedení ČSSD vysvětlilo jihočeským funkcionářům, proč nechce na kandidátce Zimolu. Teď se čeká, co na to řekne členstvo

 
Jednání mezi jihočeskou ČSSD a stranickou centrálou ohledně kandidatury exhejtmana Jiřího Zimoly do sněmovních voleb budou pokračovat. Zástupci kraje dnes podle místopředsedy krajské organizace Jaromíra Nováka na grémiu vyslechli argumenty vedení, o kterých dosud neuvažovali. Informace přinesla ČTK.
26.05.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novák (100 článků)

Klaus a jeho lidé očištěni: Milost pro policistku nebyla za peníze

 
Policejní vyšetřování ukázalo, že prezidentskou milost, kterou v roce 2009 dostala policistka Radka Kadlecová, neprovázela korupce. Policisté se případem zabývali od podzimu minulého roku, kdy bylo zveřejněno svědectví dvou lidí, kterým se Kadlecová pochlubila, že měla milost zaplacenou.
05.04.2012 10:45 |

podobné články

Neplatná volba a skokové zvýšení členské základny. Ústecká SPOZ má problémy

 
Zemanovci na Ústecku mají problém. Vztahy s pražskou stranickou centrálou jsou podle všeho na bodu mrazu. Vedení SPOZ totiž neuznává lednovou volbu ústeckého předsedy a chystá novou. Předcházelo takřka čtyřnásobné zvýšení počtu členů v Teplicích, což v krajském měřítku znamená výraznou změnu poměrů. Rebelové se obrátili i na otce -zakladatele Miloše Zemana, zastání se jim však nedostalo. Pokračování v pro levici lákavém regionu ukáže tuto sobotu až krajská konference.
09.05.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21487 článků)

Krajské hnutí ANO podporuje Babiše, na jeho zástupce nominoval Faltýnka

 
Ve čtvrtek večer proběhl volební sněm krajské organizace hnutí ANO ve Zlíně. Sněm si nejprve zvolil nové vedení. Předsedou krajské organizace se stal dosavadní šéf oblastní organizace ve Vsetíně Pavel Pustějovský. Místopředsedy byli zvoleni Michal Čížek, Milan Ondráček a Monika Hubíková.
23.01.2015 17:47 |

podobné články

Jihomoravská SPO volila vedení krajské organizace

 
Jihomoravská krajská organizace Strany Práv Občanů (dříve ZEMANOVCI) volila v sobotu 7.února na volební krajské konferenci ve Znojmě své nové vedení. Celkem 35 delegátů rozhodovalo o dalším směřování největší krajské organizace SPO v ČR.
07.02.2015 18:17 |

podobné články

Širší vedení ČSSD podpořilo vyšachování libereckého hejtmana Eichlera

 
Předsednictvo sociální demokracie na svém pátečním jednání v Lidovém domě podpořilo nominaci členky vedení liberecké krajské stranické organizace Lenky Kadlecové na post lídra kandidátky v podzimních volbách. Kadlecová má podle představy ČSSD nahradit současného libereckého hejtmana Stanislava Eichlera, jak už v pátek informovalo Právo.
10.02.2012 19:20 |

podobné články

Liberecký hejtman nebude vést kandidátku, potvrdilo vedení ČSSD

 
Předsednictvo sociální demokracie na svém pátečním jednání v Lidovém domě podpořilo nominaci členky vedení liberecké krajské stranické organizace Lenky Kadlecové na post lídra kandidátky v podzimních volbách. Kadlecová má podle představy ČSSD nahradit současného libereckého hejtmana Stanislava Eichlera.
10.02.2012 21:05 |

podobné články

Kadlecová (ČSSD): Copak skoro všichni ztratili rozum?

 
Prezident Václav Klaus nebyl jako autentický pravicový politik nikdy mým šálkem čaje. Jeho pojetí společnosti jako tvrdého konkurenčního boje individualit, je totiž pravým opakem sociálně demokratických hodnot, na kterých jsem vyrůstala, a které vyznávám.
24.09.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9241 článků)

Server: Dienstbiera už kladenská ČSSD nechce za svého senátora, Lidový dům tlačí

 
Jiří Dienstbier má problém. On sám by rád obhajoval křeslo v Senátu za volební obvod Kladno. Jenže okresy Kladno a Praha-západ jej už ve svém volebním obvodě nechtějí a hodlají nominovat vlastního kandidáta, náměstka kladenského primátora a náměstka středočeského hejtmana Zdeňka Syblíka. O sporu mezi pražskou centrálou ČSSD a Kladnem píše server Česká justice, který provozuje Petr Dimun, někdejší blízký spolupracovník Jiřího Paroubka.
27.01.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3519 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jiří Dienstbier ml. (26 článků)

Paroubek: Benda nekandidoval kvůli štvanici novinářů

 
Sociální demokraté z Ústeckého kraje rozhodli v sobotu na své krajské konferenci o novém vedení. Dosavadní šéf krajské organizace oranžových Petr Benda, pravá ruka expředsedy ČSSD, na jednání oznámil, že už funkci nebude obhajovat. Paroubek to okomentoval slovy, že tak učinil kvůli štvanici novinářů. Novým šéfem krajské organizace strany byl zvolen předseda oranžových v Ústí nad Labem Arno Fišera.
15.01.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (183 článků)

Krajské vedení ČSSD v Olomouckém kraji schválilo dohodu s KSČM

 
Krajské vedení ČSSD dnes definitivně posvětilo koaliční dohodu s KSČM v Olomouckém kraji včetně personálního obsazení krajské rady. Sociální demokraté zaujmou místo hejtmana, v jedenáctičlenné krajské radě budou mít devět zástupců. KSČM obsadí dva posty náměstků hejtmana. Podpis koaliční smlouvy je naplánován na pondělí 5. listopadu, řekl dnes ČTK budoucí hejtman Jiří Rozbořil.
29.10.2012 20:05 |

podobné články

Pražskou ČSSD povede místopředseda Bodenlos

 
Vedení krajské organizace sociálních demokratů v Praze pověřilo řízením dosavadního místopředsedu a 1. zástupce starosty Prahy 4 Jiřího Bodenlose do krajské volební konference. Mediafax o tom v úterý informoval zastupitel hlavního města a člen krajského výkonného výboru Lukáš Kaucký (ČSSD).
06.12.2011 18:45 |

podobné články

Kadlecová (ČSSD): Hledáme pěstouny, kteří mají chuť, sílu a předpoklady pro péči dlouhodobou

 
Informování široké veřejnosti o náhradní rodinné péči, především pak o pěstounské péči. To je cílem Pracovní skupiny pro vyhledávání náhradních rodičů, která byla vytvořena V rámci projektu „Podpora standardizace orgánu sociálně právní ochrany Krajského úřadu Libereckého kraje“. Ve skupině jsou zastoupeny organizace, které mají pověření k vyhledávání osob vhodných stát se náhradními rodiči.
14.07.2015 05:36 |

podobné články