Článek

Kadeřníci jsou zoufalí: Podvádím, abych neumřela hlady, říká jedna z nich

 
Známé tváře se po Novém roce pochlubily novým účesem. Instagram hvězd je plný slušivých fotografií. Je to jen důkaz toho, že začala fungovat ilegální činnost nejrůznějších profesí, které už nevědí, jak dál, a skutečně bojují o přežití. Živnostníci se shodují: Situace je vážná, už nebylo kde brát.
12.02.2021 15:31 |

podobné články

Podobné články

Přiznání Bena Afflecka: Ach ano, podvádím!

 
Hollywoodský herec a oscarový režisér Ben Affleck (42, Argo) musel pod tíhou důkazů přiznat: „Ano, podvádím v kartách!“
21.09.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (273 článků)

Co by měla vědět vaše kadeřnice

 
Kadeřnice neodmyslitelně patří do života drtivé většiny žen. Zatímco některé ke své kadeřnici dochází pravidelně, jiné návštěvy střídají tak, jak jim zrovna vyjde čas. Tak či onak určitě i vy víte, že vlasy jsou naší vizitkou a je tedy o ně pečovat s láskou. Jenže ne vždy se vám kadeřnice trefí do noty. Do křesla sice usedáte s jasnou představou, co od paní s nůžkami a fénem za pasem očekáváte, ale výsledek je mnohdy úplně jiný. Místo toho, abyste ze salonu odcházeli s úsměvem od ucha k uchu, nemáte daleko k pláči. Jak je to možné?! Kadeřnice chtějí znát váš názor Už se vám někdy stalo, že jste přišli do kadeřnického studia s jasnou představou v hlavě, ale když jste z něho odcházeli, jen stěží jste ukrývali slzy, které se vám draly do očí? V tom případě bude někde chyba. Cílem každého kadeřníka je splnit zákazníkova přání a vyhovět jeho požadavkům, pokud je to vzhledem k jeho typu vlasů možné. Jestliže tedy máte zkušenosti s tím, že výsledek nebyl takový, jaký jste si ho v hlavě vysnili, pak bude kámen úrazu ve vaší komunikaci s kadeřnicí. Nemusíte celou dobu mlčet A teď ruku na srdce: také si sednete do křesla, necháte si kolem těla obtočit ochranný plášť, sdělíte kadeřnici vaše požadavky a po celou dobu pak jen zarytě mlčíte? V tom případě jsme právě odhalili první chybu, na které bude potřeba zapracovat. Spousta lidí si myslí, že do průběhu stříhání, barvení, prostříhávání a jiných kadeřnických úkonů nemohou mluvit nebo zasahovat, protože přeci ona kadeřnice ví nejlépe, co dělá. Jenže pak se nemůžete divit, když vám vlasy ustřihne o 5 centimetrů výše, než jste původně žádali, když jí nezastavíte a neřeknete jí, že byste sestřih chtěli o něco delší. Nebojte se tedy mluvit, radit se s kadeřnicí o postupu, případně jí... Čtěte více Příspěvek Co by měla vědět vaše kadeřnice pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.10.2017 21:00 |

podobné články

Lidskost v nás ještě neumřela. Tady je důkaz!

 
FOTOREPORTÁŽ. Podobných příkladů není nikdy dost. Naše životy jsou plné špatných a negativních správ a zážitků, vidíme to každý den v televizi, v tisku. Zkrátka se tomu nelze vyhnout. V kontrastu s tím často narazíme na momenty, které nám připomenou, že lidskost v nás stále neumřela. 
17.05.2013 11:00 |

podobné články

Ta dopadla! Známá česká zpěvačka si vydělává na živobytí ve fabrice

 
Jen pár jedinců si dokáže v Česku vydělat zpěvem tak, že nemá starosti o střechu nad hlavou a ještě si může dopřát luxus. Poté, co se z nejrůznějších talentových pěveckých soutěží vyrojilo několik desítek nových výborných tváří, se bohužel ukázalo, že většina stejně skončí v zapomnění a na pokladně supermarketu či na pracáku. Práce pro ně není a vydělat si zpěvem je dneska těžké. Své by o tom mohla vyprávět i jedna z nejvýraznějších účastnic SuperStar. Aby neumřela hlady, pracuje v továrně!
09.07.2014 14:00 |

podobné články

Výrok Karla Schwarzenberga. Silný. A jsou na něj dost silné ohlasy

 
Na výrok čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, který v určité nadsázce pronesl, že bez EU bychom chcípli hlady, zareagovali pro ParlamentníListy.cz politici různých stran. Shodli se na tom, že bychom nechcípli hlady. Ale rozdíly se našly. „Hlady bychom nechcípli, ale silně by vzrostla nezaměstnanost a poklesla naše životní úroveň,“ domníval se bývalý europoslanec Libor Rouček (ČSSD). Jinak to vidí Jiří Payne (Svobodní). „EU dusí ekonomiku členských států,“ míní. „Je omyl si myslet, že z Bruselu víc dostáváme, než tam dáváme,“ dodává senátor a primátor Jaroslav Kubera (ODS).
28.09.2016 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Karel Schwarzenberg (3980 článků) , Libor Rouček (256 článků)

Raději sirotčinec než smrt. Venezuelané odkládají děti, aby neumřely hlady

 
Ekonomická krize ve Venezuele se v posledním roce natolik zhoršila, že zoufalí rodiče raději odkládají děti do sirotčinců, než aby je viděli umírat hlady. Podle deníku The Washington Post jsou v této jihoamerické zemi stovky dětí odložených z ekonomických důvodů. Statistiky neexistují, neboť autoritářská vláda prezidenta Nicoláse Madura odmítá přiznat, že je v zemi humanitární krize.
13.02.2018 21:25 |

podobné články

Nepolevuji, abych neumřela, říká Joan Collinsová

 
Herečka Joan Collinsová se v šoubyznysu pohybuje už šedesát let. A přestože oslavila 82. narozeniny, nehodlá nijak polevovat a neplánuje ani odchod na odpočinek. Když prý poleví, umře.
06.05.2016 14:10 |

podobné články

Podnikatel Rada, kterému prý Babiš zničil pole, vymyslel akci. Premiérovi se líbit nebude

 
Z toho mít Andrej Babiš radost nebude. Po České republice budou nově jezdit žluté nákladní vozy s jeho tváří přeškrtnutou červeným křížem a heslem „Prostě podvádím, sorry jako!“. Celé to má na svědomí Babišův známý odpůrce zemědělec Bohumír Rada, který tím prý chce upozornit na lži trestně stíhaného premiéra. K představení těchto vozů rovnou uspořádal na Letenské pláni tiskovou konferenci. „Chci bojovat proti nespravedlnosti, nepořádku a oligarchizaci naší republiky,“ říká Rada.
21.06.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20949 článků)

Panika Čechů kvůli zanedbaným vlasům stoupá. Stříhání u klienta je totální nesmysl, říká kadeřnice

 
Jedno z nejdiskutovanějších témat posledních dnů jsou bezpochyby zavřená kadeřnictví. Už v pondělí mohly otevřít salony pro psy, zato ty kadeřnické musí být nadále zavřené. To rozpoutalo mezi veřejností bouřlivou diskuzi. "Když mohou psi, proč ne my?" ptají se Češi, kteří se už začínají uchylovat k zoufalým činům. Berou do ruky holicí strojky, nůžky či barvy z drogerie a snaží se doma před zrcadlem o nemožné. Jak ale celou situaci vidí kadeřníci? Redakce eXtra oslovila vyhledávanou kadeřnici Pavlu Novákovou, která má nejen pro své klienty rázný vzkaz.
23.04.2020 19:15 |

podobné články

Kadeřníci chtějí pracovat přesčas, poptávku asi ani tak neuspokojí

 
Kadeřnické salóny se podle vládního plánu mají otevírat 25. května. Kadeřníci se proto začínají připravovat na velký nával zákazníků a mají v plánu pracovat přesčas. Přesto budou poptávku uspokojovat jen obtížně. Lidé jsou podle nich do salonů zvyklí chodit pravidelně a o nejbližší termín návštěvy se zajímají neustále.
19.04.2020 09:55 |

podobné články

Kadeřníci chtějí pracovat přesčas, poptávku asi ani tak neuspokojí

 
Kadeřnické salóny se podle vládního plánu mají otevírat 25. května. Kadeřníci se proto začínají připravovat na velký nával zákazníků a mají v plánu pracovat přesčas. Přesto budou poptávku uspokojovat jen obtížně. Lidé jsou podle nich do salonů zvyklí chodit pravidelně a o nejbližší termín návštěvy se zajímají neustále.
20.04.2020 10:46 |

podobné články

„Schwarzenbergův“ kavárník na ČT. Dojatý, že přišli lidi. Ale pak začal láteřit na vládu. Stojí za to

 
Včera se otevřely interiéry kaváren i restaurací. Včetně Kavárny Mlýnská, která patří bývalému spolupracovníkovi Karla Schwarzenberga Martinu Kotasovi. Ten byl dojat. „Dorazili sousedi už odpoledne, byla tady taková sváteční atmosféra,“ pravil. Ale z nařízení vlády radost nemá. Některá jsou prý nesplnitelná a zbytečná. „Já si myslím, že po mně nemůže stát chtít, abych dělal policajta a hlídal, že když se někdo zvedne od stolu, že si nandá roušku. Já tu nejsem od toho, abych dělal drába, já jsem tu od toho, abych se o ty lidi postaral,“ prohlásil kavárník. Tvrdí, že otevírací doba 6–23 hodin ho limituje jako člověka a stát mu nemá co přikazovat, kdy má jít spát.
26.05.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3980 článků)

ONLINE: Šok u soudu s Lukášem Nečesaným! Spoluvězni se svěřil, že kadeřnici napadl!

 
U Krajského soudu v Hradci Králové dnes opět stanul Lukáš Nečesaný obviněný z pokusu o vraždu kadeřnice. Za tento zločin byl už jednou pravomocně odsouzen, a dokonce nějakou dobu seděl i ve vězení, Nejvyšší soud ale verdikt zrušil. Kromě výpovědí svědků a spolužáků u soudu zazněl i výslech spoluvězňů Lukáše Nečesaného. Jednomu z nich se prý Nečesaný svěřil, že kadeřnici opravdu přepadl on!
24.03.2016 08:35 |

podobné články

Domov, kde týrají důchodců hlady: Vedení si přijde na milion měsíčně, tvrdí bývalý šéf

 
Stál u otevření Domova na kopci v Červeném Újezdu na Teplicku, kde chtěl pomáhat lidem a být užitečný. Nyní se jeho bývalý šéf Karel Müller nestačí divit. V zařízení, které zakládal, teď seniory týrají hlady a policie tam vyšetřuje podezřelou smrt jedno z nich. Je to továrna na peníze, říká.
27.04.2013 07:05 |

podobné články

Ringo Čech: Svou manželku podvádím!

 
Legendární muzikant, textař, malíř a spisovatel František Ringo Čech (65) na chatu s řtenáři Blesk.cz přiznal řadu šokujících informací. Mimo jiné se přiznal k tomu, že je nevěrný své manželce a proč miluje orální sex!
09.04.2009 17:23 |

podobné články

Osobnosti: František Ringo Čech (145 článků)

Studenti na sebe práskají: Podvádím, líbám učitele a píšu seminárky za sex

 
Studenti vysokých škol rozhodně nejsou neviňátka. To dokazuje sociální síť Facebook, kde se hojně vytváří komunity pod názvem Přiznání. Studenti tam často píší i peprná tajemství..
07.04.2013 16:25 |

podobné články

Stále se opíjím a podvádím přítele!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
03.04.2014 12:15 |

podobné články

Jsem asi závislý na sexu! Manželku pořád podvádím...

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
23.07.2014 12:05 |

podobné články

Řápková (ODS): Jak se někteří vezou na vlně pomoci od státu

 
Nedělám politiku ani proto, abych byla za každou cenu oblíbená. Na jedné straně dělám politiku proto, abych hájila liberálně konzervativní hodnoty ve společnosti a svým přístupem usnadňovala život těm, co se aktivně snaží zlepšit si svůj život. Na druhé straně dělám politiku proto, abych pomohla vyřešit problémy těm občanům, co je naše zákony neumějí ochránit.
10.07.2011 20:45 |

podobné články