Článek

K soudu dorazil Babiš junior: Udělal ze mě blázna, řekl expremiérův syn

 
Pátý den soudního procesu s Andrejem Babišem a Janou Nagyovou v dotační kauze Farmy Čapí hnízdo bude pravděpodobně nejzajímavější. K Městskému soudu v Praze totiž dorazil Andrej Babiš mladší, který přiletěl ze Švýcarska, aby podal své svědectví. Jak řekl novinářům včetně přítomného zpravodaje eXtra.cz, nemá připravenou žádnou řeč, ale přišel odpovídat na otázky.
16.09.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků) , Jana Nagyová (1652 článků) , Jana Nagyová (1645 článků)
Podobné články

Miss Junior Tereza Řehořová musela péct bábovku a prozradit, co jí

 
Vítězkou soutěže Miss Junior se stala osmnáctiletá Tereza Řehořová z Police nad Metují. Podle organizátorů hledají charisma a ne ramínko na šaty. Během soustředění dívky z Česka a Slovenska nejen pekly bábovku a točily film, ale také konzultovaly svůj jídelníček s dietologem. Další články k tématu: Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé Miss Junior Zylollarová pózuje nahá na hotelové toaletě Miss Junior Zylollarová nafotila svůdné fotky dva týdny po vítězství
02.11.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (539 článků) , Natálie Řehořová (3 články)

Vítězky Miss Junior zastínil praskající dekolt herečky Bittnerové

 
Herečka a ambasadorka soutěže Miss Junior Miluše Bittnerová se na slavnostním vyhlášení vítězek postarala o nemalé pozdvižení. Stačil jí k tomu růžový korzet, do něhož jen tak tak vměstnala objem svého poprsí. O pozornost tak měla postaráno. Další články k tématu: Miss Junior Tereza Řehořová musela péct bábovku a prozradit, co jí Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé
08.11.2013 01:06 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (210 článků) , Ben Cristovao (539 článků) , Natálie Řehořová (3 články)

Stylově k výslechu: Babiš junior dorazil k soudu ve značkových botách za tisíce

 
K mediálně sledovanému soudu Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo dorazil jeho syn Andrej Babiš mladší. Právě na jeho výpověď všichni dnes čekali, protože syn expremiéra patří ke klíčovým svědkům v celé kauze. K soudu dorazil vskutku připraven - v dobře padnoucím saku a ve stylových botách Balenciaga za tisíce korun. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz.
16.09.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků)

Babiš se v pátek soudu nezúčastní, vyhne se výpovědi syna: Nechce ho znervóznit, řekl expremiérův právník

 
Obžalovaný Andrej Babiš se dosud účastnil soudu každý den, v pátek ale bude chybět. Na závěr pracovního týdne je totiž na programu výpověď expremiérova syna Andreje Babiše mladšího. Ten bude velmi pravděpodobně svědčit proti otci, o kterém dlouhodobě říká, že ho nechal unést na Krym. Poslancův advokát Eduard Bruna neúčast svého klienta odůvodnil údajně špatným zdravotním stavem Babiše mladšího. "Nechce ho znervóznit," řekl právník novinářům včetně reportéra eXtra.cz, který proces sleduje přímo v budově Městského soudu v Praze.
14.09.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků) , Bruna Bruna (25 článků)

Andrej Babiš mladší u soudu v kauze Čapí hnízdo: Otec ze mě udělal bílého koně a blázna

 
Andrej Babiš mladší trvá na tom, že nepodepsal listinu o převodu akcií k Farmě Čapí hnízdo. U soudu dnes uvedl, že až později připojil své podpisy v sídle Agrofertu pod listinu, s jejímž obsahem se neseznámil. Akcie Čapího hnízda ani jiné společnosti v ruce nikdy neměl, odpověděl na dotaz soudce. Syn obžalovaného předsedy opozičního hnutí ANO Andreje Babiše tvrdí, že otec na něj převedl akcie Čapího hnízda bez jeho vědomí a udělal si z něj bílého koně.
16.09.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků)

Mladý Babiš před soudem vykládal novinářům: Otec ze mě udělal nejen bílého koně, ale taky blázna

 
První týden soudu s obviněnými Andrejem Babišem a Janou Nagyovou se přiblížil svému závěru. Andrej Babiš je sice z dnešního projednávání omluven, přesto to ale vypadá, že se Andrej Babiš dnešního soudu účastnit bude. Má totiž dorazit možná klíčový svědek obžaloby, a tím je právě syn bývalého premiéra Andrej Babiš mladší. Probíhá ale i výslech dalších svědků.
16.09.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků) , Jana Nagyová (1652 článků) , Jana Nagyová (1645 článků)

Budou na Babišových mítincích oddělené sektory? Policejní prezident v tom udělal zmatek, říká expremiér

 
Andrej Babiš kvůli posledním událostem na vyhrocených mítincích s voliči nejprve oznámil, že oddělí sektor pro oba tábory, nyní je ale vše jinak. Podle policejního prezidenta Martina Vondráška je totiž takový postup nezákonný, expremiérův tým proto musí před čtvrtečním výjezdem do Ústeckého kraje změnit strategii. "Pan policejní prezident to myslel dobře, ale nechtěně v tom udělal trochu zmatek," uvedl Babiš pro eXtra.cz a dodal, že tentokrát bude jeho tým lépe připraven.
10.08.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků)

Gólman Boruc ze sebe udělal blázna. Co to zkoušel?

 
Tak tuhle akci si polský gólman Southamptonu Artur Boruc za rámeček nedá. Pustil do své sítě až neuvěřitelný gól a ještě ze sebe udělal blázna. A jeho tým navíc prohrál s Arsenalem 0:2.
23.11.2013 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Artur Boruc (2 články)

Babiš mladší odcházel od soudu spokojený: Proč nepřišel otec? Nevím, je to sociopat, říká

 
Andrej Babiš mladší dnes opakovaně popřel, že by podepsal jakoukoli smlouvu o převodu akcií Farmy Čapí hnízdo. Řekl to jak před Městským soudem v Praze, tak i následně novinářům. Kromě toho souhlasí s tím, aby se nechal znovu psychiatricky vyšetřit, což pro změnu potěšilo obhájce obžalovaného Andreje Babiše. Ti k tomu hned připojili i žádost o psychologický posudek. "Nedopadlo to úplně špatně, máme dobrou pozici, zatím," řekl médiím včetně přítomného zpravodaje eXtra.cz expremiérův právník Eduard Bruna. 
16.09.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků) , Bruna Bruna (25 článků)

Můj otec lže, pronesl Babiš junior a chce vypovídat o svém únosu na Krym

 
Syn premiéra tvrdí, že jeho otec je lhář. Andrej Babiš junior (35) poslal do redakce Seznam Zprávy mail, ve kterém znovu tvrdí, že byl skutečně unesen na Krym. "Teď čtu v novinách, že můj otec řekl, že musím být pod "neustálým dozorem" vzhledem k mé pseudonemoci, které se říká schizofrenie. Tím překročil červenou čáru, protože to je lež a sahá to a dotýká se to mé osobní svobody," uvedl mladý Babiš.
15.11.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků)

Babiš mladší vybuchl. „Zm*di, už mě nes*rte.“ Zanechal podivnou nahrávku

 
Premiérův syn Andrej Babiš junior o sobě opět dává svým příznivcům vědět a prostřednictvím sociální sítě Twitter jim poslal hned několik vzkazů, z nichž hlavní sdělení vměstnal i do audionahrávky. „Zmrdi, už mě neserte dneska! Jo? Mám dost vašich píčovin!“ snese se na sledující twitterového účtu syna končícího českého premiéra. Následně Babiš junior rázný vzkaz adresoval i známému novináři.
13.11.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24791 článků)

Rádio Junior se nově představí jako digitální rozhlasová stanice

 
Rádio Junior prošlo k 1. březnu dalším významným posunem. Rozšířilo se do všech digitálních sítí a bude tak svým posluchačům více dostupné. V této souvislosti Rádio Junior přizpůsobilo také formát svého vysílání. Stává se z něj jediné dětské rádio na území Česka, které vysílá celý den živě.
04.03.2013 16:10 |

podobné články

Český rozhlas Rádio junior dnes oficiálně představuje svého maskota:

 
Rádiem Junior teď vládne zvláštní napětí a zvědavost. V soutěži „Vylušti vzkaz aneb Kdo je maskotem Rádia Junior“ děti zjistily, že je tu s námi cosi jménem Ušoun Rušoun. Ale kdo to tedy vlastně je?
11.11.2013 15:56 |

podobné články

Rádio Junior provede děti děním v Soči, chystá i akce v Olympijském parku na pražské Letné

 
Po celou dobu Zimních olympijských her se bude Rádio Junior ve svém vysílání denně věnovat sportu, dění v Soči a v Olympijském parku na Letné. Právě na Letné Junior vše zahájí. V neděli 9. února děti i dospělé návštěvníky parku potěší zábavným dopolednem plným písniček, povídání, her a soutěží.
05.02.2014 20:20 |

podobné články

Web Rádia Junior Čro získal Evropskou cenu za nejlepší obsah pro děti

 
Webové stránky Rádia Junior získaly Evropskou cenu za nejlepší obsah pro děti. Online prostředí Webu a Webíku Rádia Junior bylo oceněno 1. místem v kategorii profesionálů. Cenu převzala zástupkyně Českého rozhlasu v Bruselu dnes, tedy v Den bezpečnějšího internetu. Informovala o tom mluvčí ČRo Tereza M. Krásenská. 
11.02.2014 19:25 |

podobné články

Vysílání Rádia Junior zpestří Adventní kalendář

 
V prosinci a na začátku ledna nabídne Rádio Junior dětským posluchačům na svém webu speciální Adventní kalendář. Po otevření virtuálního okénka se děti mohou těšit na vánoční reportáže, tipy na výrobu ozdob, ale i na kvízy či koledy. Ve vánočním vysílání Rádia Junior zazní mnoho pohádek, písniček a soutěží.
10.12.2014 13:32 |

podobné články

Rádio Junior slaví čtvrté narozeniny

 
Stanice Českého rozhlasu Rádio Junior včera oslavilo 4. výročí od spuštění denního živého vysílání. Rozsahem živého vysílání pro dětské posluchače je Junior v Evropě unikátní. Bezkonkurenční je i v počtu odvysílaných rozhlasových literárních děl pro děti. Narozeninová oslava s dětskými posluchači proběhne 7. března v budově Českého rozhlasu.
02.03.2017 11:55 |

podobné články

Rádio Junior uvádí v sérii videí četbu Pohádky ze zoologické zahrádky

 
Rádio Junior uvádí četbu na pokračování, nazvanou „Pohádky ze zoologické zahrádky“. Ze stejnojmenné knihy bude v sérii videí po třiadvacet večerů předčítat herec a moderátor Michal Zelenka, od 18 hodin na Facebooku Rádia Junior, následně pak také na webu a YouTube.
02.05.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Zelenka (71 článků) , Junior Junior (39 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (39 článků)

Český rozhlas: Rádio Junior představuje novou vizuální identitu

 
Rádio Junior, stanice Českého rozhlasu pro děti, mění vizuální identitu. Ta má za cíl oslovit školáky ve věku 8-12 let, pro něž je vysílání Rádia Junior primárně určeno.
02.06.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Junior Junior (39 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (34 článků) , Junior Junior (39 článků)