Článek

K vážné nehodě Felicie musel do České Třebové vzlétnout vrtulník LZS

 
K dopravní nehodě osobního vozidla Škoda Felicia na komunikaci č 1/14 u čerpací stanice v místní části Lhotka v České Třebové vyjeli ve středu večer hasiči SŽDC Česká Třebová a HZS Ústí nad Orlicí.
21.08.2014 10:25 |

podobné články

Podobné články

Osobu přebíhající koleje srazil vlak, zasahovat musel vrtulník LZS

 
Přebíhání kolejí málem ve středu dopoledne stálo život osobu v Berouně. Po srážce s vlakem byla osoba vážně zraněna. Na místo zamířila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun, posádky RLP a RZP ZZS Středočeského kraje, jednotka HZS SŽDC Praha – Michle, policisté z OO PČR Beroun a k nehodě vzlétl také vrtulník LZS Kryštof 01.
26.03.2014 15:55 |

podobné články

U vážné nehody musel zasahovat vrtulník LZS

 
Na silnici spojující Lysou nad Labem a Český Brod došlo v sobotu odpoledne k vážné nehodě dvou osobních automobilů. Na místo okamžitě vyrazila nejbližší hlídka PČR, jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Nymburk, jednotka dobrovolných hasičů z Lysé nad Labem a několik posádek ZZS. Na místo byl vyžádán rovněž přílet vrtulníku LZS.
29.06.2014 11:10 |

podobné články

U nehody dvou vozů zasahoval na D11 vrtulník LZS

 
Na 10. kilometru dálnice D11 ve směru na Prahu, došlo v pátek ráno u obce Nehvizdy k nehodě dvou osobních automobilů, přičemž jeden z nich skončil na střeše. Dálnice musela být kvůli nehodě ve směru na Prahu zcela uzavřena, v místě nehody přistál vrtulník LZS. Během několika desítek minut se vytvořila zhruba 10 kilometrová kolona.
21.03.2014 13:30 |

podobné články

Děsivá nehoda: Felicie v České Třebové smetla sloup!

 
Děsivě vyhlížející nehoda se stala ve středu večer v České Třebové. Felicie tam narazila do sloupu, uvnitř auta zůstala zaklíněná posádka. Hasiči museli zaklíněné lidi složitě vyprostit.
21.08.2014 11:10 |

podobné články

Při nehodě se u Buštěhradu zranilo několik lidí, zasahovat musel vrtulník LZS

 
Na křižovatce u nájezdu na R7, nedaleko obce Buštěhrad, došlo v úterý odpoledne ke střetu osobního automobilu s dodávkou. Na místo okamžitě vyrazila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno, posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje a hlídky DI PČR Kladno a OO PČR. Na místo vzlétl také vrtulník LZS Kryštof 01 z Prahy.
30.09.2014 20:50 |

podobné články

K případu pádu muže do lomu Velká Amerika musel vzlétnout vrtulník LS PČR

 
V pondělí byl na tísňovou linku oznámen pád muže do lomu Velká Amerika nedaleko obce Mořina. Na místo okamžitě vyjely jednotky HZS STČ ze stanic Beroun, Kladno, Řevnice, posádky ZZS Trans Hospital PLUS a hlídka PČR. Na místo musel rovněž vzlétnout vrtulník LS PČR, který měl na palubě hasiče – specialisty (lezce).
02.09.2014 03:05 |

podobné články

U vážné nehody motocyklu musel na R1 zasahovat vrtulník LZS

 
U sjezdu z dálnice D1 na rychlostní komunikaci R1 (Pražský okruh) u Modletic došlo ve středu k nehodě motocyklu, ze kterého spadl člověk. Na místo ihned zamířily hlídky OO PČR ze Středočeského kraje, hlídka PMJ Praha, posádka ZZS, jednotka HZS a vyžádán byl vzlet vrtulníku LZS Kryštof 01.
23.07.2014 23:20 |

podobné články

U vážné nehody na D11 musel zasahovat vrtulník LZS

 
Na 28. kilometru dálnice D11, ve směru na Hradec Králové, došlo v pondělí k nehodě tří osobních vozidel a jednoho nákladního vozu. Na místo okamžitě zamířily posádky ZZS, hlídky PČR (včetně dálničního oddělení Poříčany) a jednotky HZS Středočeského kraje ze stanic Český Brod, Nymburk a Poděbrady. Kvůli povaze zranění účastníků nehody byl na místo vyžádán také přílet vrtulníku LZS Kryštof 01.
04.08.2014 19:45 |

podobné články

Felicie skončila po střetu s Octavií na Smíchově na boku

 
Na křižovatce ulic Svornosti a Vltavská v Praze 5 došlo v neděli večer k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, a to Škoda Felicie a Škoda Octavie. Po nehodě skončila Felicie na boku.
28.07.2014 11:25 |

podobné články

K nehodě motocyklu a osobního vozu musel vzlétnout vrtulník LZS

 
Všechny složky IZS vyjížděly v úterý k dopravní nehodě osobního automobilu s motocyklem, ke které došlo na silnici mezi obcemi Tursko a Debrno na Mělnicku.
24.06.2014 16:55 |

podobné články

K nárazu Octavie do stromu musel vzlétnout vrtulník LZS

 
Mezi obcemi Chleby a Bobnice na Nymbursku došlo ve středu večer k vážné nehodě, kdy osobní vozidlo Škoda Octavia vyjelo mimo komunikaci a narazilo do stromu.
14.08.2014 01:30 |

podobné články

Osobní vůz srazil dvě chodkyně, u nehody musel zasahovat vrtulník LZS

 
Zdravotnická záchranná služba zasahovala v sobotu 8.3. večer u dopravní nehody, která se odehrála v obci Jindřichov ve Slezsku (okres Bruntál). Operátoři ZZS převzali informaci, podle které došlo ke střetu osobního automobilu se dvěma chodci a jejich vážným zraněním. Na místo události byly vyslány posádky záchranné služby z Krnova, Města Albrechtic a k misi vzlétl rovněž vrtulník LZS z Ostravy.
09.03.2014 11:50 |

podobné články

Trojice mužů se ve studni přiotrávila oxidem uhelnatým, na místo musel vrtulník LZS

 
Posádky zdravotnické záchranné služby vyjížděly ve středu 29.10., k události na Frýdecko-Místecku, při které došlo k otravě oxidem uhelnatým. Situace byla nahlášena operačnímu středisku záchranářů ve čtvrt na deset dopoledne z obce Bukovec s tím, že postižená osoba se nalézá ve studni. Na místo vyjela posádka rychlé lékařské pomoci z Jablunkova a vzlétl vrtulník LZS z Ostravy. O spolupráci byly požádány i ostatní složky integrovaného záchranného systému.
29.10.2014 16:05 |

podobné články

Řidič Felicie nezvládl jízdu na dlažebních kostkách a skončil s vozem na střeše

 
Poblíž ulic Korunovační a Pod Kaštany, konkrétně na náměstí Pod Kaštany v Praze 6, došlo v úterý krátce před půlnocí k nehodě osobního automobilu Škoda Felicie. Řidič Felicie nezvládl na mokrých dlažebních kostkách řízení, narazil do semaforu a následně skončil s vozem na střeše.
27.08.2014 13:30 |

podobné články

Bouračka felicie a traktoru s pěti zraněnými: Felicie při bouračce svítila, traktoristovi hrozí obvinění

 
Světla felicie, která se v srpnu srazila u Meclova na Domažlicku s traktorem, byla zapnutá. Traktor vyjel na hlavní silnici z vedlejší. Řidič traktoru (19) říkal, že auto neviděl. Kvůli zjištění, zda osobní vůz svítil, se posílaly žárovky na expertizu. Při nehodě se zranilo pět lidí.
22.09.2017 15:20 |

podobné články

Opilý muž se topil v žermanické přehradě, do nemocnice ho transportoval vrtulník LZS

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v průběhu víkendu u dalšího tonoucího. Pracovníci krajského operačního střediska ZZS přijali v sobotu 26.7. v půl sedmé večer na tísňové lince informaci o muži, tonoucím ve vodní nádrži Žermanice. Na místo ihned vzlétl vrtulník LZS z Ostravy a vyjela nejbližší pozemní posádka z Nošovic.
27.07.2014 22:20 |

podobné články

Egypťané na letišti zablokovali ruské letadlo. Piloti chtěli vzlétnout s technickou závadou

 
Egyptská obsluha letiště v letovisku Hurghada u Rudého moře nenechala dnes ráno vzlétnout ruské letadlo s turisty, které mělo zamířeno do uralského Permu navzdory technickým závadám. Egypťané prý letadlo zablokovali letištní technikou, aby kapitánovi stroje zabránili vzlétnout. Tvrdí to ruské weby s odvoláním na cestující. Permské letiště mezitím změnilo čas příletu stroje z Hurghady z časného dopoledne na podvečer.
02.11.2015 10:00 |

podobné články

Ženu po domácím porodu zachránila posádka vrtulníku LZS

 
Záchranáři ZZS MSK vyjížděli dnes, v pondělí 4.8., u vážně ohrožené ženy na Frýdecko-Místecku. Před desátou hodinou dopolední přijali operátoři tísňovou výzvu k pacientce po porodu v obci Krásná v Beskydech. Na udané místo ihned vyjela pozemní posádka zdravotnické záchranné služby a pomoci vzlétl i vrtulník LZS z Ostravy. Po jedenácti minutách od nahlášení události přistál na příjezdové cestě u domu.
05.08.2014 00:10 |

podobné články

K nehodě dvou vozidel musel na Blanensku zamířit vrtulník LZS

 
Jednotka z Blanska vyjela po půl osmé ráno k nehodě dvou osobních aut na silnici mezi Šebrovem a Blanskem. Jednoho řidiče museli hasiči ve spolupráci se záchrannou službou vyprostit. Na místo pro něj přiletěl vrtulník.
31.07.2014 22:00 |

podobné články