Článek

Kadeřábková porodila druhé dítě: Jménem šokovala!

 
Bývalá královna krásy Tereza Kadeřábková porodila druhé miminko. S manželem Pavlem Kadeřábkem se radují z druhé dcery, která získala neobvyklé jméno.
01.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků)
Podobné články

Těhotná Miss Kadeřábková porodila! Dceru představila pod zvláštním jménem

 
Bývalá královna krásy Tereza Kadeřábková (29), za svobodna Chlebovská, přivedla na svět druhého potomka. Modelka a manželka fotbalisty Pavla Kadeřábka (28) se navíc těsně před porodem nechala nafotit od fotografky Nikoly Bílkové, která je shodou okolností rovněž ve vysokém stupni těhotenství.
31.07.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků) , Tereza Chlebovská (283 článků)

Těhotná Miss Kadeřábková se pochlubila fotkou z ultrazvuku! Odhalila pohlaví?

 
To je ale tajnůstkářka! Česká Miss z roku 2012 Tereza Kadeřábková (29) čeká s fotbalistou Pavlem Kadeřábkem (27) druhé dítě. Těhotenství tajila do šestého měsíce!
16.04.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků)

Podívejte se, jak to sluší bývalé královně krásy v 6.měsíci těhotenství: Tereza Kadeřábková ukázala rostoucí bříško

 
Krásnou novinkou se před pár dny pochlubila bývalá královna krásy. Tereza Kadeřábková  (29) , za svobodna Chlebovská, čeká druhé dítě. Držitelka titulu Česká Miss 2012 si požehnaný stav náležitě usmívá a v 6. měsíci těhotenství už se může chlubit krásným bříškem.
21.04.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (283 článků)

Těhotná misska Kadeřábková v obavách: Člen rodiny vážně stoná! Ulehčujeme mu, ale…

 
Půvabná Tereza Kadeřábková (29), která ještě pod svým rodným příjmením Chlebovská zvítězila v České Miss 2012, se před několika málo dny na sociálních sítích pochlubila krásnou novinkou – je v jiném stavu. Kromě radosti z toho, že je těhotná, jí ale vrásky přidělává něco docela jiného. Její pejsek jménem Dobby je nemocný…
21.04.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (283 článků)

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Bývalá královna krásy Tereza Kadeřábková je v očekávání: Fotkou v krajkovém prádle oznámila druhé těhotenství

 
Držitelka titulu Česká Miss 2012 Tereza Kadeřábková  (29) , za svobodna Chlebovská, prozradila svým fanouškům šťastnou novinu.
14.04.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (283 článků)

Modelky z titulních stran Kadeřábková a Becková za socialismu: Mindráky, že byly hubené!

 
Žena vamp a andělská kráska. Jedna démonická, druhá něžná. Takto rozdílné jsou dvě hvězdy českého modelingového nebe 80. let, Marie Kadeřábková a Marie Becková, které často fotily módu spolu.
30.10.2016 16:35 |

podobné články

Nejdřív bříško, teď snímek z ultrazvuku: Tereza Kadeřábková zapózovala s celou rodinou

 
Bývalá královna krásy Tereza Kadeřábková  (29) čeká druhého potomka. Fanouškům se tím poprvé pochlubila včera, kdy ukázala snímek, na němž pózuje v body a něžně si hladí bříško. Bývalá modelka je v šestém měsíci těhotenství.
16.04.2020 06:00 |

podobné články

Nejroztomilejší těhotenské foto: Tereza Kadeřábková se ukázala v 6. měsíci ve spodním prádle. Bříško jí líbá její dcera

 
Bývalá královna krásy Tereza Kadeřábková  (29) je v 6. měsíci těhotenství a těší se na druhého potomka. Modelka a manželka fotbalisty Pavla Kadeřábka ukázala neuvěřitelně rozkošnou fotku. Pózuje na ní jen ve spodním prádle a rostoucí bříško jí líbá její malá dcerka.
01.05.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků)

Misska Kadeřábková o druhém dítěti: Pohlaví už známe! Ale...

 
Půvabná modelka Tereza Kadeřábková (29), která pod svým rodným příjmením v roce 2012 vyhrála Českou Miss, nosí pod srdcem svého již druhého potomka. Nyní se na sociálních sítích otevřeně rozpovídala o druhém těhotenství i o jménu, jaké pro svého drobečka plánuje!
22.05.2020 17:05 |

podobné články

Miss Tereza Kadeřábková je dvojnásobnou maminkou: Pro dcerku vymyslela zvláštní jméno

 
Tereza Kadeřábková (29) se pyšní titulem dvojnásobné maminky. Bývalé královně krásy se narodila dcerka, kterou má s o rok mladším fotbalistou Pavlem Kadeřábkem. Manželé vybrali pro holčičku velmi netradiční jméno. Jejich první čtyřletá dcerka Ema se už jistě na sestřičku těšila...
31.07.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků)

Mít dítě v 57 byla chyba, přiznala nejstarší prvorodička v Británii

 
Jednašedesátiletá Sue Tollefsenová před čtyřmi lety porodila své první dítě. Stala se tak nejstarší prvorodičkou v Británii. Když ale loni v zimě onemocněla a nemohla o dceru pečovat, přiznala, že mít dítě v pozdním věku nebyl dobrý nápad. Další články k tématu: Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata
21.03.2012 14:25 |

podobné články

Bývalá královna krásy porodila druhou dceru. Dostala unikátní jméno, které má jako teprve druhá v Česku!

 
Bývalá královna krásy Tereza Kadeřábková  (29) je dvojnásobnou maminkou. Česká Miss se pochlubila druhou dcerou, kterou s manželem, bundesligovým fotbalistou Pavlem Kadeřábkem, opět pojmenovali jménem začínajícím písmenem E.
31.07.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Devítiletá Mexičanka porodila zdravé dítě, nejmladší matkou ale není

 
Na západě Mexika porodila teprve devítiletá dívka. Narodila se jí zdravá holčička a sama je po porodu také v pořádku. Policie teď pátrá po otci dítěte, kterému hrozí trest za sexuální zneužití nezletilé. Další články k tématu: Desetiletá Kolumbijka porodila holčičku, otci je asi patnáct let Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže Školačka porodila během testu, zkoušku pak dokončila Úřady pochybují o věku 9leté mexické matky. Děvče zmizelo i s dítětem
06.02.2013 10:50 |

podobné články

Miss Chlebovská tutlala druhé těhotenství: Budeme čtyři!

 
Miss 2012 Tereza Kadeřábková (za svobodna Chlebovská) bude již brzy dvojnásobnou maminkou! K dcerce Emě brzy přibude další dítě, které modelka čeká s fotbalovým obráncem Pavlem Kadeřábkem (27).
14.04.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kadeřábek (73 článků) , Tereza Chlebovská (283 článků)

Herečka a moderátorka Tereza Šefrnová porodila císařem: Po holčičce má kluka s tímhle hezkým jménem

 
Další miminko je na světě. Herečka, spisovatelka a moderátorka kdysi populárního pořadu Balírna Tereza Šefrnová, která nám své druhé těhotenstvé oznámila během karantén y, porodila druhé dítě. Syn se narodil v motolské nemocnici, přesně dva roky a 4 dny po dceři Emičce.
21.07.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Šefrnová (7 článků)

Claudia Schiffer porodila třetí dítě

 
Topmodelka Claudia Schiffer porodila v pátek v Londýně již třetí dítě. Jméno novorozené holčičky však Claudia médiím ještě neoznámila… Devětřicetiletá Claudia Schiffer, jež patřila k nejžádanějším modelkám světa, porodila v pátek v londýnské nemocnici třetí dítě. Claudia se v roce 2002 provdala za filmového producenta Matthew Vaughana s nímž má kromě novorozené holčičky další dvě děti [...]
15.05.2010 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (110 článků)